Hirdetés
- Meggyi001: Kórházi ellátás: kuka vagy finom?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sh4d0w: StarWars: Felismerés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
petir
senior tag
Le vagyok maradva eszembe nem jutott volna, hogy van ilyen kábel
sorry a tudatlanságomért!Fentebb említettettem nem most kezdtem bele hanem 2013 nyarán anno én is vegigmentem a NAS rendszereken a véleményem hasonló akkor egy Ubi maradt de igazából a paracssor nem az én világom megoldottam mindent egy szerveralkalkalmazast webmint - et használtam jó ideig...aztan bukkantam rá az Xpenology-ra és maradtam is! Igazából tökéletes ennél több nem kell!
Az új rendszer alatt a 7-es DSM-re gondolsz?
Előbb utóbb meg lesz az oldva hidd el... Azért vedelmileg ott a Ddos kitilt ha valaki próbálkozik aktív tagja vagy topicnak Te is látod, hogy van aki még 5-ös verzió van azért a többség 6.1,6.2-es verziót használ célpont lehetsz de ha jól be van állítva a rendszer amit hamar észrevesz a támadó nem fog b....akodni.
Visszakanyarodva a hivatalos Synosok megkapták a 7-est és látod már kint van Xpenology oldalon is tudod használni fogjuk is.Én ennyi pénzért biztos nem veszek mikor fele/negyed ennyiből ki lehet hozni.
Távoli TV azért transzkódol mert buta, ő így megy LG sajátosság...
Nyilván a 25% vagy 40% pont nem érdekel amúgy... Egy dolog viszont igen, hogy ne fektesse meg a gépet amit jelenleg T610-nél megcsinál sajnos.
Ezek az i7-esek messze felülmúlják szerintem az én igényeim de javíts ki ha tévedek!
A kérdés továbbra is adott mi lenne jó ami passzív hűtésű.?
Új hozzászólás Aktív témák
- Robotporszívók
- Elemlámpa, zseblámpa
- Milyen okostelefont vegyek?
- alza vélemények - tapasztalatok
- Path of Exile (ARPG)
- iPhone topik
- Ettől lesz más a tévézés? Teszten a OneTV SoundBox
- Gaming notebook topik
- Ne várj sokat a vásárlással: drágulás a láthatáron
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
- Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB / 512GB USA modell Szép állapotban!
- Dell Precision 7560 - Intel Core i9-11950H RTX A5000 64GB 1TB SSD FHD (ELKELTEK)
- BESZÁMÍTÁS! Asrock B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1080 8GB Zalman T4 PLUS ADATA 600W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
sorry a tudatlanságomért!
