Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17032) trufa12 válasza micyke911 (#17031) üzenetére


trufa12
addikt

ott nem igazán van most mit venni , audigy fx van 11 ért, az is realtek de jól megoldották driveresen a creativnál...
meg külön nyákon van nem búg nem zúg, én olyat vettem és használom. Jobb hangja van mint ami van lapon..
pedig nekem 75 ezres lapon van alc 1150 el minden csuda jó cserélhető opamp-al -.- meg minden lószarral de 1 rakás ....

vettem audigy rx et 22 ezer -.- de az meg nagyon natur, inkább karaokehoz való meg zenét készíteni ...

vagy van a xonar dx v mi de 10 k körül mind1 melyiket veszed.. volt xonarom is az sem nagy durranás, de még 40 ért sem volt az ...

jobb magasra , meg mélyre is ez az fx mint az alaplapi csoda. Részletezőbb de ha nagyon meg eq-zod akkor túloz ... szóval el telik idő mire az ember belövi hogy tűrhetően szóljon

Benne vagyok a témában mert én szeretném a legjobban ha lehetne kapni normális hangkártyát mint a régi creativok voltak... de az az idő elmúlt , talán méregdrágán már tűrhető, de nem vagyok én hülye hogy 70 ezret kiadjak egy hangkariért ...

így beérem egyelőre ezzel az FX-el . És tanácsolom nem bonyolódj te is bele, hanem vedd meg és használd.

Bár először próbáld azért ki ami a lapodon van, mert azt másik driverrel adja az msi mint az enyémet, és lehet jobb... meg ne 192 khz en hanem 96 on használd, felesleges zenéhez legalábbis mert minden hanganyag 44 khz-es...

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.