Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1511) serious válasza RealNarcotic (#1510) üzenetére


serious
tag

Én még nem hallottam iaudiot de mindenki dicséri úgyhogy nem szólhat rosszul, de hidd el a samu is durván habár ennyi pénzért már szóljon is... :DDD szól amúgy a hozzá adott füles nem annyira gáz még eggy ideig ez lessz rajta mert jó a hangzása amúgy csak az zavar a lejátszóban hogy eccerűen nem hiszem el soha hogy kikapcsolom mert fél másodperc alatt vissza tudom mindig kapcsolni és ugyanott van ahol lekapcsoltam vagy ahol megállítottam a számot de majd megszokom. Amúgy a kijelzője elég szép és nem Oled úgyhogy napfénybe is jól látni és a menüje magyar és a összeszerelésre eggy szavam nem lehet nagyon összerakták. Jah és rádió van benne habár én nem nagyon használom. Amúgy nekem a szines kijelző is fontos volt mert én jobban birom kezelni ha eggy ''nagy'' szines kijelzőn barangolok és mappákat rendezek miközbe a háttérbe megy a zene :)

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.