Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55136) 8th válasza mephi666 (#55132) üzenetére


8th
addikt

Néhány éve a leggenyább nyári kánikulában a sűrű forgalom miatt beszorultunk egy hetven-nyolcvannal poroszkáló dögös kocsi mögé. Elől a dögszállító mögötte egy öreg papi a mögött egy menetrend szerinti busz aztán mi meg még páran mögöttünk. Dolgoztam temetkezésnél tudom mi a büdös hullaszag de gondold el amikor a 33°C-ban a tűző napon megbuggyan a döggel teli bádog az milyen finom "illat" felhőt húzott maga mögött ha az én gyomrom is felfordult pár perc alatt tőle. Képzelem mi lehetett fent a levegő nélküli tömött buszon. Csórók. :DDD A sűrű forgalom ellenére is könnyedén át tudtam volna ugrálni az előttem lévőket de minek izmozzak? Lefordultam egy földútra és kinyújtóztattam az elgémberedett derekam. Miközben sétálgattam elszívtam egy cigit pisáltam egyet és mentem tovább. A tököm se fog sűrű forgalomban egy ilyen bűzbomba mögött cikázni.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.