Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36251) bluyoo válasza gyenesmartin (#36250) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Akkor folytatom :) csak 1db SATA3 van a lapon az Asus nem rakott a B75-ös lapjaira +vezérlőchipes SATA3 portokat.Viszont az az egy elég a rendszerlemeznek SSD-nek.
De ezt leszámítva jó választás.Főleg hogy csak Asus ......

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#36252) gyenesmartin válasza bluyoo (#36251) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Más márkából mik lennének? Ebben az árban?
Illetve az miben tudna mást/többet?

[ Szerkesztve ]

(#36253) Peddy789 válasza bluyoo (#36247) üzenetére


Peddy789
őstag

Igazából most is az asus vonz jobban, az az 5000forint nem a világ meg ott van +1év gari is, de azon gondolkodtam hogy kicsit kevesebbet költök így alaplapra azmeg megy +ba ssd-re és 60gb helyett tudnék venni 120gigát. De nem 2évre venném a dolgot, úgyhoyg lehet simán várok kicsit és asus+120gb ssd.. nem tudom mindig marhasokat vacilálok

ez a cpu táp elvileg a stabilitásért felel, ez akkor is számít bármit ha nem tuningolok, pl a turbo boostnak, vagy akármi?

(#36254) ma.ci23 válasza miresz (#36217) üzenetére


ma.ci23
tag

Phenom 1090T black edition megy a lapra...de ezzela turbo core használattal tényleg nem vok tisztában,ugyanis egy Asus Crosshair Formula IV-sből kerül át amelyen persze ugye van minden féle húzási lehetőség...

(#36255) bluyoo válasza gyenesmartin (#36252) üzenetére


bluyoo
nagyúr

pl.: Asrock B75 Pro3 Jobb int. hang ami ugye téged nem érint és HDMI ami neked megint nem kell és +2 ASMedia chipes SATA3.
A Gigabyte GA-B75-D3V és az MSI B75A-G43 szinte ugyan azt adja a pénzedért mint az Asus P8B75-V (ha nem nézzük az int. hangot és a HDMI-t).talán az MSI azért szimpatikus nekem mert hűtőbordát is kapott.
De viszont a Virtu csak a P8B75-V -hez jár.
Magyarul neked jó választás a P8B75-V ... főleg hogy a hangkártyád "csak ASUS lapban érzi magát jól" .
(#36253) Peddy789
"5000forint nem a világ" sokszor jól jön az több mint 5 kör sör 2embernek :D
A 120-as SSD az tényleg megéri.Mondjuk nekem félig sincs 2játékkal és az összes általam használt programmal együtt.
Nem marhaság!Át kell gondolni a vásárlást nem egy napra veszed .....
Nem is azt írom hogy azt kell megvenned amit írok ez csak az én véleményem hogy jobb az említett lap más szerint meg hülyeség ......Szerintem jó lap a P8H77-V ha most vennék lapot az I5 alá igencsak őt választanám (nekem sem kell a tuning legalábbis most).Az hogy neked megéri vagy nem az már a te döntésed.
"ez a cpu táp elvileg a stabilitásért felel, ez akkor is számít bármit ha nem tuningolok, " Nem tudom menyit számít nem tudok stabilitást mérni :) De hogy jobb a 6 mint a 4 az biztos ..
A GPU Boost (IGP tuning) a Virtuval együtt azért már hoz is teljesítményt a konyhára még ha nem is olyan hű de nagyot.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#36256) ma.ci23


ma.ci23
tag

Tudnátok esetleg olyan lapot ajánlani ami HDMI-s lenne?max 25-27k a keret!

(#36257) jozsi252 válasza ma.ci23 (#36256) üzenetére


jozsi252
veterán

Milyen procihoz kellene?

iPhone 13 Pro Max

(#36258) bluyoo válasza ma.ci23 (#36256) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Miért kell az alaplapra impregnált VGA?
A Phenom 1090T black edition-hoz nem hiszem hogy életbevágó.
Miért nem jó a pl.: Asrock 990FX Extreme3,ASUS M5A97 PRO?

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#36259) Whysperer


Whysperer
addikt

Sziasztok.

olyanban kérném a tanácsotokat ,hogy PH 2 965 BE-hez és majd az új FX-hez olyan janurában mikor már normalizálódott az áruk. Kellene egy lap! 1 VGA kell csak ,de tunning lesz. Nem rekord döntés ,de ha mondjuk egy 8120-am lenne azt tudja 4,5-n Tudom írták ez CPU függő is de a 965-ből szeretnék egy 3,9 4-et kihozni vele az új FX-ek emg magasabb órajel miatt nem tudom mennyire lesznek tunningosak!

Innen kellene a választás mert Angliában élek és innen vásárolok! [link]

Nem akarom a legdrágábbat ,de azon sem akarok bukni teljesítményt ,hogy túl olcsót vettem. a Legésszerűbb választás melyik lenne?

Előre is köszi!

Ui: FX topicban is megkérdeztem csak gondoltam alaplaposba is rákérdezek és össze vetem az eredményt. Netalántán egyezik valamelyik ajánlás és ez segít a döntésben

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#36260) Hunter2


Hunter2
addikt

tudtok ajánlani valamilyen ATX méretű s1156-os alaplapot amit lehet is kapni, van rajta 8 sata és nincs arany árban? Gigabyte előnyben.

(#36261) ma.ci23 válasza bluyoo (#36258) üzenetére


ma.ci23
tag

Csak egy kicsit megfogott a HDMI,de látom jó részt csak Inteleken van,csak szeretném tudni a lehetőségeimet azért kérdeztem amúgy nem életbevágó. :) Hát már lassan végére érek a választásnak már csak a kérdés az hogy az EVO megér-e 26k-t?Valamint hogy van e valakinek tapasztalata a M5A97 EVO+DDR3 1866 / 8GB Corsair Vengeance párossal?

(#36262) bluobluo75 válasza bluyoo (#36251) üzenetére


bluobluo75
őstag

Sata 3-nál szerintem nem éreznéd a rendszeren sebesség külömbséget SSD-vel használva, nekem OCZ vertex 2-em de már ez is elég gyors! :K
SSD meg SSD közt meg szerintem úgy sem érezni a külömbséget, nem úgy mint ha HDD-vel hasonlítanád össze

(#36263) Peddy789 válasza bluyoo (#36255) üzenetére


Peddy789
őstag

te hátha megtudod nekem mondani, hangra az asus p8h77-v vagy az asrock h77 Pro4/MVP jobb?

(#36264) bluyoo válasza ma.ci23 (#36261) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Mert azokhoz a lapokhoz való a CPU-ban van IGP amihez ugye videokimenet kell ......
(#36262) bluobluo75
Ez igaz de ha veszek egy gyors SATA3-as SSD-t azt azért illik SATA3-as portra csatlakoztatni még ha az a pár másodperc + bootidő nem is sok ....
(#36263) Peddy789
Szerintem válaszoltam azzal hogy én a P8H77-V vásárolnám.Persze ez nem azt jelenti hogy a Pro4/MVP rossz sőt nagyon jó ár/érték aránnyal rendelkezik mint ahogy a legtöbb Asrock lap ....

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#36265) bluyoo válasza Peddy789 (#36263) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Bocs benéztem :B Most nézem hogy a hangjukat kérdezted ... (utálok éjszakázni legalábbis munkahelyen)
Ha a ciripelésre gondolsz azt akár melyik alaplap produkálhatja ha van rajta egy rosszabb tekercs.De elég vájt fülűnek kell lenni hogy kihalld a ventilátorok közül.Nem hiszem hogy a két lap között érdemi különbség lenne.

Bazinga!

(#36266) Peddy789 válasza bluyoo (#36265) üzenetére


Peddy789
őstag

thx! amugy asus lesz a vége :)), majd pénteken veszem vszeg, szombaton majd kiváncsi leszek a szerelgetésre ^^

(#36267) bluyoo válasza Peddy789 (#36266) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Sok sikert hozzá! :) Majd ha lehet írj a lapról egy sort ide ....

Bazinga!

(#36268) bluyoo válasza Whysperer (#36259) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nem hiszem hogy az AMD procival rendelkezőknél jobban vágom .... de a Asus M5A99X EVO-val nem hiszem hogy gondjaid lennének :) megkockáztatom a M5A97 PRO/EVO is teljesen jó választás lenne neked.
(#36261) ma.ci23
Azért azt még megkérdezem hogy a "az EVO megér-e 26k-t?" kérdésre mi honnan tudjuk a választ? Neked kell hogy megérje :) De már írtam vagy kétszer hogy a PRO változat olcsóbb ........ ha nem kell előlapi USB3, IEEE1394port akkor felesleges az EVO .....
(#36260) Hunter2
Durván eltűntek a 1156-os lapok a boltokból ....
Szerintem hardverapró ... ahogy néztem már rajta is vagy :)

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#36269) cmhdistro


cmhdistro
csendes tag

Sziasztok!

Van egy hibás TOSHIBA Satellite L500-1EP notim, amely nem kapcsol be, csak felpörög és annyi. Felhivtam több szervízt is, mindenki videó kártya chipset cserét javasolt, 35.000 nettóért :)) Kérdésem: meg tudnátok mondani ebbe milyen alaplap való, mert akkor inkább megpróblom beszerezni és valakivel beszereltetni!

köszi
ZOLI

CMH CREW

(#36270) bluyoo válasza cmhdistro (#36269) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:) Azt így biztos nem fogod tudni megvenni mivel nem nagyon árulnak .... ha igen biztos lehetsz benne aranyáron.
eBay-ről talán-talán donorgépből .... de ha engem kérdezel új gép vagy maradj a szerviznél legalább kapsz rá minimális garanciát ....

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#36271) Peddy789 válasza cmhdistro (#36269) üzenetére


Peddy789
őstag

hajj pontosan az ilyen esetek miatt utálom a notikat, nemlehet össze vissza cserélgetni benne cumokat saját belátás/kedv szerint :(

(#36272) bluyoo válasza cmhdistro (#36269) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Kicsit keresgéltem .... talán jó lehet ... írj rájuk ha érdekel Notebook alkatrészek , eBay.De még mindig azt mondom szerviz.
(#36271) Peddy789
+1 Aki nem utazik sokat annak még mindig az asztali gép .....

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#36273) cmhdistro válasza bluyoo (#36272) üzenetére


cmhdistro
csendes tag

Köszi!

Hát húzosak az alaplapok, viszont olyan kérdés, ha kicserélem a videó kártyát benne, vagy azt rendelek, olcsóbb lenne? Esetleg csak a video chipsetet valahonnan megrendelni es massal beszereltetni?

CMH CREW

(#36274) bluyoo válasza cmhdistro (#36273) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nem olyan egyszerű ezeket az alkatrészeket beszerezni ezért is drága.
Általában csak reball és működik ideig óráig (húgomé 6hónapot majd megint ..).
De nem vágom a notikat minden bonyolultabb velük .... ezért is írtam hogy vidd be egy szervizbe és úgy kérj árajánlatot.Olcsóbban nem fogod megúszni ha egy telefonos ajánlat után alkatrészeket rendelsz majd ugyan oda beviszed .... A szervizben a megfelelő alkatrészeket veszik bele és cserélik ráadásul erre garanciát is vállalnak.
Mint írtam lehet elég egy reball.egy példa a szervizekre reballing.hu.
A topicba nem illő hsz-eket (nem alaplapos téma) rakd Off topic-ba.
(#36275) windlord
+1 Ráadásul ugyan úgy szervizbe kellene vinnie hogy berakják .....

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#36275) windlord válasza cmhdistro (#36273) üzenetére


windlord
őstag

Szerintem video chippet nem fogsz tudni csak úgy rendelni.
Ha minden igaz, akkor szervizeknek van, vagy ők is a gyárba küldik vissza javítani ahol készült a masina.

De próba szerencse...

(#36276) myckey


myckey
veterán

Szevasztok!

A Maximus V Gene alaplap,gyorsabb szerintetek játékban/unblock mint a P8Z77-M-PRO?

Ilyen téren,van előnye?

egy darabig nem lesz keret diszkrét VGA-ra,de ha a lappal lehetne valami többletet kihozni,akkor inkább nem vennék proci hűtőt,és venném a drágábbik lapot :F
végre viszik a jelenlegi alkatrészeimet :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#36277) PWF


PWF
csendes tag

Hello.

Mit gondoltok az intel alaplapokról?
Erről lenne szó pontosan: Intel dz77ga-70k

Mindenki asus-al meg asrock-al dobálózik de intelről nem hallani semmit. Annyi választ kaptam hogy a bios a konkurens cégekkel szemben kevésbé tuning képes, ugyanakkor a dobozon a "highly optimized for intel K processors" felirat olvasható, ami a tuning processzorok szériája. Szóval mi más van még ellene?

(#36278) bluyoo válasza PWF (#36277) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Az is tuninglap még jó hogy rá van írva .... Még az Asus is olcsóbban adja a lapjait :) pl.: P8Z77-V DELUXE ami ráadásul jobban felszerelt és még szebb is :) ....
(#36276) myckey
Játékra VGA kell ...... Az hogy az IGP-t lehet velük húzni kb. +30% az édes kevés a mai játékokhoz.De azt egy P8H67-V -vel is megteheted próbáltam I3-al (HD2000) a a Call of Duty Black Ops alacsony felbontáson játszható volt.Néha akadt meg "csak" :DDD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#36279) myckey válasza bluyoo (#36278) üzenetére


myckey
veterán

Tudom hogy kevesek ezek az integrált megoldások :K

de egyelőre ott az xbox360 játékra
gépen csak online játszok free2play
WoT,illetve 2 érkezőre várok.Planet side2,mechwarrior

a jelenlegi apum(3870k) nagyon szépen muzsikál,még a max payne3 alatt is,pedig csak 2gb 1333mhz van alatta,tuning nélkül

csak a sebesség végett kérdeztem a drágább lapot :)
de ha nincs ilyen szempontból értelme,akkor inkább hagyom

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#36280) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

Szép napot mindenkinek!
Alaplap csere előtt állok. LGA775 foglalat legyen benne, DDR3-as ramokat kezeljen (1333Mhz-ig elég), ha lehet USB 3.0-át is. Árban 15ezer alatt legyen.
Előre köszönöm válaszaitokat. :R

(#36281) tranceplanet válasza Cimbooora (#36280) üzenetére


tranceplanet
addikt

ASROCK G41MH/USB3 R2.0

Ezek az új G41 csipszetes lapok nem túl acélosak, túl nagy tuningpotenciálra ne számíts!

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#36282) Cimbooora válasza tranceplanet (#36281) üzenetére


Cimbooora
aktív tag

Márkába mi az amit tuti ne vegyek? Van olyan?

(#36283) Peddy789 válasza Cimbooora (#36282) üzenetére


Peddy789
őstag

gigabyte egy szervizes kolléga szerint nemtuljó.. lehetőleg ne :D, amúgy 775 elég elavult platform, ha valamid elromlott talán érdemes megfontolni hogy most válts koreszerűbb platformra, 1155mondjuk, és akkor 2legyet egycsapásra

(#36284) tranceplanet válasza Cimbooora (#36282) üzenetére


tranceplanet
addikt

Általunk leggyakrabban ajánlott lapok(top sorrend):
-ASRock
-ASUS
-MSI
-Gigabyte
-Foxconn
-Intel
-Biostar
-EVGA

Egyik márkáról sem lehet kijelenteni, hogy nem ajánlott. Ár/érték arányban az ASRock viszi a prímet. Pár hibás darab/típuslap minden gyártónál előfordul.

-------------------------------------------------
(#36283) Peddy789
Viszont akkor ramot és procit is cserélhet. Esetleg elpasszolni az egészet és hozzárakni egy kis cash-t.

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#36285) Cimbooora válasza Peddy789 (#36283) üzenetére


Cimbooora
aktív tag

Tudom nem ide illő, de ha eladnám a E6400-as procimat mondjuk 11ért és ugyan ennyiért veszek valami 1155 foglalatú procit, akkor az jobb teljesítményt nyújt? (Gondolok én itt arra hogy a DDR3as ram olcsóbb mint a 2-es)

(#36286) tranceplanet válasza Cimbooora (#36285) üzenetére


tranceplanet
addikt

Hardveraprón G840 pentiumok 13-ért mennek, az jóval erősebb és kevesebbet fogyaszt. Egyértelműen megérné a csere, de főleg használtan.
Intel® Processor G850 (3M Cache, 2.90 GHz)

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#36287) Cimbooora válasza tranceplanet (#36286) üzenetére


Cimbooora
aktív tag

Hűtővel a 6400-as procim mennyit ér?

(#36288) bluyoo válasza myckey (#36279) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szinte minden más szempontból van értelme jobban felszerelt lapot vásárolni.De az IGP-t szerintem egyik lap sem kezeli rosszabbul vagy éppen jobban.
(#36286) tranceplanet
+1
(#36287) Cimbooora
ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás (olvasd el az 1. hsz-t!) topicban beárazzák neked.
(#36285) Cimbooora
Az biztos hogy előrébb lennél vele ráadásul CPU cserével az "egekig" fejleszthető (gondolok itt az I7-re).
Még a G620 is hozza az E8400-ast [link]

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#36289) tranceplanet válasza Cimbooora (#36287) üzenetére


tranceplanet
addikt

~9-10eFt

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#36290) PWF válasza bluyoo (#36278) üzenetére


PWF
csendes tag

Ennyi? Drágább a többinél? Annyira azért nem. Főleg ha azt nézzük hogy feltehetően jól optimalizált az intel procikhoz és intel hangkártya van bele integrálva, amivel még bajom nem volt eddig.

(#36291) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani egy frankó Z77-es lapot? Olyan 40k-ig bezárólag...A Giga lapok mostanában milyenek? Azt látom, hogy az Asrock van hibás vagy gariból ujat kapott hírdetés...ezért azt kizárnám talán a sorból...Ezért Asus, MSI, Giga érdekelne...most egy Asus P8P67-em van...és egy franyo 2600K...köszi a véleményeket...a kérdésre,hogy majd húznám-e a procit...igen...és van egy 7850-es kari is,ami majd csere lesz GTX 670-re tehát PCI-3 3.0 is érdekelt az ügyben, mégha túl sokat nem is dob hozzá... :R

(#36292) bluyoo válasza PWF (#36290) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Miért nem elég hogy többért kínál kevesebbet?Még ha az OEM kiadást veszed akkor is drágább.Azért milyen már 60K-ért doboz nélküli alaplap ilyet is csak az intel talál ki :N
Mondjuk úgy "csak" 60K a 70K helyett.
Csak hasonlítsd össze a Intel DZ77GA-70K mondjuk az olcsóbb ASUS P8Z77-V PRO .... De attól még nem azt írom hogy rossz lap ....
"feltehetően jól optimalizált az intel procikhoz" ez nem egy játék :)
Az intel hangkártya meg nem hiszem hogy annyival többet nyújtana mint a konkurencia.
Talán a LAN ... de példának okáért az olcsóbb (fura ezt írni az Asus-ról :DDD ) P8Z77-V -n is megvan.
(#36291) polgi803
Miért cseréled?Szerintem felesleges.
Az Asus P8P67 is tudja a PCI-E 3.0-t. De mint ahogy a Z77 is csak ivy CPU-val.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#36293) Dinter


Dinter
addikt

20-25k körül milyen lap mostanában a "menő"? (Intel, socket 1155)

[ Szerkesztve ]

(#36294) ma.ci23 válasza bluyoo (#36268) üzenetére


ma.ci23
tag

Hát végül megrendeltem az EVO-t,ezek a pluszok melett te még említettél TPU és EPU kapcsolót is?És végül valóban 26k lett :)

(#36295) polgi803 válasza bluyoo (#36292) üzenetére


polgi803
őstag

Csak kipróbáltam volna valami újat,vagy húzott procival stabilabbat...pl. GD65/80, vagy V formula,vagy mittomén...tudom jóval drágább, de a kiváncsiság hajt egy kicsit...de ha szerinted jó ez így,akkor VGA cserére gyúrok... :R

(#36296) Peddy789 válasza Dinter (#36293) üzenetére


Peddy789
őstag

Asus p8h77-v en legalabbis most aztat veszek, bar ez 28k, ha kicsit olcsobban akarsz hasonlo tudast asrock h77 pro4 (ha jol irom) ez 23k koruli

(#36297) PWF válasza bluyoo (#36292) üzenetére


PWF
csendes tag

Értem. Kösz. Csak érdekelt hogy az árán kívül mi mást lehet még felhozni ellene ha esetleg a többit ért negatív kritikák miatt az intel-t veszem 5K-val drágábban amiről semmi negatívat nem olvastam sehol.

(#36298) polgi803


polgi803
őstag

Az Asrock Z77-es lapok még mindig miért olyan hibásak?Nem igaz, hogy nem tudnak valamit kezdeni vele... :((( Ahol láttam boltot még mindig csak 2 év garral vannak,pedig a hírekben nem ezt olvasni...

(#36299) bluyoo válasza Dinter (#36293) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Milyen CPU megy bele?Milyen hardverek lesznek még?
(#36294) ma.ci23
igen én említettem ... de talán az előlapi USB3 ami ténylegesen megéri a felárat.
Ezek szerint megérte a 26K -t neked :)
(#36295) polgi803
Hát nem tudom mit akarsz stabilabbat a 12+2 fázisú digitális tápellátás felső kategória ...
Ha váltasz is P8Z77-V -nél lejjebb ne add az meg 50K .... Annak már lenne értelme már ha van felesleges pénzed.Legfeljebb ha nagyon jó áron el tudod passzolni a mostani lapod.
Ok lenne egy csomó + dolog Wi-Fi , továbbfejlesztett segédprogramok pl.:Fan Xpert 2 a Vitu MVP lehetősége , Intel LAN , SLI/CF , natív SATA3 , és még sorolhatnám de 50K és nem 40 ...
(#36297) PWF
Végül is semmit csak azt hogy (szerintem) jobb a nála olcsóbb konkurencia mint segédprogramokban mint felépítésben.
Azt hogy semmi rosszat nem olvastál annak köszönhető hogy szinte senki nem veszi ellentétben mondjuk az Asroc-kal ami szinte népalaplap lett :)
(#36298) polgi803
3év van rájuk.Rá kell kérdezni az üzletben ...
"Az Asrock Z77-es lapok még mindig miért olyan hibásak?" Enyhe túlzás szerintem.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#36300) polgi803 válasza bluyoo (#36299) üzenetére


polgi803
őstag

Az még lehet beleférne a keretbe...P8Z77-V is stabil cucc? Tuningra gondoltam...pl 5 Ghz-et stabilabban tartja,mint mondjuk most....A meghibásodási "statisztikát" itt a PH-n is észrevehetően le lehet venni,de lehet tévedek...sokat látok sajnos...ami vagy hibás,vagy gariból visszakapott lap... :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.