Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23909) Gubek-Einste válasza lalakov (#23905) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

-10/100/1000
-n-es wifi

Az ITT ajánlottak + még a TP-LIink 3600/4300, Linksys E2000.

-soha ne szakadjon meg, ne korlátozza a sebességet
A sebességet nem valószínű, hogy korlátozzák, feltéve ha otthoni nethez kell.
A szakadás meg elég relatív, attól függ milyen környezetben van használva.

-könnyen kezelhető legyen
Viszonylag egyszerű használni az összes típus de ez is relatív, hogy kinek mi a könnyű kezelhetőség.

-alap Firmwarerel működjön
Nem muszáj 3rd party firmware-t használni de ajánlott olyan router beszerzése amelyben szükség esetén meg van a lehetőség a használatára.

(Elolvastam az 1-es hsz-t, de rákeresve a készülékekre, mindig találtam negatív tapasztalatot. És mivel én nem értek az ilyen cuccokhoz, nekem egy hülye biztosra lenne szükségem.)
Minden típusnak vannak olyan "dolgai" amelyek valakinek nem tetszenek de ennek ellenére mind használható a maga szintjén.
Régi mondás, hogy "Mindig mindenki nem lehet elégedett" és ez különösen igaz az elektronikus eszközökre.
Sok esetben a gondot meg lehet szüntetni valamilyen 3rd party firmware használatával.

W7 64-es a gépem.
Ennek semmi köze a router-hez, a router menni fog bármilyen kliens oprendszerrel. A beállításokat meg webfelületen kell megcsinálni, nem a hozzáadott CD-vel.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.