Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42901) LucifeI2 válasza adriankoooo (#42898) üzenetére


LucifeI2
őstag

Gondolkodtam azon is, de végül a LED-es mellett döntöttem. Drágább, de mindenhol csak jót olvastam a kép minőségéről, meg láttam élőbe is és tényleg nagyon szép. Tudom, hogy túl vannak árazva a nagy "LED-es csoda TV" dolog miatt.

"Due to the high input lag, I cannot recommend the Samsung LE46B750 for hard-core gamers. However, for casual gamers, it’s just about acceptable with [Game Mode]/ [PC] mode enabled."

Ezért húz inkább a szívem LED-es felé, de a döntés még nem teljesen végleges, aludnom kell még rá pár napot. :) Esetleg van itt valaki akinek van LE46B750 és játszik is rajta?

Jarlaxle: 22"-os monitorrol váltok, eddig azon filmeztem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42902) EasyLife válasza LucifeI2 (#42901) üzenetére


EasyLife
aktív tag

hmm itt a fórumon pár napja még rendesen oltották páran a LED-es tv ket. sztem olvass vissza picit. vagy várd meg amíg valaki újra elkezdni hogy miért is olyan rossz :D

(#42903) Outlaw7


Outlaw7
csendes tag

Hát én már tényleg nemtom...
filozom h 37 LG LH 4000
vagy 32 LG LH 7000...
Attól félek h nagy lesz a szobámba a 94cm
Vagy megszokom majd? :D

(#42904) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

Lcd TV-knél van olyan, hogy hány ms-os és , hogy mány Hertz-es? Ha van akkor mi az ami ajánlott.

Live poor, die ritch.

(#42905) tupacamaru válasza LucifeI2 (#42901) üzenetére


tupacamaru
veterán

Miből gondolod hogy a LED háttér világítású kisebb input-lag-gal rendelkezik?? :F A két készülék amit írtál az nagy valószínűséggel teljesen egyforma alaplappal rendelkezik. Mitől lenne a LED-es gyorsabb?

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#42906) JonnyFilpo


JonnyFilpo
csendes tag

Milyen már ez az Lg,nem rég vettem egy 42LF2510 -es Tvt és pár perc alatt bele lehetett tennia Divx/Jpeg/mp3/mkv HD lejátszást USB-n keresztül ,amitt csak a sokkal (kb. 25000FT) drágább modelekben van.
Ez olyan viccesnek tartom :) ,de nekem nagyon jó :DD

[ Szerkesztve ]

(#42907) Tyca válasza JonnyFilpo (#42906) üzenetére


Tyca
senior tag

ez majd' minden márkánál eljátszható...meg az a 25K-val drágább modell nem csak az mkv lejátszással tud többet valszeg

(#42908) LucifeI2 válasza tupacamaru (#42905) üzenetére


LucifeI2
őstag

Igen ez felmerült bennem is, de sehol sem olvastam, hogy bárki is felhozta volna ezt problémának.

(#42909) tupacamaru válasza JonnyFilpo (#42906) üzenetére


tupacamaru
veterán

Samsung LExxB550-ből is lehet egy kis hack-el .avi és .mkv lejátszást kicsiholni. :K :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#42910) highness


highness
tag

Sziasztok!
Próbáltam visszakeresni, de nem találtam hogy kell a Samsung 40b650-en beállítani, hogy csatlakozzon a DIGI netre. A routerből az ethernet kábelt elvezettem, és bedobtam a tv-be, de az internet gomb benyomása után.. kezdeti lépések..majd kiírja, hogy hálózati hiba.
A plug&play/ hálózati beállításokban kézi beállításnál kell esetleg valamit beírni?
Ha igen, ezeket az adatokat honnan szedjem?
Kérlek segítsetek.

(#42911) anrab válasza gyáliSanyi (#42904) üzenetére


anrab
addikt

100Hz és 5ms

(#42912) anrab


anrab
addikt

tegnapi reset után idáig jó volt az epg, szám gonbbal rámentem a duna hd-ra és elcsúszott.

(#42913) adriankoooo válasza LucifeI2 (#42901) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Nem kell mindig elhinni amit irnak mindenhol, nem egy ember jatszik szerintem innen a B650/B750-es TV-vel XBOX-on, PS3-on mindenfele utanhuzas nelkul, nagy LAG nelkul.

Forza 3 46B650-en :)

(#42914) kásás válasza anrab (#42912) üzenetére


kásás
tag

Nekem egy pár napja tökéletes, pedig hozzá sem nyúltam.

Viszont, ha szeretnék törölni egy adót, hogy tudom megtenni? Van amelyik kétszer van benne.

[ Szerkesztve ]

(#42915) highness válasza LucifeI2 (#42908) üzenetére


highness
tag

Én is tartottam kicsit az input lagtól a 40b650-en, de xbox360-on semmi problémát nem tapasztalok. Se szaggatás,se utánhúzás, se késői reagálás az irányításra.

(#42916) zozo2222


zozo2222
csendes tag

Üdv Fórumtársak!
A következő modellt ismeri-e valaki?
- Samsung le32r88bd.
Elolvastam a használatit, olvasgattam fórumokat, nem találtam megoldást a problémámra.
A gondom: Úgy tudom van benne DVB-T tuner, amivel, ha minden igaz, lehet fogni a földfelszíni digitális adásokat. Nekem viszont nem sikerül. A plug and play beállításkor, a használatiban említett 6. lépés (Megjelenik a „Bizonyos DTV funkciók esetleg nem elérhetők. Digitális pásztázás?” üzenet. A ◄ vagy ► gombok megnyomásával válassza az „Igen” vagy a „Nem” lehetőséget, majd nyomja meg az ENTER/OK gombot.) nem jelenik meg. :( Esetleg mégsem tudja az említett funkciót.
Kérem segítsetek!
:R

(#42917) anrab válasza kásás (#42914) üzenetére


anrab
addikt

mikor rámész akkor úgy emlékszem a piros gomb a törlés. de előszőr tedd a végére, mert külömben csak kihagyja azt az adót. vagyis nem jeleníti meg a csatorna listában.
de írtam hogy már nem nagyon emlékszem a menüjére, mert az enyém már kocka tologatós!

(#42918) anrab válasza zozo2222 (#42916) üzenetére


anrab
addikt

szerintem ez a tipus csak mpeg2-őt tud!

(#42919) tony70 válasza zozo2222 (#42916) üzenetére


tony70
tag

Valószínüleg azért, mert Mpeg2-es tuner van benne! Ezekbe a sorozatokban akkor még nem használtak Mpeg4-es tunereket.

(#42920) kásás válasza anrab (#42917) üzenetére


kásás
tag

Kocka tologatós nekem is. 8404

(#42921) hcs57 válasza anrab (#42911) üzenetére


hcs57
őstag

Akkor az enyém a 3ms nem jó?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#42922) zozo2222 válasza tony70 (#42919) üzenetére


zozo2222
csendes tag

Valóban csak mpeg2-t említ a használati. Frannnciakulcs...
Köszönöm!

(#42923) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Egy alsó-középkategóriás LCD TV-nek mennyi lehet az élettartama?
Samsung, LG, Panasonic és Sony márkákra gondolok itt.
Tudom, hogy ez sok mindentől függ, de azért gondolom egy 10 ezer órát elmennek?

Live poor, die ritch.

(#42924) anrab válasza kásás (#42920) üzenetére


anrab
addikt

akkor csatorna list.-job klick-ujrarendez- elviszed a végére-beilleszt-jobb klick-kilépés-vissza mész rá-jobb klick-csati elrejtése-kilépés.

(#42925) anrab válasza anrab (#42924) üzenetére


anrab
addikt

ja, annak más a távirányítója. a jobb klick a menü gomb.

(#42926) kásás válasza anrab (#42925) üzenetére


kásás
tag

Köszi sikerült!
Duplán volt egy pár adó és így nem mutatott semmit az EPG azoknál az adóknál,
amik kétszer voltak benne. Most már tuti!

(#42927) redlac válasza emre33 (#42887) üzenetére


redlac
csendes tag

Szia!
Átnéztem a beállításokat, de sehol sem találok olyat, hogy a felbontáshoz igazítsa. Végignéztem a menüjét, ott csak az a négy felbontási lehetőség van, amiket írtam.
X301 T modell, T-Home Tv vevőegység.
Van valami ötleted?

Köszönöm

(#42928) bazsika89


bazsika89
tag

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy a Samsung B550 viszi e gépről az mkv file-okat. Fórumban nem találtam erre választ, mert mindenki az usb-t akarja rákényszeríteni. Válaszotok előre is köszi.

U.i: Ha nem, akkor mibe konvertáljak,mivel, hogy a minőség megmaradjon.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#42929) SpeedR válasza bazsika89 (#42928) üzenetére


SpeedR
őstag

"Viszi" ugyanazokat a filmeket, mint amit a monitorod is "visz". :DDD :DDD

(#42930) wYnteRs[hun]


wYnteRs[hun]
csendes tag

Jó estét.

Ez a TV érdekelne. PS3 lenne még rádugva.

[link]

Esetleg van valakinek vele tapasztalata, mert teszteket nem nagyon találtam?
Játékokat rendesen vinné, szép a színe?
Nem adja túl olcsón?
Lenne jobb?

[link]

Ha valaki válaszol azt megköszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#42931) macikos válasza Tyca (#42907) üzenetére


macikos
addikt

DVD felvevőknél is van olyan, hogy például a 120GB-osban is 160-as vinyó van és egy hackkel aktiválható :) Sonynál volt ilyen, de biztos van máshol is.

(#42932) anrab válasza bazsika89 (#42928) üzenetére


anrab
addikt

DVD9-be és vedd ki a DTS hangot. ha DLNA-ra gondolsz.

(#42933) macikos válasza anrab (#42932) üzenetére


macikos
addikt

Neki nincsen DLNA :)

(#42934) tom64 válasza anrab (#42932) üzenetére


tom64
csendes tag

Szia!Tegnap kihúztam a kölcsön-ant.erősítőt,hogy visszaviszem,és veszek egy sajátot.A konnektorból kihúzva látom,hogy ugyanolyan tökéletes a tv,mint erősítővel.Ezután a bejövő kábelt direktben csatlakoztattam az rf-be és ekkor is - azóta is- jó minden.Most nagyon örülök és remélem,hogy marad ez az állapot.Mivel Te reagáltál legtöbbet a problémámra,azt kérdezném,hogy van-e erre az egészre-ami történt ezzel a tv-vel - valami magyarázat.Telefonon a márkaszervíz olíanokat mondott,hogy:
- a t-kábel erősebben ad,mint eddig,ill. lehet,hogy a környezetemben karbantartást csináltak,
- a szoft.frissítést mostanra "értelmezte" a tv??
- a kábelen kaptam valami frissítést./ a kábeles frissítés opció be van kapcsolva a tv-men./
- ezek után ne használjak ant.erősítőt,mert felesleges,a túl erős jel sem jó.

El is álltam az erősítő vásárlástól.
Még egy kérdésem lenne: A laptopot összekötöttem a tv-vel olyan kábellel,aminek az egyik vége AVI,amásik HDMI.A kép tökéletes,hang viszont csak a laptopon van.Mi a megoldás?
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat és mindenkinek Boldog Újévet!

(#42935) szaszapi


szaszapi
őstag

Hello!

Egyik rokonom egy Thosiba AV500as készüléket használ monitorként.A Pc-ből dvi-hdmi kábellel csatlakozik.1280*720as felbontásban használja.Ez a megfelelő felbontás?Ugyanis ajánl 1920*1080-at de a tv nem full hd.Akinek van ilyen készüléke,írja meg legyen szíves a tapasztalatait.

(#42936) johnny82


johnny82
őstag

Samsung B650-nél hogyan kell bekapcsolni a game mode-ot?

(#42937) Jarlaxle válasza johnny82 (#42936) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Menü->Beállítás->Általános

(#42938) johnny82 válasza Jarlaxle (#42937) üzenetére


johnny82
őstag

THX!!!

(#42939) Fidel76 válasza gyáliSanyi (#42923) üzenetére


Fidel76
tag

Ha jól tudom lcd-nél 60.000 órat írnak plasmanál 100.000 órát a panel élettartamára.(mondjuk ez nem az összes pixel élettartama). Emlékeim szerint bizonyos pixel hiba %ig a panelt jónak mondják és csak bizonyos gyártóknál van, hogy akár 1 pixelhibáért is lehet cseréltetni vásárlásnál. Azthiszem ha a 3 vagy 8 nap lejárt, utána már ott se lehet 1 pixelért cserélni csak bizonyos % után, de lehet tévedek.:)

[ Szerkesztve ]

(#42940) anrab válasza tom64 (#42934) üzenetére


anrab
addikt

megbirizgáltad az antennát és valahol nem volt tökéletes a kontakt. azt hoztad helyre valahogy.
a szolgáltatón keresztül 1x már én is frissítettem. csak nyomj egy igent egész nyugodtan.
így fölösleges az erősítő ha nem kapsz jobb képet, de attól még nem biztos hogy erős a jell.
ezt kiszokták mérni, mert valóban nem jó a túl erős jel.
"aminek az egyik vége AVI,amásik HDMI"
gondolom az AVI az DVI akar lenni. külön kell átvinni a stereo mini jack-jack dugóval a hangot a tv-re és ahoz a HDMI bemenethez kell társítani a hangot a tv menüjében amelyikre kötötted a pc-t.

(#42941) anrab válasza szaszapi (#42935) üzenetére


anrab
addikt

mindkettőnek a natív felbontását állítsd be kiterjesztett /nem clon/ módban.

(#42942) szaszapi válasza anrab (#42941) üzenetére


szaszapi
őstag

és azt hol találom?

(#42943) bazsika89 válasza anrab (#42932) üzenetére


bazsika89
tag

HDMI kábellel lesz összekötve. Akkor is konvertáljam, DTS-t kivegyem?

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#42944) tupacamaru válasza bazsika89 (#42943) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha PC-vel van összekötve a TV akkor olyan mint egy monitor. Minek akarsz konvertálni??? :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#42945) bazsika89 válasza tupacamaru (#42944) üzenetére


bazsika89
tag

Új vagyok még a témába, köszi a válaszokat :)

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#42946) tom64 válasza anrab (#42940) üzenetére


tom64
csendes tag

Igen,DVI-t akartam írni.Kösz az infokat!

(#42947) bazsika89


bazsika89
tag

Már csak egy kérdéssel zavarnálak titeket. Van egy Acer AS5530-as notebook-om, amin van HDMI kimenet. A videó kártya egy ATI HD 3200-es, a gép gond nélkül viszi a fullHD-t. NA már most ha a TV-t rádugom a gépre akkor ugye, mint külső monitor lesz használva. A kérdésem pedig az lenne hogy, a hang (DTS) csak a gépen, vagy a TV-n lesz hallható.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#42948) Lipton


Lipton
őstag

Mikor érkeznek az új modellek várhatóan samsungból?

Az elmúlt évek tapasztalata alapján mennyire "futtatják ki" a régi modelleket?
(Mennyire lehet kapni párhuzamosan? Árban lemennek a régivel? stb.)

Nagyon szemezek egy 46B650-es, most olyan 270 körül néztem.

(#42949) Alex1978 válasza bazsika89 (#42928) üzenetére


Alex1978
csendes tag

Hello bazsika89!

Hogy sokak életét megkönnyitsem, besegítek picit.
Én is sokat töprengtem és körüljártam a témát, többek között a Samsung LE37B550-essel kapcsolatban.

Olvasd el ezeket:
korábbi hozzászólás
hsz2
hsz3
válasz1
válasz2

Remélem, jól sikerült belinkelnek a hozzászólásokat!

Üdv, Alex

szerk.: A lényeg: "a HDMI kábel esetén a PC játsza le a filmet, a tv monitorként üzemel." Tehát a Samu 550-es az .mkv videókat (és mindent) fog PC-röl simán vinni. Mert a PC játssza le, a TV csak megjeleniti.

[ Szerkesztve ]

"In a digital binary world, are you the zero or The One?"

(#42950) bazsika89 válasza Alex1978 (#42949) üzenetére


bazsika89
tag

Köszi szépen a választ, így már világos. :)

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.