Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61451) fogtunder válasza GâLî (#61449) üzenetére


fogtunder
nagyúr

miben hasonlítson? kinézet, méret, felépítés? mi a baj az R4-gyel?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61452) Silancer válasza fogtunder (#61450) üzenetére


Silancer
csendes tag

Elég ha nem zörög annyira mint 1 felszállni készülő jet :) Hangszigetelés nagyon opcionális ha sokat dob az áron akkor inkább ne.

With obedience I owe only to Death.

(#61453) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Sziasztok!

Ajánljatok egy házat nekem.

MicroATX alaplaphoz kellene. 35W TDP-jű procit raknék bele, és csak az alaplapi videóvezérlő lenne használva. Se HDD, se SSD sem pedig Optikai meghajtó nem kerül a rendszerbe, egy darab NVMe M.2 meghajtó lenne a konfig lelke. Minden egyéb tárhelyet a NAS-ról kapna. A lényeg, hogy minél kisebb legyen a házikó és minél csendesebb. Különösebb esztétikai igényeim sincsenek, de azért ne legyen igénytelen a külseje. Legalább két előlapi USB nem ártana.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#61454) fogtunder válasza Silancer (#61452) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az NZXT S340 elég kompakt, nem lesz nehéz hurcolni, masszív is. illetve mITX méretben a Corsair 380T jut eszembe, mint konkrétan hurcolászásra szánt ház.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61455) fogtunder válasza Chris Kiki (#61453) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az mATX házak nem lesznek szignifikánsabban kisebbek a normál ATX-nél, mert eleve az alaplapok méretei között nincs nagy differencia. mITX nem opció esetleg? úgy inkább lennének ötleteim.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61456) Chris Kiki válasza fogtunder (#61455) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Köszi, körbenézek. Lehet, hogy opció az is. De azért ha van ötleted ne fogd vissza magad :)

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#61457) fogtunder válasza Chris Kiki (#61456) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Bitfenix Phenom jut most hirtelen eszembe, de mITX méretben nagyon sok szexi kis ház van, Xigmatek Nebula C, TT Suppressor F1, Raijintek Metis, Fractal Design Node 202 és 304, Phanteks Enthoo Evolv mITX.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61458) Chris Kiki válasza fogtunder (#61457) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Köszi, ez a Raijintek Metis tetszik is.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#61459) xEon1337 válasza Chris Kiki (#61453) üzenetére


xEon1337
őstag

- Phanteks Enthoo Evolv mATX (ebből hamarosan jön egy Tempered Glass verzió, ahol fentre tették a bekapcsológombot és előre a portokat)
- Cooltek / Jonsbo RM3
- Fractal Design Define Mini C (van ablakos verzióban is)

Aztán kb. ennyi a normális mATX felhozatal.

"Less but better" - Dieter Rams

(#61460) Didro24


Didro24
újonc

Sziasztok!
Lassan kezd összeállni a configom és házzal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni!
Alaplap: MSI B150m Bazooka
Processzor: I7-6700
Memória: Kingston HyperX Fury 2x8GB DDR4 2400Mhz
Vga: MSI GTX 1070 Gaming X 8GB
SSD: Kingston 240GB HyperX Fury
HDD: WD 1 TB
Optikai meghajtó: -
Tápegység: Be quiet be power 9 500W BN267

Igazából nagyon elnyerte a tetszésemet a Sharkoon DG7000-G, erről esetleg valaki tudna véleményt mondani, hogy passzolna-e a configgal?

Sharkoon DG7000-G Compatibility:
Mainboard Mini-ITX, Micro-ATX, ATX
Max. Length Graphics Cards 38.0 cm
Max. Height CPU Cooler 17.5 cm
Max. Length Power Supply 23.0 cm
Max. Height Radiator incl. Fan 5.7 cm

Előre is köszönöm a segítséget!

(#61461) jambiyya válasza fogtunder (#61419) üzenetére


jambiyya
őstag

CM690-hez képest:
-sokkal szélesebbnek érződik (most nézem az is :) )
-szebb, bár ez szubjektív
-könnyebbnek érződik, pedig nem az
-anyagában, felületkezelésben sokkal jobb (bár a nyitható előlap mögött a műanyag rész elég gagyi hatású)
-ergonómia sokkal jobb, szerelhetőbb (úgy tűnik az évek alatt fejlődtek a házak is)
-moduláris és a kábelmenedzsment is jobb
-lába nagyobb, így talán kevesebb port szív fel a táp
-beépített ventik csavarozottak, majd csere lesz szilikonra (lehet ez csak az én fejlövésem)
-alsó porszűrőt hátra kell kihúzni, ez elég gáz (mondjuk cm690-en nem volt)
-tetején mágneses porszűrő van, kérdés minek, ha ott úgyis kifelé fúj majd a venti
-kíváncsi vagyok halkabb lesz-e, mert az elején van valami szövet, de oldalt, felül semmi
-nem akartam ablakosat, de a teli-oldalú drágább volt és nem is találtam sehol...ez elég fura

Szóval egyértelmű előrelépés, majd szerelés után írok még, és csinálok képeket is.

(#61462) GâLî válasza fogtunder (#61451) üzenetére


GâLî
tag

Felépítésben hasonló, amiatt hogy nem az alaplap előtt vannak a 3,5" helyek jóval rövidebb a ház. Az R4 a mostani felállásban túlságosan mély és az eleje belelóg a közlekedési útvonalba :(

Coo?!

(#61463) fogtunder válasza GâLî (#61462) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ha ATX alaplapot akarsz bele rakni, akkor fekvőből ott van a CM HAF XB, vagy állóban az NZXT S340, illetve a Fractal Design Define C, amit pont a kis mélysége és ezért az S340-hez képest kis mértékben rosszabb hűtése miatt nem szoktam mondani, de ha külön ez az igény, akkor azért bőven vállalható.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61464) ansell válasza fogtunder (#61439) üzenetére


ansell
tag

Addig dilemmáztam rajta, hogy felvitte 20e-re. Ha az eszemre kéne hallgassak, akkor meg kéne vennem, ha a szívemre akkor P400...

ITX konfig eladó!

(#61465) fogtunder válasza ansell (#61464) üzenetére


fogtunder
nagyúr

tök jó a P400 is, de azért vannak limitációi, mondjuk CPU hűtés terén, illetve pár fokkal hűvösebb lesz a Pro M, viszont kispórolták belőle a második SSD felfogatót és előre kell venned ventit alapból, de amúgy 20-ért se rossz biznisz.

ő egyébként csinált már ilyet, elkezdett árulni egy NZXT H440-et, először volt 22, aztán mire ledöntöttem, hogy megveszem (valami 4 nap múlva) már 30 volt. ezt most mindenféle negatív felhang nélkül mondom, néha nagyon áron alul rak fel dolgokat, aztán kapcsol, hogy félrement az árazás.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61466) GâLî válasza fogtunder (#61463) üzenetére


GâLî
tag

Kinézetre a CM HAF XB nem szimpatikus és az 5,25" helyeket sem tudnám kihasználni. Jól látom hogy az NZXT S340ből csak ablakos létezik?

Coo?!

(#61467) fogtunder válasza GâLî (#61466) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igen, csak ablakos van belőle, Define C-ből van teli oldallapos is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61468) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Találtam egy gyöngyszemet: In Win Chopin

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#61469) LaptopSystem

sziasztok ezt a házat mennyire ajánljátok? CORSAIR Graphite Series 780T fehér vagy BE QUIET! Dark Base Pro 900 ezüst melyik lenne a jobb?

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#61470) fogtunder válasza Didro24 (#61460) üzenetére


fogtunder
nagyúr

erről a házról nem nagyon tudni semmit, de a Sharkoon házak általános minősége nem győzött meg róla, hogy bármelyik termékükért érdemes lenne 22K-t adni. szerintem inkább nézz szét az ajánlott listán, hátha megtetszik valami.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61471) fogtunder válasza LaptopSystem (#61469) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mindkettő ajánlott és nagyon jó ház, hogy melyik lenne a jobb, azt nehéz eldönteni a nélkül, hogy az összefoglaló elején lévő kérdésekre válaszolnál.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61472) digo00


digo00
tag

Sziasztok.Ehhez a konfighoz milyen házat ajánlanátok?
Alaplap Msi Z97s sli
Kártya Sapphire radeon R9 390
Táp Corsair CX 750M
Szertnék bele a procihoz i7 4790K-hoz egy Enermax Liqmax II 240 vízhűtőt is. Jelenleg aerocool syclone ii házam van és azt cserélném.Valami hasonló vilagitós jó kinézetűt szeretnék.

(#61473) fogtunder válasza digo00 (#61472) üzenetére


fogtunder
nagyúr

meghajtók száma és mérete?

a világítás miért lényeges? LED-es ventit lehet bele rakni utólag is, a LED szalag se drága.

az első két tippem amúgy a Phanteks P400 és az NZXT S340. elvileg a Zalman Z9 Neo-ba is belemegy, de ott nem igazán konkrét a gyártó a specifikációval, szóval nem vállalok érte felelősséget.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61474) digo00 válasza fogtunder (#61473) üzenetére


digo00
tag

Igazából akkor tényleg nem is lényeges a világítás.Csak 2 db 1tb 3.5-ös vinyóm van és egy optikai meghajtóm.Az ár kb 30000-ig mehet.Ja es persze plexi vagy üveg bőven lehet bent.

[ Szerkesztve ]

(#61475) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy a jelenlegi konfigomat ha szeretném átköltöztetni egy FD Node 304 -be, akkor a mITX lap költségén kívűl,mire számítsak, illetve megoldható-e? A házat nem számolom.

Asrock h110mDGS
I3-6100 gyári hűtő
Palit GTX 1050ti StormX4GB.
WD3200AAKS
Kingston Savage 8GB2133Mhz
Bitfenix Phenom MATX 4 venti megy
Superflower ATX 450W80+

Hűtés elég a Node sajàtja?

Maximum 1db SSD bővítés lesz majd valamikor.

Köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#61476) fogtunder válasza digo00 (#61474) üzenetére


fogtunder
nagyúr

akkor Phanteks Enthoo Pro M, ha 30K a limit, most 20-ért van egy aprón, ha nem vitték még el, a maradékból még tudsz bele venni ventit és LED-eket.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61477) Grave_444 válasza hitvanyalak (#61475) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Lapon kívül más nem kell. 2 HDD tartót majd vegyél ki, ne álljanak a levegő útjába feleslegesen.
A gyári ventik 5V-on halkak (ugye van hátul egy kapcsoló) és így is átszellőztetik a házat, nem lesz gond a hőmérséklettel gyári procihűtővel sem.

Jó kis ház én szerettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#61478) fogtunder válasza hitvanyalak (#61475) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát több ventit nem tudsz bele rakni, mint amennyi benne van, meg nagyobbakat sem. én eddig ezt a házat még csak NAS célokra ajánlottam, de a 1050Ti és az i3 nem fűt sokat, elvileg elégnek kell lennie, a VGA lehet picit hangosabban fog pörögni, mint egy nagyobb házban. na megelőztek, akkor jó lesz.
meghajtó fér bele bőven, szóval az nem akadály, más költség elvileg nem lesz.

ha nem nagyon vagy rápörögve a kocka ház témára, esetleg nézd meg a Phanteks Enthoo Evolve mITX-et és a Fractal Design Define Nano S-t is, nagyon jó ITX házak. ezeknél max 1-2 ventilátor lehet a plusz költség.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61479) hitvanyalak válasza Grave_444 (#61477) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Mámorító!
Köszönöm!

Régóta szemezek ezzel a Node csodával:-)

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#61480) A21


A21
tag

Sziasztok!

Nem tudok dönteni, kérnék egy kis segítséget. Mind kettő kiszemelt ház az ajánlottak között van, de mivel személyesen nincs lehetőségem megnézni egyiket sem, ezért aki esetleg ismeri őket, mondhatna pár szót, hogy melyik a jobb és miért? (Design, minőség stb)

BitFenix Aegis Core vs. Phanteks Enthoo Pro M

Köszönöm! :R

(#61481) Egzee


Egzee
őstag

Sziasztok!

Hasonló, megfordítható alaplapi tálcás ház, van ami beszerezhető itthon, mint a Corsair Carbide 600C? Köszi!

(#61482) sebixxx válasza A21 (#61480) üzenetére


sebixxx
tag

Hello!

Nekem tegnap erkezett meg a Phanteks Enthoo Pro M Acrylic hazam (csak annyi a kulombseg, hogy ennek az egesz bal oldala plexi).

Errol tudok neked 1-2 szot irni.. Jo par hazat megneztem neten es vegul erre esett a valasztas aminek nagyon orulok miutan megkaptam...

- nagyon jo kabel menedzsment 1 kabel sincs bent a hazban, az alaplap mogott a hatuljan is jol ellehet rendezni a kabeleket 2 tepozaras pant segitsegevel.

- Nekem kulon tetszik a takaro lemez bent ahova a tap kerul es 2 HDD-t is ellehet bujtatni (nekem csak 1 van szoval boven eleg) igy nagyon tiszta/rendezett belsot eredmenyez semmi nincs bent a belsejeben a "fo reszben" feleslegesen, 1 SSD-nek van helye az alaplap rogzito lemeze mogott igy az is elvan dugva. Egy DVD ironak van helye szerintem manapsag mar eleg nekem ninc is.

-Elol, felul, tap alatt porszuro, szerintem boven elegendo venti fer bele, elore 2db 14cm, felul 2db 14cm es hatul 1db 14cm, lehet 12cm-es ventiket is beletenni abbol tobb fer el, de en 14cm vetniket rendeltem.

-A belso nagyon tagas es szellos nekem 1 SSD es 1 HDD-m van azok elfernek az "eldugott" reszben igy csak az alaplap van bent fo terben meg ami rajta ugyebar. :)

Kinezetrol mindenki dontse el maga, nekem bejon semmi csicsa csak letisztult egyszeru forma annyival dobtam meg en a kinezetet, hogy a full plexis valtozatot vettem es azt kell, hogy mondjam nagyon jol nez ki.. :)

Egy 15 ezres hazat valtott (CiT Vanquish) le 3db 12cm alap ventikkel felszerelve es nem volt semmi kabelrendezesi lehetoseg kb. Ebben a hazban meg csak a 2db alap venti van jelenleg, de igy a CPU 8-10 fokot javult a VGA meg 5 fokkal lett huvosebb, nekem ez eleg meggyozo.. 2-3 nap es jon 4db 14cm-es venti lecserelem az alapokat is kivancsi vagyok lesz-e meg javulas.. Amugy az alap ventik se tunnek hangosnak nekem. Maga a haz anyaga szerintem rendben van masszivnak tunik nem recseg-ropog stb.

En batran ajanlom ezt a hazat nagyon elegedett vagyok vele. A masik hazrol neztem kepeket, nekem a Phanteks jobban tetszik kialakitas es kinezet szempontjabol is, de nezz pl youtubeon videokat hatha segit donteni.. :)

Vegul kuldek egy kepet a belsorol az uj Phanteks Enthoo Pro M hazamrol :)
Nem egy kis darab a kartyam (Gtx 980Ti) es meg igy is rengeteg hely van mogotte..

Remelem volt valami hasznos info abban amit irtam. :)

[ Szerkesztve ]

I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

(#61483) fogtunder válasza Egzee (#61481) üzenetére


fogtunder
nagyúr

A 600C-nél nem feltételes a fordítás, hanem fix, hirtelen csak a BQ Dark Base 900 jut eszembe még, ott viszont minkét állásban lehet az alaplap.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61484) A21 válasza sebixxx (#61482) üzenetére


A21
tag

Azta! Erre nem számítottam! Hatalmas köszönet Neked!! :C :R :R :R

(#61485) mobal válasza fogtunder (#61483) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Az amúgy miért jó?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#61486) fogtunder válasza mobal (#61485) üzenetére


fogtunder
nagyúr

A fene se tudja, a hűtés nem lesz tőle jobb.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61487) abridabri válasza mobal (#61485) üzenetére


abridabri
veterán

Semmivel se jobb mint a normal ATX , csak design . Meg nem olyan lesz a belso elrendezesed mint az emberek 99% nak ,van akinek ez is szamit .

(#61488) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Mi a véleményetek a Corsair crystal 570x-ről?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#61489) Egzee válasza mobal (#61485) üzenetére


Egzee
őstag

Köszönöm, ennek még szörnyűbb az ára mint a Carbidenak!

Szeretnék egy szép setupot és csak bal oldalon tudtam elhelyezni a gépem, de szeretnék egy ablakos gépet megint, mint rég... ennyi, semmi több.

[ Szerkesztve ]

(#61490) fogtunder válasza Egzee (#61489) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nekem is kellett egy monitor állvány és némi logisztika, de megoldottam, hogy jobb oldalt legyen. Sajnos a 600c ára elég masszív, a DB900 meg pláne, ennyit szerintem se ér egyik se, amúgy jó házak.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61491) oke


oke
senior tag

Új házat keresek a jelenlegi CM Elite 331 helyett. Kiszolgálta már az idejét és elég hangos is a mostani konfiggal, pedig 2db 12 cm-es Pure wings venti van benne. Főleg a videokártya ventije hallatszik ki terhelés alatt.
Ezért Halk házat szeretnék, elsősorban netezés közben legyen "néma", játék közben nem annyira zavar, ha kicsit hangosabb, de azért mértékkel :). Így jutottam el a hangszigetelt házakhoz. Bár mindig dilemma nálam, hogy mivel a hangszigetelt ház kevésbé szellőzik, emiatt a ventilátorok jobban pörögnek, így hangosabbak. Tehát nem tudom jól döntök e :)

Az alábbi konfighoz keresek:

Abit B75- alaplap ( sajnos csak egy venti szabályzó van rajta), I5-2320 - Pure rock hűtő--> később egy I5 -6500 kerülhet a helyére (húzni nem tervezem), Sapphire RX470, 1 db SSD, 3 db HDD, 1 db ODD

A ház mellettem van, egy írösztal fakkjában. Összeg olyan 25-35 eFt között.
Ezeket néztem ki, tudom, hogy a fenti konfig nem minden darabja fér bele mindegyikbe, de most csak ötletelek. Az ODD-t meg tudom oldani, hogy külső legyen, HDD-ket viszont megtartanám:

-THERMALTAKE Suppressor F31 Power Cover Edition
-FRACTAL DESIGN Define S
-FRACTAL DESIGN Define R4
-FRACTAL DESIGN Define R5
-CORSAIR Carbide Series Quiet 400Q
-BE QUIET! Silent Base 600
-BE QUIET! Silent Base 800

F31 Power Cover Edition-t eddig sajnos csak ablakosban láttam itthon, ahogy nemrég más kolléga is kifejtette itt. Gondolom ez zajosabb, viszont ebbe minden beférne.

Melyik lenne a jobb választás?

(#61492) slayer006 válasza oke (#61491) üzenetére


slayer006
addikt

Abit B75- alaplap ... Abit??? Honnan??? :)

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#61493) olle válasza slayer006 (#61492) üzenetére


olle
senior tag

Szerintem erre gondolt a költő!

[link]

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#61494) oke válasza olle (#61493) üzenetére


oke
senior tag

Jah,az előző lapon volt Abit, valóban Asrock a mostani. B75 Pro3.

(#61495) Shamli86


Shamli86
tag

Üdv. Milyen házat vagy házakat tudnátok ajánlani amibe belefér pl a tetejébe egy CoolerMaster Masterliquid Pro 280-as vízhűtés. Ha lehet mid tower legyen. Az ár kb 30-50 ezer Ft között legyen. A válaszokat előre is köszönöm!

(#61496) cyber86 válasza cyber86 (#61488) üzenetére


cyber86
őstag

Erre valaki?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#61497) fogtunder válasza cyber86 (#61496) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ha tudsz angolul, a hardwarecanucs tesztelte nemrég, nem voltak tőle elájulva, de már nem emlékszem, hogy miért is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61498) fogtunder válasza Shamli86 (#61495) üzenetére


fogtunder
nagyúr

TT Core V41/51, Phanteks Enthoo Pro M, Fractal Design Define S, de előre befér a Corsair 400C-be, Phanteks P400-ba is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61499) CptAdamica válasza cyber86 (#61496) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha ilyen üveg oldalú házra vágsz, akkor én még ezt ajánlom, nagyon komolyan néz ki, az üveg nélküli verzió is jó értékeléseket kapott. :)

Megyen!

(#61500) fi:zi'k válasza fogtunder (#61497) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A táptakaró és a kábelmenedzsment nem szerencsés benne.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.