Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) BoB válasza Rimuru (#1539) üzenetére


BoB
veterán

"Once Privoxy has been installed download and install the Opera urlfilter importer from AUR"

Privoxy - arch wiki

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#1552) Fritz Teufel válasza BoB (#1551) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ez használja a hagymát is? Basszus, rákeresek a kézigránátra, reggel a TEK-esekkel az ágyamban ébredek :D <- a ':' és a 'D' működik hihihi

Minden esetre, holnap ennek alaposabban utánajárok... ha már így belejöttem az Arch-ba :)

És ha már itt tartunk: Mégsem biztonságos a világ legbiztonságosabb operációs rendszere? - http://pcworld.hu/szoftver/megsem-biztonsagos-a-vilag-legbiztonsagosabb-operacios-rendszere.html fene, nem tudok linkelni sem :s

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1553) Rimuru válasza BoB (#1551) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem hiszem hogy nagyon aktuális lenne az urlfilterem. :)

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#1554) Rimuru válasza Rimuru (#1553) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem is tűnik olyan rossznak. ;]

Vigyázat, csalok!

(#1555) _Dumber_ válasza Apollyon (#1543) üzenetére


_Dumber_
őstag

Elvileg ha a smiley fölé húzod az egeret akkor megmondja, hogy milyen karakterekkel állíthatod elő... ugyanakkor ezeket egy vérvbeli koczkának fejből tudni kéne ;]

[ Szerkesztve ]

(#1556) N0zer0 válasza ubyegon2 (#1537) üzenetére


N0zer0
senior tag

Nálam is linuxos FF van, meg Adblock Plus, és tökéletesen megy a PH. Tisztítsd ki az Adblock Plus szűrőit, és kezd el őket felvenni újra. Ha ez nem segít, akkor csinálj új FF profilt (előtte exportáld ki az Adblock Plus szűrőlistáját, jelszavakat mented Password Exporter addonnal, meg a könyvjelzőket is mentsd), mert a FF akkor szokott X-aktás hülyeségeket produkálni, ha begányolódik a profilja. Az új profil alatt mindent beállítasz, minden addont újra hozzáadsz, jelszavakat, könyvjelzőket is. Elvileg úgy jónak kéne lennie.

(#1557) Fritz Teufel válasza N0zer0 (#1556) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Érdekes, hogy mindegyikőnknél egyszerre kócolódott össze? :F

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1558) F34R válasza kispx (#1547) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem fel is van rakva csak nincs konfiguralva, valamiert nem engedi felhasznalo modban szerkeszteni a listat.

(#1559) kispx válasza N0zer0 (#1556) üzenetére


kispx
addikt

Easylistben van a hiba.

(#1558) F34R
Mivel /etc/privoxy alatt vannak a konfigurációs fájlok ezért root jog kell hozzá.

(#1560) N0zer0 válasza Fritz Teufel (#1557) üzenetére


N0zer0
senior tag

Félreértesz, nálam nem kócolódott össze. Vagyis csak régebben, ritkán, de akkor sem az Adblock Plusszal volt a baj. Azt akarom mondani, hogy elvileg összekócolódhat, és ilyenkor mi a teendő. Mióta Linuxot használok, hónapok óta, azóta egyszer sem volt baj a FF-al.

Sok windowsos felhasználó beleesik abba a hibába, ha a FF elkezd hülyülni, akkor eltávolítják, majd újratelepítik, de igen ám, eltávolításkor elfelejtik bepipálni, hogy törlődjön a profil is (felhasználói adatoknak nevezi a telepítő), és hiába húzzák újra, a gányolt profil megmarad a hibákkal együtt. Ilyenkor meg otthagyják a FF-ot, kijelentik róla, hogy használhatatlan szar. Közben meg csak érteni kéne hozzá egy kicsit. Linux alatt más, mert a linuxos felhasználók nem nagyon húznak újra programot, ők ebbe a hibába nem tudnak beleesni.

(#1561) F34R válasza kispx (#1559) üzenetére


F34R
nagyúr

En konkretan a filter list-et nem tudom beallitani. van par amit at lehetne mergelni pl adblock lista alapjan?

(#1562) kispx válasza F34R (#1561) üzenetére


kispx
addikt

Ahhoz egy kicsit olvasni kell :)

De van előkészített easylist vagy adblock->privoxy konvertáló.

(#1563) F34R válasza kispx (#1562) üzenetére


F34R
nagyúr

easylist magaba nekem nem eleg.

A tobbit ha hazaertem atolvasom.

Talaltam meg regebben egy irast akiknek a proxy esetleg nem valt be

[url=http://jasonwryan.com/blog/2013/12/28/hostsblock/]katt[/url]

[ Szerkesztve ]

(#1564) N0zer0 válasza kispx (#1559) üzenetére


N0zer0
senior tag

Nem akarok megint magammal jönni, de én is Easylistet használok és nálam nincs baj a PH-val.

(#1565) lionhearted válasza Fritz Teufel (#1557) üzenetére


lionhearted
őstag

Persze, nyilván az FF a szar mindenkinél egyszerre, de króm alatt sem volt jó. Ezek JS-ek, ha egyetlen JS hiba van, és összehal az egész... esetleg az ADP pont azt a JS-t tiltja, ami kell... stb. Millió magyarázat van, miért kell egyből shift+del mindenre, N0zer0?

Egyébként nálam is jó volt éjfél körül, most is jó FF 31-ben. Az egyik linuxos ADP-s, a mostani wines, puritán.

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#1566) Fritz Teufel válasza lionhearted (#1565) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Az FF nálam szépem működik, mert ott csak NoScriptet használok. A Chrome-on is lehetne tiltani a reklámokat egyszerűek a scriptek futtatásának tiltásával, de azzal minden mást is letiltok, így Chrome-on használhatatlan. Ráadásul NoScrip-tel egyenként kiválasztható, hogy mi legyen tiltva és engedélyezve. Mindegy, nálam ez így marad aztán jónapot.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1567) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Firefoxnál az Adblock használata esetén is megjavul ez a beszúrásos hiba, ha felvesszük a prohardver.hu/muvelet/hsz/uj.php- t a szűrők közé:

Menet közben azért kiderült, hogy a fenti képet így sem engedi beilleszteni, de legalább a kattintható kódok és arcocskák használhatóak! :) :DDD ;] :U :C :F

[ Szerkesztve ]

(#1568) lionhearted válasza ubyegon2 (#1567) üzenetére


lionhearted
őstag

A pH!-t amúgy is ildomos felvenni a teljes kivételek közé, mivel használatát nem preferálják, sőt egyenesen szabályzat ellenes. Így aki még nem tette volna, az ne vágjon fel erre, mert könnyen kint találhatja magát.

Tegnap még működött...

(#1569) ubyegon2 válasza lionhearted (#1568) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Igazad lehet, bár ezt a ne vágjon fel erre szöveget értelmetlen volt berakni, mert én még senkinél nem olvastam, hogy ilyesmire felvágna! :P De legalább jól megaszondtad újra. :DDD

(#1570) BoB


BoB
veterán

KDE és wayland: mi várható.

Az én prognózisom:
2020, "KDE 6": már működik X11 és wayland alatt is. A disztrók választhatnak melyiket használják.
2026, "KDE 7": X11 már nincs, wayland van csak.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#1571) lionhearted válasza ubyegon2 (#1569) üzenetére


lionhearted
őstag

Jajj, te drága...
Idéznék, aki akarja, visszakeresi ki írta:
"Adblock- ot ki kell kapcsolni, különben ez van!" Tehát az oldalon be volt kapcsolva...
"Megértem én, hogy a Mobilarena és a társoldalak a reklámokból élnek, de köszönöm, nekem nem kellenek."

Csak hogy az egyértelmű utalásokat emeljem ki, de nyilván több threadből, több "áthallással" több idézet kerülhetne ide. Most, hogy ez felvágás akart lenni, vagy nem, lényegtelen, kirakta az ablakba. De minek.

Tegnap még működött...

(#1572) F34R válasza BoB (#1570) üzenetére


F34R
nagyúr

remelem olyan nem lesz hogy csak walyand mert akkor most a kutba ugrok. nem vagyok hajlando semmilyen DE-t hasznalni ezert nekem kellenek a X11 szarmazo libek meg ha elavultak akkor is.

(#1573) ubyegon2 válasza lionhearted (#1571) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ha neked élvezetet okoz, hogy erre így felhívod a figyelmet és ki tudsz záratni pár embert... :C

(#1574) Fritz Teufel válasza ubyegon2 (#1573) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Most kapsz a buguntuért ;]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1575) ubyegon2 válasza Fritz Teufel (#1574) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Te meg azér', mert a Junityot koppintottad a Manjaro- ra. :P

Akkor szerinted a kánonosok fizetnek mégis embereket, hogy kinyúvasszák, aki nem előnyös oldaláról közelíti az Ubit és főleg a Junittyot? :O

jájjj, kopognak... itt a kánonTEK, most álltak be a parkolóba,... semmi gáz ez a Canon furgonja mégis.

[ Szerkesztve ]

(#1576) Apollyon válasza _Dumber_ (#1555) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez alapján a probléma megoldódott.

A smileykat én is kézzel szoktam beírni, viszont a kódokat nem. Viszont ahogy a kódok, úgy a smiley beszúrása sem ment, a lényeg ezen volt ;p Egyébként pedig ezzel egyetemben az adott smiley fölé húzott kurzor után sem íródott ki a kapcsolódó magyarázó szöveg ;p

Egyébként a kódokon még nem is lepődtem meg, mert ugye a link hozzáadásánál egy felugró ablak. A smileyk nem beszúródása viszont már gyanús volt, annak ellenére hogy a FF-ban szénné van tiltva minden, főleg a DOM storage aminek a kikapcsolása egy rakás más dolgot letilt. De ez a fő spy leak a böngészőkben.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1577) Fritz Teufel válasza Apollyon (#1576) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nálam Chrome alatt az EasyList egy txt állományt használ, és azt nem akarom manuálisan szerkeszteni, mert elfelejteném frissíteni. Már, ha egyáltalán lehet.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1578) N0zer0 válasza BoB (#1570) üzenetére


N0zer0
senior tag

Nekem X-szel is megfelelne a KDE, csak azt az 1-2 idegesítő bugját javítanák ki, már írtam róluk.

@lionhearted: jobb lenne, ha ezt a lekező stílust tényleg befejeznéd, és csak tömör, szakmai, személyileg teljesen semleges megnyilvánuláskra szorítkoznál. Nem azt mondom, hogy ezt vagy köteles tenni, de én a helyedben így tennék, mert a beszólogatásból jó nem származik, és szemmel láthatólag jópofa sem vagy. Ismerek embereket, akik szórakoztatóan trollkodnak, fasza kemény dumájuk és sötét humoruk van, de ez rólad nem mondható el. Még akkor sem, ha pl. ebben igazad van, a reklámblokkolás szabályellenes, kizárhatnak miatta. Viszont nem hinném, hogy a kollégának baja lett belőle, mert neki meg nem kötelessége tudni, hogy az Easylist listájának a 8454234239834237. számú filterének első regexp része érinti a Prohaver párnájának csücskének a gyári címkéjét, ezért szemétség lenne őt bárkinek elővenni. Az megint más, ha egyéni szűrőlistát csinál, egyenesen a pH-ra, és ezt reklámozza is, hogy milyen fasza gyerek, minden itteni reklámot kiirtott, akkor más lenne a helyzet.

P.S: lehet örülni, nálam is elkezdett szarakodni az Easylist, pedig reggel még mintha jó lett volna. Pedig semmit nem tiltok a pH-n, tényleg csak az Easylistet használom én is, más oldalakhoz szánva. Mégis, nem működnek a hozzászólás-szerkesztőben a gombok. Majd mindjárt kiszerkesztem ezt a szabályt, amit már linkeltek is. Szerk: hiába tiltom le az ad1-es szabályt, akkor sem jó. Csak úgy jó, ha az egész ABP-t kikapcsolom. Elmegy most már a péhá a bús büdös picsába, hogy a tulajoknak minden IT-s fórumot kötelező elbaszni. Mi köze van a reklámnak a hozzászólás-szerkesztő gombjaihoz? Így viszont nem fogok itt fórumozni.

[ Szerkesztve ]

(#1579) N0zer0 válasza N0zer0 (#1578) üzenetére


N0zer0
senior tag

Amúgy sem szerettem soha ezt a pH-t. A társasággal nem volt bajom soha (az összeszólalkozások ellenére sem), de a gyomrom kijön a béna gyári avataroktól, a házilag gányolt, funkcióhiányos fórummotortól (pl. nincs előnézet a hozzászólás elküldése előtt, de a szerkesztési idő is csak 5 perc, amiből a legtöbbször kifutok, ahogy most is történt). Nem fogom a jól bevált ABP-t megbolygatni és kapcsolgatni a pH tulajdonosok hülyeségei miatt. Ha nekik ez tetszik, majd akkor fórumoznak és szenvedjenek vele ők, egyék meg, amit főztek.

[ Szerkesztve ]

(#1580) bambano válasza N0zer0 (#1578) üzenetére


bambano
titán

"tömör, szakmai, személyileg teljesen semleges megnyilvánuláskra szorítkoznál.": te nézted, hogy melyik topicba írtad ezt?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1581) lionhearted válasza N0zer0 (#1578) üzenetére


lionhearted
őstag

Drága Barátom2,

Nem kezeltem le senkit, trollkodástól tökéletesen mentesen felhívtam a figyelmüket valamire, amit jobb, ha én veszek észre, és nem más. Értetlenkedett, ezért pontosítottam. ITT! Nem fenyegettem meg senkit, semmivel, még csak be sem szóltam. A kollégának az a baja fog belőle származni, hogy kiteszik a szűrét. Ha a pH! lapcsalád minden domainje kivétel lenne, akkor nincs gond azzal, hogy melyik szűrő tett be. Mert itt most nem arról volt szó, hogy valami miatt ezen a kivételen mégis átugrott, figyeljünk oda. Próbáltam a lehető legnagyobb szakmaiságot belevinni, volt módja mindenkinek, hogy hasonlóképpen szakmailag és az oldal szabályaihoz illően nyilatkozzon és segítsen másoknak. Én erre az útra akartam lökni a társakat, arról nem teheTEK, hogy bár felismerték magukat és a hibájukat, még azért egy poént ellőttek a káromra. :) Nekem ezzel nincs bajom, jót nevettem.

PS-hez: annyi a köze, hogy a gombok JS-sel működnek, ezeket pedig ezek a blokkolók simán tudják szűrni. Most (újra) előveszem minden szakmaiságom, hogy újra jó irányba tereljem a témát:
Lássuk az oldal forráskódjának egy bizonyos részletét:
<script src="/js/common/forms_ad01.js" type="text/javascript">
Látható a probléma, Uraim?
Kiemelem:
forms_ad01.js
Egy alap webfejlesztői megoldásnak köszönhetően, miszerint az új verziókat a statikus helyeken (JS, CSS) új fájlnévvel illetjük, hogy a böngésző ne a becachelt régi fájlt töltse be az új helyet, most egy apró, de annál viccesebb trollkodást okozott.

És akkor jöhet a személyeskedés újra: bántottalak? Ki akartad mindenkivel töröltetni a profilt, én ismét csak felhívtam a figyelmet, hogy ez legalább annyira kétes megoldás, mint ahogy a winuserek le lettek szólva, hogy mindent újra akarnak telepíteni, profiltörlés nélkül. Nekem feltűnt a fórumtárs hsz-a is, hogy krómon sem megy, tehát a valószínűsége, hogy mindenkinél egyszerre ment tönkre az FF és a Króm, alacsony. Ellenben jelezték, hogy az egyik szűrő plugin kikapcsolása megoldja a problémát. Tehát ezen a vonalon ildomos megkezdeni a hibakeresést.

Ismeretlenül teljesen felesleges nekem esned...főleg az OFF topikban.

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#1582) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Mz/x, mz/x jelentkezz!
Hol vagy már megint!? :)) Búvjál elő!!!
Novellisztikára vágyunk már. :O

(#1581) lionhearted

Látható a probléma, Uraim? :Y :Y :Y Neeeeeeeeeeeem!
Kiemelem:
forms_ad01.js

Így, hogy kiemelted, jobban érvényesülnek az írásjelek, de halvány sejtésem sincs miket írogattál össze!? Mezei fórumozónak mennyire kell tudnia ezt a html nyelvet vagy mi a manót?
Beszéltem én hozzád Gauss- Krüger koordinátákban?

[ Szerkesztve ]

(#1583) lionhearted válasza ubyegon2 (#1582) üzenetére


lionhearted
őstag

És esetleg úgy, hogy:
forms_AD01.js

Ehhez nem kell tudni semennyire a HTML nyelvet, én ezért emeltem ki az ad szócskát. Talán köztudott, hogy ez minek a rövidítése (honnan ered az AdBlock? :) ).
Tehát erre kb. mindenkinek a listája szűrni fog, kilövi ezt a JS fájlt, ezzel megölve a gombokat.
Myth: BUSTED.

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#1584) kispx válasza lionhearted (#1583) üzenetére


kispx
addikt

Az _AD01. kifejezésre ugrik az easylist, nem az _ad kifejezésre. Az _ad benne sincs. :)

(#1585) lionhearted válasza kispx (#1584) üzenetére


lionhearted
őstag

Köszönöm a pontosítást, ennyire (semennyire..) nem ismertem ezt a listát.

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#1586) N0zer0 válasza lionhearted (#1581) üzenetére


N0zer0
senior tag

Nem, megint ferdítesz. Egyáltalán nem töröltettem a profilt. Azt javasoltam, HA az Adblock szűrőlistájának a letiltásával nem orvosolható (kiderült, hogy orvosolható), akkor meg LEHET próbálkozni új profillal (ilyenkor a régi is megmarad, felhívom a nagyon szakmai figyelmedet). Egyáltalán nem felesleges tudni ezt a profilozós trükköt, mert 1) sokan nem ismerik, 2) a rejtélyes FF-os hibák 90+%-a profilhibára vezethető vissza (a profil összegányolódhat magától). Még ha adott esetben az új profil létrehozása nem segít, akkor sem felesleges tudni ezt, mert egy következő alkalommal segíthet, adatvesztést, kárt nem okoz.

A törlés szó is csak úgy került említésre, hogy mikor windowsos felhasználók kétségbe esnek és uninstallhoz fordulnak, akkor nem törlik a profilt (a telepítő ezt a plusz esetet ajánlja fel, az új profil létrehozását nem), ami ezután is megmarad, és adnak a szarnak egy nagy pofont. Ez viszont nem jelenti azt, hogy Linux alatt törölni kell a profilt, ezt oda is írtam. Linux alatt (és Windows alatt is, mindenféle uninstall nélkül) elég új profilt létrehozni, a régi megmaradhat biztonsági mentésnek.

De tudom, hogy megint én vagyok a szakmai színvonal nélküli köcsög, mert te úgyis jobban tudod már megint. Azt sem állítottam, hogy nem függ össze a gombok működése és a reklámszűrés, inkább csak dühöngtem, hogy miért függ össze mégis, mikor ez vagy szemétség, vagy óriási balfaszság. Én nem fogok filterlistákat meg HTML kódot elemezni, csak ha megfizetnek rá. Nehogy már én melózzak, mikor én áldozom a fórumra a szabadidőm, hajtom az oldalletöltéseket, forgalmat, hozzájárulok a témák életben tartásához, még ha csak egy kicsit is. Ráadásul mentségemre legyen mondva, hogy mikor Adblockban megnyitod a filterlistát, ott második oszlopban ott van, hogy az adott szabály hányszor eredményezett tiltást, és nálam az ABP-ben ha újraindítom a számlálókat, ott vigyorog mind nullán, mikor legalább 1-nek kéne lennie oldalrenderelés után. Szóval lófasz az ABP és a pH seggébe is. Miért nekem kéne a RIOS-os szarjukat elemezgetni, akkor ők miért veszik fel a pénzt?

Szerk.: most jó, ha az ad01-es szabályt tiltom le, annak a számlálója felment 42-re. Csakhogy az idézett topikban az ad1-es szabályt ajánlották tiltani.

[ Szerkesztve ]

(#1587) lionhearted válasza N0zer0 (#1586) üzenetére


lionhearted
őstag

Megint magad alatt vágod a fát.
Neked nem kell elemezgetni semmit, hanem úgy teljes egészében engedélyezni MINDENT ezen a lapcsaládon. Ez az elvárt a szabályzat szerint. Ha nem így teszel, azért nem ők a felelősek (sőt, pénzt sem igazán kapnak utánad...), tehát nem elvárható tőlük az, hogy érdekelje őket, hogy te, aki szabályellenes használsz szűrőlistát az oldalon, hibákat tapasztalsz az oldal működésében. Bármennyire is lettél most felbosszantva. Őket is majd akkor érdekli, hogy teszteljék minden egyes szűrőlistára, ha megfizetik őket. ;)

És egyáltalán nem tudja megoldani az FF profiltörlés / új generálás azt a problémát, hogy a Krómban jó legyen. Tehát hibás a gondolat alapja is, főleg nem megoldás egy általános(nak tűnő) problémára.

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#1588) N0zer0 válasza lionhearted (#1587) üzenetére


N0zer0
senior tag

Újabb ferdítés, mert nem állítottam, hogy a Chrome-ban megoldja a gondokat a Firefox profiljának variálása :U

Nem látom, hogy egyébként hogyan engedélyezhettem volna erre a szaros lapcsaládra a dolgot, úgy, hogy csak erre vonatkozzon, más oldalakra nem. Pedig lehet, hogy lehet, de ennek most megint nem fogok utánanyomozni, rohadt hétszentség. Majd fejtegeti, akinek hét anyja van, vagy annyira ráér. A lényeg, hogy szabályosan használok mindent, a pH-n eredetileg sem tiltottam semmit, az, hogy egy egyéb, külső szűrőszabály megakadt benne, arról én nem tehetek.

(#1589) lionhearted válasza N0zer0 (#1588) üzenetére


lionhearted
őstag

Ez nem ferdítés, kérlek. Volt egy tömegével jelentkező probléma, FF-re és Krómra egyszerre. Erre neked az a meglátásod, hogy (ha az ADP letiltása után sem megy, amit nem mindenki használ, akkor) biztos mindenkinél összeomlott az FF profil, ki kell pucolni. Ez logikátlan, és nem vezet megoldásra, plusz munka, ennyi. Örülök, hogy megemlítetted ezt, amit oly sokan elfelejtenek (főleg itt a linux OFF-ban van ebből sok!), de a probléma szempontjából lényegtelen, még ha igaz is.

ADP-ben, ha az oldalon vagy, az ikonra kattintva egyből le lehet tiltani az ADP működését az adott domainen. Más progit nem ismerek. Továbbra is, te döntöttél a szűrőprogram használata mellett, sőt, te döntöttél más által összeszedett lista használata mellett, ez mind a saját felelősséged. Az oldal szabályzata tiltja, hogy az oldalon ilyet használj. Ha ebből gondod van, akkor az a te egyéni szoc.problemed.
Szokták mondani: arra bezzeg volt eszed, hogy blokkolók után nyomozz. :P

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#1590) N0zer0 válasza lionhearted (#1589) üzenetére


N0zer0
senior tag

Nem, nem az én felelősségem, honnan kéne nekem ezt előre tudni, hogy ütközni fog a kettő. Jó, félreírták a 01-et 1-re, én meg még egy körben teszteltem, hogy tényleg én vagyok-e a hülye. Kiderült, hogy nem, de az erre elbaszott időmet, meg a veled való felesleges vitatkozás idejét már senki nem adhatja vissza, pedig mindkettő elkerülhető lett volna.

Rajtad kívül továbbra sem hiszi senki, hogy én a Chrome-osoknak ajánlottam volna FF-os megoldást. Illetve az FF profilkezelés említése sem felesleges, mert okozhatta volna az is a problémát. Megint más, hogy most nem az okozta, de az vastagon, barnán, gőzölgően leszarom. Ez egy fórum, nem cset, ha most valaki problémáját nem oldja meg, attól még egy később idetévedt ember hasonló problémáját megoldhatja a jövőben. Pláne, hogy szaros OFF topikról van szó, ebben az is elférne, ha a telefonkönyvet gépelném be hozzászólásként, nem hogy hasznos vagy potenciálisan hasznos dolgot.

(#1591) Fritz Teufel válasza lionhearted (#1589) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ha szépen megkérlek, belinkelnéd nekem a szabályzat ide vonatkozó részletét? Előre is köszönöm.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1592) lionhearted válasza N0zer0 (#1590) üzenetére


lionhearted
őstag

Tegnap még működött...

(#1593) lionhearted válasza Fritz Teufel (#1591) üzenetére


lionhearted
őstag

Természetesen:
"II. 13. A Szolgáltatásban megjelenített hirdetéseket és a látogatottság auditálását a Felhasználó nem blokkolhatja, ehhez segítséget nem kérhet és nem adhat a Felhasználói Tartalomban."
[link]

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#1594) Apollyon válasza N0zer0 (#1579) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A PH! fórumja szándékosan olyan, amilyen.Igyekszenek megtartani az egyszerűséget, hogy ne a csilli-villi legyen a lényeg, hanem az általad megírt hsz tartalma.
Nekem bejön ez, hogy csak szöveget lehet írni meg ugye pár képet, és nem kell egy hsz-t perceken keresztül görgetni, mert 24 video meg 62 vibráló gif van csak az aláírásban.

A szerkesztés funkció még jó régen (olyan 2006-07 körül) egyébként rendesen 15 perc volt, és most is annyi, csak 5 percen belül kell nekiesni. Ha meg kifutottál, akkor írsz egy új hszt, na és akkor mivan?

Az avatarok között meg van jó pár választási lehetőség, ha meg elértél egy rangot és X napot lehet saját. Már elég sok mindenkinek van, 2 évente cserélni is lehet és legalább ez sem egy olyan elem ami elvonja a figyelmet a tartalomról.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1595) tvamos válasza Apollyon (#1594) üzenetére


tvamos
nagyúr

Huu... Lehet sajat avatarom?!.. De jo! :C

Nekem mar igy is sok a csicsa... :Y

Amugy mi az az adblock? :))

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1596) Fritz Teufel válasza Apollyon (#1594) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Pont ezen segítek... engem is CSAK a tartalom érdekel. Az auditálás tudtommal nincs blokkolva. Ha esetleg java alapon csinálják, akkor megszívták, de ez van. Nálam is vannak szabályok... kikérem magamnak, hogy a reklámokat kötelezően a pofámba nyomják!

tvamos: egy rendkívül hasznos kiegészítő böngészőkhöz. Egyszerűen nem jeleníti meg a reklámokat a böngésződben. Még gyorsul is általa a mutatvány, nem kell betölteni a sok szemetet.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1597) ubyegon2 válasza lionhearted (#1593) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ez jó, olvastam is, rám nem vonatkozik.Nem tudom milyen látogatottságról ír, mert engem is ritkán látogatnak, Audival meg főleg nem, így ennek állásával sem tudnék mit kezdeni! :F

Viccen kívül kérdem, egy teljesen home user- nek kell ismerni az ilyen kifejezéseket, hogy látogatottság auditálása?

Az Adblock- ot meg még soha nem kereste senki, ezt Te is tudod, egyből elsőnek az jön elő, ha a kiegészítőkre kattintasz! :)

(#1598) _Dumber_ válasza Apollyon (#1594) üzenetére


_Dumber_
őstag

"Az avatarok között meg van jó pár választási lehetőség, ha meg elértél egy rangot és X napot lehet saját"

Még 8 nap és intézem én is :C

(#1599) Fritz Teufel válasza _Dumber_ (#1598) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1600) Apollyon válasza _Dumber_ (#1598) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nah és mi lesz kb a választék?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.