Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43501) hcs57 válasza Mushroom (#43500) üzenetére


hcs57
őstag

BBéci Blu ray filmet látott rajta egy bevásárló központban... de lehet nem így volt, most valami ilyesmi dereng.. legalábbis erre tippelek, mert arról nem írt, hogy állítottak volna rajta bármit is.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#43502) guriga1234 válasza ORCA58 (#43498) üzenetére


guriga1234
addikt

Több dolog is lehet, de nincs kedvem itt panelekről tárgyalni, mert értelmetlen, leírtam már párszor.

Nem kell jó üzletembereknek sem lenniük, a főnökük mindig megmondja, hogy mit kell eladni. Ebbe persze beletartozik az is, hogy azokat a kiállított darabokat kell előnyösen beállítaniuk, hogy azokon legyen a legjobb kép.

[ Szerkesztve ]

(#43503) Mushroom válasza hcs57 (#43487) üzenetére


Mushroom
tag

Fogok venni egy másik kábelt, mert a mostani úgyis rövid, esetleg le tudnád írni, hogy hol és mennyiért vetted a kábelt, mert úgy látszik a tiéd mindennel kompatibilis:)? Egyébként most már nagyon ritkán csinálja és inverz színbe már sose megy át a kép, de azért jó lenne, ha tünetmentes lenne!

(#43504) anrab válasza szoja (#43497) üzenetére


anrab
addikt

ja, kibontottam a csomót! :)

(#43505) szoja válasza hcs57 (#43499) üzenetére


szoja
tag

Nagyon kitekered, amit mondtam :( Tévedésben élsz, nem szükséges minden állításnál egy másikat is korrigálnom. Vannak helyzetek, amikor nem szerencsés, ha meg van kötve az ember keze két külön funkció elválaszthatatlan összevonása miatt. Sötétben én pl csak a háttérfényt szoktam visszavenni, a fényerőhöz (szürkeszinthez) nem nyúlok. És szerintem ez szerencsésebb, mert a végeredmény minőségét tekintve jobb. Nekem - és a fórumokat olvasgatva másoknak is...

(#43506) luciferk válasza Mushroom (#43481) üzenetére


luciferk
senior tag

Azért te is keményen Philips fan vagy, maradjunk annyiban, hogy a Philips minőségi gyártónak van nyilvántartva a legminőségibb azért egy kicsit túlzás, képminőségben nem veri a többit hanem inkább a legjobbak közt van. ;) Az ati kártyával kapcsolatban meg csak annyit fűznék hozzá, hogy cseréld le az atit Nvidiára és megszűnik a gondod. ;]

(#43507) ORCA58 válasza hcs57 (#43499) üzenetére


ORCA58
addikt

Néhány gondolat a jó TV-ről

A TV-nél a legfontosabb a kép minőség, ami szubjektív. Mindenkinek más az igénye ízlése.

Philips formája szerintem a legszebb. A háttérvilágítás állításával többek között a fogyasztást is nagyban befolyásolhatjuk. Ennek hiányát nagy hiányosságnak tartom.
A SAMU B650 nél a kép méret állítását nem tudták egy gombra kitenni. Kár, hogy fényes a panel.
A SONY formája szerintem ronda.
Az LG-nek valamiért nem szimpatikus.
A PANASONIC oldalról is gyönyörű színeket produkál, de a feketéje gyenge. Nincs USB.
Van amelyik túl drága, vagy sokat fogyaszt stb. stb.

Minden esetre azt nem mondanám egyik mai márka készülékére sem, hogy nézhetetlen, hiszen évekkel ezelőtti készüléket is sokan használnak és sokan nagyon meg is vannak velük elégedve. A "probléma " az, hogy aki erre a fórumra téved, az nagy valószínűség szerint igényesebb az átlagnál.

A tökéletes TV talán több márka keveréke lenne, de ez nem lehetséges, így kompromisszumokat kell kötni.

(#43508) guriga1234


guriga1234
addikt

[Nemcsak egy eladó, újságíró is lehet hülye.]
"a térhatású megjelenítés nagyjából ötször több adatot igényel, mint egy sima dvd" - ekkora baromságot ritkán lehet olvasni. A térhatású megjelenítéshez maximum kétszer több adat kell, mint egy ugyanolyan felbontású nem térhatásúhoz. Honnan jött ki ezeknek az ötszörös adat?

(#43509) hcs57 válasza Mushroom (#43503) üzenetére


hcs57
őstag

Debrecenben vettem a M..tesztnél.a zacskón ennyi van:
50577
MMK 620 10M
4040849505775

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#43510) Barnes


Barnes
aktív tag

hello
most vettem egy tv-t (samsung le40b530) és olyan kérdésem lenne hogy d-sub kábellel összekötve hogy lehet natív felbontásra bírni? 1366x768-at szeretném

mégegy kérdés: van olyan vga kábel ami viszi a full-hd-t?
nekem max 1600x1200-at enged.

előre is köszi a válaszokat

(#43511) SpeedR válasza Barnes (#43510) üzenetére


SpeedR
őstag

Annak a tv-nek 1920*1080 a natív felbontása.
Természetesen működik "vga" (d-sub) kábellal összekötve is.

(#43512) Barnes válasza Barnes (#43510) üzenetére


Barnes
aktív tag

most néztem hogy elírtam 1366x720 ra gondoltam

(#43513) Barnes válasza SpeedR (#43511) üzenetére


Barnes
aktív tag

és mik azok az alacsonyabb felbontások amiket teljesben jelenít meg?

amúgy valamiért nem engedi felrakni 1920x1080-ra

(#43514) headhunter


headhunter
addikt

135.990 Ft-ért jó vétel?

LG 32LH7000

[ Szerkesztve ]

(#43515) BBéci válasza laszlo168 (#43476) üzenetére


BBéci
titán

De jó, hogy ezt ide is beírtad! :C

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43516) BBéci válasza Mushroom (#43500) üzenetére


BBéci
titán

Ezzel most megszegem az igéretemet.
Az idei (2009-2010) EISA díjasokat a szerkesztőség tesztlaborjában és a Hiltonban láttam és csak Blu-ray filmet néztem rajtuk. Illetve Berlinben az IFA Philips pavilonjában is alaposan megvizsgáltam a kiállított tévéket.
Nem csak szaggatott, hanem elmosódott a mozgókép. Amíg nincs gyors mozgás, gyönyörű a kép, kívánni sem lehet szebbet. A demófilmen a piros ruhás csaj hajszálait egyenként meg lehet számolni, de amint elindul balra, elvesznek a részletek. Az elefánt lábával és a tigris szőreivel ugyanez a helyzet. Ezen kívül némi dupla kontúr is felfedezhető az élek jobboldalán, például az említett csaj karja mentén.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43517) BBéci válasza hcs57 (#43501) üzenetére


BBéci
titán

Órákig állítgattuk, hátha sikerül javítani rajta.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43518) SpeedR válasza Barnes (#43513) üzenetére


SpeedR
őstag

Nem igazán értem a kérdést. A tv bármilyen felbontást meg tud jeleníteni teljes képernyőn.
Milyen vga-d van?

(#43519) BBéci válasza g_peti11 (#43490) üzenetére


BBéci
titán

A B850-es plazma is ciripel, ami engem eléggé zavar. Hozzáteszem, nálam bemutató készülék van, minden csatornaváltáskor kiírja: not for sale!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43520) BBéci válasza woodpaul (#43461) üzenetére


BBéci
titán

Számodra mi az elérhető ár? Mekkora szobában használnád?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43521) SKol válasza BBéci (#43433) üzenetére


SKol
csendes tag

Üdv...engem is érdekelne az idegenvezető túrád!

(#43522) fury71


fury71
aktív tag

Hali!

Úgy látom itt a Samsung B650-es best buy (bár szvsz nem csak itt). Naponta több hozzászólás is van erről a típusról. Olvastam róla jót és rosszat is. Én kinéztem a 46B650 vagy 46B651-t. Lenne pár kérdésem a tulajokhoz.
Először is napi szintem lesz analóg UPC adás nézve rajta. Milyen a képe kb. 3m távolságból?
Több helyen néztem már és a kontrasztja meggyőzőnek tűnik pl. az LG és Sony-hoz viszonyítva.
Viszont eléggé tükröződik, akkor a panel eleje üveg? Azért kérdezem mert ha a gyerkőc esetleg nekivág valamit (remélem nem lesz ilyen) betörhet, vagy nem kell emiatt aggódnunk? Szerencsére szemben nem lesz ablak vagy lámpa ami visszaverődne a képernyőn.
Fogyasztása milyen? Esetleg érdemesebb várni egy LED-esre?
A súlya alapján nem egy könnyű darab, igaz nem is túl nehéz. Nálunk falra lenne szerelve. Kérdezem, megoldható-e a felhelyezése úgy hogy azért jól és stabilan is álljon?
Mivel PC is lenne rákötve egy HM erősítőn keresztül, milyen az input-lagja, élvezhetők-e a játékok rajta?
A negatívumokról is várnék pár szót. Mire figyeljen az ember vásárláskor, stb?
Egyenlőre ennyi.
Előre is köszi!
Üdv

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#43523) woodpaul válasza fury71 (#43522) üzenetére


woodpaul
őstag

Szia!

Ugyanilyen tévém van, és egészen hétfőig UPC analógom volt. Mivel lejárt a hűség, lemondtam, és most váltok digire. Holnap jönnek beszerelni, remélhetőleg jobb lesz a képe, mint a UPC analógé, mert az bizony nagyon "mintás" :) volt.

Üveg van a panel előtt, de szerintem nem tükröződik vészesen. Ha nincs fényforrás vagy ablak a háttérben, akkor nem fog zavarni.

Lehet kapni hozzá falikonzolt, azzal kényelmesen falra szerelhető (bár egyes tapasztalatok szerint néha "ropog").

A LED-es tévé beszámolók szerint nem fogyaszt jelentősen kevesebbet, jobb megvárni azokat a modelleket, ahol LED-et nem csak háttérvilágításra használják.

Nem próbáltam játékot rajta, de sokan használják itt konzollal, nem számoltak be zavaró lagolásról.

Vásárláskor a panel típusára érdemes figyelni (ez a készülék jobb oldalán lévő matricáról olvasható le), de sokak szerint abszolút semmi jelentősége, milyen panel található a készülékben.

Remélem, segítettem a választásban. Igaz, az első LCD tévém (CRT-ről váltottam), de nagyon-nagyon elégedett vagyok a kép minőségével és a szolgáltatások gazdagságával is.

Androidő

(#43524) woodpaul válasza BBéci (#43520) üzenetére


woodpaul
őstag

Max. 100.000 forint. A szoba becsléseim szerint kb. 5m x 5m.

Androidő

(#43526) Fidel76 válasza fury71 (#43522) üzenetére


Fidel76
tag

Először is napi szintem lesz analóg UPC adás nézve rajta. Milyen a képe kb. 3m távolságból?
Crt-hez képes rosszabb lesz. Ha tudod nézd meg 1 üzletbe a képét ahol analog jel megy rá.
Viszont eléggé tükröződik, akkor a panel eleje üveg? Azért kérdezem mert ha a gyerkőc esetleg nekivág valamit (remélem nem lesz ilyen) betörhet, vagy nem kell emiatt aggódnunk?
Nem tükröződik jobban mint 1 crt. Énszerintem a panel sérülhet inkább 1 nagyobb ütéstől, ami vizszintesen éri. Elötte a védőüveg inkább karcolható. Mondjuk én még nem probáltam, de biztos van az az erő amivel 2be lehet tőrni a kijelzőt.:)
A forumon már írtak gyerekes vásárlók is és abból az jött le, hogy a gyerek nagy ellensége az lcd,plasmának.
Fogyasztása milyen? Esetleg érdemesebb várni egy LED-esre?
Fogyasztása beállítás függő. Ha semmit nem állítasz akkor kb 30-40W lehet a különbség közöttük. Beállítva a fele kb. Na most megnézed átlagba napi szinten mennyit tvzel és kis számolás után megnézed a 2 tv árkülönbözetét. Ha greenpeace tagot kérdezel biztos ledesre szavaz + manapság ez divat/trendi dolog(és + pénz a gyártóknak, ugyanis a "led"est olcsobb gyártani, de mégis drágább) Jobb tisztába lenni, hogy a led tv csak a háttérvilágításba különbözik, röviden a fénycsöveket cserélték le ledekre. Pár elönye azért van a ledesnek:
-vékonyabb(1 forumozót idézve"könnyeb a port letörölni a tetejéről"):)
-kevesebbet fogyaszt
-led-nek nagyobb az élettartama(lehet ez késöbb meghálálja magát, ki tudja?Ilyen kimutatások,statisztikák nem nagyon készülnek. Tudni kellene a másik fajtának az élettartamát)
Kérdezem, megoldható-e a felhelyezése úgy hogy azért jól és stabilan is álljon?
Szerintem ez mindegyik lcd,plasmanál megoldott.
Mivel PC is lenne rákötve egy HM erősítőn keresztül, milyen az input-lagja, élvezhetők-e a játékok rajta?
Akiknek ilyen tipusuk van nem panaszkodtak még itt, mindegyik elégedett volt emlékeim szerint.
A negatívumokról is várnék pár szót. Mire figyeljen az ember vásárláskor, stb?
Legtöbb vita itt a panel kékesedéséről volt. Sok tipp van, de az igazság még odaát van.:)
-ha neten veszed van 8 napos elállási jogod ami annyit jelent ha bármi gondod van visszaviheted.(ezt a költséget neked kell állni ilyen esteben)Ezért érdemes a futárt várakoztatni 1 kicsit, hogy az alap dolgokat meg tudd nézni.
-érdemes csinálni kék,vörös,zöld,fekete,fehér,szürke full hd-s képeket(1920x1080)és 1 pendrivera rátölteni, hogy a fő és alpixelhibákat is meglásd.(ez elég gyorsan megvan)Ugyanis a samsung 3 napos garanciát biztosít bármely fő vagy alpixelhiba esetén, akár 1 dbnál is. 3 nap után a ki tudja milyen számú iso szabvány szerint járnak el.
Én még 1 dvd filmet is ráraktam a penre, hogy megnézzem mennyire kékül az alja és a teteje vagy ha az oldalán van fekete csík mennyire kékül ott is.(amugy sima nézésnél semmit se látsz ebből a kékülésből teljes képernyőnél):)
-beüzemelést mindenképpen várja meg a futár.
-garancia papírt is nézd meg, hogy jó-e minden. Hivatalos garancia papír szürke hologramos, de az elöző évi végi változások miatt tudomásom szerint nem csak a hivatalos garis tv-ket köteles javítani a szervizük, hanem az összeset.
-Üzletben vásárlásnál kibontás/kiprobálás nélkül semmit se szabad vásárolni! Régebben volt itt ilyen sztori, hogy törött panelos lcd-t adtak el és otthon kicsomagolásnál vette észre az üzlet meg ráfogta, hogy nála keletkezett a hiba és ugrott a gari a pénzel együtt. Emlékeim szerint az ismerettsége segítségével erős nyomásra tudta csak kicseréltetni.
-Üzletben vásárlásnál nincs 8 napos elállási jogod.
-Ha te viszed haza érdemes a doboz méreteivel tisztába lenni és a kocsid méreteivel.:) Lapostvket fektetve nem szállítják, mert könnyen kárt tehetsz a paneljába.(főleg a mostani útviszonyok mellett)

[ Szerkesztve ]

(#43527) Lipton válasza fury71 (#43522) üzenetére


Lipton
őstag

December végén vettünk egy 46B650-est (AA05 panellel, ha jól emlékszem).

Nekünk T-Kábel van 45 adóval. A csatornák minősége nagyon eltérő minden tekintetben. Maga a TV nagyon szép képet ad, vannak "tökéletes adások", de sajnos van olyan is, amin "nincs fekete", stb. Ez nem a TV hibája. Összességében jobb lett mint amire számítottam.

Kontraszttal nincs gond, teljesen jó.

Már lényegében beállítottam a TV-t, de érdemes szerintem nappali és éjszakai használat között kicsit állítani, mert éjszaka nagyon erős lesz a nappal beállított kép (szerintem).

Tükröződik, de engem egyáltalán nem zavar. Kikapcsolva tényleg feltűnő, de menet közben már nincs semmi gond. Nyilván ez nagyban függhet az elhelyezéstől, nálunk ablak a mellette lévő falon van, de nem zavarja. Az eleje plexi vagy valamilyen műanyag, nem üveg. Vigyázni kell a tisztítással, a gyerek meg ha vandál, akkor minden TV-t tönkretehet :)

Fogyasztást nem tudok, megmérem majd valamelyik nap. Amennyivel többe kerül a LED-es, összességében nem biztos, hogy annyival kevesebbet fogyaszt. Nyilván persze nem csak a fogyasztása más. (ez 270k volt hologrammos magyar samsung garilappal + rendes számla, nekem nem érte meg többet fizetni egy LED-esért). Amire a csövek ebben elgyengülnek, már régen a szemétdombon lesz más miatt (elavult technológia, más hiba amit nem éri meg majd megjavítani, stb.)

Nekünk gyári talpon van, azzal nincs gond.

Vásárlás a szokásos...
- bontatlan sérülésmentes doboz
- magyar hologrammos garancia lap
- Én nem bontottam ki a boltban, mert nem tudtam mennyire lesz rossz visszacsomagolni.
- Szállítás állítva.

Ami tetszik:
- nagyon szép kép, jó fekete, jó színek, és ez a legfontosabb
- 100Hz nekem tetszik
- widgetek (időjárás nagyon tetszik pl.)
- lejátszik sokmindent pendriver-ról vagy hálózatról.
- sok állítási lehetőség, logikus menürendszer

Ami nem tetszik benne:
- csak menüben lehet állítani a képarányt, közvetlen gombbal nem, ez nem olyan kényelmes
- TXT-ből csak egy "messze lévő" gombbal lehet kilépni a távirányítón. A Panasonic-nál amivel beléptél, azzal ki is lehet kapcsolni - sokkal jobb.
- nem játsza le a DTS hangot (HTPC-t használok, ez nem annyira hátrány nekem)
- youtube nehézkes (ez csak érdekesség, soha nem fogod használni...)
- pár dologban kicsit lassú a menü
- hangja nem egy nagy szám, de ez nem volt szempont nekem

A légyen, nem bántam meg, hogy megvettem. Most is ezt venném.

[ Szerkesztve ]

(#43528) KDavid17


KDavid17
aktív tag

Sziasztok!
Válaszolna valaki erre?
Előre is köszi!

(#43529) Tommee válasza Barnes (#43513) üzenetére


Tommee
aktív tag

A monitor(a TV-d) tulajdonságainál ki kell venni a pipát "A monitor által meg nem jeleníthető üzemmódok elrejtése" jelölőnégyzetből.
Én csak így tudtam 1920x1080-as felbontást beállítani,
de azt csak 60Hz-es képfrissítés mellett (Kiterjesztett módban mehet különböző képfrissítéssel 2 megjelenítő, klón módban viszont csak azonos képfrissítésen lehet a 2 megjelenítő->Ati-nál legalábbis).

(#43530) hcs57 válasza #46372352 (#43525) üzenetére


hcs57
őstag

Első: nem méretezett beállítás, második: a panel működése azonos, de a két tv képe nem egyforma.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#43531) BBéci válasza KDavid17 (#43528) üzenetére


BBéci
titán

A képpontok száma nem elég nagy különbség?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43532) szoja válasza #46372352 (#43525) üzenetére


szoja
tag

dantre:

A Philips-nek is van torzítás és csonkításmentes 4:3 megjelenítési módja. Valószínűleg a Pana és a Philips paneleknek csak a típusa ugyanaz, nem hiszem, hogy egy az egyben megegyeznének.

[ Szerkesztve ]

(#43533) BBéci válasza #46372352 (#43525) üzenetére


BBéci
titán

Mindegyik lapostévén eredeti méretben (natívban) lehet nézni a beérkező jeleket, a 4:3-ast is.
Szerintem nem is szabad máshogy.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43534) BBéci válasza woodpaul (#43523) üzenetére


BBéci
titán

"Jobb megvárni azokat a modelleket, ahol LED-et nem csak háttérvilágításra használják."

Ez alatt mit értesz?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43535) jasek70


jasek70
csendes tag

Érdekesség képpen:

Indulnak a 3D-s tévék:

[link]

jasek

(#43536) BBéci válasza woodpaul (#43524) üzenetére


BBéci
titán

Még egy adatra szükségem van, mielőtt válaszolok. Mit értesz hangrendszer alatt? 5.1 hangdoboz szettet és egy erősítőt?
Ha igen, ez elfogadható minőségben nem jön ki annyiból, pláne nem 5x5-ös szobába.
Nézz be a Házimozi erősítő topikba!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43537) guriga1234 válasza jasek70 (#43535) üzenetére


guriga1234
addikt

A Sky már hónapokkal ezelőtt tett ilyen bejelentést.

(#43538) BBéci válasza #46372352 (#43525) üzenetére


BBéci
titán

Mekkora távolságból fogod nézni a 32 colos tévét?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43539) guriga1234 válasza BBéci (#43536) üzenetére


guriga1234
addikt

Az elfogadható minőség erősen szubjektív, mindenkinél mást jelent. Természetesen lehet már 100k alatt is kapni ilyesmit. Az már más kérdés, hogy akinek magasabb igénye van, az nem olyat vesz.

(#43540) kormi0312


kormi0312
senior tag

sziasztok,
mennyi az esélye annak hogy a Samsung 40B650 és a 46B650-nek S-PVA (tudomásom szerint legjobb nativ kontraszttal bíró) panelja van, ha mondjuk neten vásárolom?
köszi a segítséget előre is!
üdv.

(#43541) guriga1234 válasza kormi0312 (#43540) üzenetére


guriga1234
addikt

50%. Vagy azzal kapod, vagy nem :))

(#43543) woodpaul válasza BBéci (#43534) üzenetére


woodpaul
őstag

Kb. ezt: [link]

Igen, erősítő + hangdoboz. Ja, meg BluRay lejátszó. :D
No, majd átnézek a házimozi topicba, ne itt offoljunk.

Persze, akinek van jól bevált hangrendszere, annak megköszönöm, ha megosztja a típusát privátban. THX!

[ Szerkesztve ]

Androidő

(#43544) BBéci válasza guriga1234 (#43539) üzenetére


BBéci
titán

Nyilván arra gondolok, ami számomra elfogadható.
Egy bizonyos szint alá nem megyek, inkább hallgatom a tévé saját (elég szerény képességű) hangszóróit és a pénzen veszek valami mást.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43545) BBéci válasza woodpaul (#43543) üzenetére


BBéci
titán

Ez is háttérvilágítás. Két és fél éve a Samsung F96-ost teszteltem, az is így működött.
Lehetne sorolni a local dimminges modelleket, pl. LG- LH9000.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43546) guriga1234 válasza BBéci (#43544) üzenetére


guriga1234
addikt

Ami számodra elfogadható, az más számára bőven sok, vagy nagyon kevés lehet. Mint írtam, ez erősen szubjektív. Ezzel kapcsolatban is az a véleményem, mint a tévékkel kapcsolatban is: el kell menni, személyesen kell meggyőződni. Meg kell hallgatni, és úgy választani.

(#43547) BBéci válasza #46372352 (#43542) üzenetére


BBéci
titán

3 méterről egy 32 coloson nem látni a HD és a full HD közti különbséget.
http://www.hazi-mozi.hu/cfiles/1211/Kepmeret_felbontas.jpg

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43548) BBéci válasza BBéci (#43547) üzenetére


BBéci
titán

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43549) BBéci válasza guriga1234 (#43546) üzenetére


BBéci
titán

Ez nem csak a Te véleményed, hanem alaptétel. Mindent csakis alapos kipróbálás, meghallgatás után szabad megvenni.
Viszont az otthoni körülményeket reprodukálni elég nehéz egy áruházban.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.