Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz mocsanisi #29169 üzenetére

    Szerintem simán. Tekintve, hogy azzal azért mindenféle erdei útra nemigen mész, ami helikopterről nem látszik, de azért ott is van esély, hogy a következő sarkon várnak....
    Civil kocsiból lefényképeznek, mostanában mindenféle szakadt Suzuki és Opel is játszik, majd szépen várnak és leintenek.... A nem állok meg sem az igazi, az csak a filmekben van, hogy a gyalogost üldözik sík terepen elütés céljából azt azért megnézném, hogy nekem kisebb-e a fordulóköröm gyalog, vagy bármilyen kétkerekűnek, egy gumibot pedig, amit a jelzés céljára kitartanak, könnyen a küllők közé kerülhet vészhelyzetben.... :U

    Azt sem hiszem, hogy megkockáztatná valaki, amiről hallottam, valahol Abony környékén esett meg, hogy kijött a csávó a kocsmából, be a Trabantba, a rendőrök utána, ő behajtott egy dűlőútra és megállt a kukoricás szélén, kiszállt és elszaladt... A Yard várt egy darabig, aztán csak otthagyták a Trabit.... Másnap hiába mondták neki, hogy ivott, megszondázni nem tudták.... Persze gyorshajtásnál ez sem játszott volna....

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azt ígérték, hogy a vagyonuk is itt lesz..." (by Jólvanezígy Ádám)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés