Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) Kickass


Kickass
őstag

hat akkor irany a focsport donto, meg szerencse hogy volt olyan aki elso koros kihullast vizionalt

Bostont sajnalom, foleg a big three-t, de ha lockout lez akkor sajnos el kell gondolkozni a rebuild-en

(#2202) Tristis


Tristis
őstag

Miami hármas 81 pontot dobott... Nem semmi. Grat a Miami-nak, szerintem viszik a gyűrűt. Talán a Dallas tudja őket elverni, bár nem hiszem, hogy van a világon (a régi Bostonon kívül) csapat, aki képes megállítani őt. Brutális az az ember.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2203) Ifju válasza Tristis (#2202) üzenetére


Ifju
aktív tag

Mármint Wade-re gondolsz? :)

(#2204) Nyugdíjas válasza Ifju (#2203) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Remélem nem Jamesre :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2205) fefe9


fefe9
tag

Szívesen látnék ismét egy Dallas-Miami párharcot, anno azért kezdtem el nézni az NBA-t, mert a 2006-os playoff utolsó két meccsét láttam.
Szerintem a Mavs-nél Novo-nak, Terry-nek meg Cuban bátyónak nem tartozik a kellemes emlékei közé az a nagydöntő, Wade ott lett igazi nagyágyú, az ő kárukra (persze Shaq és a többiek, meg Riley mester érdemei is elvitathatatlanok).

Más, nem követtem aktívan az eseményeket az utóbbi időben, csak az összefoglalókat néztem meg a playoff-ról, de számomra ez a Rose egy csoda, néha a fizika törvényeinek ellentmondó mozdulatsorokat képes végrehajtani, nem lehet kellemes ellene védekezni.

Ray Allen-téma: nekem szimpatikus a fiú, ismerősökkel beszélgettük már, hogy sokan az arckifejezésére (kicsit poker face) alapozva ítélik meg, ránézésre valóban elég flegma.

James-hype: emlékszem, amikor a Spurs kisöpörte őket a nagydöntőben (talán 2007?), rögtön visszavett kicsit a tempóból, nem volt az a nagyfiú. Ennek ellenére hatalmas játékos, de kell mellé valaki, egyedül nem ér semmit, szvsz. Wade-el jól járt ezen a téren.

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#2206) diegho


diegho
nagyúr

Azért nem ez a Miami minden idők legnagyobb csapata. A Jordan-es Bulls simán jobb volt náluk, sőt szerintem az ezredfordulón a LAkers is jobb volt náluk, de tovább megyek a Sacramento még annó amikor Bibby a toppon volt jobb volt náluk, bár ők nem nyertek semmit, mert eszméletlen balszerencsések. Szerintem abban a Sacramentoban volt minden idők legerősebb kezdő ötöse.

(#2207) Nyugdíjas válasza fefe9 (#2205) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Persze. James, és Wade az életben nem fognak eligazolni egymás mellől, tudván tudják, hogy igy van esélyük gyűrűre csak. Kellenek ők egymásnak mint egy falat kenyér.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2208) Kickass válasza Nyugdíjas (#2207) üzenetére


Kickass
őstag

azert ez igy nem igaz, Wade megcsinalta James nelkul, max forditva nem igaz...

de ezeken azert is nem erdemes lovagolni mert mindenki melle kellettek emberek, Jordan egy minny jellegu csapattal soha nem vitte volna annyira, vagy ha csak a Bostont emlitem Garnett RayRay es Pierce egymas nelkul lehet soha nem lettek volna bajnokok (annak ellenere h nagyon orultem anno h ez a harom ember mar bajnokkent vonulhat majd vissza)

a mostani POban raadasul nagyon dominalnak a matchupok, papiron gyengebb csapatok siman menetelnek

egyebkent eszrevettetek h ahova Shaq beteszi a labat ott a tavozasa utan rebuild kezdodik? :DDD :DDD :DDD

(#2209) Nyugdíjas válasza Kickass (#2208) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Főképpen Jamesre értettem,de egyébként viszont is igaz. Azt nem mondtam, hogy ez rossz, csak hogy igy van...

Shaq a dömper testével csapatokat rombolna? Lehet benne valami :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2210) Tristis válasza Ifju (#2203) üzenetére


Tristis
őstag

Igen, természetesen. :K

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2211) ben11 válasza diegho (#2206) üzenetére


ben11
őstag

Jaja, meg Kareem vezette LAL is 100-szor jobb volt, meg anno az első srácok akik elkezdték dobni a bőrt a kosárba is ezerszer jobbak voltak, sőt még a nagyanyám is jobban pattogtat mint ez a miami együttvéve.. :U
Elég vicc ilyeneket állítani, hisz lehetetlen összehasonlítani más korok csapatait..

[ Szerkesztve ]

(#2212) Tristis válasza ben11 (#2211) üzenetére


Tristis
őstag

Azért a 90-es évek Bulls-ához hasonló csapat nem lesz mostanában....
Úgy tudnám elképzelni, hogy James, Wade, Ray Allen (31 évesen), Kevin Love és kb. akkor rendben is lennénk. Mondjuk az is igaz, hogyha beérik ez a csapat és sikerül valamit csinálni a primadonnájukkal (Bosh), akkor szintén lehetnek legendák. :R

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2213) Psychonaut válasza Kickass (#2208) üzenetére


Psychonaut
addikt

egyebkent eszrevettetek h ahova Shaq beteszi a labat ott a tavozasa utan rebuild kezdodik?
Kiveve (na vajon hol, ahol a "legjobb" a vezetes): Phoenixben. :DDD
Jo, nyilvan volt par csere, de azert rebuildnek nevezni meresz lenne.

(#2214) Nyugdíjas válasza ben11 (#2211) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nyugivan :) Jó a Miami, jelenleg a legjobb talán. Ez majd ki is fog derülni, ha minden igaz.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2215) diegho válasza ben11 (#2211) üzenetére


diegho
nagyúr

nyerjenek együtt 6 gyűrűt és akkor lehet róla beszélni, hogy egy szint a Bulls-al, addig bőven alatta vannak.

(#2216) ben11 válasza diegho (#2215) üzenetére


ben11
őstag

Látom a mondanivaló nem jött át..

[ Szerkesztve ]

(#2217) Nyugdíjas válasza ben11 (#2216) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Valljuk be nem egy széles körben kedvelt csapat a Miami, én nem tudom van-e különösebb oka. Kár erről vitázni, majd meglátjuk az eredményeket, az idő őket fogja igazolni, vagy ha nem akkor meg mást...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2218) diegho


diegho
nagyúr

Nekem semmi bajom a Miami-val, de James-t nem szeretem. Jelenleg lehet ők a legjobb csapat, de ez sokat változhat, ha akár 1 nagyobb sztárpáros összeáll és kiegészül 3-4 minőségi emberrel. És természetesen azt se feledjük el, hogy jelenleg ezzel a felállással ők még semmit nem nyertek, tehát felesleges sztárolni őket. Majd 2-3 gyűrű után ki lehet jelenteni, hogy ők az akkori legjobbak, de a valaha volt legjobbak akkor sem lesznek.

(#2219) Nyugdíjas válasza diegho (#2218) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ezt akár én is irhattam volna. Pont igy van ez.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2220) diegho


diegho
nagyúr

Simán benne van a pakliban, hogy a főcsoport döntő első meccsén lesérül Wade és kikapnak a Bulls-tól, jön egy Lockout, 2 év múlva meg összeáll egy Durant CP3 páros Oklahoma-ban és hengerelnek mindenkit.

(#2221) fefe9


fefe9
tag

Chris Paul is megérdemelne egy gyűrűt szerintem, előbb-utóbb remélem, összejön neki (meg Deron Williams-nek is, mondjuk szvsz. nem a mostani csapatában).

Bár nem sok értelme van ilyesmin agyalni, főleg utólag, de azért kíváncsi lennék, vajon verte-e a fejét a falba az, aki a 2005-ös draft-on a Hawks-nál eldöntötte, hogy nekik M.Williams kell, pedig nem volt igazi irányítója a csapatnak. Utána következtek, a teljesség igénye nélkül: CP3, D-Will, Felton.
Persze ilyen témában szinte minden drafton lehetne csemegézni, de nekem ez maradt emlékezetes.

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#2222) ben11


ben11
őstag

Nah, Bulls behúzta.
D-Rose az NBA tv-ben:
Interjú
Hiába na, nagyon szimpatikus srác, sajnálom, hogy miami-val kerülnek szembe..

[ Szerkesztve ]

(#2223) diegho


diegho
nagyúr

No akkor már csak egy hely kérdéses a 4 között.

Amúgy, ha már szimpátiáról van szó én egy ilyen kezdőt szeretnék egyik csapatban:
CP3, Kobe, Amare, Howard, Carter, padra pedig: Fisher, Odom, Arenas, Shaq persze a teljesség igénye nélkül, így korán reggel ez jut eszembe, lehet délután már teljesen más csapat lenne.

(#2224) fefe9 válasza diegho (#2223) üzenetére


fefe9
tag

Carter helyett bárki más (nem bírom a csávót, még a Raptors-os dolgai miatt), amúgy teljesen ok a kezdő. :C

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#2225) diegho válasza fefe9 (#2224) üzenetére


diegho
nagyúr

Carter érdemelne egy címet szerintem, de pl lehetne helyette T-mac is.

Bulls-Miami: Boozer 23 pont 10 pattanó 5 gólpassz az utolsó meccsen. Ha végre beindul Carlos és hozza a tőle elvárt szintet, akkor egyenrangú ellenfél lesz a Bulls. Én nagyon bírom őt, szóval hajrá (akár ő is mehetne Carter helyére).
egy kis Carter promo

(#2226) vallas válasza diegho (#2223) üzenetére


vallas
senior tag

És az reméljük 7 meccsen fog eldőlni...

Bár még nem döntöttem el, hogy a MEM vagy az OKC fexik jobban a Dallasnak.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2227) diegho


diegho
nagyúr

Nekem innentől olyan mindegy ki nyer, csak ne a Miami legyen. Én nem szeretném, ha James valaha is gyűrűt nyerne ;]

(#2228) Tristis


Tristis
őstag

Nekem furcsa, hogy senki sem beszél róla; mi lesz az Orlando-val?? Számomra nagy talány az egész. Stan papa maradni fog addig, amíg át fogja bírni fogni a hasát karba tett kezekkel? :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2229) Nyugdíjas válasza diegho (#2227) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem hivatalosan én is ezt gondolom,de nem vagyok büszke rá. Dehát micsináljon az ember az érzéseivel. Ha voltis kétségem az ESPN nyári 'Decision' c. műsoránál eldőlt a dolog. Ugye tudjuk az mi volt... :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2230) diegho


diegho
nagyúr

Orlando egy nyerő gárda, nagyszerű játékosok, de az univerzum legnagyobb barma irányítja őket, mind vezetőedző, mind tulajdonosi szinten. Egyetlen normális húzásuk az volt, amikor megszabadultak az impotens Rashard Lewis-től. Viszont az nagy hiba volt, hogy abból a nagyon sok szabadon igazolható jó játékosból egyet sem szereztek meg, aki tényleg erősített volna a csapaton. Én 110%-ban biztos vagyok benne, hogy Van Gundy soha az életben nem fog nyerni semmit edzőként és az Orlando nem fog döntőt játszani addig, amíg ő az edző. Van egy szuper képességű csapata, de túl buta az irányításához, sőt állítom az Orlando, ha normális taktikával lenne a pályára küldve tuti 7 meccsre kényszeríti a Bulls-t és simán átlépi a Hawks-ot.

(#2231) diegho


diegho
nagyúr

Essék már szó erről a pár emberről:
Tim Duncan
Jamal Crawford
Zach Randolph
David West
Caron Butler

ők lesznek idén a szabadon igazolhatók. Na most tegyük fel Duncan marad, ha a Memphis megfordítja a párharcot, akkor Randolph is marad, bár nem hiszem. Van itt 4 név akik bár nem szupersztárok, de szinte bármelyik csapatba beférnek és van itt három csapat akiknek kellene legalább 1 ember. Spurs, LAkers, Orlando. Mind a 4 játékos 30 körüli, mindenkiben még 2-3 idény van jó formában maximum, tehát vagy most nyernek gyűrűt vagy soha. Én szívesen látnám egyiküket a LAkersben.

(#2232) fefe9 válasza diegho (#2231) üzenetére


fefe9
tag

Saját véleményem:
Duncan tuti marad San Antonio-ban, az az ő csapata, jó pár éve, persze ez a maradás nyilván nem elsősorban rajta múlik.
Crawford bárhova befér, jó kis shooter, lesz kérője.
Zacsi sorsa valóban a továbbjutástól függ, számomra kellemes meglepetés az ő mostani játéka, úgy tűnik, fejben összeszedte magát.
West nekem nem szimpi, őt CP3 tette jó játékossá, védekezésben nem egy tálentum, támadásban meg ha valaki nem szolgálja ki, nem igazán tudja magának megcsinálni a helyzetet.
Buttler-t régen láttam már játszani, az egyik legjobb védekező játékosnak ítélem meg, LA-be pont beférne, 3-as posztra inkább ő kéne, mint Artest, bár Ron is nagyon jó védő, csak hát a mentalitása nem változik.
Ennyi...

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#2233) diegho válasza fefe9 (#2232) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért Ron nagyon sokat fejlődött agyilag mióta a LAkersben játszik. Nem balhézik annyit, sőt szinte sosem.

(#2234) diegho


diegho
nagyúr

Ez a Rose gyerek csak nekem nagyon szimpatikus? Teljesen szerény srácnak tűnik, pont James ellentéte. [link]

(#2235) Nyugdíjas válasza diegho (#2234) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én nem nagyon tudtam, hogy mit gondoljak róla,de az hogy pl. tegnap egészen visszafogta magát pontok terén, ellenben kiosztott vagy 14-15 assistot nagyon sokat dobott az értékelésén nálam :D Alapvetően nem birom ha egy irányitó befejező ember akar lenni/vagy csak simán az. De most bizonyitotta, hogy tényleg mindenben olyan jó.

Egyébként szimpatikus nekem is.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2236) diegho


diegho
nagyúr

A nyilatkozatában meg is említette, hogy jobb volt így játszani, hogy Boozer volt a befejezőember, nagy terhet vett le a válláról.

(#2237) ben11


ben11
őstag

Hát igen. Az ha egy ilyen kvalitású ember nem adja le a lasztit nem feltétlen önzőség. Ha nem bízik a csapattársaiban vagy csak simán nagyobb esélyt lát adott helyzetben a kosárszerzésre ha maga vállalja el a dobást, akkor nyilván ő fejezi be.
Ezért védtem én a Lebron-t folyton a clevelandi időkben, egyszerűen nem volt kinek passzolnia gyakran..
De visszatérve, tényleg nagyon szimpatikus, szerény gyerek ez a Rose, úgy ült ott mint egy megszeppent óvodás.:)

[ Szerkesztve ]

(#2238) Psychonaut


Psychonaut
addikt

3-3, szep volt, Memphis! :)

(#2239) Kickass válasza Psychonaut (#2238) üzenetére


Kickass
őstag

Dallasnak nagyon könnyű dolga lesz....7 meccs után (egyik 3x hosszabitásos) akárki fog továbbjutni hulla lesz teljesen

(#2240) ben11 válasza Kickass (#2239) üzenetére


ben11
őstag

Mennyei játszótéren is erről folyt a társalgás. Statisztikailag közel sem egyértelmű a pihent csapat előnye. Belegondolva a Dallas-nál fenn áll a veszélye hogy nem tudnak majd úgy felpörögni, mint majd az itteni továbbjutó. Bárhogy is legyen jó konferencia döntőknek nézünk elébe. :R

(#2241) diegho


diegho
nagyúr

Randolph megint odatette magát. Érdekesek lesznek a főcsoport döntők én mindkét oldalon szoros csatát várok.

(#2242) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Tony Allen... még mindig az egyik legjobb védekezésben.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2243) diegho


diegho
nagyúr

Tippeket várok az esti meccsre!

Szerintem Memphis megy tovább.

(#2244) Tristis


Tristis
őstag

Szerintem Oklahoma behúzza, bár nagyon izgalmas a derbi! :K

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2245) Nyugdíjas válasza diegho (#2243) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én nagyon bizom benne. Szukolok nekik. :K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2246) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na nezzuk akkor...meg fel ora.

(#2247) diegho


diegho
nagyúr

keleti döntőre mit tippeltek ma estére? én Bulls győzelmet.

stream-et tudtok linkelni a nyugati meccsre?

[ Szerkesztve ]

(#2248) Kickass válasza diegho (#2247) üzenetére


Kickass
őstag

(#2249) diegho válasza Kickass (#2248) üzenetére


diegho
nagyúr

köszi már én is találtam egyet közben, legalább lesz válogatni való melyiken jobb.

(#2250) Nyugdíjas válasza diegho (#2249) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én ezt szoktam mostanában nézni. Az általam látottak közül magasan a legjobb minőség.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.