Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-25 16:33:26

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.05.25.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32451) kovacs65 válasza balhmm (#32441) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ezek nem egyházak, hanem egyes egyházak szervezetei.
Jogilag kicsit másabb.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#32452) balhmm válasza DrBubo77 (#32445) üzenetére


balhmm
tag

Én úgy tudom a telekomos katolikus flottával volt gond..

Amúgy itt egy link.. Szerintem akinek van kapcsolata az adott szervezetekkel, akkor biztos tud ilyet intézni..
http://www.fullmonitor.hu/katolikusflotta.html

(#32453) MADcat válasza balhmm (#32452) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

én ebben vagyok semmi értesítést nem kaptam

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#32454) Fifi válasza MADcat (#32453) üzenetére


Fifi
őstag

És van rá lehetőség bekerülni full ateistaként vagy hitetlenek nem léphetnek be?

(#32455) arin válasza balhmm (#32452) üzenetére


arin
csendes tag

Szia,

Csak kíváncsiságból, milyen "gondokra" gondolsz?

üdv!

(#32456) balhmm válasza arin (#32455) üzenetére


balhmm
tag

Hát, hogy volt ahol pénzért is adták a papírokat... illetve kapott szinte bárki.. ami viszont biztos valami főpapnak nem tetszett.. vagy nem tudom.. régen volt..

(#32457) balhmm válasza MADcat (#32453) üzenetére


balhmm
tag

Az új tarifák 2017. augusztus 26-tól (illetve egyes intézményeknél 2017. szeptember 26-tól) érvényesek.
A havidíjat 30%-kal, percdíjakat 53%-kal csökkentettük az előző időszakhoz képest.

lehet még nem jutott el oda az infó?

(#32458) MADcat válasza balhmm (#32457) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Igen, beszéltem a flottakezelővel, kapjuk mi is az infót. Hát ennek most k*rvára örülök. :C

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#32459) balhmm válasza MADcat (#32458) üzenetére


balhmm
tag

És itt tényleg a saját neveden marad az előfizetés? Mert nekem azt mondták, de azért te biztos tudsz biztosabb infót..

(#32460) laskr99


laskr99
addikt

Flottás netnél lehet az ISP-vel kommunikálni? A world of tanks blitz supportja mondta,hogy ez oda tartozik. Minden más megy csak az nem. Nem engedi kapcsolódni.

(#32461) Viktor0610 válasza laskr99 (#32460) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehetni lehet, csak nem biztos, hogy eredményes lesz.
Az utóbbi időben két olyan problémával is találkoztam, amit valószínűleg a Telenor alapértelmezett APN-beállításai okoztak, de a szolgáltató nem módosít ezeken a dolgokon.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#32462) tmp0124 válasza MADcat (#32458) üzenetére


tmp0124
tag

És tényleg nincs korlátozva, hogy mennyi SIM-et vásárolhat egy jogosult? :Y

(#32463) MADcat válasza balhmm (#32459) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nem tudom, sztem csak számlafizető vagyok. De már 6 éve. Szóval bajom eddig nem volt. :DDD

#32462) tmp0124

Nincs belépés. Nem vihettem be senkit. Párommal vagyunk bent, anyumat már nem tudtam. Egyenlőre.
Új belépés meg püspöki levéllel lehet. Szigorúan veszik. Ez viszont első kézből való infó. :K

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#32464) meszi3 válasza laskr99 (#32460) üzenetére


meszi3
tag

melyik apn-t használod?

[ Szerkesztve ]

(#32465) laskr99 válasza meszi3 (#32464) üzenetére


laskr99
addikt

net

(#32466) kano válasza MADcat (#32463) üzenetére


kano
nagyúr

És vajon ide nem tisztségviselők, de tényleges katolikus közösséghez tartozók is beléphetnek? (Egyházadót is fizetünk.)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32467) MADcat válasza kano (#32466) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

csak regisztrált segítők, dolgozók

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#32468) PBA válasza MADcat (#32467) üzenetére


PBA
aktív tag

Szuper, akkor ez tényleg egy rohadt hasznos flotta. :) Nem Photoshop, csak épp az emberek 99%-ának nem elérhető. Nézegessük még kicsit a percdíjakat, elemezgessük, ízlelgessük. :)

[ Szerkesztve ]

(#32469) balhmm válasza PBA (#32468) üzenetére


balhmm
tag

Azert jelenleg 19000 ezer ember van benne...

(#32470) Tombi válasza MADcat (#32463) üzenetére


Tombi
senior tag

hmm püspöki levél, gondolom azért a pápait is elfogadjak :)

(#32471) MADcat válasza Tombi (#32470) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ha van olyanod :DDD De nem magam találom ki ezeket. Csak megosztom, az infóimat. :K Sok volt a visszaélés, mit a T-és flottában. Szigorítottak. Ennyit tudok mondani.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#32472) kano válasza MADcat (#32467) üzenetére


kano
nagyúr

Annyi baj legyen, regisztrálom én magam. :) Na majd anyummal megkérdeztetem pénteken.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32473) LámaZ


LámaZ
addikt

Szerintetek megéri iQpro-s kártyával telefonálgatni a VoIP helyett?
(Van még Vodafone tutim, ami 18 Ft/perc.)

Azért kérdezem, mert lassan elfogy a pénzem a VoIP-os fiókomból, és azon töprengek, hogy
ha az iQpro-s telefonálgatás valahol percenként 10 Ft-ra jön ki,
akkor érdemes lenne azt használni, mert
1.) mégiscsak olcsóbb, mint a Voda
2.) drágább, mint a VoIp, de jobb a minősége.

Utolsó emlékeim szerint az iQpro-s telefonálgatás (hálózaton kívül) olyan 11 Ft/perc volt.

Utóirat:
Megnéztem a táblázatot, és 12,70 Ft/percet látok. Elég fura, mert ennél olcsóbb volt tavaly, és azóta csökkent az áfa.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#32474) Heimdallr75 válasza LámaZ (#32473) üzenetére


Heimdallr75
őstag

csak a "zinternet" áfa csökkent, más telekommunikációs nem.

mondjuk számold bele még hogy a számlázás mp alapú, míg tutinál perc alap.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#32475) 4Grider válasza LámaZ (#32473) üzenetére


4Grider
nagyúr

A telefonálás ÁFA-ja nem csökkent.

(#32476) tipuka


tipuka
addikt

sziasztok!

megint kérdeznék :D
csatlakoztam az it services flottához, befizettem a telenornál személyesen a 2286ft-ot, és megkötöttem a szerződést a mini csomagra (2286ft) + 3gb adatforgalomra (1 463,00 Ft). ez barátok között is 3750ft lenne ugye. na most megnéztem a telenor honlapján, hogy mi merre hány méter, mert túl sokat ír ki a "most itt tartasz összegnél". megnéztem, hogy a megrendelt szolgáltatásoknál van sokkal több, mint kellene (1463 ft-nak kellene tán lennie nem?). más infót nem találtam ,hogy mi van itt (részletek gombra kattintva), első telenoros előfizum nem értem mi lehet benyomva/állítva, ami miatt ennyit kellene fizetnem. :) lentebb a kép bő 100kb csak.
segítségetek előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#32477) Viktor0610 válasza tipuka (#32476) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne foglalkozz vele. Ezek a kedvezményeket nem tartalmazzák.
A számlán megfelelően fog szerepelni minden. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#32478) elin válasza tipuka (#32476) üzenetére


elin
tag

Igaza van Viktornak, no para. Az én agyamat is lezsibbasztotta már párszor, mikor láttam, mit kellene fizetnem kedvezmények nélkül, de mindig Ft-ra pontosan az IT táblázatában szereplő árak lettek számlázva :R

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#32479) tipuka válasza elin (#32478) üzenetére


tipuka
addikt

nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek! ez a legjobb topik :R

csak szerettem volna követni a hívásokat, számlát.. de akkor ezt úgy látszik nem lehet. :D
- postai úton jön csekk, akkor kell kifizetnem plusz pénzt? (ha jól néztem ez az e-compfort opció) - illetve nem tudom van-e más egyéb, amit meg kellene néznem :) szeretnék mindent jól csinálni :D

[ Szerkesztve ]

(#32480) Laox


Laox
aktív tag

Sziasztok! Az IQPro-nál a táblázatban nincsen link, elérhetőség. Tudnátok segíteni? Köszönöm. (Email címet látok, de valami online dolog kellene, ahol egyértelműen látok mindent, mielőtt megrendelném.)

[ Szerkesztve ]

(#32481) Heimdallr75 válasza Laox (#32480) üzenetére


Heimdallr75
őstag

email cím ott a táblázatban, írj nekik.

الغريبة في هذا الكوكب

(#32482) Laox válasza Heimdallr75 (#32481) üzenetére


Laox
aktív tag

Rendben. És DPI? Ott az ~5 óra lebeszélhetőség és a 3GB net kb. 6000-ért elég szimpi.

(#32483) Heimdallr75 válasza Laox (#32482) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Nem nagyon ismerem a dpi-t de ha jól látom 3620 293 perc az cirka 12 forintos percdíj, iq-nál is a körül van.
iqnál 1500 ebből ha jól emlékszem lebeszélhető valamennyi ha hozzádobsz még egy korlátlan netet az sincs 6 ezer.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#32484) Laox válasza Heimdallr75 (#32483) üzenetére


Laox
aktív tag

Teljesen igazad van, el is felejtettem paraszti logika szerint kiszámolni, megszoktam, hogy a benne foglalt perceken felül méregdrága minden, új nekem még ez a flotta. :) Írok is nekik.

(#32485) vpanangin válasza Laox (#32482) üzenetére


vpanangin
senior tag

Korábban volt itt a fórumon DPI kontakt, de már nem foglalkozik vele már vagy fél éve. FIDESZ-t személyesen kell keresni, talán irodában.

(#32486) Heimdallr75 válasza Laox (#32484) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Ezért vagyunk, hogy segítsük egymást :)

الغريبة في هذا الكوكب

(#32487) Zeki válasza LámaZ (#32473) üzenetére


Zeki
nagyúr

A rebtel.com oldalon havi 6 dolláráért tudsz korlátlan magyarra előfizetni voip. Alapból eurót ír, de át kell állítani dollárra. Az összeg marad, a hangminőség meg jó.

[ Szerkesztve ]

(#32488) elin válasza tipuka (#32479) üzenetére


elin
tag

Szívesen! Én nagyon meg vagyok elégedve velük, szoktam ajánlani őket...
Én akkor jeleztem, hogy online szeretném fizetni a számlát és nem csekken, mikor a Telenornál kötöttem a szerződést. Biztos megcsinálják utólag is.
Összes kimenő hívás időtartamát most is láthatod a myTelenoron ;)

[ Szerkesztve ]

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#32489) ittakary


ittakary
nagyúr

EQ adatosztómat szeptember 11én kaptam meg, azóta már 3 különböző alkalommal 3x megígérték, hogy "holnap aktív lesz" ...

hihetetlen komolyan mondom...

(#32490) LámaZ válasza Zeki (#32487) üzenetére


LámaZ
addikt

Köszönöm szépen, megnézem!
Ja, bocs, ezt a fejre állított márkaneves cuccot ismerem. Ez Local Acces-t használ, szerintem nem az igazi.
Itt magyarországi korlátlan havi 6 dollárba, ami kb. 1800 Ft kerül.
Én 12 dollárért szoktam venni kreditet a Stuntcalls-on, és azzal 3-4 hónapot is beszélek.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#32491) 4Grider válasza ittakary (#32489) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekünk meg bő három hónap volt az adatmegosztók aktiválása...

(#32492) micafighter válasza LámaZ (#32490) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha nem beszélsz sokat, akkor nyilván nem tudod kihasználni a korlátlan beszédet. A stuntcallsnak az egyik legjobb a percdíja, a minősége viszont nem a legjobb. Én használom a stuntcallst meg a rebtelt is, a másik oldalról a stuntcallsra panaszkodnak, érthető amit mondok de olyan mint ha pösze lennék, az s/sz betü úgy megy át valamiért, a rebtellel nincs ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

(#32493) ittakary válasza 4Grider (#32491) üzenetére


ittakary
nagyúr

na akkor itt biztos hogy balhé lesz... 15 munkanapot mondtak az elején, "de megsürgetik és 2-3 nap alatt meglesz" ez volt 3 hete

hetente rájuk telefonálok, mindig elkérik az ilyen olyan azonosítóimat, majd tájékoztatnak, hogy "holnapra aktiválva lesz"

(#32494) dragon1993 válasza ittakary (#32489) üzenetére


dragon1993
őstag

~Aug 10 óta nem aktív egy ideje mailre se válaszolnak ezzel kapcsolatban...

(#32495) Ryla20


Ryla20
csendes újonc

Van még olyan aki nem kapta meg a díjbekérőt iQpro-tól? Már kezd kellemetlen lenni ha rájuk írok, adatroaming miatt volt már egy pár levélváltás, sajnos sikertelenül vagy legalábbis szlovéniában nem megy a net (dual simes teloban ahol vodás net szalad, tehát nem is beállítás gondja lesz a telonak), majd ausztriában is megpróbálom.

(#32496) Atomgeszi válasza Ryla20 (#32495) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Valószínűleg ott sem fog menni... :(

(#32497) bbmt válasza Ryla20 (#32495) üzenetére


bbmt
senior tag

Még én sem kaptam meg. A szerződéssel jött első számlát befizettem, azóta semmi...( szeptember 12-óta )

A kanál a gyengék villája

(#32498) gergely2019 válasza bbmt (#32497) üzenetére


gergely2019
csendes tag

Nekem ma érkezett díjbekérő az első havi díjról (ami elméletileg már rendezve).
Utólag van számlázva, hónap végén van a fordulónap, és így jött ki most.

[ Szerkesztve ]

(#32499) LámaZ válasza micafighter (#32492) üzenetére


LámaZ
addikt

A Reenger tűnik most befutónak.

Legyen minden jó!

(#32500) evbalazs válasza Ryla20 (#32495) üzenetére


evbalazs
csendes tag

Én még az alőző havit sem kaptam meg, pedig írtam is nekik, hogy küldjék és még aznap utalok, de se válasz, se díjbekérő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.