Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65454) flymi válasza jim bcs (#65439) üzenetére


flymi
addikt

Én komolyan nem értelek. :(
Nem baxogatás végett, de téged fizetnek ezekért az "ajánlásokért" vagy csak szimplán ragaszkodsz egy-egy márkához, adott típushoz???
Az nem baj, hogy ajánlasz dolgokat (Például hűtőből Deepcool Gammax xarásig, mer' jóáras. XFX meg FSP táp, előtte orrba-szájba csak EVGA, Asus lapok). Nem is részletezem tovább ezt.
Asrock is egy alternatíva, jóáras, létezik, veszik. Tetszik, nem tetszik.
Nem tudom ki vagy, mivel foglalkozol. A tanács adás és a segítőkészség egy tisztelendő dolog, megbecsülendő, főleg ha ingyé' van. :DDD
De ne má'! Le kéne venni a szemellenzőt és valóban az egyedi igényekhez ajánlani holmikat, függetlenül a saját "fanatizmusodtól" (vagy minek nevezzem). Azt is tudom, hogy maga az ajánlás szubjektív, de lehordani valakit azért, mert megemlített valamit ami benned láthatólag mély érzelmi nyomot, ellenszenvet hagyott! Hát nem tudom...
Ha ez komoly reakció volt: "de akkor is inkább rábeszéljük a delikvenst egy asus_msi_giga-ra" akkor ez már erőszak (élesben hátulról) és a szabad akarat és választás lehetőségének akaratlagos megcsorbítása szvsz. Ja és nem, nem vagyok jogász. ;)
Ha meg nem volt komoly, akkor használj mosolygós emotot... (tanács)
Tényleg ne haragudj, de ez kibukott most belőlem és lehet ezután utálni ezért... Vagy másért. Van választás! Off vége.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.