Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38953) beleszólok


beleszólok
senior tag

Fura... úgy emlékeztem, hogy már írtam ide, de a kereső nem talál.

Na szóval, akkor leírom az egészet: látott már valamelyikőtök olyat, hogy a FF minden érthető ok nélkül elkezdi enni a CPU-t?
Négymagos gépen onnan veszem észre, hogy bekapcsol a ventilátor és a taskmanager szerint (windows 7 64 bit) 25%-on pörög a cpu (magyarán az egyik mag 100%-on van) és a firefox.exe az egyetlen aki használja.
És ezt tartja is addig, míg újra nem indítom a FF-ot.
Mostanában kezdte, valamikor akkortájt, mikor a 32-es verzió megjött.

Annyit kipróbáltam, hogy (mivel eredetileg az .sqlite adatbázisok egy részét a régi rendszeremből hoztam át) létrehoztam egy új profile-t (firefox -p -> new), felraktam a leglényegesebb plugineket (noscript, adblockplus, helyesírás ellenőrző, greasemonkey), visszamentem az eredeti profile-ba, a "Sync" segítségével feltoltam a szükséges adatokat (history stb.) a firefox.com-ra, vissza az újba, szinkronizáltam és használtam egészen mostanáig. Most ez is kiakadt. Működik, de valamiért mégis pörgeti a cpu-t, akkor is, ha az about:blank lapon állok.
Kifogytam az ötletekből, képtelen vagyok megtalálni, mi okozza. Valaki itt esetleg?
(a gyanús pluginek nélkül is megteszi, a többi meg olyan, hogy azok nélkül nem szívesen kószálok a neten)

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.