Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33230) Dracula72 válasza #08205312 (#33199) üzenetére


Dracula72
senior tag

Indulhatna már, egy kis színvonalat hozna. Meg egy kis áresést.
Én ugyan nem írtam be ide, az IQ flotta tagja voltam, rövid történetem, hogy számlaforduló után egy nappal belassították a 4Gigás netemet 61Mb fogyás után, telenor online oldalról képernyőmentést csináltam, telefont felvették, ígéret megvolt, hogy utána néznek és visszahívnak, ami "természetes náluk" ez nem történt meg.
Következő számlazáráskor sim vissza, odaírtam mellé, hogy 61Megáért sok az 1575ft.
Negatív, ügyfélcentrikus helyett hanyag cég.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.