Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-25 16:33:26

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.05.25.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33651) gabor9991 válasza csacsi67 (#33650) üzenetére


gabor9991
őstag

Lehet mindjárt neked is be kell fognod :D

(#33652) tsteve válasza gabor9991 (#33651) üzenetére


tsteve
senior tag

tényleg nem érted mi a gond? ha a legegyszerűbb túlszámlázás is csak ilyen extrém módon oldódik meg az IQpro-nál (kártya visszaküldése) akkor ott alapjaiban nem stimmel a flottakezelő és az anyacég közt valami.. ez valami elképesztő balf@szkodás, de a legdöbbenetesebb az, hogy ez szerinted OK így... az egyéb problémákról (stílus, nem válaszolás, előleg benyelése, nem használt időszakra dijbekérő küldése) nem is beszélve... ez szted TÉNYLEG rendben van? ne fárassz...

[ Szerkesztve ]

(#33653) csacsi67 válasza gabor9991 (#33651) üzenetére


csacsi67
addikt

Miért irnák hazugságot nem csak mást csapnák be ha nem saját magamat elsösorban. Engem sem füz semmi hozzájuk max ammyi általuk kinált szolgáltatást használom megelégedéssel már el ég rég.

[ Szerkesztve ]

(#33654) gabor9991 válasza csacsi67 (#33653) üzenetére


gabor9991
őstag

:)

(#33655) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Friss tagként de rossz ezeket olvasni,nem szeretem a bonyodalmakat.Én is kifizettem a kártyával érkező első díjbekérőn lévő összeget,előtte telefon,meg lett ígérve,hogy jóvá lesz írva.

Nem lehet,hogy az ilyen túlszámlázásos dolgok azért vannak,mert valaki egy más által előtte használt és visszaküldött SIM-et kapott?

Végül is mindegy,de a jogos reklamációt illene minél hamarabb rendezni. :U

(#33656) tsteve válasza Mikulásbá (#33655) üzenetére


tsteve
senior tag

az un. flottakedvezményt nem szerepelteti a Telenor a számlában, ez okozza a túlszámlázást tudtommal az IQpro-nál... a gond csak az, hogy a flotta képtelen ezeket a problémákat kezelni érdemben a Telenor felé... plusz a felsorolt egyéb gondok is tetézik a bajt esetemben... és másoknál is

[ Szerkesztve ]

(#33657) Mikulásbá válasza tsteve (#33656) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én most azon gondolkodom,hogy az első díjbekérőn ugye van egy OTP-s bankszámlaszám,amire utalni kell.
Elvileg ez nem változik,a korlátlan netes kártya díja is állandó.......Minden hónap végén 30.-a körül utalni rá és ennyi.Vagy ez nem így menne? :U

(#33658) tsteve válasza Mikulásbá (#33657) üzenetére


tsteve
senior tag

nem rossz ötlet.. ha már ilyen balf@szok melóznak a cégnél...

(#33659) gergely2019 válasza Mikulásbá (#33657) üzenetére


gergely2019
csendes tag

Lesznek olyan balfaszok, hogy a befizetéseket nem tudják az ügyfelekkel/díjbekérőkkel/számlákkal összepárosítani.

(#33660) 4Grider válasza Mikulásbá (#33657) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mivel a közeljövőben ÁFA csökkentés lesz (és januárban is volt), ezért nem mondható, hogy a havidíj állandó lenne. Ráadásul ennél a flottánál is van hangcélú sim. És elég nehéz minden hónapban ugyanannyi másodpercet beszélni...

(#33661) Mikulásbá válasza 4Grider (#33660) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Igen,ezt az ÁFA csökkentést kihagytam-de ahogy írtam is,ez a korlátlan netes kártyára fog vonatkozni.

(#33662) petir


petir
senior tag

Sziasztok,

Van koztetek olyan aki tagja az Euro Quattro flottának?
Mi a velemenyetek róla ? Megbízhatóak?

(#33663) csako válasza petir (#33662) üzenetére


csako
veterán

Nincs senki, és ha a keresőbe beírod, pl. hogy EQ, akkor nem fogsz semmit sem találni ;] ;]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#33664) Tav-Csoves válasza petir (#33662) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Szia!
Egy fő, és egy adatmegosztó kártyát használ a család.
E hónap hatodika környékén írtam alá a szerződést, még nem kaptam fizetési felszólítást, de majd kapok a Telenortól.
Sebesség rendben van, kommunikáció terén mindegyik flottának fejlődnie kéne, de az EQ-ra kevesebb a panasz, és nekem sem lehet rossz szavam. :)

(#33665) 4Grider válasza petir (#33662) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egy páran vagyunk itt. A kezdeti néhány hónap nehézséget (amíg minden szolgáltatást beállítanak, sim-et bekapcsolnak) leszámítva, nincs a flottával probléma. De úgy általánosan az összes közvetítős flottával nem szokott egészen addig gond lenni, amíg nem kell valami szolgáltatáson változtatni, adatmegosztó sim-et kérni, stb. Mert akkor sokukkal igen türelmesnek kell lenni, igaz ez az EQ-ra is.

(#33666) GaborGh


GaborGh
őstag

Sziasztok!

Iqpronal mennyibe kerül most a korlátlan internetes csomag bruttó áron?

(#33667) Mikulásbá válasza GaborGh (#33666) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Még 4362 Ft a táblázat szerint.Jövőre kicsit esik az ára-remélem-mert csökkentik a net adóját.

(#33668) gboszi


gboszi
senior tag

Sziasztok, ket flotta kellene nekem.
1. Korlatlan hun, kb 2 gb net, ha van ingyen sms az pluszböröm

2. Szinte csak net min 1 gb, keves beszed
Ha lehet huseg nelkul.
Mi most a legjobb?

"If you're good at something, never do it for free!"

(#33669) outdoor válasza Mikulásbá (#33667) üzenetére


outdoor
aktív tag

Ez elég figyelemfelkeltő. De itt valakinek most indult az előfizetése. Egész hónapban 16 másodpercet telefonált, és 160 percet számláztak ki érte. :F

Sok panasz jelent meg róluk. Szerintem várjuk ki a végét.

- nyilván mindjárt jönnek harsogni a fizetett reklámhordozók -
-------------------------------------------------------------------------------

[ Szerkesztve ]

A proper digital assistant could be my best friend

(#33670) Zeki válasza outdoor (#33669) üzenetére


Zeki
nagyúr

80+80 perc kötelezően kiszámlázódik, ha valaki nem dumás kártyával mégis dumál. Tanulólecke.
Legközelebb kérjen dumáról letiltott adatkártyát, hogy véletlenül se tudjon vele telefonálni.

Ez van.
Kb olyan ez, mint egyik diák kollégám, akinek a telója picit roamingolt a szerbeknél adatokat, tényleg csak pár megabájt, és 12 ezres számlája lett tőle. Legközelebb jobban figyel, és letiltja az adatforgalmat.

(#33671) titko


titko
tag

Sokan panaszkodnak az IQ pro elérhetőségéről/ nem válaszolásáról.
Én október 17-én csatlakoztam a flottához, jött november közepén egy díjbekérő az IQ pro-tól illetve most a Telenortól is . Nem értettem, felhívtam a 203333300-as számot, egyből felvették.
Egy hölgy készségesen megnézte számláimat majd elmondta hogy a korlátlanok kivételével a telenor fog számlázni azt kell figyelembe venni.
Nekem megfelelő a szolgáltatásuk és nem fizetett emberük vagyok, csak az olcsó netjüket használom.

(#33672) Mikulásbá válasza titko (#33671) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Tehát akinek korlátlan adatkártyája van,az a szokásos OTP-s számlára utaljon,semmiképp sem a Telenornak,még ha jön is onnan valami?

(#33673) titko válasza Mikulásbá (#33672) üzenetére


titko
tag

Nekem a hölgy azt mondta, hogy a korlátlanoknak az IQpro számláz, a többieknek a telenor

(#33674) Mikulásbá válasza titko (#33673) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én még pár napos vagyok náluk,de szerintem nem lesz ezzel sem gond.
Még az előre kifizetett számla jóváírására leszek kíváncsi,az hogyan is lesz.

(#33675) csacsi67 válasza Mikulásbá (#33674) üzenetére


csacsi67
addikt

Jováirják türelem. :)

(#33676) Mikulásbá válasza csacsi67 (#33675) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Egyáltalán nem vagyok ideges-csak már több variációt olvastam.

(#33677) sanyika007


sanyika007
csendes tag

IQPro, folytatás:

Sziasztok,
sok negatív véleményt olvasok mostanában a flottáról, szeretném megosztani most az enyémet (pozitív). Lassan egy éve vagyok már flottatag. 4 gigás csomagban vagyok, hang és adat. Nekem az elejétől kezdve a telenor számláz, mytelenorban fizetem be a számlát, ahol gyönyörűen részletezve van minden. (Megjegyzés: vállalati ügyfélként tudsz regisztrálni, nem magányszemélyként).

Még a számlázási ciklus elején volt két rossz számlázás, ezt email után gyorsan javították nekem ("aktuális számla befizet - következő annyival kevesebb" megoldással).
Nekem volt egy olyan problémám is, hogy valamiért az első 4 gb elfogyasztása után lassított netem maradt nagyon sokáig. Megjegyezném, hogy ez megközelítőleg 30kb/s, ami elég használható GPS-re, sok más alkalmazáshoz és webes böngészésre is, spotify, webrádió és még a legrosszabb minőségű youtube videók is elmennek rajta. Emiatt én februártól szeptemberig ugyan írtam pár mailt erről Istvánéknak és a telenort is hívtam, de nem sikerült javítani a hibát.
Ezután István javaslatára elmentem telenor ügyfélszolgálatra írásos panaszt tenni, a hiba végül technikai volt (telenor oldalon), 2 héten belül javították, jóváírták a net árának felét (arra az x hónapra), így most hasít a 4 giga és valamennyit vissza is kaptam.

Megjegyezném, hogy kéréseimre legtöbbször 1 napon belül jött a válasz, sokszor néhány órán belül, akár este 10-kor is vagy hétvégén. A komunikáció rövid, lényegretörő. Ne üzleti leveleket várjatok. Pár személy csinálja a flottát, szerintem nagyon jutányos áron lehet előfizetni. Akinek rengeteg egyedi igénye van, vagy gyönyörűen fogalmazott válaszleveleket vár (30 napon belül khmm, ott se ég a ház mr azonnalakarokválaszokat emberkék), az válassza a hello data és társait.

Nekem átlag 4000 forint körül van a számla, ez ugye 80+80 beszélgetés (ezt remélem módosítják valamikor 160 univerzálisra, volt erről szó itt a fórumban, még nem kérdeztem rá) és 4 giga internet, de itt nagyon fontos megjegyezni, hogy ez a net számomra gyakorlatilag korlátlan. Viber, messenger, menetrendes alkalmazások, webes rádiók mind mennek vele lassítás után. Ez szerintem már kevés flottánál van így, nagyon használhatónak tartom.

Tudom, hogy már mindenki HD videókat akar nézni 8 VP-n-en 6 ip-n keresztül csakhívható desemmiértsemfizetek adatmegosztós fősim-deannyira-nem-hogy-ezért-isfizessek és még a számom is maradjon meg sőt a régi flottában blablabla megoldással. Nektek a hivatalos partner való, publikus csomaggal, ügyfélszolgálattal. Drágább? Igen. Pont azért, mert ki kell fizetni az embereket, akiknek a feladata az elég gyakran nyakatekert igények kielégítése, vagy a felvilágosítás, hogy ez így hülyeség.

Aki pedig megérti, hogy aprópénzért kevesebb (de megfelelő) szolgáltatás jár, havonta rá tud nézni a számlájára és írni egy mailt ha valami rossz, az használja bátran.

(#33678) Bferibörs válasza sanyika007 (#33677) üzenetére


Bferibörs
addikt

nekem elég lenne korlátlan net adatmegosztó karival :DDD

a flotta már csak ilyen ( mondjuk a cégem flottájával nincsenek gondok , rugalmas , gyors, pontos -mielőtt valaki megkérdezné, nem nem lehet belépni csak dolgozónak- ), lehetnek néha gondok, ezt be lehet vállalni- mondjuk nem vinnék be saját ezeréves számot :(

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#33679) sanyika007 válasza Bferibörs (#33678) üzenetére


sanyika007
csendes tag

szerintem ez teljesen alap, hogy régi saját szám tulajdonjogát nem ruházzuk át senkire és semmire.
Legrosszabb esetben az ember vegyen egy dual simes telefont és vigye át az adott számot kártyásra, így évi 3000 forintért megőrzi a régi számot (és kap egy új számot az adott flottában. Én pl. így csinálom jelenleg.).

Ha pedig olyan telefonszámról van szó, amin üzleteket köt, stb, akkor ne azon az ezer forinton akarjon spórolni, ahol már olyan előfizetést kap amiben a nevén marad a szám. Több flotta van, aminél ez a lehetőség megvan, csak kicsit drágább és/vagy hűségszerződéssel működik csak.

Más:
korlátlan net adatmegosztó karival EQ flottában van (olcsón), olvass utána. Úgy tudom, hogy kb. ~700 forint + 5000 forint belépési díj (+ a főkártya előfizetése, google táblázatban, nem tudom mennyi). EQ-nál a kártyák aktiválása történik lassan, legalábbis a korábbi vélemények alapján. Személyes tapasztalatom nincs velük.

[ Szerkesztve ]

(#33680) Bferibörs válasza sanyika007 (#33679) üzenetére


Bferibörs
addikt

egyetértek

EQ-t tudom, "ismerem " a flottákat, köszi

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#33681) KTU válasza sanyika007 (#33677) üzenetére


KTU
addikt

"én februártól szeptemberig ugyan írtam pár mailt"

Jól értem?
7 - 8 hónapig lassított "megközelítőleg 30kb/s" neted volt, és 4000 Forintokat fizettél havonta.
Te nagyon türelmes ember vagy. :R

Na ezt a "mai rohanó világba" nem hiszem hogy sokan így fogadnák.
És szerintem joggal volnának felháborodva.

Én 1 hét múlva küldtem volna vissza a kártyát.
Azért döntök valami szolgáltatás igénybevétele mellett mert szükségem van rá.
Ha nem azt kapom amiben megegyeztünk, ...... :F

"megközelítőleg 30kb/s"
ilyen netet a Blue Mobile-tól lehetett venni 100 Ft körüli összegért.
Nem tudom most megy-e még.
Igaz, kell vele foglalkozni, de szerintem kevesebbet mint amennyi energiát fektettél a probléma megoldásába.
:)

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#33682) gergely2019 válasza Zeki (#33670) üzenetére


gergely2019
csendes tag

"80+80 perc kötelezően kiszámlázódik, ha valaki nem dumás kártyával mégis dumál. Tanulólecke.
Legközelebb kérjen dumáról letiltott adatkártyát, hogy véletlenül se tudjon vele telefonálni."

Ha valaki adatcsomagot kér, akkor alapból nem küldhetnének olyat, amivel beszélni is lehet.

"
Kb olyan ez, mint egyik diák kollégám, akinek a telója picit roamingolt a szerbeknél adatokat, tényleg csak pár megabájt, és 12 ezres számlája lett tőle. Legközelebb jobban figyel, és letiltja az adatforgalmat."

Ez inkább olyan, mintha valaki a kocsmában folyóbort kérne, de tokaji aszut kapna, aztán azt is számláznák ki.

Az meg különösen vicces, hogy egy emailt sem képesek küldeni, hogy akkor melyik számlát is kell befizetni.

(#33683) sanyika007 válasza KTU (#33681) üzenetére


sanyika007
csendes tag

Nem siettem: mindenhol van wifi kapcsolatom, a 4 giga biztonsági net távoli munkavégzésre (távoli asztal) kell főleg, ha az aktuális wifi bénázik. A bluemobilnál 32 kilobit a lassított, itt kilobyte, nagyon nem mindegy - az előbbi már tényleg csak szöveges üzenetek küldésére alkalmas, esetleg voip callback-re. Ráadásul az iqpro 30 legrosszabb esetben annyi. 144p-s youtube videot majdnem akadás nélkül lehet nézni a lassított verzióval is.

A ludas a telenor volt, ahol telefonon azt mondták, hogy csak egyből fordulónapot követően tudnak segíteni aztán meg pénzért akartak velem számlarészletezőt kiállíttatni, stb. stb (és ezek persze mindig egy egy hónap csúszást jelentettek)

Miután elég sokat melózom és utazom (és mindenhol van gyors net, esetleg upc wi-free), ebben az időszakban csak egyszer jutottam el a telenor ügyfélszolgálatra személyesen a nyugatiba. Este 6:30-tól 7:45-ig vártam a sorban, aztán el kellett mennem dolgavégezetlenül.

Szeptemberben az alleeban sikerült elintéznem a dolgot.

Offból ennyit. Az én példám már valóban a túl türelmes verzió, tudom én is. A lényeg, hogy válaszoltak mindenre és megtették a részüket. Nekem kellett volna hamarabb bemenni ügyfélszolgálatra és akkor hamarabb megoldja a telenor a bajt, de nem égett a ház teteje. Alternatíva meg nincs erre a netre, EQ akkor még nagyon gyerekcipőben volt, DPI lassítást akkor állították be nagyon lassúra, a többi meg már alapból használhatatlan a keret elfogyása után.

[ Szerkesztve ]

(#33684) gabor9991 válasza KTU (#33681) üzenetére


gabor9991
őstag

A lassított sebesség a telenornál az iQpro és az euro Quattro flottákban is 30KB azaz ~240kilobit/s
A bluemobile 32 kilobitre lassít.

A havi 4000 forintban van 160 perc beszéd és 4GB "elvileg" teljes sebességgel használható adatkeret.A 4GB után pedig lassítanak 30Kilobájtra.

[ Szerkesztve ]

(#33685) #08205312 válasza sanyika007 (#33677) üzenetére


#08205312
törölt tag

De hiszen te írtál kb-t ami kilobitet jelent. A kilobyte így írandó: kB

(#33686) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Az urak figyelmébe ajánlom eme remek oldalt:
bitmatek.hu

(#33687) gboszi


gboszi
senior tag

Eq flottas tapasztalatok kellenenek. Buktatok vannak? Vagy amire figyelni kell? Köszi

"If you're good at something, never do it for free!"

(#33688) vegyszer válasza gboszi (#33687) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha tapasztalat kell, szerezz magadnak!

Ha beszámoló, akkor keresd meg a topicban a kereső gombot. És írd be, hogy EQ tapasztalat
Ja, és mobilról vagyok, de tudok linkelni is...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#33689) outdoor válasza KTU (#33681) üzenetére


outdoor
aktív tag

:)

Én csak hüledezek. A pozitív vélemények is elképesztő visszásságokról szólnak.
Az egyik kénytelen volt telefonszámot váltani, mert nem bírták abbahagyni a félre számlázást. Ezzel boldog, és kötelezővé tenné mindenkinek ezt a "jó b megoldást".
A másik öt napja tag, ami eddig 9700 forintba került, semmi kilátás, hogy visszakapja, de azért nagyon elégedett, és osztja itt az észt.
A harmadik múlt évezredi internetet kapott, bő fél évig nem válaszoltak, és maximálisan elégedett.
Hát humoros. Ennyiben ki is merült az elégedettek tábora.

Jó néha a sorok mögé pillantani.

[ Szerkesztve ]

A proper digital assistant could be my best friend

(#33690) gboszi válasza vegyszer (#33688) üzenetére


gboszi
senior tag

Az év segitsége lett volna, ha annyit irsz csak, hogy keressek rá az EQ tapasztalat-ra.
Azért a szerezz magadnak az elég erős...

"If you're good at something, never do it for free!"

(#33691) arnyekxxx válasza outdoor (#33689) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Ennyiben ki is merült az elégedettek tábora.

Év elején vettem korlátlanIQ-t, a rendelő mail másnapján ott volt a postás az aktiv simmel, 1 nap alatt bekapcsolták rajta a net apn-t, havonta az automata elutalja nekik a 4300at én meg lógok a 100megabiten (ennyit tud a router) eddig gond nélkül.

akinek nincs baja egy szolgáltatással az jellemzően nem irogatja rendszeresen meg, hogy nincs baja a szolgáltatással ezért szinte minden szolgáltatás egy kalap szar ha csak a topikjaikat olvassuk.

(#33692) gabor9991 válasza outdoor (#33689) üzenetére


gabor9991
őstag

Nem kötelezővé tenné, hanem felajánlotta, mint egy lehetőséget, hogy ha nincs más megoldás, ez biztos megoldja...

(#33693) Bferibörs válasza arnyekxxx (#33691) üzenetére


Bferibörs
addikt

osztom a véleményedet, akinek nincs baja az nem írogat , vagy jóval kevesebben mint akiknek problémájuk van

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#33694) gabor9991 válasza outdoor (#33689) üzenetére


gabor9991
őstag

A múlt évezredi internettel csak ma ahogy látod is, 860 megabájt adatot használtam el.Ki se kapcsolom a netrádiót, felesleges, ingyen van :)
Havonta elmegy úgy 12-15GB
Ezért fizetek havi 390 (háromszázkilencven) forintot+áfa
Jövöre pedig még ez is olcsóbb lesz 13%-kal :)
Lehet emiatt vagyok ennyire elégedett :D

[ Szerkesztve ]

(#33695) KTU válasza gabor9991 (#33694) üzenetére


KTU
addikt

Ez IQpro?
Nem volt pofám megkérdezni Istvántól, waze-ra pont jó lenne. :B
De mintha régebben írt volna ilyet. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#33696) Zeki válasza KTU (#33695) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja, még a netegyeseületes első belépős időkben volt ilyen.

(#33697) gabor9991 válasza Zeki (#33696) üzenetére


gabor9991
őstag

(#33695) KTU:
Igen iQpro :)

Ma is van ilyen.
Hang alapú kártya nálam 80 perc beszéddel + 100megabájt adat havi ~1500 (400+400*1.27) + (390*1.18) hogy pontos legyek :)
A 100megabájt után 240kilobit a sebesség.

[ Szerkesztve ]

(#33698) Kornel válasza gabor9991 (#33697) üzenetére


Kornel
veterán

Tiszta hypernet.

(#33699) KamuMazsola válasza gabor9991 (#33697) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ha ezen a kártyán nem történik hanghívás, akkor a 400+400+áfát nem kell fizetni? Mert havi nettó 390-ért rendelnék is a gyerekeknek.

Üdv.: KamuMazsola

(#33700) zagloba


zagloba
aktív tag

Én is IQ-s vagyok! 4GB beszédes kártyával! Minden rendben van! Még nem sikerült elhasználnom a netet pedig segítenek a gyerkőcök a kocsiban! Számlázásban volt, h jött a +800ft! Megnézem ahívásaimat és az SMS-t! Reklamáltam és nem is kellett fizetni a 800ft - ot! :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.