Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-05 21:40:07

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33151) Zeki válasza Mikulásbá (#33149) üzenetére


Zeki
nagyúr

Keress rá a Huawei szóra.

(#33152) kovacsdavid8 válasza Mikulásbá (#33149) üzenetére


kovacsdavid8
tag

aszondják huawei b525 a legjobb, ha minden jól megy, holnap este írok beszámolót, hogy milyen..

(#33153) Mikulásbá válasza kovacsdavid8 (#33152) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem mobil megoldás kellene mindenképpen.
Visszaolvasgatva látom,hogy az iQpro ad ilyen kütyüt,ha kérek.Érdemes megvenni azt,amit adnak?

[ Szerkesztve ]

(#33154) gabor9991 válasza kovacsdavid8 (#33150) üzenetére


gabor9991
őstag

Igen, a megosztó kártyát meg van akinek két hónap után aktiválták az eq-nál. :D Mégse jött ide naponta 5x leírni ezt...

(#33155) Beniii06 válasza Mikulásbá (#33153) üzenetére


Beniii06
őstag

Ilyen gyárilag mifi-m ugyan nincs, amit az IQ árul Huawei E5577S-321 20k körüli áron van(én ebay-ről vettem egy Wingle-t korábban -usb modem+wifi router egyben, 10-12k körül vannak már ilyenek) és nekem ez van rácsatlakoztatva egy powerbank-ra szükség esetén. Asztali részről b525-ről is tudnék beszámolni, de írtad, hogy mobil megoldás kell, így az kiesik.
Azt érdemes tudni,hogy ezek a csak wifi-s eszközök átlagban kevesebb sebességet tudnak, persze így is jóval többet, mint egy 10 mbps ADSL(ha egyáltalán fontos szempont a sebesség neked).

"Got any other secret weapons?"

(#33156) gabor9991 válasza Mikulásbá (#33153) üzenetére


gabor9991
őstag

Nálam lassan 2 éve működik 0/24-ben egy Huawei af23 router ebben van egy Huawei e3276 stick[link]Amikor én vettem, 5000volt a router, meg jófogásról vettem 4000-ért a sticket, azóta jól felmentek az árak.

Nem írtad hol használnád, autóban tökéletesen használható, ha van egy 2A-leadására képes powerbankod.Ha zsebben hordanád, akkor valamilyen TP link mifivel járnál legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#33157) kovacsdavid8 válasza gabor9991 (#33154) üzenetére


kovacsdavid8
tag

telenornál nekem 500ft+posta árával olcsóbb volt, meg ugye a telefont is elsőre felvették:) am ez azért jó, mert tud ac szabványos ethernetet is 867mbit-ig.
ha meg nem hozza az elvárásokat, akkor vissza lehet küldeni és fizetik vissza a lét, mivel netes rendelés,14 nap elállási idő van.

(#33154) gabor9991: most fogok belépni, majd jövök rinyálni, ne aggódj:D

[ Szerkesztve ]

(#33158) Mikulásbá válasza gabor9991 (#33156) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Mindenképp hordozható kell,tehát csak mobil wifi hotspot érdekel.

(#33159) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!
EQ-nál szeretnék kötni szerződést, és kérdezném, kell e kérni előre azt, hogy mindig publikus ip-t kapjak, hogy el tudjam érni a routert amiben lesz a Huawei E8372h-153 stick, vagy alapból változtatható az APN, és ha igen mire?
köszönöm

(#33160) gabor9991 válasza Tav-Csoves (#33159) üzenetére


gabor9991
őstag

Telenornál van a Net és az Online apn.
Net publikus, online natolt ip-t ad.
EQ-nál nem tudom hogy működik, az iQpro-nál ingyen megkapod a publikus ip-t, ha kéred, de mivel Telenor mindkettő, feltételezem ott is ugyanúgy kérheted.

[ Szerkesztve ]

(#33161) mckangi


mckangi
senior tag

Hali!

Az EQ-nál van most 2db adatsim akció 6500-ért?
Valaki használ ilyet?
Most az iQPro -tól elment a kedvem. Akkor inkább már legyen darabja 3250,egyet az asztali routerbe, a másik meg a mobilba.
Valakinek tapasztalat?

Más :

Amúgy jelenleg nekem most egy hipernet home csomagon van a
Telenornál 100gb+100gb adattal
Cseteltem az üfsz-el, a számlán miatt, és kérdezte mikor van a forduló. (Nekem 22-e).
Na a lényeg végül is az, hogy az jött le, hogy a 21-től 2x-ig az előfizetések a telenornál össze keveredtek, de rendesen.

Lehet az iQPro -ok is azért kapták közvetlen számlát a Telenortól.
Szerintem azt sem tudták ki - kivel van.

[ Szerkesztve ]

Poco F3

(#33162) micafighter válasza mckangi (#33161) üzenetére


micafighter
nagyúr

Természetesen van vele tapasztalat, de gondolom te sem várod hogy most több száz hsz érkezzen neked válasz attól aki EQ-t használ, hogy elmondja hogy neki jó. Van, müködik, annyi amennyit irtál, az ügyintézés hasonló mint az iq-nál vagyis változó, a 6500 Ft 2 adatsim pedig megosztó kártyával jön ki, és pár hsz-el ezelőtt is emlitve lett hogy volt akinek 2 hónapba telt mire aktiválták az adatmegosztót, viszont irták pár hszel ezelőtt azt is, hogy ez nem feltétlen a flotta hibája, hanem inkább a szolgáltatójé. Ha konkrét tapasztalat érdekel akkor érdemes jobb fent a keresőt használni.

(#33163) Oldman2 válasza mckangi (#33161) üzenetére


Oldman2
veterán

100GB?

Milyen sebességgel? És akkor már miért nem korlátlan ez a csomag?
:Y

(#33164) Greybeard válasza Oldman2 (#33163) üzenetére


Greybeard
tag

100 GB.

Olyan sebességgel, amilyen elérhető a tartózkodási helyeden. Kérdezd a Telenort...
[link]

s.k.

(#33165) kovacsdavid8


kovacsdavid8
tag

megjött a huawei b525, először nem volt kapcsolat, akkor átállítottam apn-t net-ről online-ra, így most van net, de csak 3g. van vkinek ötlete mit kellene állítani, hogy vigye a 4g-t? köszi.

(#33166) kovacsdavid8 válasza kovacsdavid8 (#33165) üzenetére


kovacsdavid8
tag

közben felállt a 4g is, lehet ettől, lehet nem ettől, de az ip-t raktam át dinamikusra.

a speedtest vmiért nem megy, vagy kevesebbet mér, de a torrentben 11MB-vel jönnek a cuccok. 88mbit, annyi nekem elég is.

[ Szerkesztve ]

(#33167) Oldman2 válasza Greybeard (#33164) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!

(#33168) tsteve


tsteve
senior tag

jött végre válasz az IQpro-tól a számlareklamációmra... számlázási gondok valóban vannak most a Telenornál, remélem kinövik ők is... adjunk esélyt nekik...

[ Szerkesztve ]

(#33169) gabor9991 válasza tsteve (#33168) üzenetére


gabor9991
őstag

Akkor ezt most tekinthetjük +1 pozitív tapasztalatnak az iQproval kapcsolatban? :)

(#33170) tsteve válasza gabor9991 (#33169) üzenetére


tsteve
senior tag

annyi kiderült, hogy nem náluk van a gond...remélem hamarosan mindenki gondja megoldódik, aki téves számlát kapott a napokban a Telenortól...

[ Szerkesztve ]

(#33171) máyköl


máyköl
veterán

Szisztok
Jelenleg egy Vodafone -os flottában vagyok benne; most decemberbe jár le a hűségem, szeretnék váltani. Vodafone, telenor, tmobile, teljesen mindegy.

Nagyon keveset telefonálok, a jelenlegi száz percemből szerintem eltelefonálok kb. 30 -at/hó. Viszont munkámból kifolyólag a mobilinternet felhasználásom elég extrém mennyisegű. Legjobb lenne korlátlant találnom, de minimum 20-25GB.

Tud valaki hasznos tanácsot adni, milyen csomagra lenne érdemes váltanom?

Köszönöm előre is.

(#33172) kovacsdavid8 válasza tsteve (#33170) üzenetére


kovacsdavid8
tag

megjöttem az ígért huawei b525 beszámolóval. a telenor postán küldte a csomit hipernet praktikumos kártyás csomagban, én hello data előfizetőként rendeltem, adtak hozzá egy sim kártyát, postaköltséget nem én fizettem, így összesen br. 37990 ft volt az ára. a dobozban nem voltak benne az antennák, ennek ellenére a térerő így is k.rva jó! 20 méterre 3 falon keresztül még simán megy a letöltés. magának a lúternek egyébként elég "olcsó műanyagos" tapintása van, nem úgy a wifi ereje, amit sugároz!

na most két wifi hálózatot ad a router szerintem az egyik az n szabványos, a másik meg az ac. az n-esen 80-90mbit környékén mérte a sebességet, az ac-n 130-150 között. ez fedi a valóságot?

a probléma pedig az, hogy digi500-as neten nem tudom, hogy kellene beállítani modem+ethernet pppoe cuccost, hogy hozza a max sávszéleket, 500mbit helyett a 4g-s értékeket hozta. szerintem nem is a digire volt rácsatlakozva vagy nem tudom.. vmit nem jól állíthattam be... van ötletetek, mit hogy kéne beállítani, hogy prímán hasítson a digi fél gigás vonal is? ez a router csak úgy éri meg a 38 királyfit, ha a gigás ethernetet is hasítja. köszi mindenkinek előre is a tippeket!


speedtest:

torrent:

[ Szerkesztve ]

(#33173) 4Grider válasza kovacsdavid8 (#33172) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom az 500 Mbps-ot nem wlan-on, hanem kábellel mérted. Mert wlan-on keresztül nem fogsz annyit mérni...
Ha ellátogatsz az azenipm.hu oldalra, kiírja, hogy ki aktuálisan a szolgáltatód. Ha Telenor-t ír ki, akkor a Telenor.
Tökre nem ebben a topicban kellene a wlan-os/routeres kérdéseidet feltenni...

(#33174) kovacsdavid8 válasza 4Grider (#33173) üzenetére


kovacsdavid8
tag

de pont, hogy wlanon mértem, de a szar 10 ezres tp link is 270 megát hoz ugyanezen a digi 500-on, ennek hoznia kéne akkor a 450-500megát.

ezt találtam, ehhez lehet köze?

Restrictions in the 5 GHz band:
According to Article 10 (10) of Direct ive 2014/53/EU, the packaging shows
that this radio equipment will be subject to some restrictions when placed
on the market in Belgium (BE), Bulgaria (BG), the Czech Republic (CZ),
Denmark (DK), Germany (DE), Estonia (EE), Ireland (IE), Greece (EL), Spain
(ES), France (FR), Croatia (HR), Italy (IT), Cyprus (CY), Latvia (LV), Lithuania
(LT), Luxembourg (LU), Hungary (HU), Malta (MT), Netherlands (NL), Austria
(AT), Poland (PL), Portugal (PT), Romania (RO), Slovenia (SI), Slovakia (SK),
Finland (FI), Sweden (SE), the United Kingdom (UK), Turkey (TR), Norway
(NO), Switzerland (CH), Iceland (IS), and Liechtenstein (LI).
18
The WLAN function for this device is restricted to indoor use only when
operating in the 5150 to 5350 MHz frequency range.

előző posztomban az első fotón ott van, hogy "használt sáv", na az minden esetben 2,4ghz-et mutatott. 5ghz-et sosem.

bocs, hogy ide írtam, de a poszt többi része meg ide tartozik a mobilnet miatt. melyik topikban tudom feltenni a wlanos/lúteres kérdéseket?

(#33175) micafighter válasza kovacsdavid8 (#33174) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem ha van itt aki esetleg tud segiteni és pár hsz-nél többet nem vesz igénybe a dolog, nyugodtan maradhat itt a téma, de ha nem kapnál itt választ akkor érdemes keresni routerekkel foglalkozó topikot.

(#33176) tmp0124 válasza kovacsdavid8 (#33174) üzenetére


tmp0124
tag

Ugyan miért "kéne hoznia"? Mert drágább? És ha van körülötte 38 mikrohullámú sütő meg 4 darab 5 GHz-es rádiótesztlabor, ami zavarja??? Nameg erősen függ a dolog a kliensed képességeitől is!
Mérj kábelen és ahhoz majd tudod viszonyítani, hogy mit bír a wifi! Teljesen felesleges korlátozásokat feltételezni, amíg minden mást ki nem próbáltál. A wifit egymillió dolog befolyásolhatja, zavarhatja és mindig a kliens eszköz az első, amit meg kell vizsgálni. Tényleg nézd át a routered beállításait! Lehet csak rosszul fogalmazod meg, de a két wifi a 2,4 GHz-est és az 5 GHz-est jelenti (elméletben akár mindkettő lehet n-es is vagy ac-s is) és csak akkor lesz 5 GHz-es a kapcsolatod, ha arra kapcsolódsz, aminek a nevében ott van az 5G. (A másikat töröld is ki a kliensből, mert könnyen megeshet, hogy visszakapcsol, ha erősebbnek érzi.) A használt sáv szerintem annak megfelelően változik, hogy melyik wifinek kattintasz a szerkesztés opciójára, nem???
Ha a routerben a megfelelő helyen sikerült beállítani a PPPoE kapcsolat paramétereit, akkor a status részen mutatnia kellene, hogy él-e a kapcsolat, kapott-e IP-t és ahogy már előttem mondták, pl az enipm.hu oldalon ellenőrizheted, hogy melyik szolgáltató felé megy ki a forgalom. Nézd át, hogy van-e beállítás arra, hogy 4G és vezetékes kapcsolat között hogyan rangsoroljon!

[ Szerkesztve ]

(#33177) vpanangin


vpanangin
senior tag

Üdv!
EQ flottás (Telenor) csekket tudok valahogy online befizetni?
Kössz.

(#33178) tmp0124 válasza vpanangin (#33177) üzenetére


tmp0124
tag

A csekk lényegében átutalás, amit a Postával csináltatsz meg, pedig te is meg tudod. Pl az OTP netbank még kicsit rá is segít.

(#33179) zsoltyy


zsoltyy
tag

Üdv!

IQPro-s vagyok. MyTV-re előfizethetek a telefonszámommal? Illetve a Play áruházban is vásárolhatok vele?

(#33180) Heimdallr75 válasza zsoltyy (#33179) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Írja a flotta kezelőnek, egyedileg tudják engedélyezni.

الغريبة في هذا الكوكب

(#33181) dragon1993 válasza vpanangin (#33177) üzenetére


dragon1993
őstag

Én mytelenor appból szoktam fizetni a számlát. (EQ)

(#33182) 4Grider válasza dragon1993 (#33181) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mint üzleti előfizető, telefonszámmal regisztráltál és úgy lépsz be?

(#33183) Viktor0610 válasza 4Grider (#33182) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Appról van szó. ;)

Ott nem tud regisztrálni, csak belépni.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#33184) MADcat válasza dragon1993 (#33181) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Tisztább szárazabb érzés, igen. Én is onnan szoktam. 3 katt és csókolom.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#33185) adika4444


adika4444
addikt

Sziasztok!

Ha jól látom, Iqpro-nál van jó korlátlan mobilnet adatkártyával, 4700 pénz/hó áron ami nagyon baráti.

Lenne pár kérdésem, választ előre is köszi!
Ha írok egy mailt nekik hogy szeretnék korlátlan mobilnetes adatkártyát, küldöm rögvest lakcím + személyi fotóját (ha jól láttam ez kell), akkor mennyi idő amíg megérkezik a kártya?
Iqpro-nál van adatmegosztó? Ha igen akkor olyan a felhasználás mint ha két külön előfizu lenne, tehát mindkettőn megy a korlátlan net akár full más helyeken is?
A korlátlan adatforgalmat tekintve nem problémás havi 200--400 GB után se? Nem hiszem hogy ennyit felhasználnék, de inkább fölélövöm, soha nem lehet tudni mikor adja úgy a helyzet hogy elsődleges net legyen.
Publikus IP ahogy látom, kérhető. Mennyi időnként cserélődik?
Milyen eszközzel lehetne jól megosztani a netet?
Érdekelne USBS modem, és olyan router is ami működik aksiról vagy powerbankról, és van rajta port forwarding. Van olyan eszköz esetleg ami egy USB-s stick, de igény szerint wi-fi-n is megy? Mert ilyen volna a legjobb...
Telenor jól tudom hogy nem priorizálgatja az adatforgalmat?
Ha esetleg felmondásra kerül a sor, az hogyan zajlik?
Érdekelne továbbá minden tapasztalat amit fontosnak tartotok hogy egy új felhasználó tudja...
Köszi előre is a válaszokat!

üdv, adika4444

(#33186) kigyi_23 válasza adika4444 (#33185) üzenetére


kigyi_23
addikt

Igen ezeket elküldöd és, ha a csillagok is úgy állnak akkor 3-4 nap és kezedben a kártya.
Adatmegosztó sim nincs náluk azt ne is keress.
Huawei b525-el meg tudod osztani kiváló eszköz feljebb pár hsz-el találsz tesztet is.

Vazz neked aztán vannak kérdéseid :D

A net korlátlan nincs gond, ha nagy az adatforgalom max a szolgáltató kicsit priorizál és terhelt hálózat esetén némileg lassít a tiéden csúcsidőben, ha túl nagy adatforgalmat csinálsz, de nem kell aggódni nem tiltanak érte.
90 napon belül ne mond fel, mert az drága mulatság a napokban erről is volt szó visszaolvashatsz a lényege, hogy 10k körüli díjat kell fizetni adminisztrációs költségként.

Ami fontos, hogy légy türelemmel itt nem kapsz a szolgáltatóknál megszokott gyors válaszokat és ügyintézést. A flottáknál minden időbe telik és cseppet sem rugalmasak :D Ha ennyi kérdést felteszel nekik akkor lehet, hogy István iktatja leveledet a KUKA nevű mappába :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#33187) vpanangin válasza MADcat (#33184) üzenetére


vpanangin
senior tag

"Wallet" menüpont?

(#33188) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

sziasztok, EQ-val szeretnék szerződést kötni, már elküldtem a szem+lakcímigazoló kártyáim, de elakadt a dolog annál, hogy kapok e NAT-olt publikus IP címet vagy sem. A hölgy tegnap azt írta levelében, hogy megkérdezi kollégáját, de azóta sem kaptam választ...

Akkor jól sejtem, hogy kérni kell a publikus IP-t, és nem kapom úgy a kártyát, hogy ne belső hálózati címet osszon ki a szolgáltató?

(#33189) adika4444 válasza kigyi_23 (#33186) üzenetére


adika4444
addikt

Köszi! B525 számomra nem opció sajnos mert olyan kéne amit USB-vel tudok a laptopra akasztani, és opcionálisan esetleg támogat wi-fi-t is (de utóbbi egyáltalán nem létfontosságú)
Lehet keresek valami USB-s modemet, aztán egy openwrt-s routerrel összehozom hogy ha nagyon kell a megosztás akkor működjön...
A publikus ip-s dolog miként működik? Mennyi időnként van csere? Van pl olyan mint PPPoE-nál hogy 168 óránként disconnect?

üdv, adika4444

(#33190) kigyi_23 válasza adika4444 (#33189) üzenetére


kigyi_23
addikt

TPLINK-et nézhetsz azokból van ilyen kicsi nyomott USB-s cucc és nem is annyira rosszak, de persze a fent említetthez nem érnek fel sebességben :D A public ip-hez nem tudok szólni sohasem néztem mikor változik mivel mobilon használom.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#33191) Mikulásbá válasza adika4444 (#33189) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Mintha valaki írta volna nem is ol rég,hogy az iQpro ad-ha kell-Huawei E5577S-321 kütyüt elég jó áron. :U

(#33192) Beniii06 válasza adika4444 (#33189) üzenetére


Beniii06
őstag

Nekem ez vált be mert kellett vezetékes net is:
Ebay: Huawei Wingle E8372h-153 150Mbps (wifis, EU-n belülről is rendelhető)
+ TP-LINK TL-MR3020(itthon vásárolt)
Igaz ez így árban akörül van, mint egy akkus mifi(viszont itt lehet csak direkt usb-be tenni + wifi opcionálisan ki/be kapcsolható). A tp link is megy 5V/2A ről. Ha pedig csak mifinek kellene akkor USB wingle + egy power bank kell és így szerelhető is.

Azt, hogy folyamatos kapcsolat esetén milyen időközönként változik az IP nem tudom megmondani, de annyit észrevettem, hogy teljes újraindításkor(áramtalanítás), új IP-t kapok.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#33193) Tav-Csoves válasza Beniii06 (#33192) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Te is Aliexpress-en vetted a E8372h-153-t?

(#33194) 4Grider válasza Tav-Csoves (#33188) üzenetére


4Grider
nagyúr

EQ-nál is lehet aktív mind a két apn. Nekem alapból így küldték. Ha viszont nat-olt publikus IP-t kértél, akkor nem csoda, hogy vakarják a fejüket...

(#33195) tsteve válasza Tav-Csoves (#33193) üzenetére


tsteve
senior tag

jól teszed, hogy nem IQpro.... én speciel épp most befejeztem a kapcsolatot az iqpro-val.... azután hogy 8 napig nem válaszolt a számlareklamációs leveleimre és ezt szóvá mertem itt (is) tenni, István most zavarkeltőnek minősített és felszólitott, hogy hagyjam el a 'klubot' (ezek az ő szavai) ... köszönöm neki, hogy végre tiszta vizet öntött a pohárba, s most már tényleg tudható, hogy megkapják a leveleket, csak gyakran lesz@rják az ügyfeleket (akikből élnek) és minden negatív tapasztalat 'zavarkeltés' szerinte ... eddig nem voltam 'zavarkeltő' de mostantól szeretnék valóban az lenni.... rohadtul nem érti miről szól ez, bár szerinte minket az nmhh rendelet sem véd, amiben baromira téved a csávó...

[ Szerkesztve ]

(#33196) Tombi válasza tsteve (#33195) üzenetére


Tombi
senior tag

Újabb ügyfél osztja a nézetemet +1
A többieknek: tessék felébredni és lépni tovább.

[ Szerkesztve ]

(#33197) dreko válasza Tombi (#33196) üzenetére


dreko
aktív tag

nekem meg az a véleményem, hogy mindenki el tudja dönteni, hogy akar-e maradni, vagy menni.
számomra tökéletes az iqpro 7 gigás adatkártyája, amit kifizetek havonta és el van felejtve.

(#33198) tsteve válasza dreko (#33197) üzenetére


tsteve
senior tag

ebben én is egyetértek veled... mindenki a saját tapasztalata alapján maradjon vagy menjen.... az, hogy itt a fórumon a negatív és pozitív tapasztalatok is megjelen(het)nek kétségkívül sokakat segíthet a döntésben... van egy (számomra) fura stílus ill. hozzáállás ebben a flottában (iqpro) és emellett egyéb, nem jól kezelt problémákkal is találkoztam itt, ami miatt elhagyom...semmiképpen nem mentség az sem, hogy a problémák egy részéről a Telenor tehet, az ügyfelkezelés színvonaltalansága mindenképpen a flotta sara...

(#33199) #08205312 válasza tsteve (#33195) üzenetére


#08205312
törölt tag

azért ez elég durva. Csak gondoljunk bele, elképzelhető lenne ez a fajta hangvétel a szolgáltatótól? Pl. ha azt írná vissza a telenor, hogy zavarkeltő vagy, jobb lenne, ha számot hordoznál a vodához/telekomhoz. :(((
Elképzelhető lenne az, hogy hiába hívod a telenor ügyfélszolgálatát, hiába írsz nekik levelet, nem hajlandóak kommunikálni veled? Megkérek itt mindenkit, ne jöjjön azzal, hogy pl. a vodánál sokszor 10 perceket kell várni, hogy élő ügyintéző válaszoljon a vonal végén: mert ha tartod a vonalat válaszolnak!

Anno a voip topik is tele volt a "hú de jó az olcsómobilhívás" bejegyzésekkel. Akkor egy levelet írtam nekik, a válasz nagyképű és lekezelő volt. Nem tudom, hogy még működnek-e, de azt igen, hogy se hírük, se hamvuk a fent nevezett topikban.

Ha valamikor el fog indulni a digimobil, az iqpro flottának is vége lesz: a románoknál olyan áron szolgáltat a digi, hogy gyakorlatilag megszűntek a flották.

(#33200) tsteve válasza Tombi (#33196) üzenetére


tsteve
senior tag

tombi: mi itt a negatív/pozitív tapasztalatainkkal a fórum tagjait max. olyan szinten tudjuk befolyásolni, hogy alaposabb döntést tudjon hozni az, aki épp a belépést fontolgatja... kilépni te meg én fogunk csak, akik a flotta 'pechesebb' oldalára kerültünk... aki jó tapasztalatokat szerzett (szerencsére ilyenek is vannak) azok nyilván maradni fognak....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.