Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) Midway válasza coppola (#2148) üzenetére


Midway
senior tag

Abban van zajszűrés?
Mert a B45nek nagyon jó a zajszűrése , szinte minden háttérzajt kiszűr talán ezért is hallanak hallkabban.

(#2152) coppola válasza Midway (#2151) üzenetére


coppola
tag

Nemhogy zaj nincs, a hangom se megy át :DD

(#2153) blueye válasza coppola (#2152) üzenetére


blueye
veterán

Garancia?

(#2154) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

headsetet keresek a régi plantronics-aim helyett (akksi miatt).
Mit tudnátok ajánlani jó szívvel ami ár/teljesítmény-ben jól szerepel?
Illetve vannak ezek a dupla fejhallgató headsetek, szinte csak ilyen van mindenhol, azokkal mi a helyzet mit érdemes onnan venni? (Androidhoz)

Köszi

free your mind

(#2155) blueye válasza Jazz (#2154) üzenetére


blueye
veterán

Erről pont mostanában írtunk itt, olvass vissza.
"Illetve vannak ezek a dupla fejhallgató headsetek" ha TWSre gondoltál akkor nézz be ide, mostanában volt szó arról hogy melyikkel lehet jól telefonálni:
[vezetek_nelkuli_fulhallgatok]

(#2156) coppola válasza blueye (#2153) üzenetére


coppola
tag

Alis, ilyen, nem igazán van mit gariztatni rajta. Használom, csak nem mindenkivel, ha olyan hív, aki mindig visszakérdez, annál váltok másik headsetre. Szerencsére van még 2db m25-ös plantronicsom, meg 2db remax rb-36, ami parádé.

Jazz #2154
Keress hozzá akksit, jobban jársz, az Lssp371031 pl sokban van, alin kapsz, de vettem már magyar oldalról is

[ Szerkesztve ]

(#2157) Jazz válasza coppola (#2156) üzenetére


Jazz
veterán

Megtörtént, úgy használtam 1 évig, aztán a töltés IC megadta magát és már nem töltötte, a töltés jelző lámpa sem gyullad fel. :( De ha tudsz valakit aki meg tud ilyet javítani én örülnék.

free your mind

(#2158) Siriusb


Siriusb
veterán

Megjött a new bee b45, tényleg van egy kis súlya. Az ókorban volt egy plantronics-om, no, ha azt betettem a fülembe, 2 perc múlva már el is felejtettem, hogy ott van. A gagyi Samsung-omnál is picit nehezebb, de annyira nem problémás, persze nem egész nap a fülben lógva.
Hangminőség: jól hallom a másik felet, egész tiszta, s ezidáig senki nem panaszkodott, hogy engem halkan hallana.

(#2159) Siriusb válasza Siriusb (#2158) üzenetére


Siriusb
veterán

Lehetséges, hogy a zajszűrés mindkét irányba működik? Ha valaki nem beszél, azt hiszem megszakadt a vonal, annyira nincs háttérzaj. :D

(#2160) moma


moma
őstag

sziasztok! Első sorban hívásokhoz keresek egy fülest. Tudtok olyan fülben lévőt mondani, ahol a mikrofon eléggé kiszedi azért a külső zajt, meg egyrészt stabil a kapcsolat, másrészt meg több eszközhöz is tud csatlakozni egyszerre?
Vagy ez, hogy a mikrofon ne adja át a külső zajt ez csak ilyen száj előtt lévőknél megvalósítható?

we all deserve a bit of luck.

(#2161) csibe1 válasza moma (#2160) üzenetére


csibe1
addikt

Kettővel feljebb. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2162) moma válasza csibe1 (#2161) üzenetére


moma
őstag

Jobban két fülben lévő hagyományosra gondoltam. Hogy azokból van e amelyiknél, nem hallattszik be a környezet totál. Mert nem reális, hogy nálam legyen mindig amit zenére is használok, meg ez is. Szóval pl akár tömegközlekedésen ne legyen zavaró a zaj a másiknak.

we all deserve a bit of luck.

(#2163) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok

Van egy öregecske Buds+ fülesem. tök hibátlan volt 2nappal ezelőttig. Zenét hallgatni tökéletesen lehet rajta jóa hang minden frankó, De ha hívás van egy megkínzott sokol rádió minőségével kerül elő. Rettentő irritáló a hangminősége. Most próbálom csutkára lemeríteni hátha. a telefon ujraindítás és újra párosítás nem oldotta meg. másik eszköüzzel jó a hangminőség.
Valakinek valami ötlete?
Köszönöm

(#2164) Siriusb válasza Siriusb (#2158) üzenetére


Siriusb
veterán

New bee b45 vélemény frissítés:

Mostanában már kezd problémás lenni, nehezen hallanak, különösen amikor felveszem a hívást, az elején csak hallózás megy. :( Beszélgetés közben sem mindig jó, szóval sajnos megy a fiókba.

(#2165) Árpi001


Árpi001
senior tag

Sziasztok srácok.
szenvedősnek érzem a vezetéknélküli headsettek világát jelenleg.
Szerintetek érdemes még új plantronics headsettet venni?
Az emagon találtam raktáron.
Van még garancia.szervízháttér mögötte vajon? [link]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2166) repvez


repvez
addikt

üdv!
valakinek esetleg van infoja vagy tapasztalata, hogy melyik az a BT ear pods amelyik mostanában a legjobb ár érték arányu, jó hangminöséget produkál, sportoláshoz , futás kerékpározás használhato és aktiv zajszurés van benne extraként ami még jo lenne ha tudja a legujabb technologiákat BT5.3, APXHD és sokáig birja. az ár azért a 10k-t ne sokkal haladja meg.
Androidos telefonhoz és Xiaomi a tipus meg az okosora is amivel használnám egy S1 active

esetleg ha valakinek lenne tapasztalata a lenovo XT62esrol , hogy van e benne activ zajszurés az is jo lenne, mert kaptam ajándékba egyet, de addig nem akarom kibontani, mig nem tudom biztosan, hogy milyen , mert bontatlanul könnyebben eladom és tudok olyat venni amit tényleg szeretnék .

(#2167) seamus


seamus
csendes tag

Sziasztok,

Melyik jelenleg a legjobb bt fejhallgató 15.000 forint környékén? Ami számít, hogy vezeték nélküli legyen, illetve tudjam használni meeting-eken is (legyen mikrofon).

(#2168) iendre


iendre
csendes tag

Üdv minden kedves topiclakónak!

Hosszú évek óta Plantronics füleseket használok, Voyager Edge, Legend, 5200. Mindig akkor cseréltem a fülest, amikor előjött az alábbi hiba, mert gondoltam elhasználódott az alkalmankénti napi 40 - 50 hívástól.
Most egy Poly 5200 -t nyúzok, illetve használnék, de visszatérő hibaként jelentkezik, hogy a túloldalon úgy hallanak mintha a víz alól beszélnék. Már kétszer cserélték gariban a fülest. Sok utána olvasás se igazán segített. Egy dolgot találtam, hogy amikor a fülessel együtt a wi-fi is be volt kapcsolva akkor jelentkezett valamilyen hiba. Lehet nem pont erre a hibajelenségre írták.

Reseteltem a fülest, kikapcsoltam a szenzorokat, semmi nem segített.

Tudtok olyan módszert, alkalmazást, bármit, amivel ki lehetne deríteni a hiba okát?

Telefon csere is volt közben, Samsung Note 8, Huawei P30 Pro, S22 Ultra. Ez a hiba előbb - utóbb, de mindig előjött mindegyik fülesnél.

Remélem valakinek megvan a tuti megoldás, mert kényelmes, sokat bír az akku, a viselés érzékelés szenzációs és ha megfelelően működik akkor a zajszűrés is tökéletes.

Köszi előre is

(#2169) Árpi001 válasza iendre (#2168) üzenetére


Árpi001
senior tag

A plantronics fülesek, tapasztalatom szerint, valami hasonló hibákat produkálva mennek tönkre.
Én a minap akartam venni egy voyager legendet, de elég drága mulatság ahhoz, hogy így járjak vele.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2170) Midway


Midway
senior tag

Rendeltem egy YYK-530 típust az emagrol.
Ha megjön megírom , hogy milyen .
Egész jók a visszajelzések róla .
A plantronics sajnos drága és a minőségében sem vagyok biztos.

(#2171) Árpi001 válasza Midway (#2170) üzenetére


Árpi001
senior tag

Ez izgalmas!
Alig várom hogy meg oszd a tapasztalataidat! :)

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2172) Siriusb válasza Midway (#2170) üzenetére


Siriusb
veterán

Minden visszajelzésnek örülünk! :)

(#2173) iendre válasza Árpi001 (#2169) üzenetére


iendre
csendes tag

Na igen, ezt én is tapasztaltam, és bele is kalkuláltam, hogy kb. 2 évente kell új fülest vennem. Az viszont nagyon zavart a tavaly vásárolt fülesnél (5200 típus) , hogy már 2 hetesen elkezdte ezeket a hibákat produkálni. Kicserélték, aztán megint elkezdte ezeket a hibákat produkálni, megint kicserélték, majd miután elhoztam az első hívásnál rögtön előjött. Majd megint nem csinálta, aztán egyszer csak nem érzékelte, hogy a fülemben van. Sensor reset után helyreállt. Most megint hiba nélkül működik. Remélem most jön egy 2 éves hibamentes periódus.

Most ki-be kapcsolgatom a wifi-t, remélem így nem produkálja a hibát. Akku időt is spórolok, meg sérülékenységet is csökkentek :((

(#2174) gáborka82


gáborka82
friss újonc

Sziasztok,
Telefonálási célra keresek max 20 E Ft-ig in-ear bluetooth-os fülhallgatót.
Jó lenne egy normálisabb minőség (hangzás, zajszűrés, stb), de ami különösen fontos lenne, hogy a fülesről érintéssel lehessen állítani a hangerőt, illetve felvenni és megszakítani hívást.
Vagy ha az érintések funkciója testreszabható, beállítható az applikációban, az is jó. A lényeg, hogy nem a telefonon keresztül szeretném állítani a hangerőt és felvenni, megszakítani hívást.
Tudnátok ajánlani ilyen célra megfelfelő fülhallgatót?
Előre is köszönöm!

(#2175) Árpi001 válasza gáborka82 (#2174) üzenetére


Árpi001
senior tag

Midway kolléga lehet hogy pont egy ilyet tesztel!
Nem soká talán kapunk beszámolót róla. :)

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2176) Midway


Midway
senior tag

Az YYK-530 füles

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

Rövid tapasztalat.:

Van :
- külön hangerő szabályzó gombok
- némítás
- led visszajelzés, töltés esetén pirosan világít ,párosításkor kék-piros
- hang a fülesben híváskor (dallam)
- utolsó szám hívása (dupla katt)
- tölthető tok ami mint egy powerbank működik a füles részére , töltés kijelzéssel 5%-os váltással (85 ,90 , stb)
- zajszűrés
- angol nyelven beszél, ki/be kapcsolás , némítás , ujrahívás
- rövid usb C kábel
- pót gumi a fülbe

Nincs ki/be kapcsoló külön , a nagy gomb hosszú nyomásával lehet kezelni.
Nincs magyar nyelvű leírás

A képeken a newbee B45 mellet látható. Súlyra ugyanaz a kettő, de a kialakítása miatt valamint a fülkampó és a gumi miatt, mégis jobb az 530-as . Stabilabban marad a fülön mint a B45.

Hangerő jó mind a két oldalon. A hangszórója a magas hangokat viszont jobban vágja le, ami lehet előny is , ha a másik oldalon nagy a háttérzaj, (platronics vagy newbee-hez képest) A beszédérthetőséget nem befolyásolja , szokni kell talán. Zenét meg nem ezekene a füleseken kell hallgatni.

A beépített női hang elég hangosan szól én úgy vettem észre , hogy a hangerő nincs rá hatásssal. Én csak rövid ideig teszteltem, mert a páromnak vettem. Ő nagyon meg van vele elégedve.
Az üzemidőt nem teszteltük le,de valószínűleg tudja a megadott paramétereket. Sokaig bírja , töltés gyors . Külön tölthető a füles USB C kébellel vagy a tokjába téve.

Amit én hátránynak látok , hogy a tokba helyezéshez a fülkampót mindig vissza kell tekerni merőlegesen és függőlegesen is. Így minden használat elött újra kell igazítani a fülre.
De ez csak egy plusz extra, hiszen tok nélkül is teljes mértékben használható, mint egy átlagos füles.

Még egy dolog ami nem tetszik, töltés esetén a füles automatikusan bekapcsol levéve a töltőről. Amit nem indokol semmi. Lehet csak az én példányom ilyen.

A viselése kényelmes a súlyától függetlenül , a vastag fülkampó miatt jól tart , nem csúszik össze vissza , mint az átlagos vékony műanyag kampók. . Ez plusz pont.
Hogy mennyi idő amíg megkopik a körbe forgatható valamint a rajta elforduló akasztó az majd kideül.

Ár/értékben én jónak gondolom. A newbee B45-nél jobbnak tartom. Ez saját vélemény!

[link] 6090 ft vettem.
Sajnos most csak drágábban érhető el vagy külföldről kell rendelni.
Megvásrolható töltő doboz nélkül is , ha valakinek csak a füles kell.

Ha van kérdés , szívesen válaszolok rá.

[ Szerkesztve ]

(#2177) Árpi001 válasza Midway (#2176) üzenetére


Árpi001
senior tag

Köszi szépen az alapos, részletekbe menő tesztet! :K
Én tuti berendelek vagy 2 darabot!

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2178) Abasc68


Abasc68
újonc

Nincs raktáron :(

(#2179) Abasc68


Abasc68
újonc

Van még is 9.437Ft

[ Szerkesztve ]

(#2180) femiki válasza Abasc68 (#2179) üzenetére


femiki
tag

6090Ft Emagon!
[link]

(#2181) Árpi001 válasza femiki (#2180) üzenetére


Árpi001
senior tag

nincs raktáron....

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2182) Abasc68


Abasc68
újonc

[https://www.emag.hu/oem-yyk530-vezetek-nelkuli-fulhallgato-bluetooth-5-1-edr-ios-android-kompatibilis-hd-audio-12-ora-beszelgetesi-ido-180-ora-keszenlet-toltodoboz-led-kijelzo-fekete-hr-8/pd/DZFHSZMBM/?ref=embedding_similar_model_1_8&provider=rec&recid=rec_88_844a315d7c63d1599d7eda1f93518f521627220aeaac8e0b89cbcfd2be566dc8_1710290524&scenario_ID=88]

(#2183) fradi81


fradi81
veterán

Hali, aptx tws fülesre pc játék hangjának átküldése már megoldható valami eszközzelkésés nélkül? pl

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#2184) douggutaby


douggutaby
tag

Sziasztok,

Segítségek kérnék headset keresésben. Jelenleg egy Platronics Focus UC B825-M van, amit szeretek. A gondom vele, hogy évekkel ezelőtt Skype-on szinkronban volt a Skype és headset mute-ja, Teams esetén ez nincs meg. Valamint minden hívás után ledob, ritkán hívás közben is.

Szóval mi ajánlott hasonló minőségben, árban (~50k-ig)? Evolve2 65-t nézem, de vannak rossz vélemények róla. (Pl Teamsben headset mute esetén nem csak mic hanem hang is néma lesz)

Szóval egy dongle nélküli bluetooth headsetet keresek irodai munkára, ami 10-20m hatótávval, akksival rendelkezik. Ja és Macen használnám, ha ez számít.

(#2185) Narxis


Narxis
nagyúr

Üdv!

Faterom Plantronics Voyager fülese tönkrement, van valami megbizható szerviz vagy lehet ezeket egyáltalán javítani? Google kereséssel 2 helyet találtam, egyik helyen azt írták, hogy BT fülesekkel nem foglalkoznak, másik hely valami egyszemélyes házi szerelő de tele volt 1 csillagos google értékelésekkel.

Thanos was right.

(#2186) arcitec válasza Narxis (#2185) üzenetére


arcitec
addikt

Sokkal komolyabb elvileg javíthatóbb dolgok is eldobandók mára már. Vagy azért, mert nem rendezkedtek be a javításra(gyártók), vagy mert gazdasági totálkár. Engedd el... ;)

[ Szerkesztve ]

(#2187) fradi81 válasza fradi81 (#2183) üzenetére


fradi81
veterán

Na kipróbáltam a ugreen 5.4 BT vevőt, játszani nem az igazi csak végső esetben, windows 11, kb 0.3 másodperc hangkésés van.

moto g72, Ninebot d28e

(#2188) Bazs1981


Bazs1981
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 S fülesem, kb 3 hetes, és a jobb oldali jelentősen halkabban szól kb 2 napja. Mit lehet ezzel kezdeni?

(#2189) Árpi001 válasza Bazs1981 (#2188) üzenetére


Árpi001
senior tag

Mondjuk vidd vissza.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2190) draco31


draco31
veterán

Hello!

Épp füles vásárlás előtt vagyok.
Kb 6 évig szolgált egy Xiaomi, igazából bajom nem volt vele, talán csak a zajszűrés hiánya. Mivel elég régi modell, ki tudja mikor gyártás lehet amit itt még kapni.
Találtam ezt, de sehol sem kapni.
Jelenleg valami Jabra van, de pocsék minden irányban csóri.
Most láttam ezt a YYK530, Midway leírása alapján tetszik. Azóta vásárolt még valaki ilyet?

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2191) blueye válasza draco31 (#2190) üzenetére


blueye
veterán

Olvass vissza, én pl. a New Bee headseteket ajánlom.

(#2192) draco31 válasza blueye (#2191) üzenetére


draco31
veterán

Látom már, páran rendeltetek.
Most már csak találjam ki, hogy M50 vagy B45. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2193) femiki


femiki
tag

Úgy néz ki hogy megjelent az új változat a New Bee M51 Paramétere szerint jobb mint az M50 .
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2194) draco31 válasza blueye (#2191) üzenetére


draco31
veterán

M50 lett a nyertes. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2195) blueye válasza draco31 (#2194) üzenetére


blueye
veterán

Nekem is most ilyen van, én szeretem használni :)

(#2196) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

vettem egy bluetooth headsetet, ami tamogatja az AptX LL-t. A kerdesem, hogy hogyan tudom ezt ugy windowsra kotni, hogy mukodjon is?

Tudtommal Win alatt nincs AptX LL, csak HD. Arra gondoltam, hogy veszek egy LL képes transmittert es radugom a hangkartya jack portjara. Viszont igy csak a kimenet mukodik, a mikrofon nem...

Hogyan oldjam azt meg, hogy windowson menjen a mikrofon es az AptX LL is? (sokat filmezek, az LL itt elengedhetetlen....)

[ Szerkesztve ]

(#2197) csibe1 válasza vampire17 (#2196) üzenetére


csibe1
addikt

"Hogyan oldjam azt meg, hogy windowson menjen a mikrofon es az AptX LL is? (sokat filmezek, az LL itt elengedhetetlen....)"

Minek kell a filmezéshez mikrofon? :F

Másrészt, semmit nem írtál a Win konfigról. Ez az Asztro show hatásköre, ennyi adatból.
Parancsolj: [link]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2198) vampire17 válasza csibe1 (#2197) üzenetére


vampire17
addikt

Szoval akkor :)

Adott egy BT fejhallgato az alábbi:

- [link]

Ezt szeretném egy Windows 10 számítógépen használni a két user case-el:

1. filmek sorozatok nézése, lehetoleg hang csuszas nelkul (erre jo ugye a AptX LL)

2. Teams, Messenger megbeszélések stb...

Ehhez egy darab eszkozt szeretnék használni.

A lehetőségeim:

1. veszek egy AptX LL -es USB dongle-t pl ilyet: [link]

A gond vele, hogy windows alatt csak sima AptX van, a Low Latency nem megy. tehat csuszni fog a hang (200-250ms-t tud a sima AptX, az mar eszlelheto) Viszont igy a beepitett mikrofont is tudom hasznalni.

2. hasznalok egy AptX LL -es transmiitert (ilyenem van is) amit sima jack csatlakozoval a hangkartyam kimenetetere kotok. Igy meglesz a AptX LL, de (nyilvan) nem fog mukodni a mikrofon.

Ket kerdesem van:

1. Van olyan AptX- es USB dongle, ami windows alatt tudja a LL-t is (tehat kvazi hangkartykent jelenik meg a windowsban, nem BT dongle ként)

2. Van olyan Transmitter, aminek olyan audio inputja van, amire 3 csatornas jack csatlakozot is dughatok? (tehat tud mikrofont is kezelni)

(#2199) Midway válasza draco31 (#2194) üzenetére


Midway
senior tag

Jobb választás. Nekem van 45-ös.
A súlya (súlypont) és a fülgumi miatt , nem tart jól a fülben sajnos. Én nem ajánlom senkinek.

(#2200) draco31 válasza Midway (#2199) üzenetére


draco31
veterán

Meg is jött az M50, egyenlőre még nem telefonáltam vele, de a hangszórója az már jobb, mint a korábbi fülesemé volt, bár az már jó régi volt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2201) Midway válasza draco31 (#2200) üzenetére


Midway
senior tag

Pár nap használat után írd meg , hogy milyen !
Kényelmes , jól hang ,stb

(#2202) draco31 válasza Midway (#2201) üzenetére


draco31
veterán

Eddig kb 4 órát volt rajtam, ebből volt egyszer 3 óra egyhuzamban.
Kényelmes volt, bár a végén már éreztem, hogy piszkálja a fülem belül, de még nem próbálgattam a hozzá adott gumikat, hogy melyikkel lesz tökéletes.
Hangminőséget még nem tudok mondani, 1-2 perces hívások voltak majdnem steril körülmények között, én jól hallottam, engem is hallottak.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.