Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) ubyegon2 válasza tvamos (#500) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ez csak 30 napos változat szerintem. :((
Fedora nem jó neked?

[ Szerkesztve ]

(#502) F34R válasza BoB (#497) üzenetére


F34R
nagyúr

szerinted miert van nalam is intel + nvidia ? :DDD

meg a kovetkezo is az lesz.
megint program kerestetik volna egy olyan gondom , hogy pcmanfm keresot hasznalva rakeresek az "off vocal" kulcsszora es nem talal semmit, hely megadva fileformatum audio , regularis kifejezesek bekapcsolva.

Nincs valami nagyon klafa kis kereso ? nem csak olyan kell amik kilistazza hanem amivel torolni is tudom.
sajnos eleg kriksz-kraksz a mappaszerkezetem.

(#503) Vladi válasza tvamos (#490) üzenetére


Vladi
nagyúr

De igen.
Viszont gyakori, hogy cégek, komoly kutató csoportok használják.
Illetve a scientific linux is arra épül, ingyenes és eredetileg a cern számára kezdték fejleszteni.
A mai napig azt használják. Szóval ha fekete lyuk lesz, akkor a rh-t kell szidni. :D

(#497) bob.zxr:

A záemdé meg fejleszti a nyílt drivert. Nem csak úgy néha egy kicsit, hogy úgy tűnjön, mint a zenvidia. :o

Én meg direkt ezért veszek amd kártyát, mert a nyílt driver mindent tud, ami nekem kell. Na azzal még sose voltak kompatibilitási gondok. nVidia zárttal már igen.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#504) _Dumber_ válasza Vladi (#503) üzenetére


_Dumber_
őstag

Na ezek után milyen gépet vegyek?? (lapos lenne.. így nehezen cserélgethetem)

Nvidia vagy AMD .. AMD vagy Nvidia...

[ Szerkesztve ]

(#505) Vladi válasza _Dumber_ (#504) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ha nem jáccol semmitse, akkor laposba eszvéesz intel. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#506) Apollyon válasza _Dumber_ (#504) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az AMD-t, mint céget többre becsülöm az Intelnél, de sajnos az intel jobb procikat gyárt ha a fogyasztás/teljesítmény mutatót nézzük, szóval Intel.

AMD vs Nvidia témában szintén többre tartom az AMD-t, szóval ott már AMD. Viszont a Thinkpadokba már csak Nvidiát raknak, így valszeg idővel én is áttérek arra.

Szerintem jelenleg ez a legjobb intel professzor laposba: [link]

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#507) BoB válasza Vladi (#505) üzenetére


BoB
veterán

Szerintem is ha incs játék, akkor Intel...

AMD a nyílt driver-be jobban beledolgozik mint az nvidia?

Decepticon: nem hallottam róla hogy nvidia nyílttá tette volna a sajátjait. Rákeresve csak a Tegra K1-é lett az, az meg desktop fronton nem játszik.

Sajnos én szeretek játszani :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#508) F34R


F34R
nagyúr

Nvidia kell meghozza nouveauval. Volt AMD is de azzal csak gondjaim voltak. CPU meg elmegy bar most mar azt sem hasznalam. Intel + nvidia egyetlen hatranya az ar.

(#507) bob.zxr

mostmar kezd, foleg hogy egyre tobb teljesitmenyre vonatkozo patch-t applikalnak bele a driverbe.
viszont en meg mindig azt allitom hogy jobb amit az nv csinal mint zart mint nyilt esetben.

[ Szerkesztve ]

(#509) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Az a gond, hogy sok szempont előbbre van mint a videchip. Az nálam sokadrangú.. nekem bármi jó..
DE elsődleges szempontok között ott van, hogy hibátlanul fusson rajta a LINUX..

sok más szempont miatt sajnos adott lesz hogy mivel adják..

Ezek szerint mindegyikkel elfut .. tehát a LINUX hibátlan lesz? (ebből a szempontból)

(#510) BoB válasza _Dumber_ (#509) üzenetére


BoB
veterán

Hát nézd hogy hibátlan lesz-e... nekem néha kicsit erősre főzi a kávét :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#511) F34R válasza BoB (#510) üzenetére


F34R
nagyúr

LEgalabb nem kell telen havat lapatolnod ;]

(#512) Vladi válasza BoB (#507) üzenetére


Vladi
nagyúr

"AMD a nyílt driver-be jobban beledolgozik mint az nvidia?"

Hát igen. Az amd fizetett fejlesztőt foglalkoztat, aki direkt az xorgba nyomja a kódot. Meg konzultál is, valamint teljes dokumentációt kiadta. Én úgy tudom, hogy teljes, tehát uvd is!!!!! :Y Ez előtt 2 évvel azt mondtam, hogy ezt soha nem fogják megtenni. Soha. Aztán látod. :K

Anno ment az izmozás linuxos részről, hogy adjatok dokumentációt majd mi csinálunk drivert. Az amd/ati komolyan vette... :DDD

Az nvidiának hiába jobb a bináris drivere, mint az fglrx, a nyílt projektbe alig segít be. :( most nemrég tessék, lássék módon pár sort beleírtak, de ennyi. Hosszabb távon egyértelműen a nyílt driver a járható út, semmi más.

(#508) F34R

Na hasonlítsd csak össze gyorsan! link és link.

CSak halkan teszem hozzá, hogy a nove azóta fejlődött ennyit, mióta a redhat beszállt. Megint a buzi redhat... :W :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#513) BoB válasza Vladi (#512) üzenetére


BoB
veterán

Köszönöm az infót!

Játék nélkül akkor AMD kártyák jobbak. Azt én is észrevettem hogy elég jó az utóbbi időben, sebességben pedig a 3.12-es kernellel jött hatalmas változás. Játszani is lehet vele, bár igaz nem annyira gyors mint a zárt de azért elég jó.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#514) F34R válasza Vladi (#512) üzenetére


F34R
nagyúr

fele ott sincs a features listnek, most vagy ennyire cigany inkabb hagyjuk a freedesktop vagy tenyleg nem tartalmazza, egy multkori phoronixes hir utan a nvidia fejlesztoi csepegtetik lassan az ujitasokat nouveau fele is. Nah gondoltam hogy ez a g110-es architektura nagy zsakbamacska lesz nekem, szoval akkor el is felejthetem hogy gtx 750-t rakok be a gepbe , raadasul ehhez kell egy ujabb kernel legalabbis 3.13.x-tol ujabb az tuti.

(#515) Vladi válasza F34R (#514) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ami nagyon hiányzik novról, az a hardveres videó gyorsítás és az energiagazdálkodás. Ezt mind tudja stabilan az amd, tehát minden tud, ami linuxon kell.
Jó persze lehetne jobb 3d, de az itt nem érdekli az emberek 80%-át.

(#513) bob.zxr:

dúmozni eddig is lehetett. :C

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#516) F34R válasza Vladi (#515) üzenetére


F34R
nagyúr

azt mondjuk eszre is vettem, nos akkor lehet megsem elvetendo az AMD sem ilyen szempontbol. Mar csak az a kerdeses melyik csaladot valasszam mert az also szegmens tiszta atcimkezes, majd szetnezek vasarlas elott.

(#517) Vladi válasza F34R (#516) üzenetére


Vladi
nagyúr

nem annyira vga vásárlós topik, de mire kell, attól függ.

Én most 7750-et néztem ki, mert kevesebbet fogyaszt, mint a 4670 és most van lehetőségem rá. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#518) F34R válasza Vladi (#517) üzenetére


F34R
nagyúr

kb semmire vidoelajatszas and nothing else. meg nem art ha van valami kraft is benne hogy par evig huzza es legyen valami features is benne.
en is ra gondoltam , de olyan kellene amin nincs 8 pines vga connector sem mikro kavedaralo es ezt jol lenne mondjuk egy slotosba. nah ilyen kartyat mai napig nem talaltam.

(#519) Apollyon válasza F34R (#518) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A legjobb megoldás ha passzív kártyát vennél, és szerelnél rá egy 12-es ventit.
8 pines táp megoldás már csak az igazán bika kártyákon van ha jól láttam

Én viszont amióta notebookra tértem át, tuti inkább csak dedikált kártyást noteszt vennék, főleg ha nem kell játék.

Hja de most esik le, egy slotosba... nos a passzív akkor kilőve :DDD A szükséges hűtés miatt nem fogsz találni egy slotos, jó teljesítményű kártyát.. max notebook.p

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#520) Vladi válasza F34R (#518) üzenetére


Vladi
nagyúr

csatlakozót olyan kártyára tesznek, ami többet fogyaszt 70 vagy mennyi wattnál.
Ez az amit a pci-e csatorna át tud adni. Tehát ha ilyen nincs, akkor ennél kevesebb a fogyasztás.

ez? link
Igaz, hogy 2 helyre megy, de azt is számold bele, hogy egy helyre csak sivítótval tudják a kellő légáramlatot fenntartani, nincs elég borda sem.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#521) Apollyon válasza Vladi (#520) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Másrészt a 8800 GT-ből volt single slot anno, viszont az a széria nem volt egy időtálló, mert megsült szerencsétlen kártya... [link]

Szóval a conclusion az, hogy legalább 2 slotos kártyát érdemes venni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#522) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Sorry a zavarásért, de Kapitány átzavart ide uffolni, ha uff egyáltalán az, ha az egyik DE semellik disztróval nem akar netre menni! Kapitány szerint qrvára uff, de inkább csak rázásra rágott be! :DD

Ezután kizárólag csak RA! Hajrá! :C

Nekem is volt 8x00 GT, de az egyszerűen csak durrant egy nagyot és kampó. Örültem is neki vasárnap reggel!

APU- val kapcsolatban van tapasztalásotok, kéne már vennem egyet, mert a proci már Linuxon is sípolt tegnap a hőre, pedig csak valami asztali felvételt csináltam Istambullal.

[ Szerkesztve ]

(#523) Vladi válasza ubyegon2 (#522) üzenetére


Vladi
nagyúr

Milyen ra?

A netre menés nem a de-n múlik. Kell egy driver, meg valami ami csinál netet és kész.

Igen, van tipp: takarítsd ki.

Bár ez is módja a tisztításnak. Múltkor nem volt kedvem lemosni a kocsit.... de csak szélvédőt cseréltettem benne. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#524) Apollyon válasza ubyegon2 (#522) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Inkább arra rágott be, hogy kávés alátétnek használod a Chakra install lemezt ;p

(#523) Vladi:
"Milyen ra?"

Chak -ra :U

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#525) Vladi válasza Apollyon (#524) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jah. Ahha. De mér?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#526) Apollyon válasza Vladi (#525) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azt a smileyt nem a kritizálásodra szántam, ne érts félre :D

A kérdésedre válaszolva: én sem tudom...

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#527) ubyegon2 válasza Vladi (#523) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

KDE az egyedüli, amin nem sikerül netkapcsolatot létesíteni, immár 4. disztrónál. Azt én is felfogom, hogy nem DE függő, akkor is ez van!

:)) Takarítsam ki? OK! Bár nem hiszem, hogy 4 hét alatt túl poros lett volna, akkor fújtam ki az egészet sűrített levegővel, a proci hűtőt meg 2 hónapja vettem rá, mert azt hittem, a gyári gyenge. ennyire már nem kéne hülyének nézni senkit :N
Bocs, de attól még, hogy a Linuxban kezdő vagyok, nem kell, hogy mindenhez ugyanazon a szinten legyek.
comprende?

(#524) Iscariah
Hirtelen nem találtam mást, de tényleg ki kellett volna dobnom a kukába! ;]

[ Szerkesztve ]

(#528) Apollyon válasza ubyegon2 (#527) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha nem tuningolsz, a gyári proci hűtőnek elégnek kell lennie. Én 3 évig használtam egy AMD PhenomII-t gyári hűtővel, sosement 60 fok fölé full loadnál sem. Klassz volt amúgy, de az volt az első és utolsó AMD professzorom ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#529) ubyegon2 válasza Apollyon (#528) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

8 éves, nem tuningolok, de ez volt már 90 fölött is. Nem zárható ki, hogy tavaly a rossz tápellátás kicsit megzavarta a procit is, nem csak a 2 HDD- t :(( , szerencsére az egyiket vissza lehetett hozni 100/100- ra. Persze, hogy WD Black volt. Seagate nem volt ilyen cseresznyés.
De ezt lgalább nem írom a KDE számlájára! :D

(#530) Vladi válasza ubyegon2 (#527) üzenetére


Vladi
nagyúr

kde alatt mivel? nm-el? Ott lehet a gubanc.

Ha cpu melegszik, akkor vagy koszos, vagy nem jó a paszta, vagy kevés a hűtés. Elromlani nem nagyon szoktak. :U

Igaz, táp is lehet. Kap elég áramot a gép? Milyen táp.

Amikor én gépet építek 2 dologra figyelek nagyon: alaplap, és táp. A többi csak kacat.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#531) ubyegon2 válasza Vladi (#530) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem tudom mi lehet a gubanc, most kiprobaltam a LMDE telepitojet, 3 perc alatt volt net. Csak itt meg a karakterekkel vagzok most gondba, de meg live- ben vagyok.

Lehet, hogy el nem romlik, de elektromosan kaphat defektet a cpu is.
A tapot a hiba felfedey;sekor cser;ltem, Corsair 430, nagyon jo ebbe a g;pbe, a regi az gyari volt, 7 ev alatt amugz is meghalhat, de sz*r is volt.

Tapra en is figyelek azota, de a HDD is lenyeges szerintem.

(#532) F34R válasza ubyegon2 (#531) üzenetére


F34R
nagyúr

szerintem semmi ilyesmirol nincs szo, valami az alaplapi tapellatasnal nincs rendben nincs megfelelo vrm hutes stb, plussz kap egye nem allando feszultseget es kesz vege egyeszer csak ez lesz.

amugy bugzik az us keymap.

(#533) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Sziasztok! Valaki tudna segíteni, hogy a Nod32 hogyan telepíthető a Manjaro-ra?

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#534) F34R válasza Fritz Teufel (#533) üzenetére


F34R
nagyúr

yaourt -S esets

ehhez kell az aur wrapper.

Egyebkent minek virusirto ? mert van ezerszer tobb dolog ami mondjuk nagyobb bizotnsagot ad.

(#535) Fritz Teufel válasza F34R (#534) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Köszönöm, az 'aur wrapper' viszont kínaiul hangzott. ezt picit körbeírnád? Lassan jegyzetelnem kell, mert még egyszer nem nagyon tudnék itt pár dolgot feltenni. A Google Earth-re sem találtam még megoldást.

Vírusirtó: Mert vagyok olyan udvarias, hogy gondolok azokra, akik tőlem kapnak esetleg adatot vagy levelet stb. Az, hogy nálam jóval kisebb a vírusok előfordulásának esélye, a Winfos-os ismerősök gépeit még fertőzhetem. A tűzfalat már be is állítottam, nagyon könnyű volt. Közben rájöttem, hogy hogyan lehet az ablakokat eltenni, sajnos itt nincs lehetőség tálcára pakolni, olyan itt nincs is.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#536) F34R válasza Fritz Teufel (#535) üzenetére


F34R
nagyúr

jah en azt hittem csak a sajat magad biztonsagaert agodsz mert arra van mas megoldas is.
mondjuk arra nagyjabol eleg keves az esely hogy te fogod elfertozni a gepeiket.

[link]

sudo pacman -S yaourt
elotte pedig sudo pacman -Syu

ha nincs felrakva a repoba akkor pedig

sudo nano {vim,emacs,medit stb} /etc/pacman.conf

ide pedig be kell szurnod a multilib ala

[archlinuxfr]
SigLevel = Never
Server = http://repo.archlinux.fr/$arch

ezt igy ebben a formaban

majd ujra sudo pacman -Syu es utanna pedig sudo pacman -S yaourt

ezutan tavolitsd el a repot mert mar nem fog kelleni. vagy kitorlod amit elobb beirtal vagy a sorok ele #-t rakol.

Jobb esetben pedig minden manjaro-s dologra ervenyes az Archwiki ugy hogy szerintem legkozelebb ott nezelodj.

[ Szerkesztve ]

(#537) Penty válasza Fritz Teufel (#535) üzenetére


Penty
tag

Le lehet itt is pakolni az ablakokat a tálcára, de szükséged van hozzá valami kiegészítőre.
Nézz szét itt: https://extensions.gnome.org Azt hiszem talán a "Panel-Docklet v14" vagy esetleg a "TaskBar" kiegészítő kellhet. Ha meg hiányzik a gomb, amivel leküldheted a tálcákat, akkor meg a "gnome-tweak-tool"-t kell telepítened a csomagkezelődből.

(#538) F34R válasza Penty (#537) üzenetére


F34R
nagyúr

nah ezek miatt en nem szoktam felrakni egy DE-t sem , useless all things.

Sot mar meg azt is megkerdojelezem legyen e statusbarom mert tok felesleges, igazabol lehetne tok oldschool desktopom is.

(#539) Penty válasza F34R (#538) üzenetére


Penty
tag

Az elmúlt hónapokban én is kísérleteztem, hogy elhagyom a Gnome-ot, és átváltok sima Openbox-ra, de nem jött be a dolog. Egyelőre. Valószínűleg még majd megint nekiesek a dolognak, de nem most.

(#540) Fritz Teufel válasza Penty (#537) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Hűűű, ez őrült jó, köszönöm szépen!

Egyébként ez a Manjato nagyon tetszik. Igazi Linux érzést kelt bennem. Az Ubuntu nagyon felhasználóbarát, szerintem ebben minden más operációs rendszert ver, de piszkosul instabil - nem a kernel, hanem a WM. Sokkal alaposabban ki kellene dolgozniuk és sokkal többet kellene tesztelniük. Nyilván, ezen feltételek mellett nem lehet olyan gyorsan kiadni a verziókat, de valamit valamiért.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#541) F34R


F34R
nagyúr

Colomb2 hallod ezt itt mindeki DE-vel vereti, csak mi vagyunk akik ennyire kinozzak magukat ?

(#542) Fritz Teufel válasza Penty (#539) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nekem anno az Enlightenment volt a kedvenc WM-em, de még nem láttam, hogy az elmúlt 12 év alatt hova fejlődött. Azt látom, hogy nem nagyon elterjedt, pedig akkoriban alap volt.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#543) _Dumber_ válasza ubyegon2 (#529) üzenetére


_Dumber_
őstag

Lehet túl egyszerű lenne, de nem lehet hogy a KDE kulcstartó (Kwallet) szivat be? mert engem mindig agyoncsesztetett..
Kapcsold ki. (Beállításokat nézd végig.. valahol megtalálod)

(#544) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Nem fut le a parancs: 'yaourt -S esets'

Listázom:
[barricade@barricade ~]$ yaourt -S esets

==> Downloading esets PKGBUILD from AUR...
x esets.service
x PKGBUILD
x esets.install
Comment by doctorcolossus (2014-01-19 14:33)
== Retrieving sources...
== ERROR: esets.i386.tgz.bin was not found in the build directory and is not a URL.
== ERROR: Makepkg was unable to build esets.

Comment by mezcal (2014-01-25 05:39)
@doctorcolossus:
http://download.eset.com/download/unix/esets.amd64.tgz.bin
http://download.eset.com/download/unix/esets.i386.tgz.bin

Download the files above and copy in the build directory. You need to have username and password.

esets 4.0.10-1 (2010. febr. 17., szerda, 15.54.31 CET)
( Unsupported package: Potentially dangerous ! )
==> Edit PKGBUILD ? [Y/n] ("A" to abort)
==> ------------------------------------
==> n

==> esets dependencies:
- lib32-glibc (already installed)


==> Edit esets.install ? [Y/n] ("A" to abort)
==> -----------------------------------------
==> n

==> Continue building esets ? [Y/n]
==> -------------------------------
==>
==> Building and installing package
==> Csomag készítése: esets 4.0.10-1 (2014. máj. 4., vasárnap, 19.56.23 CEST)
==> Futtatási függőségek ellenőrzése...
==> Fordítási függőségek ellenőrzése...
==> Források letöltése...
==> HIBA: esets.amd64.tgz.bin nem található a fordítási könyvtárban és nem URL.
==> ERROR: Makepkg was unable to build esets.
==> Restart building esets ? [y/N]
==> ------------------------------
==>

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#545) F34R válasza Fritz Teufel (#542) üzenetére


F34R
nagyúr

En meg inkabb azt hasznalnam mint a Gnome-t , egyik DE masik csak WM.

tenyleg ennyire kell mindenkinek a csicsa. :O ;]

(#544) Decepticon

ez szivas. multilib-et brobald mar engedelyezni hatha tortenik valami, mondjuk nem kellene, de ha lib32-s csomagra tamaszkodik akkor lehet igy kellene tenni egy probat.

[ Szerkesztve ]

(#546) Fritz Teufel válasza Penty (#537) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A kettő együtt hozta meg a kívánt eredményt. Így nagyon tetszik a Gnome, picit olyan mint az Ubuntu alatt, csak látványosabb mégis gyorsabb.
Piszkosul tetszik ez a rendszer! :))

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#547) Penty válasza F34R (#541) üzenetére


Penty
tag

Úgy néz ki, igen. :DDD
Én is szívesen veretném magam pl. sima Openbox ablakozóval, de amíg anno, pár évvel ezelőtt a 32bites Windows alapból, félnapi frissítgetés után minden program nélkül 12GB-ot nyomott, a mostani kis 64bites friss, ropogós, biztonságos, stabil Debian rendszerem meg minden programmal, amire szükségem van alig 3.7GB, addig valahogy nem hat meg az, hogy ebből a 3.7-ből 2.7-et tudnék csinálni. Ráadásul időm is elég véges, hogy nekiálljak ilyesminek.

(#548) Fritz Teufel válasza F34R (#545) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nem lehetne kézzel beforgatni? A lib32 engedélyezése hogyan történik?

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#549) _Dumber_ válasza F34R (#541) üzenetére


_Dumber_
őstag

Mi van nektek?

(#550) _Dumber_ válasza Fritz Teufel (#546) üzenetére


_Dumber_
őstag

Ugye mennyire bele lehet szeretni?

És meddig cseszegettünk/telek míg beadtad a derekad ! :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.