Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- bambano: Bambanő háza tája
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- moongoose: Mennyire tűnik kamunak ez a weboldal? http://kymera.hu/
- sh4d0w: Netflix? Ugyan, VW előfizetés!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Oldman2: A KOReader ebook olvasó program
- GoodSpeed: Aquaphor Modern víztisztító
- tordaitibi: Chatcontrol
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
válasz
zed1983 #63070 üzenetére
Ahogy TurboK0 írta, sajnos esélyes, hogy fixen kevesebb sáv van bedrótozva. 8500G-nél 14 lane, 4 a chipset, 4 az M2, a maradék 6-ból-ból 4 lane jut a PCIe slotra, szóval x8 helyett x4 a biztos.
A sávok átcsoportosítása csak akkor biztos ha a manual egyértelműen leírja, de sajnos ezekkel ritkán foglalkoznak az alaplap gyártók. Plusz ha nincs bekötve fizikailag akkor is esélytelen, ráadásul itt az átcsoportosítással se lesz talán elég sáv. Az általános ábrák szerint legalábbis a chipseten kívüli maradék lane is 4-4-2 alap felosztásban, így a 8 PCIe nem nagyon jön ki.
Kijöttek a Strix Point review-k.
Egyelőre felemás a dolog, mert csak Asus notikat láttam tesztelve ahol nagyon korlátos a TDP. 28-33W-ból a cpu rész brutál erős, a gpu viszont alig előzi az (54-75W-os) Phoenix-et. De a közelében sincs a gpu max órajeleknek, több esetben 2000MHz körül ragad, brutál erő marad még benne. Szóval kicsit lightos, más szempontból 30W körüli TDP-ből brutális.
Új hozzászólás Aktív témák
- Futás, futópályák
- Google Pixel 10 Pro XL – tíz kicsi Pixel
- Na, még egyszer, csak ezúttal OnePlus Open néven
- Gumi és felni topik
- iPhone topik
- League of Legends
- Vírusirtó topic
- Elektromos autók - motorok
- Álláskeresés, interjú, önéletrajz
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
- Lenovo V130-15IGM laptop (Pentium Silver N5000/8GB/256GB SSD
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! HP ProBook 645 G1 - AMD A6-5350M I 8GB I 500GB I 14" HD I Cam I W10 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i3 12100F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB Zalman Z1 Plus ADATA 600W
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3017, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest