Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#627) Apollyon válasza Fritz Teufel (#626) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ubunturól szinte csak rosszat olvasok, én mondjuk 2008-ban próbáltam ki, mert akkor az volt a legfriendlybb (hű de szép szó) disztró amit lehetett használni. Viszont az Audigy 4-emet nem ismerte fel, pedig volt már az is jó 3-4 éves kártya.

Azóta már úgy látszik erőteljesen elszaladt mellettük az idő, náluk a dolog már a pénzről szól, ami meg is látszik az eredményen. Mondjuk Red Hat-ék sem ingyen dolgoznak, de na :U

Ha nézek valami disztrót a distrowatchon, akkor előbb mindig megnézem mire épül, ha ott van hogy Based on: Ubuntu, már skippelem is :D

Viszont ez a dolog Manjaronál elég érdekes, tekintve hogy a stable ág már nem igazán tekinthető rollingnak.

(#625) F34R: A flashsel nekem most nincs bajom, bár az indavideónál lassú, de youtubeon most jó. Már csak pár dologra kell a flash, amúgy youtube már simán sokkal jobb html5-tel, pár év múlva szerintem már nem is lesz flash a linuxokon.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.