Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24001) pengwin válasza zoltanz (#24000) üzenetére


pengwin
addikt

A FF Androidon nekem nagyon megbízhatóan működik, AdBlock helyett mondjuk UBlock Origin-nel. Ez nem enged át YT reklámot, sem Androidon, sem asztali rendszeren.

Egyébként Androidon root nélkül telepíthető pl. a Newpipe, ami meg egy sokkal barátibb 3rd party kliens... mondjuk YT bejelentkezés nincs benne, ahhoz valami más kell (talán ReVanced néven fut most a másik app, nem tudom kell-e hozzá root)

Üdv, pengwin

(#24002) F34R válasza pengwin (#24001) üzenetére


F34R
nagyúr

Illetve meg a Libretubet mondanam Newpipe mellett, mivel nem volt mindig az mukodokepes igy kellett 1 + ban. Nekem Mull browser van de szinten Ublock Originnel.
Ettol tobb nem is kell blokkolasra.

iOS-re a Vuetube, Yattee, uYouPlus kliensek vannak.... egyikkel sincs tapasztalatom

(#24003) cami][us válasza pengwin (#24001) üzenetére


cami][us
senior tag

Az FF lezárt képernyőn is folytatja a lejátszást. Ennyit a youtube prémiumról. ;]

(#24004) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Köszi..
Androidon maradok a Brave nál Dark Reader akad. iOs-en 15 viszont Firefox a youtuba-nàl is használja az Adblock Pro kiiegészítőt.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24005) pengwin válasza cami][us (#24003) üzenetére


pengwin
addikt

Ezzel a FF fícsörrel nekem voltak problémáim, néha szüksége volt egy kiegészítőre is, hogy működjön. Egyébkénmt meg senki sem beszélt YT prémiumról... :))

#24002 F34R
A Newpipe ha jól tudom minden Google-ös frissítés után eltörik. Régebben volt olyan, hogy ez hosszabb ideig tartó kimaradáshoz vezetett, de manapság már nagyon gyorsan frissül, így nincs is vele probléma.

Üdv, pengwin

(#24006) cami][us válasza pengwin (#24005) üzenetére


cami][us
senior tag

Ugyanezen okok miatt ment a google az Invidious után, persze nem mindenki olvassa a híreket. ;]

(#24007) zoltanz


zoltanz
nagyúr

iOs én csak youtube prémium MAL érhető el az, hogy háttérben szól a youtube és te más alkalmazásban vagy.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24008) Apollyon válasza zoltanz (#24007) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem csoda, iOS-en még levegőt venni is csak az apple engedélyével lehet.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#24009) pengwin válasza zoltanz (#24007) üzenetére


pengwin
addikt

Firefoxból nem megy, ha az asztali YT oldalon indítod el a videót?

Vagy a háttérben lejátszós FF kiegészítő nem működik, vagy nem is elérhető?

#24008 Apollyon
És még levegőt is csak 30% díjfizetés után vehetsz. :))

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#24010) Sweet Lou 6 válasza pengwin (#24009) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Vagy a háttérben lejátszós FF kiegészítő nem működik, vagy nem is elérhető?

iOS-en az összes böngésző a Safari Webkit renderelő engine-t használja, tulajdonképpen csak a UI más meg pár +szolgáltatás Firefox esetében is a Safari-hoz képest, így bővítmények sincsenek.

sweetlou6.wordpress.com

(#24011) F34R válasza Apollyon (#24008) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD

#24010 Sweet Lou 6

forced a webengine? :Y az karaj, legalabb ha mar mas bongetot hasznalsz akkor a sajatjaval menjen. :U chromiummal mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#24012) Sweet Lou 6 válasza F34R (#24011) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

jelenleg az sincs, az iOS-es Chrome is Webkitet használ. EU miatt amúgy jöttek olyan hírmorzsák, hogy nemsokára megszűnhet a Webkit kizárólagossága: [link]

sweetlou6.wordpress.com

(#24013) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Friss megjelenés Cserna-Szabó szerkesztésében 21 metál felvétel ( közöttük magyar Thy Catafalque - Vashegyek) Elfogultság, de én még a VHK-t is bele vettem volna.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24014) Siriusb


Siriusb
veterán

Belenéztem a spam mappába. Nem tudok rájönni, milyen tudatállapotban lehetett, aki ezt megszülte? :D Nem hinném, hogy túl sok minden elveszett volna a fordítás során, bármivel is csinálták, de biztos Ubuntu-n készült, csak hogy valahogy kapcsolódjon ide a hozzászólás... ;]

(#24015) gregory91 válasza Siriusb (#24014) üzenetére


gregory91
senior tag

Lottó nyerés a google csapata jóvoltából.....

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#24016) F34R válasza gregory91 (#24015) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD

(#24017) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Tiling, pálcika Wm tapis készülékekre Android iPad.
i3 touch menu - a polybar module collection
github
[link]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24018) 0xmilan válasza zoltanz (#24017) üzenetére


0xmilan
addikt

Mindennek megvan a helye. A tiling wm helye enyhen szolva nem az erintokijelzo. :D

(#24019) Archttila válasza 0xmilan (#24018) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Sztemseeee :D a theme viszont bejovos.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#24020) I02S3F válasza Siriusb (#24014) üzenetére


I02S3F
őstag

Hát! Én azt hiszem halott vagyok, de azért írnék nekik :)

(#24021) cami][us


cami][us
senior tag

OpenSus konferencia videókról minden kommentelhető, csak a kodekes nem. A végén még valaki beszólna. :))

(#24023) 0xmilan válasza urandom0 (#24022) üzenetére


0xmilan
addikt

Tudtam, hogy melyik lesz ez, mielott kattintottam. Relative gyakran ujra felfedezi az internet es mindig vicces. :D Pont a napokban lattam talan r/programmerhumor-on.

Fun fact, hogy nekem is van mergelt PR-om ebben a repoban. :B

(#24024) urandom0 válasza 0xmilan (#24023) üzenetére


urandom0
aktív tag

Én most találkoztam vele először :D

(#24025) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Bocs a szakmaiért.
iphone-on elvileg készül chrome, firefox saját böngésző motorral. Lehetséges futtatása elvileg régebbi iOs-en ha jailbrake-elten, 64 bites Soc-on?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24026) pengwin válasza zoltanz (#24025) üzenetére


pengwin
addikt

Szerintem ez iOS verziotól függ majd, szóval ha érkezik a megfelelő iOS verzió a készülékedre, akkor lesz értelmes böngésződ is.
Valószinüleg jobban jársz, ha valamelyik iPhone témában is megkérdezed.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#24027) urandom0


urandom0
aktív tag

(#24028) Archttila válasza urandom0 (#24027) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

:D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#24029) zoltanz válasza urandom0 (#24027) üzenetére


zoltanz
nagyúr

:DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24030) gregory91 válasza urandom0 (#24027) üzenetére


gregory91
senior tag

Lemaradtam valamiről? :D

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#24031) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Ha mar MS. Ezt par napja "túrtam" occóé..

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#24032) zoltanz válasza Archttila (#24031) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Miért az Edge böngészőt sokan dícsérik (Firefox,Brave val egyetemben) jó üzemidő miatt az Apple noti totyikban. Chrome, Safari rossz ilyen téren az utóbbi meg beveri magának az összes Ramot is.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24033) cami][us válasza zoltanz (#24032) üzenetére


cami][us
senior tag

Az előbbi is. :DDD

(#24034) ViZion


ViZion
félisten

Mert megérdemlitek... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24035) F34R válasza ViZion (#24034) üzenetére


F34R
nagyúr

Jihaaa. ;)

(#24036) Sonja


Sonja
veterán

(#24037) cami][us válasza Sonja (#24036) üzenetére


cami][us
senior tag

Nyugodjék békében

(#24038) pengwin válasza Sonja (#24036) üzenetére


pengwin
addikt

:wq! :(

Üdv, pengwin

(#24039) F34R válasza Sonja (#24036) üzenetére


F34R
nagyúr

mijafasz :Y

RIP :(

Azert HUP-on volt egy humorlherold aki azt mondta urnas temetesre hasznaljak ezt >>>>>

[ Szerkesztve ]

(#24040) Apollyon válasza Sonja (#24036) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Űristen
Nyugodjon békében.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#24041) Archttila válasza F34R (#24039) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Tipikus HUP szinvonal... nem mellesleg tele van az oldal iPhone es mac userrel ami nem feltetlen problema csak hat... ;]
De legnagyobb kedvencem trey az órájával :D meg a buguntuápgredek , vaohh micsoda truvisze.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#24042) I02S3F válasza Archttila (#24041) üzenetére


I02S3F
őstag

Sajna nem nagyon szakmai a téma/színvonal ott:(.

(#24043) Archttila válasza I02S3F (#24042) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Jah, kb egy politikai flamehalmaz minden thread :)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#24044) F34R válasza Archttila (#24041) üzenetére


F34R
nagyúr

Pedig regen nem igy volt... mostanaban nem kovetem, az useremmel sztem evek ota nem leptem be.. kar amugy.

(#24045) cami][us válasza F34R (#24039) üzenetére


cami][us
senior tag

Klasszik hupkó.

(#24046) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Alpine Linux parancssor iOs -re
[link]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24047) cami][us válasza zoltanz (#24046) üzenetére


cami][us
senior tag

Kivételes pillanat, amikor GNU/Linuxnak nevezik a rendszert és mégis hibáznak. :B

(#24048) zoltanz válasza cami][us (#24047) üzenetére


zoltanz
nagyúr

:DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24049) fatpingvin válasza cami][us (#24047) üzenetére


fatpingvin
őstag

megnyugtat hogy ez nem csak nekem tűnt fel :D

Alpine my beloved...

ugyanitt: ez komoly hogy iOS-re nincsen natív terminál emulátor?? :Y

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#24050) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Azt láttátok, LTT-ék mekkorát égtek? :D Fura, hogy egy ekkorára nőtt banda ilyenen elcsúszik.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.