Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15966) Gallmix válasza ρσгτσ (#15953) üzenetére


Gallmix
aktív tag

https://itcafe.hu/hir/e-kereskedelem_inflacio_felmeres.html

Itt is ír olyanokat amik csökkentek, vagy alig emelkednek... bár nem ez a jellemző valóban. inkább emelkedés esélyesebb... szerintem is... Arra az árszintre amin pár éve volt kevésbé valószínű, hogy visszamegy, egyelőre...

Közben hallgattam egy rádiós beszélgetést, adást, ahol a két műsorvezető majdnem összeveszett, hogy a roller zöld-e vagy sem :D

Egy cikket elemeztek, és a teljes életciklust nézve, az alapján nem sokkal marad el egy autóétól a környezetre gyakorolt hatása.

A másik műsorvezető szerint az a lényeg, hogy lokálisan nincs kibocsátási probléma...

:D

Igen ám, de ez olyan, mintha a szomszéd kertjébe borítanánk a szemetet, mert nálunk minden szép az meg, hogy máshol mi van kit érdekel :D

A Valódi zöldítés szerintem is inkább az, ha megoldást keresünk k a problémákra, és nem a szőnyeg alá söpörjük végső soron.

Amúgy a rollert nem tartom rossz dolognak, kiegészítésnek, bizonyos helyzetekben nagyon klassz és hasznos tud lenni, ezért is gondolkoztam el rajta...

Viszont a mozgás is fontos/jó dolog, így pl jó idő esetén/ ha nem "sietős" akkor inkább kerékpárral megyek a környéken legalábbis, máshova nyilván nem viszi magával az ember feltétlenül...

Egyébként azt is meg akartam még kérdezni, hogy rollereknél a biztonság az, hogy van megoldva? Sokszor látom, hogy csak le van támasztva itt ott... gondolom van vmi zár, mint motoroknál... (bár azt nem tudja senki a hóna alá csapni ugye...)

Az jó, ha ennyit eltudsz vele menni :) Közben rákerestem, jó kis gépnek tűnik leírás alapján (40 km stb)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.