Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1005) Mosómedve


Mosómedve
tag

Visszatérve a témára, én arra válaszolok, amire szerintem érdemleges választ tudok adni (lehet másoknak még ez sem érdemleges...sebaj :P ), tehát, amit nem ismerek, értek, abba nem pofázok bele.

Rumos, ja feltettem a RockBox-ot, egyenlőre vegyesek az érzéseim, majd meglátjuk, hogy megtartom-e...de mi az a ''gapless''? Tudod, még ismerkedek a programmal...

A ''digitális hangtechnika'' topicról csak annyit, hogy - oké, hogy matek-fizika faktos vok, de... - középiskolában vok végzős, nincs villany-diplomám, de azért a leírtak 70-80 %-át értem...jó, nem mondom, utána szoktam olvasni a wikipedia-n, meg elovasom a hsz-eket kétszer, háromszor, de szerintem azért megemészthető...főleg, hogy Ampex képes 200000-szer is leírni, ha nem érted...hála neki... :R

Itt, Miskolcon jópár Archos van a ''hülyeazértnemvagyok'' boltban, szóval szerintem Pesten is találsz a MM-okban néhányat. Lehet rendelni is tudnak, bár meg kell, hogy mondjam, elég sok oda-nem-illő embere dolgozik náluk...néha, már én széggyelem magam helyettük... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.