Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:13:16

LOGOUT.hu

Ajánláshoz szükséges kérdések (alkatrészeknél pontos megnevezést kérünk)
1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
2.: Milyen házba kerül?
3.: Milyen alaplapra lesz?
4.: Processzor és videókártya típusa?
5.: Ramok pontos típusa?
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)
>>> Ajánlott léghűtések és paszták táblázata - 2024 <<<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97404) Rowon


Rowon
Topikgazda

(rögzített hsz)

Szeretnék minden érdeklődő fórumozót megkérni, hogy hűtő választáshoz a Topik Összefoglaló elején lévő 6 pontos kérdéssorra igyekezzen minél pontosabb választ adni, hogy érdemben segíteni tudjunk.

A jelenlegi ár-érték arányban legjobbnak tartott hűtőkről az összefoglaló táblázatot árkategóriánkénti besorolásban itt találjátok: > > > Hűtő toplista. < < <
Egyéb, forgalomban még kapható és ajánlott hűtők: Aktív hűtők.
Forgalomban már nem kapható, leginkább használt piacon fellelhető hűtők: Kifutott hűtők.
Jó minőségű, ajánlott zsírok hűtő alá: Hővezető paszták.

A topikhoz nem, vagy csak részben kapcsolódó témák linkjei:
Hogyan javítsam a házam szellőzöttségét? - > Léghűtés topik
Ha nem szellőzik jól, akkor cseréljem? - > Milyen házat vegyek?
Kéne új venti! - > Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
Csak a hűtő marad? - > Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
Többet szeretnék tudni a hővezető pasztákról! - > Hővezető paszták
Hogyan feszeljem alul a procim? - > Az adott tokozás saját topikja
Hogyan delideljek? - > Tuning kezdőknek
AiO-t tudtok ajánlani? - > Még mindig nem! Kompakt vízhűtés

Kérek mindenkit, hogy a topik szakmaiságát őrizzük meg, így a témába nem vágó hozzászólásokat inkább privátban, vagy az adott téma saját topikjában beszéljük meg.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Hozzászólások

(#69101) jim bcs válasza füles_ (#69097) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Katana 4

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#69102) Pitymaszter válasza Ribi (#69100) üzenetére


Pitymaszter
tag

Nem nincs még meg, de nem is lesz olvasgattam egy kicsit és nem éri meg nekem ez 1151 gép maradok a 1150 koncepciómnál.

Gigabyte GA-Z97X-GAMING 5 alaplap
Intel Core i5-4690 processzor
Corsair 2x4GB DDR3 1866MHz memória
Gigabyte GTX960 4GB DDR5 GV-N960WF2OC-4GD videokártya
Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez
Corsair 650W VS650 tápegység
Aerocool XPredator X1 Devil Red számítógép ház

Igen tudom hogy olcsóbb a 1150 csak vhol olvastam hogy már nem éri meg venni 1150 es gépeket mert arra már nem jön semmi új (gondolok itt a proci újításra esetemben max i7 4.gen lehet). És én hülye fejemmel rögtön újat kerestem. Na mind1 a fenti lesz. Amúgy arról mi a véleményed (egy gyors OFF-ban?)?
Azért köszi szépen a választ.

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#69103) Ribi válasza Pitymaszter (#69102) üzenetére


Ribi
nagyúr

Megint kicsit túl erős lap lett.
Vagy tervezel SLI-t?
Ha nem lesz tuning és SLI sem akkor valami teljesen alap 20-25k-s is elég.
Ha nem lesz SLI, akkor a géped alig eszik 200Wot, szóval valami normális 400Wos táp is bőven elég.
Ami lehet nem is lesz sokkal olcsóbb, de VS széria a corsair legalja.
1866-os memó se nagyon kell, mert csak a cpu használja és hacsak nem valami memó specifikus terhelésre kell a gép, akkor teljesen jó a 1600-as is. Hacsak nem kb ugyananni.
Inkább a milyen gépet vegyek topikba beírsz 1 kb árat és írnak valamit. Lehet egy 970 is beleférne.

(#69104) Pitymaszter válasza Ribi (#69103) üzenetére


Pitymaszter
tag

Nem, nem terveztem a SLI.
Megfogadom a tanácsodat és írok majd abba a topikba.
Köszi szépen a segítséget!

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#69105) pnagy7


pnagy7
aktív tag

Hali. Vadi új gép!
asus b85-pro gamer lap
i5 4460 proci
és egy deepcool gammaxx 300 hűtő. (ahogy ajánlottátok)

Namost vettem pasztát is. (arctic MX-2) DE a hűtő alján van alapból paszta! LÁSD A KÉPEN!

Kérdés, hogy így jó, és ne kenjek alá, helyette másikat vagy mi legyen, hogy jólegyen? :)

Mr. Hóember

(#69106) Immy válasza jim bcs (#69090) üzenetére


Immy
őstag

THERMALRIGHT True Spirit 120i és a THERMALRIGHT TRUE Spirit 120M(BW) Rev.A között mi a különbség?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#69107) DR|FTK|NG válasza pnagy7 (#69105) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Az is megfelel, ami az alján van.

(#69108) blúmen


blúmen
tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Artic processzor hűtőhöz keresem az alábbi alkatrészt. Ha valaki tudna segíteni, nagyon hálás lennék.
A pontos típus i11 és a processzor tokozása LGA1150

[link]

[ Szerkesztve ]

(#69109) Televan74 válasza blúmen (#69108) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ott a gyártó oldalán. 2,24$ :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#69110) Potzee válasza blúmen (#69108) üzenetére


Potzee
addikt

ez is megfelelő [link]
vagy bármelyik hátlapi merevítés (backplate) 1155/1156/1150-re

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#69111) blúmen válasza Televan74 (#69109) üzenetére


blúmen
tag

Köszönöm! Ez oké, de onnan nem lesz egyszerű rendelni.

(#69112) blúmen válasza Potzee (#69110) üzenetére


blúmen
tag

Ez jó lehet... :R

[ Szerkesztve ]

(#69113) haxiboy


haxiboy
veterán

Üdvözlet. Kinéztem néhány cpu hűtőt, 4690k-ra menne, erős OC mellett.

Noctua nh-d15 illetve Cryorig R1 Ultimate. Egy maximus vii herora mennének, és Corsair Vengeance high profile ramjaim vannak. Beférnek a ramok ezen hűtők alá?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#69114) Potzee válasza haxiboy (#69113) üzenetére


Potzee
addikt

Cryorig R1 Universal :K
Az egyik venti vékonyabb és a cooler elfér a ram slotok mellett, így a memóriák magassága nem számít.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#69115) haxiboy válasza Potzee (#69114) üzenetére


haxiboy
veterán

A márka egyébként számomra eléggé ismeretlen. Megérné ezeket venni vagy vegyek egy kompakt vizet (jelenleg nincs cash egy normál vizhűtés szettre) de a személyes véleményem hogy ezek hangosabbak mint egy jó léghűtés.

Jelenlegi fő célom a prémium minőségű ventilátorok beszerzése, és a lehető legnagyobb csend megteremtése vállalható költség mellett.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#69116) kisza25 válasza haxiboy (#69115) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csütörtökön a kezembe lesz a kompakt, én nagyon zaj érzékeny vagyok, ha hangos megmondom, ha halk azt is:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#69117) TBT válasza Immy (#69106) üzenetére


TBT
addikt

A THERMALRIGHT True Spirit 120i keskenyebb kivitelű (és újabb változat) Micro-ATX lapokra szokták szerelni (a múltkor én is néztem, de a YT videók alapján mindenki Micro-ATX lapra szerelte és nem a klasszikus ATX lapra - oda a 120M BW modelleket szerelték).
Illetve ez alumínium hőcsöves, míg a THERMALRIGHT TRUE Spirit 120M BW modell rézcsöves kivitelű (ez jobban hűt).

De amúgy (ha picit többet is tudsz rá áldozni és belefér a házba), akkor inkább Scythe Mugen 4-et vegyél, az a tuti (157mm magas a ventilátorral együtt)! Én is amellett tettem le a voksom és nem bántam meg, csak ajánlani tudom! Nagyon jól össze van szerelve, jó az anyaghasználat, félelemetesen jól hűt, könnyű volt beszerelni, a gyártó mindent adott (hűtőpasztát és backplatet is!) és 2 év garancia van rá.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#69118) jim bcs válasza pnagy7 (#69105) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#69105) pnagy7
A deepcool saját pasztája van rajta, részemről jobb mint amit most vettél így le ne szedd ami rajta van.

(#69106) Immy
A True Spirit 120i újabb konstrukció.

(#69113) haxiboy
Pasztázott kupakra fölösleges a 2 tornyos batár hűtő, egy jobb 1 tornyos bőven elég mint pl. az ->
Alpenföhn Brocken 2
SCYTHE Mugen MAX
DEEPCOOL Lucifer V2

Részemről egy jó léghűtő többet ér mint a kompakt víz, kevesebb a hibalehetőség is, illetve ha úgy nézzük örök életű mert max. a venti szállhat el.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#69119) Immy válasza jim bcs (#69118) üzenetére


Immy
őstag

COOLERMASTER Hyper 212 EVO hűtőhöz összehasonlítva jobban megéri?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#69120) jim bcs válasza Immy (#69119) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Jobban, mivel itt nem műanyag venti felfogatók vannak mint a 212 EVO-nál amik hajlamosak a repedésre vagy törésre még a leg óvatosabb mozdulat ellenére is.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#69121) Immy válasza jim bcs (#69120) üzenetére


Immy
őstag

Ez a hajlamos a repedésre törésre ez mennyire gyakori? 1szer tervezem felszerelni és vagy 3évig nem akarok hozzányúlni.

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#69122) Dzsozi56


Dzsozi56
tag

Az a gondom, hogy még anno 2005-ben összeállított, már csak internetezésre használt PC-m bekapcsolás után viszonylag rövid időn belül kikapcsolt. Újraindítás után ezt többször megismételte. AIDA-val mértem CPU hőmérsékletet, ami a korábbiakhoz képest a szokott ötven egynéhány Celsius-hoz képest hamar 100 fok fölé kúszott. A gép ki is kapcsolt rendesen. (megj: a gép haveri alapon 2 hónapja ki lett fújatva és pasztázva is lett a hűtő-proci kontakt)

Mi lehet a gond?
A ház 19 cm széles Foxconn TLA-475 felsőtápos
A proci Pentium P4 Prescott 3MHz
A hűtőről csak annyit tudok, hogy Thermaltake, 8 vagy 9 mm-es ventis toronyhűtő, a hátsó venti hely felé szélcsatornás kivezetéssel. A táp 400W-os Ultra Power, talán Ultra Power SD-T400PP 400W ATX vagy
Ultra Power SS-T400PP 400W ATX

Kérdéseim még "a mi lehet a gond mellett":
1. Segíthet-e egy Deepcool Gammaxx 300-as hűtő, illetve a csatornát kivéve egy 90mm-es venti hátoldali beszerelése? Ha igen előbbi befér-e a házba?
2. Lehet-e gond a táppal, ha igen mire lehet cserélni olcsón, de a célnak megfelelően?

a ház itt látható:
[link]

Köszönettel: Dzsozi56

[ Szerkesztve ]

(#69123) Darkness válasza Dzsozi56 (#69122) üzenetére


Darkness
aktív tag

látatlanban, nézd meg jobban a CPU hűtést. valószínűleg, nem érintkezik megfelelően a hűtő a CPU -val.

el lehet törve a rögzítés valahol ami a hűtőt a kerethez rögzíti.

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#69124) kisza25 válasza Dzsozi56 (#69122) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

valószínűleg elmozdult a hűtő, megint kellene neki paszta és rendesen rögzíteni, ventilátor forog rajta?
vagy az is lehet amit előttem írtak

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#69125) Dzsozi56 válasza kisza25 (#69124) üzenetére


Dzsozi56
tag

Igen pörög 2350-es fordulaton.

Mindenképp újra pasztáztatom, csak az a kérdés, hogy egyben az említett hűtőre cseréljem-e a régit és hátra érdemes-e beszerelni egy 9mm-es ventit a szélcsatornát kivéve onnan?

[ Szerkesztve ]

(#69126) kisza25 válasza Dzsozi56 (#69125) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

akkor marad az, hogy nem jól érintkezik a hűtő a procival, mert elmozdult, vagy valami tartóelem elfáradt
Olyanra tudok még gondolni, hogy több feszt kap a proci a kelleténél, de első körben a hűtőt kellene ellenőrizni

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#69127) haxiboy válasza jim bcs (#69118) üzenetére


haxiboy
veterán

Nem a feleslegességről van szó, hanem a lehető leghalkabb megoldás. Minél nagyobb = alacsonyabb ventillátor fordulat = halkabb. :U

(#69125) Dzsozi56 : Nagymamám gépénél hasonló volt a helyzet, rossz volt a táp, több feszt kapott a cpu, hiába volt a biosban beállítva nem tudta tartani a megadott értékeket, melegedett mint az állat. Illetve a mag és a lid közötti paszta is sokat számít, de ez garivesztéssel jár(hat).

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#69128) Dzsozi56 válasza haxiboy (#69127) üzenetére


Dzsozi56
tag

Köszi a segítséget!

Táphiba esetén milyen másik 400W-os tápra cserélhetném a jelenlegit? Mivel kiszolgálta az idejét egyébként sem lehet haszontalan a frissítés! Tudsz javasolni valamit?
Egy ODD, egy SATA 1-es 120GB Maxtor HDD és egy MSI NVidiás videókártya van a PC-ben. Bootolás és program betöltés gyorsításához közeljövőben még egy 120GB-os SSD-t tennék be. A rendszer így átkerülne a HDD-ről erre.

A ház felsőtápos, ahogy az első kérdésemben leírtam

így nézki valahogy:
[link]

8cm-es ventivel, ami hátul, kifelé küldi a levegőt.

(#69129) Zunex


Zunex
tag

Sziasztok!

Nekem lenne egy ThermalTake Frio Silent 12-es processzor hűtőm. Egy akasztható 120mm-es fan megy rá. Ahogy nézem mind a két oldalra akasztható 1-1. A kérdésem az lenne, hogy hol lehet kapni hozzá egy másik fant?

Köszi előre is!

(#69130) haxiboy válasza Dzsozi56 (#69128) üzenetére


haxiboy
veterán

Nem feltétlen a táp a ludas, de ha mindenképpen szeretnél újat venni, akkor a milyen tápot vegyek topikban, vagy privátban tudok segíteni, hogy ne szemeteljük tele a topicot :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#69131) CO2


CO2
csendes tag

Sziasztok!

mostani állapot amd5350 + gyári hűtő CM elite120-as házban
találtam 1 ilyet Arctic Alpine M1 Passive http://www.arctic.ac/eu_en/alpine-m1-passive.html erről tudtnátok valami véleményt mondani.
Vagy másik passzívat ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#69132) haxiboy


haxiboy
veterán

Üdvözlehelletem, egyszer már kértem segítséget, de hátha így jobbat tudtok ajánlani.

1.:Mekkora a CPU cooler számára rendelkezésre álló hely a számítógépházadban?

170mm a gyártó oldala szerint (Corsair 750d)
2.: Milyen memóriát használsz?

Corsair Vengeance, hamarosan upgrade Vengeance Pro-ra, esetleg más is szóba jöhet.
3.: kompakt víz vagy léghűtést szeretnél?

Leginkább léghűtés, kinézve a Noctua NH-D15 van, de a legjobbat keresem a piacon.
Legjobb hűtés a lehető leghalkabban lenne a cég.
A kompakt vizekről rossz benyomásaim vannak, pl ismeretlen pumpa, és hangosak is.

4.:Tervezel-e CPU tuningot?

Ez természetes :DD 4690k-m van ha ez számít
4.: Mekkora összeget szánsz a CPU Cooler megvásárlásra?

Nincs előre meghatározott összeg, de szeretnék 30-35k alatt maradni, persze ha annyival jobb hogy megérje a felárat :U .
5.: Az alaplapod típusa?

Maximus VII Hero

Segítségetek előre is köszönöm,

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#69133) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Emagon találtam ezt a hűtőt: Segotep Frozen Tower T2+ processzor hűtő

Ennyi pénzért jó vételnek tűnik. 12cm venti, hőcsöves

Vélemény? (ár/érték arányban)

köszi

(#69134) Ribi válasza winfos (#69133) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hasonló lehet mint a deepcool 200-as, arra azt mondják jó, ez meg még ócóbb. Valszeg alap konfigba jó lehet. :K

(#69135) kubokra


kubokra
tag

Üdv!
i5-3470-hez ha nem tuningolok, akkor elég a gyári hűtő? Ha nem elég, akkor ezt néztem ki. Ez jó?

Apró darabokra szaggatott, dióba, cukorba megforgatott, rétegesen összerakott kelttészta

(#69136) pnagy7


pnagy7
aktív tag

Hali!
Valami valós CPU hőmérséklet elemző progit tudtok ajánlani? Kiváncsi vagyok mennyi lehet jelenleg.
(vadi új .5 4460 egy deepcool gammax 300-al :) )

Mr. Hóember

(#69137) Ribi válasza kubokra (#69135) üzenetére


Ribi
nagyúr

Biztos, hogy elegendő, a kérdés mennyire hangos.
Illetve, hogy mennyire jól szellőzik a ház.
Próbáld ki, ha nem zavar a hangja, akkor cserélhetsz.

pnagy7: WHinfo64 pl.

[ Szerkesztve ]

(#69138) kubokra válasza pnagy7 (#69136) üzenetére


kubokra
tag

Én beírtam googleba hogy cpu temperature, és woilá. :D Amúgy én az openhardwaremonitor-t töltöttem le, nekem működik. :)

Apró darabokra szaggatott, dióba, cukorba megforgatott, rétegesen összerakott kelttészta

(#69139) pnagy7 válasza kubokra (#69138) üzenetére


pnagy7
aktív tag

na ezaz, hogy össezvissza írkál. 120foktól kezdve 30ig.... :S

Mr. Hóember

(#69140) kubokra válasza pnagy7 (#69139) üzenetére


kubokra
tag

Akkor nem tudom, nekem jól működik. :F
#69137 Hát a hát szelőzése bár hagy maga után kivetnivalót, de azérrt nem olyan rossz. Most elöl 1 120mm-es hátul 2db 80mm-es fújja, így az egész házban 33 fok körül van. Egy két magos athlon x2 280 meg 55 fok körül megy. Nem tudom így mondtam e bármi érdekeset a ház szellőzéséhez.
Zaj pedig...hát fejhallgató az mindig rajtam van. :)
Amúgy az a cm hyper tx3 evo az csendesebb mint a gyári lenne?

Apró darabokra szaggatott, dióba, cukorba megforgatott, rétegesen összerakott kelttészta

(#69141) pnagy7 válasza kubokra (#69140) üzenetére


pnagy7
aktív tag

EZ normális?

Mr. Hóember

(#69142) Ribi válasza kubokra (#69140) üzenetére


Ribi
nagyúr

Szerintem annyi venti elég lesz a házra.
55 fok az alapon, v terhelve?
Alapon kicsit soknak tűnik.
Volt tisztítva, vagy újra pasztázva?
Bár úgyis lecseréled.

pnagy7: Kérdés, hogy az minek a hőmérséklete.
Van, hogy hülyeséget mutatnak a szenzorok. Esetleg BIOSban is nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#69143) kubokra válasza pnagy7 (#69141) üzenetére


kubokra
tag

Tippelek:nem. :D

Apró darabokra szaggatott, dióba, cukorba megforgatott, rétegesen összerakott kelttészta

(#69144) pnagy7 válasza Ribi (#69142) üzenetére


pnagy7
aktív tag

(#69145) zibo73 válasza Zunex (#69129) üzenetére


zibo73
aktív tag

Szia!
Szerintem felesleges rá egy másik venti.
Talán 1-2 fokot nyersz.

(#69146) zsoca875


zsoca875
csendes tag

Sziasztok! Nos, a kérdésem valószínűleg rettenetesen unalmas lesz, hisz jó páran megkérdezték már ugyanezt...

Melyik a legjobb léghűtés i7 4790k-hoz? Milyet vegyek? Az ár nem annyira lényeges...

Azért tettem fel mégis újra, mert próbáltam kibogarászni nézegetve ezt a fórumot és rengeteg féle ajánlatot láttam, de lehet, hogy azóta már jött ki azoknál újabb, vagy jobb. Sokan írták ezt a CRYORIG R1-est. Ez egyáltalán kapható még?

Most jönne a "mennyi helyem van kérdés"...

Nos végtelen, mivel a házam még nincs meg, sőt, még semmilyen alkatrészem, csak próbálok itt összerakni magamnak egy jó konfigot.. viszont tegyük fel, hogy magas ram-jaim lesznek..

Még az is lehet, hogy i7 6700k lesz helyette, bár azt még nem tudom az mennyire éri meg a 4790k-val szemben.. Esetleg a 6700-eshez tudnátok mondani jót? (mindig vegyük a legrosszabbat, itt is magas ramok... :DDD )

Segítségeteket köszönöm.

(#69147) Aurig@ válasza zsoca875 (#69146) üzenetére


Aurig@
őstag

Szia!

Nekem két ventis Scythe Ashura van rajta. Jelenleg (28°C-os szobában) 32-33°C-os a proci alapon. Télen gondolom hűvösebb lesz. Terhelve (mkv kódolás) 50°C alatt vagy körül van. Igaz 50°C-osnak még nem láttam.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#69148) Zola01


Zola01
tag

Rendeltem egy Raijintek AIDOS-t, de sajnos már nem tudta beszerezni az bolt.
Írtam a raijintek supportnak, hogy mi a helyzet, és az a választ kaptam, hogy nagyon nagy volt a kereslet az Aidos után, amire nem számítottak. Elvileg jövőhét végéig már újra lehet kapni mindenhol.

Remélem így is lesz, addig várok :O

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#69149) cskj1 válasza Immy (#69121) üzenetére


cskj1
csendes tag

En vagy 8x szedtem szét /raktam össze semmi baja egyebkent az 1 nagyon jo kis hűtő :K

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#69150) Derivel


Derivel
tag

Sziasztok! Milyen hűtőt tudnátok ajánlani egy i5-4460-ra? Lehetőleg csendes, megbízható és viszonylag olcsó terméket keresek. Egy Cooler Master Hyper 103-at néztem ki, de lehet, hogy elég neki egy kisebb is, nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.