- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: Egy nem átlagos Asus videókártya (GTX950M 2GB GDDR3)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- suste: Openwrt Barrier Breaker 14.07 saját verzió Tp-link routerekre
- Luck Dragon: MárkaLánc
- Gurulunk, WAZE?!
- Navaren: Resident Evil Requiem szösszenet
- Oldman2: A KOReader ebook olvasó program
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
-
LOGOUT
A Linux Mint bemutatása
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dhampir
félisten
válasz
ubyegon2
#13302
üzenetére
Nem terjed ki a világ összes gépállományára, de például legkedvezőbb tapasztalatom Linux alatt Dell Precision M4600 (FirePro dVGA) és Lenovo ThinkPad T530 (NVS 5400M dVGA) alatt volt.
Általában üzleti laptopokon jól fut a Linux, konzumer gépeken néhány kivételtől eltekintve küzdelmesebb volt, hogy minden flottul működjön. Általában a sima Inteles, dedikált vGA nélküli gépek sima ügynek számítanak.
Viszont például egy Dell Inspiron 5748 pár évvel ezelőtti Linux Mint-al kiválóan működött (a benne lévő Nvidia GeForce 840M is "trükközés" nélkül) és egy Dell Inspiron 5749 is (Nvidia GeForce 820M-el), de ebben az esetben sem teljes körű a tapasztalat, hiszen rengetegféle notebook létezik.
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux Mint-et használó kezdők és haladók valamint a még csak azzal ismerkedők számára.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját! -> [link]
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Rowon