Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) BoB válasza Jim-Y (#250) üzenetére


BoB
veterán

A hozzászólást gyűjti az egyéni arcképhez. Valami Leo az oroszlán- osat akar ;]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#252) Cyrin válasza BoB (#251) üzenetére


Cyrin
addikt

Vagy egy menta levelet?

(#253) ubyegon2 válasza Jim-Y (#250) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem ismered az előzményeket Syl és köztem a két disztróról, így aztán azt mondanám erre, hogy felesleges a piszkálódásod. :P
Amúgy ez OFF topic, tényleg itt is beszólunk, hogy ki milyen bejegyzést eszközöl? :C :F
(#251) bob.zxr, (#252) Cyrin
Utolsó mondat nektek is ment. :)

[ Szerkesztve ]

(#254) F34R


F34R
nagyúr

jujj egyesek milyen elvetemultek ;]

(#255) duo válasza Rimuru (#243) üzenetére


duo
őstag

meglehet hogy a bloat-king ubi melegszik, (nem is csodálom annyi minden van belezsúfolva. nem leszólni karom persze csak nekem túl sok.) ez a netinstall egy fél lxdevel és openboxxal húvös. persze lehet h a vasamat is szereti az OS. (Dell Optiplex)

Lassan kész a userland-em. 1045-csomagnál járok. kb 500-at raktam fel tehát a csupasz alaprendszer 530 csomag volt. ezeket a dolgokat egy lubuntu telepítésre is fel kellett volna raknom csak az 1165 csomagról indul. és ebből az 530 ból 450+ tuti kellett volna. az több mint 1600 csomag. szóval elég jól állok.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#256) Rimuru válasza duo (#255) üzenetére


Rimuru
veterán

Ha felépíteni akarom ott van az Arch. Amúgy se használtam volna Ubuntut, csak hát kíváncsiság hogy mennyire fejlődik visszafele. ;] DE-eket meg nem tudom elviselni. Ubuntuval nincs tapasztalatom viszont Debian alatt feltűnően több szemét jön le mint Arch alatt. Nálam most van 876 csomag (kisebb mértékben ez állandóan változik), ez már bőven teljes értékű rendszer (lassan kilenc hónapja telepítettem).

Vigyázat, csalok!

(#257) BoB válasza Rimuru (#256) üzenetére


BoB
veterán

Más téma irányodba:

"Startup finished in 3.207s (kernel) + 17.725s (userspace) = 20.932s"

Ehez csinálj már egy blame -et is léci, kíváncsi vagyok mi töltődik ennyi ideig.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#258) Rimuru válasza BoB (#257) üzenetére


Rimuru
veterán

Lassú a vinyó (nagyon). :(

Vigyázat, csalok!

(#259) BoB válasza Rimuru (#258) üzenetére


BoB
veterán

Tényleg jó lassú. Itt jól kijön az SSD HDD különbség.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#260) Rimuru válasza BoB (#259) üzenetére


Rimuru
veterán

Ha lassulást érzek elég ránéznem a visszajelző ledre és már tudom is mi a baj. Nagyon szenved vele a gép, korábban nem gondoltam volna hogy ennyire visszafogja (jóval rosszabb vassal).

Vigyázat, csalok!

(#261) F34R válasza BoB (#259) üzenetére


F34R
nagyúr

sajnos ez van nekem a 2 eves kis szar ssd-m kezd doglodni, nem is tudom mi lesz ha megpurcan mert nem szeretnek hdd-re tenni rendszert. :N

(#262) BoB válasza F34R (#261) üzenetére


BoB
veterán

Akkor úgyis venni fogsz egy másikat :)

Asztali gép vagy laptop?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#263) F34R válasza BoB (#262) üzenetére


F34R
nagyúr

asztali

(#264) Syl válasza F34R (#261) üzenetére


Syl
nagyúr

Az irodai és az otthoni gépem is SSD-ről megy (ugyanaz a 830-as 128GB Samsung). Asszem beleőrülnék ha HDD-re kellene visszaülnöm :O

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#265) Rimuru válasza Syl (#264) üzenetére


Rimuru
veterán

Én szimplám örülnék ha gyorsabb lenne ez a noti HDD. Felhasználói szokásomhoz egy SSD nem is lenne megfelelő, vagy mindenképp kéne mellé egy HDD.

Vigyázat, csalok!

(#266) mzx válasza ubyegon2 (#236) üzenetére


mzx
senior tag

Cherchez la femme? Áááááá ééééértem... Femme FataLe! :P

(#267) BoB válasza Rimuru (#265) üzenetére


BoB
veterán

Milyen felhasználói szokás az?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#268) Rimuru válasza BoB (#267) üzenetére


Rimuru
veterán

Hát napi ~12-15GB írás, így nem is tűnik olyan soknak. :P

SSD milyen hőmérsékletet szeret?

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#269) BoB válasza Rimuru (#268) üzenetére


BoB
veterán

Tudod kíváncsi vagyok, mi ír naponta annyit? :)

Bár nem néztem utánna, de szerintem az SSD jobban tűri a meleget.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#270) lionhearted válasza duo (#241) üzenetére


lionhearted
őstag

Akkor neked nem netinstall kell, hanem minisio. :U

Tegnap még működött...

(#271) duo válasza lionhearted (#270) üzenetére


duo
őstag

úgy tudtam ubuntu esetében a kettő ugyanaz. :U

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#272) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Hello Rohan, or anyone else affected,

Accepted into trusty-proposed. The package will build now and be
available in a few hours in the -proposed repository.

Please help us by testing this new package. See https://wiki.ubuntu.com/Testing/EnableProposed for documentation how to
enable and use -proposed. Your feedback will aid us getting this update
out to other Ubuntu users.

If this package fixes the bug for you, please add a comment to this bug,
mentioning the version of the package you tested, and change the tag
from verification-needed to verification-done. If it does not fix the
bug for you, please add a comment stating that, and change the tag to
verification-failed. In either case, details of your testing will help
us make a better decision.

Further information regarding the verification process can be found at [link] Thank you in
advance!

** Changed in: kubuntu-driver-manager (Ubuntu Trusty)
Status: Triaged => Fix Committed

** Tags added: verification-needed

Title:
kubuntu-driver-managers leaves apt in a broken state when switching
drivers on a nvidia machine

Status in “kubuntu-driver-manager” package in Ubuntu:
Triaged
Status in “kubuntu-driver-manager” source package in Trusty:
Fix Committed
Status in “kubuntu-driver-manager” source package in Utopic:
Fix Committed

Bug description:
[Impact]
When switching drivers on a nvidia machine, kubuntu-driver-manager screws up apt post driver install since it removes xserver-xorg-video-nouveau.

[Test Case]

* run driver manage via: alt+f2 -> kcmshell4 driver_manager
* change driver to nvidia
* try and install something via apt-get
* apt-get complains
* update to package from proposed
* change driver to nvidia
* try to install something via apt-get
* apt-get should not complain

[Regression Potential]
None

[Other Info]

None

ProblemType: Bug
DistroRelease: Ubuntu 14.04
Package: kubuntu-driver-manager 14.04ubuntu7 [modified: usr/lib/kde4/kcm_driver_manager.so usr/share/kde4/services/kcm_driver_manager.desktop]
ProcVersionSignature: Ubuntu 3.13.0-24.46-generic 3.13.9
Uname: Linux 3.13.0-24-generic x86_64
NonfreeKernelModules: nvidia
ApportVersion: 2.14.1-0ubuntu3
Architecture: amd64
CurrentDesktop: KDE
Date: Wed Apr 23 12:02:49 2014
InstallationDate: Installed on 2014-04-16 (6 days ago)
InstallationMedia: Kubuntu 14.04 LTS "Trusty Tahr" - Release amd64 (20140415)
SourcePackage: kubuntu-driver-manager
UpgradeStatus: No upgrade log present (probably fresh install)

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#273) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

I will keep the verification-needed tag for now, to let testers outside of our development group verify this fix.

-- You received this bug notification because you are subscribed to Trusty. Matching subscriptions: gksu - fcntl error https://bugs.launchpad.net/bugs/1308784

Title: External links broken in Google+

Status in Unity integration for GooglePlus: Fix Committe

Status in “unity-webapps-googleplus” package in Ubuntu: Fix Committed

Status in “unity-webapps-googleplus” source package in Trusty: Fix Committed

Bug description:
[Impact]

Opening external links in Google+ is not working as expected. The link redirection is stopped in the middle of it in the default browser.

A user is then unable to visit pages which do not belong to the webapp domain.

This is a regression compared to the browser container that was used for webapps in previous releases.

[Test Case]

- open the google+ webapp (on touch or desktop)
- find a post with a link to the external content
- click on the external links
Expected result:
- the target webpage should appear
Actual result:
- the link is unresponsive

[Regression Potential]

None

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#274) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Hello errors.ubuntu.com, or anyone else affected,

Accepted into trusty-proposed. The package will build now and be available in a few hours in the -proposed repository.

Please help us by testing this new package. See https://wiki.ubuntu.com/Testing/EnableProposed for documentation how to enable and use -proposed. Your feedback will aid us getting this update out to other Ubuntu users.

If this package fixes the bug for you, please add a comment to this bug, mentioning the version of the package you tested, and change the tag from verification-needed to verification-done. If it does not fix the bug for you, please add a comment stating that, and change the tag to verification-failed. In either case, details of your testing will help us make a better decision.

Further information regarding the verification process can be found at
https://wiki.ubuntu.com/QATeam/PerformingSRUVerification . Thank you in advance!

Title:
/usr/bin/muon-
discover:6:__GI_raise:__GI_abort:qt_message_output:qt_message:qFatal

Status in “qapt” package in Ubuntu:
Fix Committed
Status in “qapt” source package in Trusty:
Fix Committed
Status in “qapt” source package in Utopic:
Fix Committed

Bug description:
[Impact]

the new sourcelist api in qapt forgets to do a size check after string editing, thus running into an assert on qstring::at(0) being called on an empty string.
this was resolved by making sure that the value passed to at() is actually a valid index.

[Test Case]

* edit /etc/apt/sources.list
* add a line consisting of two hash signs "##"
* save
* start muon-discover
* click sources tab at the top
* should not crash

[Regression Potential]

N/A. SourceEntry tests continue to pass, new test was added.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#275) lionhearted válasza duo (#271) üzenetére


lionhearted
őstag

Mondasz valamit. :B
De semiképp se telepítsd a lubuntu-desktopot. Mert ugye a telepítő ajánlgatja a különböző desktopokat, nekem az ugrott be, azzal azonosítottam a netinstallt...

Tegnap még működött...

(#276) duo válasza lionhearted (#275) üzenetére


duo
őstag

neeem nem. :)

az ránt magával egy valag csomagot. nem igazán szeretem hogy olyan mennyiségű függőséget járulékos szutykot tartalmaz, hogy netovább.
most 1074 csomagnál megálltam. command line expert mode ban raktam. és csak valóban a legszükségesebbeket raktam fel. az alaprendszer X-el alsával, meg a gyártótól letöltött és felrakott nvidia driverrel kb fél lxde-vel 500 csomag volt. (mondjuk az arch illetve manjaro egy prekonfigurált rendszert is ennyiből ad ki openboxxal.olyan 600 körüli csomaggal. de debian/ubuntu tekintetében ez jó. erre raktam egy csomó multimédiás programot meg gimpet meg resrtricted-extrast meg libreofficet azt is a weboldalról amit évek óta használok. mindent a --no-install-recommends kapcsolóval; aztán a végén sinaptycban egyesével végigmentem és ami semmitől sem függött és nekem ugyan nem kellett azt is elimináltam :)
továbbá rá szoktam engedni egy ilyet:
sudo deborphan | xargs sudo apt-get -y remove --purge
meg a bleachbitet is.

Amit még csináltam hogy sysv-rc-conf segítségével meg a bum-al az induló szolgáltatásokat megszelektáltam, és blacklistre raktam pár kernelmodult meg kikapcsoltam a terminálok közül tty2-tty6 ig mindet.
és folyamatosan olvasok lehet e még valahogy többet kicsikarni a rendszerből. :K

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#277) lionhearted válasza duo (#276) üzenetére


lionhearted
őstag

És miért nem jó a repoban lévő libreoffice és nvidia-current? Ezeket miért töltöd le a weboldalról?

1074 csomag..hmm. az kellemes. Nekem most 2300 van, igaz elég jól be van lakva. Jópár dolgot én is törlök... de nem szenvedek helyhiányban, ami nem indul, az meg nem érdekel.
(kis) SSDken érdekesebb lenne a dolog, ott már figyelnék rá, és én is hasonlóképp dolgoznék, hogy visszafogjam a helyfoglalást.

Tegnap még működött...

(#278) duo válasza lionhearted (#277) üzenetére


duo
őstag

pont a fentiek miatt.
az nvidia current acpid-ot meg ki tudja még mit szed le.1 csomag vs ~10.
libreoffice dettó.
ha pár dolgot még kiszednék kényelmi funkciók főleg. gdebi update-manager és hasonlók akkor 1000 környékére le tudnék menni. de hát 120Gb az ssd és csak / van rajta. el fogok férni :)

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#279) Syl


Syl
nagyúr

Valaki árulja el, hol lehet megnézni a rendszerben található csomagok számát. És miért jó ha 2300 helyett csak 1000 van? :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#280) Fritz Teufel válasza Syl (#279) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nálam a Synaptic kiírja alul. Sajna brutál sok van (~2300), így holnap én is purgálok, asszem.
Gondolom, a helyfoglalás miatt egyrészt, másrészt talán gyorsabb lesz a rendszer azáltal, hogy kevésbé foglalják felesleges folyamatok a memóriát, vagy be sem töltődnek. Remélem nem írtam túl nagy marhaságot...

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#281) BoB válasza Syl (#279) üzenetére


BoB
veterán

Screenfetch azt is kiírja meg mást is.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#282) Fritz Teufel válasza BoB (#281) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Mit össze nem kerestem, hogy ezt hogyan lehet kiíratni! Köszönöm! :))

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#283) duo válasza Syl (#279) üzenetére


duo
őstag

jaja synaptic kiírja. és amit a kollega írt fentebb. kevesebb kisebb gyorsabb jobb :)

bob.zxr :R 1013 csomag kde-vel(!) az komoly. komolyan mondom ha archból lenne point release verzió már rég váltottam volna (nem a manjaro nem elég outdated nekem) :)

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#284) _Dumber_ válasza BoB (#281) üzenetére


_Dumber_
őstag

Ez milyen laptop? Ilyesmi hw-t keresek én is, és ezen legalább tökéletesen mely az arch :-)

[ Szerkesztve ]

(#285) BoB válasza duo (#283) üzenetére


BoB
veterán

Nem tudom ezt most sokallod vagy kevesled-e, de ha jól emlékszem ez a teljes KDE, mert amikor úgy döntöttem hogy átállok GNOME-ról, nem volt kedvem szelektálni mi kell mi nem (mert nem is igazán ismertem ezeket a csomagokat mi milyen és mit tud).

Ezért felraktam az egészet és úgy maradt. Nem zavar mert hely van, és a gép sem lassabb tőle. Legalább ha kell valami szét tudok nézni mik vannak itt :D

Persze ezen kívül vannak még más cuccok is.

_Dumber_: Lenovo Thinkpad X220
Minden megy rajta, beépített 3G modem, ujjlenyomat olvasó is. :)

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#286) duo válasza BoB (#285) üzenetére


duo
őstag

hülyéskedsz az tök jó pláne egész kde-hez képest. bár biztosan lehet kde-core-t telepíteni is.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#287) lionhearted válasza duo (#278) üzenetére


lionhearted
őstag

De az miért baj, ha ugyanazokat a libeket több részben, csomagban teszi fel?
Inkább legyen tesztelt, oprendszer függően forgatott driverem, csomagom, mint egy általános... mégha +10 csomag is, de ettől még nem lesz több "szemét" a gépen. Sőt, ha több részletben van, akkor ha egyszer valaminek szüksége lesz rá, akkor inkább használja azt, mint hogy megint telepítsen magának egy másikat.

Egyébként meg, csak akkor gyorsabb, ha olyan dolgot törölsz, ami elindul. Ami nem indul el, az nem gyorsít, max az SSD-t kíméli.

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#288) duo válasza lionhearted (#287) üzenetére


duo
őstag

nem az a baj, ha ugyanazt teszi föl. de nem ugyanazt teszi föl. mondom: felrakom az nvidia-currentet. szedi magával az acpid-et is. oké. el akarom távolítani, erre leszedné az nvidia csomagot is. wtf?nekem ennyire azért ne legyen egybedrótózva minden mindennel.

a kevés csomag meg az én fétisem. van ilyen :K

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#289) lionhearted válasza duo (#288) üzenetére


lionhearted
őstag

Akkor kettőnk közül valaki nem érti a csomagkezelő lényegét.
Azt nehezen képzelem el, hogy random módon az nvidia-current olyan függőségeket hordozna, amit a weboldalról leszedett nem. Egyszerűen csak arról lehet szó, hogy az egyikben 1 csomagban kapsz mindent, a másikban meg szétdarabolva. Ettől nem lesz több szemét a gépeden, sőt mint említettem, inkább kevesebb lesz, amint egy másikat is telepíteni szeretnél, ami ugyanerre a csomagra támaszkodik, nem fogja tudni, hogy fent van, és felrakja a csomagkezelőből a "simát".

Rendeltetésszerűhasználat mellett is lehet kevés csomag, mégha öttel több is... a fétisnek nem kéne a józan észt felülírni. :D

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#290) Syl válasza duo (#283) üzenetére


Syl
nagyúr

2071. Hm. Akkor leszedem az összes telepített alkalmazásomat, hogy kevesebb legyen. :))

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#291) Vladi válasza F34R (#254) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jah, telepítik itt sorba a zuborkákat. Jah nem erre? :DDD

Amúgy nagyobb itt az élet, mint a szakmaiban. Igen.

(#279) Syl:

4-5 giga az egész. most nem mindegy? winen is zavart, hogy 243000 fájl egy sima os? :P

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#292) Apollyon válasza Syl (#290) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem 965. Én nyertem :))

BTW nem hinném hogy egy nagyon belakott rendszer lassabb lenne mint egy kevésbé.. a futó processzek számítanak.. gyökérségek meg elvileg nem mennek a háttérben

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#293) lionhearted válasza Apollyon (#292) üzenetére


lionhearted
őstag

Debian: 432... Minek ide GUI? :DD

Szerintem sem kell ezzel túlságosan foglalkozni, csak ne fusson...

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#294) duo válasza lionhearted (#289) üzenetére


duo
őstag

ebben így van valami amit mondasz ha deb-ekról van szó, de ez jelen esetben egy .run kiterjesztésű file. szóval itt lehet hogy ez egy takarékosabb mutatvány.
..másfelől a fétis és a józan ész élesen szét szokott válni :D

Syl: :P

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#295) BoB válasza duo (#288) üzenetére


BoB
veterán

Persze csak azokat a csomagokat telepíted amelyiket akarod, illetve vannak csoportok is. Van KDE-base is.

Egy csomagnak vannak "kötelező" - ez mindenképpen kell a futáshoz - és opcionális függőségei. Arch alatt csak az előbbi települ, utóbbikat kilistázza és felteheted - ha kell.

Nem lehet hogy Ubuntu alatt ezek is automatikusan települnek mintha kötelezők lennének?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#296) Syl válasza Vladi (#291) üzenetére


Syl
nagyúr

Ezt a táblát kellett volna kiraknom a hsz végére:

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#297) Rimuru válasza BoB (#269) üzenetére


Rimuru
veterán

Teljesen átlagos használat, semmi olyat nem csinálok ami pluszban annyira leterhelné.

Vigyázat, csalok!

(#298) lionhearted válasza BoB (#295) üzenetére


lionhearted
őstag

De, ezek debian vonalon szoktak települni, ilyenkor nyomunk rá arra (vagy írjuk be), hogy no-install-recommends... Ezenfelül van suggest, amiket nem tesz fel az apt, azok közül kézzel lehet dönteni.

@duo: Hiába run a kiterjesztés, ha kicsomagolod (én telepítés nélkül kértem csak kicsomagolást), akkor láthatod benne, hogy milyen fájlokat tesz fel. Ugyanúgy lesz benne dkms pl... Vagy van egy ilyen fájl, hogy nv-acpi.c. Ezt ha leforgatjuk (igen, ehhez kell egy gcc, ami plusz csomag! :P ), akkor a végeredménynek nem igazán kellene eltérnie az eredeti felállástól, a debben is azok a csomagok vannak függőségre állítva, amik kellenek. A runhoz is van 1-2 alapkvöetelmény (kernel, Xorg, gcc..stb) és utána meg ami kell, azt magának építi össze. Ellentétben a debbel, ami a repoból lehúzza a szükséges csomagokat, amiket aztán más is használhat, frissül, stb...

Mindegy, igazából a Te döntésed, csak ne vigyél másokat is. :P

Tegnap még működött...

(#299) duo válasza lionhearted (#298) üzenetére


duo
őstag

egy szóval sem mondtam hogy etalon amit csinálok. a dkmst szoktam feltenni az mindenképp kell neki anélkül nem települ. nem tartalmazza. csak legfeljeb keresi és ha van rakva akkor telepítés során rákérdez, hogy összedrótózza e a modullal.
a dkms húzza magával a gcc-t a make-t fakeroot-ot stb. az egyértelmű. szól is az installer ha gond van.telepítés után pedig a fenti a csomagok frissülnek csak az nvidia nem frissül. de akkora verziókat nem ugrik az egy lts verzióban.
ráadásul 304-es a trusty verziója és 331-es a honlapról leszedett.

ha lehet más ne telepítse így. :P

így jó e? ;)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#300) lionhearted válasza duo (#299) üzenetére


lionhearted
őstag

Ez nem igaz...már precise-ben is benne van a 331...
Packages
Trustyban is bent van mindegyik...

Mondtam, nekem mindegy, hogy mit csinálsz. Akár forrásból is felteheted az egészet, még csomagod sem lesz. ;] Vagy írj egy saját csomagkezelőt. :P

Tegnap még működött...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.