Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43281) szoja válasza thomyerk (#43252) üzenetére


szoja
tag

Szia thomyerk,

Én 2 hete vettem egy W5500-at, maximálisan elégedett vagyok vele. Az analóg adást (UPC kábel) saját tapasztalat alapján, ugyanazon a vételi helyen nézve, zajmentesebben jeleníti meg, mint az LG SL8000 és a Philips 8404. A képbeállítási lehetőségek is szabad kezet adnak, sok a lehetőség. A 100 Hz-es megjelenítése sem olyan műanyag, egészen természetesen hat, legalábbis alacsony módban - ha feljebb paraméterezem, ott már néha zavaróan barátok közt-ös lesz a film, de ez minden ilyen tévénél így van.

Input lag: game módban 25-30 ms körül van, szerintem még használható. Én Wii-t kötöttem rá, és ott a gyors reflexeket igénylő játékoknál sem vettem észre semmi zavarót. Ha kikapcsolom a game módot, akkor van lag rendesen, de hát a játékoknál úgysincs semmi értelme a mindenféle zajcsökkentésnek meg a 100 Hz-es interpolált frame-eknek.

Bleeding: 1-től 10-ig lehet állítani a backlight erősségét, 6 fölött már látható, de CSAK TELJESEN SÖTÉT KÉPNÉL. Hozzátenném, a 6-os backlight is kellően kontrasztos képet ad, és átlag képi tartalom mellett pedig nem venni észre semmit.

üdv

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.