Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Sziasztok!

Napokban egyre fontosabbá válik egy mobilflotta kiválasztása. A mobilflottak.hu oldalon találtam rá a flottára. Sokan szidjátok, de nekem a mobilnet miatt lenne fontos. A beszélgetés része nagyon minimális. Mi velük a probléma? Nekem lenne 10eFt csatlakozási díj, amit ki kell fizetnem nekik. Ezen felül saját (könnyen megjegyezhető) telefonszámot szeretnék bevinni. A telefonszám a nevemen lenne, más nem számit. Pontosan fizetném, de nem akarom megszívni. Tehát valaki irja meg, mi velük a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#17352) MPeter87 válasza bwin.party (#17351) üzenetére


MPeter87
őstag

Kerüld el őket jóó nagy ívben!
Egy olyan előfizetést választottunk június-július körül, aminél az ő nevükre került a szám (ami amúgy egy régi és fontos szám volt), majd rá kb 3 hónapra a szolgáltató letiltotta a telefonszámot, amire a mobilflottak.hu azt kamuzta, hogy február óta egyezkednek a szolgáltatóval, de még nem sikerült megegyezniük, de hamarosan vissza fogják kapcsolni és addig is biztosítanak egy új teletelefonszámot ugyanazokkal a feltételekkel. Mondom jó.. Kiderült, hogy míg én fizettem nekik a számlákat, ők azt nem fizették tovább a szolgáltató felé, ezért lett letiltva a szám. Az új, ideiglenes számhoz kapcsolódó első számla nem volt részletes, így ott nem tűnt fel, hogy probléma van, viszont a második számla már részletes volt és kiderült, hogy emelkedett a percdíj és az előfizetés díja is, valamint az eredetileg ingyenes első 20 v 30 sms újabban mégsem ingyenes, mindezt úgy, hogy a szerződés szerint minden változásról tájékoztatniuk kellett volna, ami persze nem történt meg. Majd felmondtam az előfizetést. Furcsa volt, hogy 2 nappal a felmondási határidő letelte előtt lekorlátozták a számod, de gondoltam eddig is nagyon frankó megbízható banda volt, ezen a 2 napon már nem fogok problémázni, leszarom.. Majd másnap jött egy sms attól a cégtől, akiken keresztül a mobilflották intézi az előfizetéseket, hogy folyamatos számlatartozás miatt az összes számot korlátozzák és hamarosan végleg megszűnnek. Tehát mindkét telefonszámmal kapcsolatban jól át lettünk cseszve, nekik fizettem a havidíjakat, de ők jól lenyúlták. Ezeket az aprócska problémákat tetőzi még az, hogy a telefont nem veszik fel, e-mail-re nem válaszolnak, csak a számlát tudják küldeni..
Ezek után mindenkinek, neked is, azt javaslom, hogy csak olyan flottás előfizetést kössön magának, ahol közvetlenül a szolgáltatóval tud szerződni, azaz a saját nevén marad a telefonszám és közvetlenül a szolgáltatótól kapja a számlát!
Tehát a mobilflottak.hu-t abszolút nem ajánlom!

Ma voltunk szerződni a T-nél egy új előfizetésre, amit az olcsomobilflottak.hu-n keresztül kötöttünk. Eddig ha nem vették fel a telefont, visszahívtak, mail-ben feltett kérdésekre korrektül válaszoltak vagy felhívtak. Rendben és gördülékenyen ment minden. Ezek alapján őket merem ajánlani. Nekik is van 1-2 olyan csomagjuk, ahol nem közvetlenül a szolgáltatóval szerződik az ügyfél, ezeket biztos, ami biztos alapon kerülném, de a többi esetben a szolgáltatónak fizetsz és a te neveden van az előfizetés.

(#17353) Zeki válasza bwin.party (#17351) üzenetére


Zeki
nagyúr

Domino Surf csomag, meg rendelj hozzá netet.
Ha nem vagy UPC-s vagy Digis.

(#17354) bwin.party válasza Zeki (#17353) üzenetére


bwin.party
aktív tag

A Surf 150 megája kb. 20 percig elég. A netplusz xxl 5 giga kb. 1-1,5 hét és újra kell rendelnem. Szóval ez kevés. :)

(#17355) Zeki válasza bwin.party (#17354) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezért kell korlátlanítani. ;] ;)

(#17356) mexel válasza Zeki (#17355) üzenetére


mexel
veterán

Hogyan kell a mobilnetet korlátlanítani?

(#17357) Zeki válasza mexel (#17356) üzenetére


Zeki
nagyúr

Lejössz Kecskemétre, megmutatom. :)

(#17358) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Nekünk most szólt a kékT ,hogy megszűnik az üzleti keret csomagunk és leszünk szívesek...
A céges számok egy része már DPI-s, tehát az ügymenet megvan, viszont ott új számokat kértünk.
Ezeket a számokat hordozni szeretnénk, tehát a szolgáltató oda-vissza ugrálásra lesz szükség.
Tudtok olyan HŰSÉGMENTES üzleti tarifát, ahonnan könnyen/gyorsan/olcsón migrálhatunk is vissza DPI-be?

(#17359) kurtuzov válasza kurtuzov (#17358) üzenetére


kurtuzov
senior tag

A vörösökkel történt telefonos tájékoztatás alapján van lehetőség hűség nélkül szerződést indítani, de ekkor jellemzően nincsenek kedvezmények (több kártya, e számla) Pl Business Start csomag 4490 Ft/hó és az összes SIM-re ennyi. De a továbblépés kötbér nélkül adott.

[ Szerkesztve ]

(#17360) bwin.party válasza Zeki (#17355) üzenetére


bwin.party
aktív tag

De nem éri meg, ha valamit le akarok tölteni akkor le is fogom. A korlátlan böngészés meg semmire se való. Youtube is kell, a kényelemről nem fogok lemondani! :)

Szóval a telefonom Telekomos, így nyílván keresnem kellene egy ilyen flottát. Ami fontos még, hogy a mobilflottak.hu-val kapcsolatban gondolkodom bevállalnám. 12 GB net azért mégis korrektebb, mint 5GB...

(#17361) MPeter87 válasza bwin.party (#17360) üzenetére


MPeter87
őstag

Van még egy rakás másik flottaszolgáltató. Ha közvetlenül a szolgáltatónak fizeted majd a számlát, akkor túl nagy bajod talán nem származhat belőle, de ha a mobilflottának kell majd utalnod a pénzt, ahogyan azt a legutóbbi telekomos csomagoknál is írták, akkor ne lepődj majd meg, ha 2 hónap múlva számlatartozás miatt letiltanák a kártyádat.

(#17362) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Foglalmam sincs mit válasszak.

(#17363) Zeki válasza bwin.party (#17360) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kb 60 gigát fogyasztottam már el, ebben volt sok torrent is.
Na de ez akkor maradjon az én titkom. :)

(#17364) bwin.party


bwin.party
aktív tag

De molyen flottával? Ha 10 GB van benne, vagy legalább 7GB már mennék is...

(#17365) konzi válasza Zeki (#17363) üzenetére


konzi
aktív tag

Ird meg neki priviben mert kifurja az oldalat a kivancsisag :))

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#17366) mexel válasza konzi (#17365) üzenetére


mexel
veterán

Majd Kecskeméten :)
Mondjuk engem is érdekelne a dolog nagyon :)

(#17367) dptrsk válasza mexel (#17366) üzenetére


dptrsk
addikt

Sajnos nem járok Kecskemét fele, pedig engem is érdekelne.

(#17368) Timer


Timer
veterán

Sziasztok!

GAP csomaghoz kötődően lenne három kérdésem:

- Van haasonló internetes felülete készülékcseréhez, mint a DPI-nak?
- A klasszikus online Bónusz felületen nem is látom ezt a csomagot a fiókom alatt, így esélytelen a készülékcsere.
- Más is van, aki szíve szerint beköpne már a Telenor irodájába a fentebb taglalt anomáliák miatt? :)

[ Szerkesztve ]

(#17369) bwin.party válasza konzi (#17365) üzenetére


bwin.party
aktív tag

Már hatalmas a lyuk, várom! :)

(#17370) Viktor0610 válasza Timer (#17368) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

- Van haasonló internetes felülete készülékcseréhez, mint a DPI-nak?
Tudtommal nincs.
- A klasszikus online Bónusz felületen nem is látom ezt a csomagot a fiókom alatt, így esélytelen a készülékcsere.
Azért nem láthatod, mert engedély szükséges a Bónusz Program készülékcseréhez.
- Más is van, aki szíve szerint beköpne már a Telenor irodájába a fentebb taglalt anomáliák miatt? :)
Miért köpködne bárki is a Telenor irodába, amikor ez a párt és a Telenor egyezsége??? :((( Az nem jut eszedbe, hogy "imádott" pártod irodájába köpködj??? :U
Legyél DPI-s, akkor nincsenek ilyen gondok. Ott sem a legegyszerűbb a készülékcsere, de megoldható. ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#17371) balazs1011 válasza Timer (#17368) üzenetére


balazs1011
aktív tag

A GAP csoprtnak milyen csomagjai és percdíjai és előfizetési díjai vannak?

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#17372) Timer válasza Viktor0610 (#17370) üzenetére


Timer
veterán

Mondták már Neked, hogy a mobilflotta választás nem feltétlenül pártszimpátia alapján történik? Nekem például ilyen előfizetést tudtak csak szerezni, és pont.

A Telenor megregulázása pedig egyéb okok miatt is aktuális lenne már...

(#17373) Viktor0610 válasza Timer (#17372) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De a flotta hülyesége miatt ne a Telenor legyen már a hibás... :U
Ha még nem is tökéletes szolgáltató.

(Bár mutasson nekem valaki egy olyat. :D )

Xiaomi 13T

(#17374) Peter.70 válasza Viktor0610 (#17373) üzenetére


Peter.70
őstag

Telekom :D :DD :DDD

(#17375) balazs1011 válasza Timer (#17368) üzenetére


balazs1011
aktív tag

A GAP csoprtnak milyen csomagjai és percdíjai és előfizetési díjai vannak?

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#17376) Timer válasza balazs1011 (#17375) üzenetére


Timer
veterán

Nemrégiben újult meg a kínálat, de megmondom őszintén, nem tudom, most milyen csomagban vagyok. Az biztos, hogy 3800 forintot fizetek havonta, ebben van 20 SMS, 200 MB adat, és a jó ég tudja, mennyi perc. Ezt az összeget nem sikerült túllépnem már évek óta.

[ Szerkesztve ]

(#17377) balazs1011 válasza Timer (#17376) üzenetére


balazs1011
aktív tag

akkor ugyan az mint a DPI
3174 Ft beszélgetés + 445 Ft net (200MB) + 20 ingyen SMS
Össz.: 3620 Ft/hó

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#17378) Littoral


Littoral
aktív tag

Erről a széles néptömegek számára is megnyitott Bátor Tábor flottáról tud esetleg valaki bármilyen tarifa-információt? Jó az ötlet, ilyen módon szívesen támogatnám az ügyet akkor is, ha nem vagyok érintett, de a tarifáról nem írnak sehol (az e-mail válasz pedig még úton van valahol...).

(#17379) doncibaba


doncibaba
csendes tag

Sziasztok!
DPI-hez szeretnék kontaktot kérni, privát üzenetben.

(#17380) hoppy


hoppy
csendes tag

Tudtok priviben infót küldeni valamilyen nem Tés flottáról? Köszi!

(#17381) tomchy válasza doncibaba (#17379) üzenetére


tomchy
tag

pü ment

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#17382) tusik válasza Littoral (#17378) üzenetére


tusik
tag

irtam én is nekik, nekem megjött a válasz. ha érdekelnek a részletek szivesen átkükdöm ha adsz e-mail cimet. meg bárkinek akit érdekel. de ha megmondja valaki hogy tudok ide filét (PDF, World) betenni akkor ide is felteszem szivesen.

(#17383) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

dpi-hez kontaktot szeretnék kérni. Köszi

...csak én vagyok helikopter?

(#17384) Oldman2 válasza tusik (#17382) üzenetére


Oldman2
veterán

Tedd fel valami megosztó oldalra, ide csak a linkjét illeszd be.

(#17385) Silent77 válasza Sethdobaloah (#17383) üzenetére


Silent77
veterán

Fidesz irodába kell bemenni, ennyi az egész.
Régen sokkal nehezebb volt a bejutás. :) Mi már 10 éve ott vagyunk.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#17386) Sethdobaloah válasza Sethdobaloah (#17383) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

köszi mindenkinek!

...csak én vagyok helikopter?

(#17387) densie


densie
csendes tag

Szeretnék kérni egy dpi készülék listát. Köszönöm!

(#17388) tomchy válasza densie (#17387) üzenetére


tomchy
tag

Telenoros normál előfizus árak -7000Ft.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#17389) KergeK@csa


KergeK@csa
tag

Sziasztok hozzáertők! :)

Milyen jo flottat tudnatok ajanlani az alabbi feltetelekkel?
- vodas szolgaltato (fontos a jo net lefedettseg, ebbol sajnos nem tudok engedni. Ceges telenoros flottank van, ismerem :( )
- lehetoleg maganszemely is tudjon szerzodni, lehetoleg kozvetlenul a szolgaltatoval (ez nem annyira fontos)
- net ara fontos, legalabb 2 giga kene, jo ha tobb
- telefon nem kell
- huseg, kaucio jo lenne, ha nem lenne, de ha kell, lehet

Elore is koszi a hasznos valaszokat! :)

(#17390) McSpy válasza KergeK@csa (#17389) üzenetére


McSpy
őstag

Pránanadi ami Vodafone-s

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#17391) KergeK@csa válasza McSpy (#17390) üzenetére


KergeK@csa
tag

Koszi. :)
Ehhez tud valaki jelszot adni, vagy arlistat atkuldeni?

Mas vodafone-os flotta nincsen? (sajnos az elso hozzaszolasban a legtobb nem tunik elonek. :( )

(#17392) MPeter87 válasza KergeK@csa (#17391) üzenetére


MPeter87
őstag

Pl olcsomobilflottak.hu, viszont ott a legtöbb vodás flottánál van 2 év hűség. Ha jó lefedettség kell, akkor nem váltanál inkább T-re?

Ha biztosan nem akarod megszívatni magad, olyan flottát válassz, ahol közvetlenül a szolgáltatóval szerződsz!

(#17393) McSpy válasza KergeK@csa (#17391) üzenetére


McSpy
őstag

telefon a jelszó

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#17394) KergeK@csa válasza McSpy (#17393) üzenetére


KergeK@csa
tag

Köszi szépen.

Vicces, hogy majd 50%-kal drágább az 1 gigás net-csomag, mint a bárkinek, flotta nélkül elérhető. :(

(#17395) Button válasza KergeK@csa (#17394) üzenetére


Button
aktív tag

50M ugye jár, utána pedig 1500ft az1G pluszadat a netinfon
igen, nem szabad beállíttatni default, mert úgy horribilis, de ha havonta 1x rányomsz, akkor úgy vállalható az ár
illetve 1000ft az 500M és 500ft a 100M
én 2 hónapja váltottam, 2600ft-ért rongyosra beszélem magam (magamhoz képest), a hűség meg nem érdekel, eddig is vodás voltam

(#17396) KergeK@csa válasza Button (#17395) üzenetére


KergeK@csa
tag

Hát de netinfón amúgy is 1500, flotta nélkül is. :(
Tök jó lenne többet venni, értelmesebb áron.

Céges telenoros flottában van lehetőség erre keményen, de telenor (még a telekommal kölcsönösen megosztva a hálózatukat) netes lefedettsége sajnos elég gyenge. :(

(#17397) mexel


mexel
veterán

Sajnos flottacsomagokban a voda nem túl jó, nem is találtam hűség nélküli flottát náluk, és a nettel is olyan szűken bánnak mintha az élet vizét adnák :(

(#17398) Dave79


Dave79
tag

Kialakult végre a flottacsomagom.
Bruttó árak:
- 1760 Ft / Hó,
- 1270 Ft lebeszélhető hálón belül ( 100 perc )
- 12,7 Ft / perc ( percalapon :( ),
- 50 perc belföldön
- 50 Mb net ( ha elfogy 32k-ra lasítva).
- 0 Ft flottán belül

Egész használhatónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#17399) Valdhorvath9 válasza Dave79 (#17398) üzenetére


Valdhorvath9
csendes tag

Szia!

Azt szeretném kérdezni, hogy ez melyik flotta amibe te mész?

[ Szerkesztve ]

(#17400) n@p@lm válasza Dave79 (#17398) üzenetére


n@p@lm
őstag

- 1270 Ft lebeszélhető hálón belül ( 100 perc )
Épp a legfontosabb maradt le, ki a szolgáltató?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.