Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) sasa311 válasza Fail3D! (#5098) üzenetére


sasa311
veterán

400 ranked meccs ide vagy oda - te még nem igazán érted, hogy hogy is működik ez a játék...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5102) Fail3D!


Fail3D!
addikt

hat tegnap volt fizzel 1 jokorom volt 2 killem kb lvl 8 lehettem 4egyed hps daris meoglt 1v1 be igaz az ultim addigra mar nemvolt de megolt le is vert a viz. ad fiizz menynire utos? ill miket erdmes neki venni?

[ Szerkesztve ]

(#5103) ChromeX


ChromeX
addikt

Az a nem mindegy amikor ilyen teamet kapok :D [link] jax ellen soloztam, borzalmas volt amit csinaltak

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#5104) ko9 válasza ChromeX (#5103) üzenetére


ko9
addikt

Érdekelne, ha Jax szóló volt, akkor Darius hol volt? Mert ebből a setupból azon se cssodálkoznék, ha miden lett volna, bár ahhoz kevés a CSje...
Ennyire sz@r emberek járnak Blindra? Nem bánom meg, hogy nem joinoltam :DDD

Én sztem felvettelek téged, mégse látlak :F

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5105) n a x v i L válasza ko9 (#5104) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Jungleben volt , ott van a smite .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#5106) sasa311 válasza Fail3D! (#5102) üzenetére


sasa311
veterán

Fizz AP champion....

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5107) tajati


tajati
aktív tag

Hali!

Dravenek mi a passzívja/aktiv ..q..w.e..r.. mert angolbol nem vagyok fényes és nem értem..köszi!

üdv t.

(#5108) ChromeX válasza ko9 (#5104) üzenetére


ChromeX
addikt

Lent volt az a fura jana volt középen, jó a blind pick :) mokás, amugy elég sokszor nyerek, normal draftra csak azért nem jarok mer szinte semmi különbség, attol hogy meta szerint kell pickelni ugyanolyan idioták lehetnek, a blind pick legalább gyors. rankedezni meg nem nagyon szoktam mer csak felbosszant.

én easten vagyok horja

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#5109) ko9 válasza ChromeX (#5108) üzenetére


ko9
addikt

Tudom, ott vettelek fel ExPeacer néven.

Janna Mid nem lenne rossz (annyira) ha tud vele játszani.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5110) ChromeX válasza ko9 (#5109) üzenetére


ChromeX
addikt

Hat azt lehet hogy kinyomtam mert nemtudtam ki az :D vegyél fel megint

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#5111) Solad válasza ChromeX (#5110) üzenetére


Solad
őstag

Sztem RIOTeknal van a problema, nekem sem nagyon jeleniti meg az uj emberkeket...

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#5112) superecneB válasza n a x v i L (#5105) üzenetére


superecneB
őstag

Sztem az ellen dariusra gondolt...

[ Szerkesztve ]

(#5113) n a x v i L válasza superecneB (#5112) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Szerintem is , most , hogy igy másodszor is elolvastam :DDD .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#5114) ko9 válasza n a x v i L (#5113) üzenetére


ko9
addikt

Szerintem is ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5115) GabN73 válasza ChromeX (#5103) üzenetére


GabN73
addikt

Az miaz Janna build? :DDD

(#5116) GabN73


GabN73
addikt

Hová is kell írni ha vissza szeretnék adni pár karit? :))

(#5117) reflxx


reflxx
aktív tag

Azt mondták nekem a nagyokosok hogy shennek az ultijat valami kombinacioval egyszerűbben használni. Ti tudjátok hogy mi az ? :))

(#5118) Fl3x válasza reflxx (#5117) üzenetére


Fl3x
aktív tag

TF ulti + shen ulti xDD

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#5119) n a x v i L válasza reflxx (#5117) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Nem tudom , hogy konkrétan mire is gondolhattak az egyszerűbb alatt , nekem max az jut erről eszembe , hogy a "célpont" fölé húzod a kurzort , és akkor nyomsz egy shift+r kombinációt . Ez csak annyit jelent , hogy nem kell külön targetelned , hanem aki főlé húztad a kurzort arra egyből elkezd teleportálni.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#5120) ko9 válasza n a x v i L (#5119) üzenetére


ko9
addikt

Én SmartCasttal tolok mindent, ergo nekem minden így van :D

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5121) GabN73 válasza GabN73 (#5116) üzenetére


GabN73
addikt

Valaki?

(#5122) Stormcharger válasza GabN73 (#5121) üzenetére


Stormcharger
csendes tag

https://support.leagueoflegends.com/anonymous_requests/new

Bár én akartam, de írták, hogy őszintén sajnálják, de már nem lehet.Valami kivételes idő volt amikor lehetett... Lehet fájt nekik, hogy 5k RP értékű 3 dolgot akartam visszaadni ... :D

[ Szerkesztve ]

No pain, no gain.

(#5123) GabN73 válasza Stormcharger (#5122) üzenetére


GabN73
addikt

Köszi, én csak 3 hőst akarok :))

(#5124) reflxx válasza n a x v i L (#5119) üzenetére


reflxx
aktív tag

igazából olyat hallottam hogy pl nyomsz x+r+1 és arra ultizik aki az 1. helyen van a csapiban

(#5125) Kanczy válasza n a x v i L (#5119) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nem kell a pályán megkeresni az embert, csak megnyomod az R-t, utána pedig egy jófajta bal klikk a portréjára, és már megy is :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5126) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Ugyan ez csak bot fight volt, de a build-ról mi a véleményetek? Normal game-be is hason kaliberűt szoktam rakni.

https://ingatlan.com/33821564

(#5127) Fl3x válasza Dani_kp (#5126) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Ha normálon nyomod vszínű vesznek MR-t, mármint akinek van esze, így abyssal helyett voidot vennék, már force is elég szép MR-t ad.

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#5128) Dani_kp válasza Fl3x (#5127) üzenetére


Dani_kp
őstag

Jó meglátás, de mivel ez csak kis account, ezért az alacsony szintű játékosok legalábbis lvl 10-ig nem tudtak eddig mint kezdeni egy AP-s Cho-val. Tovább nem néztem, mert haladni kell :D .
Mondjuk én az abyssal scepter-t az aura-ja miatt szoktam venni.

https://ingatlan.com/33821564

(#5129) GabN73 válasza Dani_kp (#5128) üzenetére


GabN73
addikt

Ne bízd el magad, sok játékos csinál kis accocat! :K

(#5130) Dani_kp válasza GabN73 (#5129) üzenetére


Dani_kp
őstag

Tudom, majdnem minden meccsen találkozok egyel. De eddig szerencsém volt, mert aki jól játszott az mellett volt 4 ember, aki azt se tudta, hogy mi fán terem ez a játék :D . Persze fordítva is igaz én is kaptam magam mellé olyanokat, hogy még bot fight-ot (Intermediate) sem tudtunk nyerni :Y :Y :Y mert rajtam kívül senki sem tudott játszani...

Olyan dolog, hogy nem vesz semmilyen item-et kezdésnek az alap, ezenkívül lazán begyalogol turret alá, pedig még se egy minion se semmi nincs a mapon :D . A fail build-ekről meg nem is beszélve. :D

szerk.: szerencsére az elmúlt 2-3 acc. óta csak nyerek. Igaz sokat én is hozok le...

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#5131) n a x v i L válasza Dani_kp (#5130) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Kisaccon pickelsz egy Vaynet , és bármit csinál a csapatod egyedül is lehozod :D . Ha csak nincs 2-3 szintén kisaccot húzó illető az ellenfélnél :D .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#5132) GabN73 válasza n a x v i L (#5131) üzenetére


GabN73
addikt

Vagy egy Yi-t, és mid gameban úgy elpicsázod az enemyt hogy inkább feladják :))

(#5133) Dani_kp válasza n a x v i L (#5131) üzenetére


Dani_kp
őstag

AP Cho-val is ugyan ez volt, illetve van. :D 30-40. percbe 350-500 körüli ap és 1000+ true dmg az ultival, egy Vayne kb. abból állt, hogy feldobtam 1-2 auto attack és megettem :D . Vagy evés helyett silence. A végén ezekkel a kombókkal toltam dupla illetve tripla kill-eket :D .

https://ingatlan.com/33821564

(#5134) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Hát igen, ez van a full ad-s csapattal játszanak.. :P

[ Szerkesztve ]

(#5135) sagem


sagem
addikt

Úgy látom, hogy erről még nem emlékeztünk meg a fórumban - > Hackerek támadtak a League of Legendsre :U

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#5136) n a x v i L válasza m4rk_ (#5134) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Dat Lee Sin build .. :DD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#5137) Dani_kp válasza sagem (#5135) üzenetére


Dani_kp
őstag

Én kaptam tőlük e-mailt reggel. Mondjuk nekem nincs veszteni valóm, meg semmi olyan adat, de azért váltottam jelszót...

https://ingatlan.com/33821564

(#5138) ChromeX


ChromeX
addikt

Ma megvolt az elso quadrám :D annival annyira imádok vele jatszani a frostfire skint kellett volna vennem :(

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#5139) GabN73


GabN73
addikt

:(((

Nehéz kijutni ebből a fos elo hellből, de na ... 1200 fölé nagy nehezen feltornázom magam, 2 winnel, erre persze hogy atomjó enemyt kell kapni nyomorék társak mellé ...

(#5140) Fail3D!


Fail3D!
addikt

na elkezdtem egy uj accot en is... nem tudom mit remelek tole de elkezdtem:D

(#5141) Fail3D!


Fail3D!
addikt

hat ez itt se jobb elso jatek 5v3 ban kell nyerni.. megy de vicc hoyg mar itt leavelnek ha nem megy:) west rol van tapasztalat az is xar amugy:?

(#5142) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Már tudom melyik championt fogom megvenni. Shacot! Eszeveszettől idegesít az a champ, muszáj megvennem. :W

(#5143) superecneB válasza Fail3D! (#5141) üzenetére


superecneB
őstag

Tök egyforma a kettő... A fszkalapság nem földrajzi helyhez kötött. Sőt, az amcsi szerveren is ugyan úgy vannak balfaszok, leaverek, feederek, stb... Az ázsiairól nem tudok nyilatkozni. Forma forma mindegyik, ne várj csodát ráadásul mivel az m5 is westen tolja a meccseket hű követőik szép számmal mentek-mennek át a westre szóval oroszok-lengyelek-ukránok ott is vannak bőven...

[ Szerkesztve ]

(#5144) Fail3D! válasza superecneB (#5143) üzenetére


Fail3D!
addikt

jo de westen is van hogy 3 egymast koveto meccser 4v5 ben tolsz? ranked game...

(#5145) kexksz válasza Fail3D! (#5144) üzenetére


kexksz
addikt

1000 ELOn mégis mi az Istent vársz? Vannak ismerőseim, akiknek tényleg semmi közük a játékhoz és segg hülyék hozzá, 1100 elon vannak kb 100 ranked után, tehát gondolom ott mégszarabb a helyzet, ahol te vagy.

(#5146) superecneB válasza Fail3D! (#5144) üzenetére


superecneB
őstag

Persze, miért ne lenne? Nem tudom miért gondolod, hogy csak az East and Nordicon vannak ilyen emberek... Főleg hogy bárki akárki akárhova regelhet.

(#5147) reflxx válasza Fail3D! (#5141) üzenetére


reflxx
aktív tag

hát én akkor jöttem át westre amikor soloq-ban 4 orosz irogatott oroszul (gondolom hogy noob vagyok) és mindegyik 0-10 környékén volt már :D

(#5148) superecneB válasza reflxx (#5147) üzenetére


superecneB
őstag

Ilyet westen is lazán találsz... Csak nem feltétlen orosz, hanem mondjuk egy fsz francia, vagy spanyol stb...

(#5149) Fail3D! válasza kexksz (#5145) üzenetére


Fail3D!
addikt

vannak nagyon jo gamek is... azert van hogy 5 gamet hozumk zsinorban 20 perces gamekkel csak nagyon kiegyensulyozatlan a game 1100 es 900 kozott nagyon konnyu ingazni az 1ik nap 1100 ig viszonylag eljutok a masik 2 nap csak bukok... de elekztem uj accot es vicc ami ott is megy... szoval megprobalok beregelni westre hatha kicsit jobb

(#5150) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Jófajta élmények - miközben 5/1 vagyok mordéval miden, addig a két duo laneünk (nincs jungler egyik csapatban sem) 0/4 és 0/3. Hiába quadráztam le az ellent kétszer, a többiek inkább elmentek creepelni :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.