Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32890) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Help! Van valakinek valami normális Tarifaexpertes kontaktja? Elküldhetné PM-be! :)
Röhej ami ott megy. Oktober 11. óta nem tudnak egy levelet elhozni a postáról (ez a szerződésem), és képtelenek a számlán kijavítani a vevő nevét. Számla befizetve még valami ideiglenes tarifa is volt benne :D De most belecsusztam megint egy számlázási időszakba a lecserélni kivánt szolgáltatomnál tehát két helyre fizetek! Számhordozásról lenne szó. Egy email váltás a Tarifaexpertnél min 2 nap. A kontaktszemély telefonszáma hívható, vagy visszahív. De inkompetens, vagy a posta vagy a kollégái, vagy a influenza vagy mittudom én kii a hibás minden esetre nem Ő. Kezdem azt hinni hogy egy méretes átverés áldozata vagyok. Normál esetben egy számhordozásnak 5 nap alatt le kellene mennie. Mondjuk ezt sem értem hogy minek a postázás ha van email. Ők is a elektronikusan küldik a szerződést ami alá kell írni, de csak postán fogadják.
Még várok 1-2 napot, de hogy tudok ebből a buliból kilépni? A pénzem visszakapni? Mert ugye a szerződés még nem ért oda :D Hálistennek hogy eleve hűségidő nélkülit kötöttem. Mondjuk érdekes hogy vagy az olcsopercidij válaszol mikor a tarifaexpertnek irok és fordítva! :D

Hilfe!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.