Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) zs.tom válasza Petyke77 (#6849) üzenetére


zs.tom
tag

Nem hangzik rosszul, most hallok róla először. Mennyire édes karakter? Említik itt a tonkababot mennyire jön át?

(#6852) Petyke77 válasza zs.tom (#6851) üzenetére


Petyke77
tag

Alapvetően kicsit édes karakterű de gondolom az ámbra meg a citrusok miatt összességében kifejezetten férfias az összhatás. Nagyon jól kevert illat nem lóg ki belőle egyetlen összetevő sem de pl a málna érződik,tonkát én nem érzem külön. Nem tudnám semmihez hasonlítani igazából de fragnatican is sokan írják hogy meglepődtek milyen minőségi cucc az árához képest.

(#6853) zuioch válasza r3dsnake (#6640) üzenetére


zuioch
aktív tag

Wood Rocky Mountain oriasi kedvenc, valami egeszen kulonleges illat, nem az a trendi hu de meno, inkabb olyan misztikus :) azota sem talaltam hasonlot, neked sikerult?

(#6854) mufi


mufi
senior tag

Nők részére ki csinál olyan review videókat mint pl Fragboy vagy Jerremy?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6855) Kimmuriel válasza mufi (#6854) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Nekem a Cleo Cam nevű YouTube felhasználó ugrott be elsőnek, idegesítően lassan beszél, de legalább érthető amit mond, és jól körülírja az illatokat: [link]

(#6856) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Moschino Fresh Couture eau de toilette nőknek
:Y

[ Szerkesztve ]

(#6857) r3dsnake válasza zuioch (#6853) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezt az illatot nem én "hordom", úgyhogy magamra nem szeretnék pont ugyanilyet. De tényleg nagyon kellemes illat. Az a furcsa benne amúgy, hogy tesztcsíkok totál semmilyen, viszont ruhán/bőrön meg kb napokig érződik intenzíven. Baromi jó illat, kicsit bánom, hogy nem én találtam rá hamarabb. :)

(#6858) zuioch válasza r3dsnake (#6857) üzenetére


zuioch
aktív tag

Errefele a kutya sem ismeri, meg senkin nem ereztem, meg ugye mivel nem mai, nem is kapni boltokban csak neten. :)

(#6859) r3dsnake válasza zuioch (#6858) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akin éreztem, Hollandiában vette. Amúgy douglas-ben találtam szegeden is, úgyhogy tuti van nagyobb városokban.

(#6860) kk831228 válasza r3dsnake (#6859) üzenetére


kk831228
addikt

A douglas-be látram én is de szerintem He Wood volt... :F
Megszagoltam papíron de kb. említésre sem volt méltó... :B Lehet bőrön más lett volna a helyzet... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6861) zuioch válasza kk831228 (#6860) üzenetére


zuioch
aktív tag

He Wood tenyleg zero.

(#6862) r3dsnake válasza kk831228 (#6860) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A rocky mountain is He Wood, nem? Én fújtam magamra picit a douglasban és egész nap az az illat érződött rajtam, amit egy barátom is használ. Tesztcsíkon meg semmilyen volt.

(#6863) slick-adam válasza r3dsnake (#6862) üzenetére


slick-adam
aktív tag

He Wood persze, de flanker. tök más szvsz. a többseg a Rocky-t tartja a legjobbnak.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6864) Jhonny06 válasza slick-adam (#6863) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én a Silver Wind Wood-ot használom. Mivel ez is flanker, sokan rá se bagóznak, de szerintem a legjobb közülük. A He Wood-ot én nagyon megbántam, szerintem hordhatatlan, a Rocky meg totál púderes volt a bőrömön, kb. semmi nem jött ki belőle, pedig az illatjegyek alapján jónak tűnt.

(#6865) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Szimatoltam ma is néhány fűszeresebbet, kedves volt az eladó hölgy. Ami nagyon kiemelkedő volt közülük az a BVLGARI Man In Black. Ilyenem tuti lesz egyszer, nagyon kellemes illata van bőrön is.

(#6866) -secret- válasza r3dsnake (#6865) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Antonio Banderas King of Seduction illetve a Diesel Zero Masculine-t szagizd meg, olcsóbb kategóriás fűszeres parfümök, csak ajánlani tudom őket.

Mostanában parfüm fanatikus lettél? :D

[ Szerkesztve ]

(#6867) r3dsnake válasza -secret- (#6866) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi a tippeket. Fanatikusnak nem mondanám, de szeretnék tisztában lenni a témával kicsit. :)

Pénzem úgysincs rá, ezért így élem ki magam ebben. :D

[ Szerkesztve ]

(#6868) -secret- válasza r3dsnake (#6867) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem van 7-8 fajta de kegyetlen sok félét tudnék még venni a klasszikusokból is.

Most egy Diesel Masculine-t szeretnék de most még ~5000 forintot is sajnálok rá azért, hogy legyen kilencedik is...

(#6869) kk831228 válasza r3dsnake (#6867) üzenetére


kk831228
addikt

Pénz nélkül ez se megy sajnos... :O Ez van most kosárba... [link] Csak rá kellene nyomni a megrendel gombra.. :O :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6870) -secret- válasza kk831228 (#6869) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Micsoda? Nekünk nem mutatja ugyebár.

(#6871) slick-adam válasza kk831228 (#6869) üzenetére


slick-adam
aktív tag

inkabb ird le! igy nem mutatja a kosarad. kivancsi vagyok.:)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6872) Fr@nkieWilde válasza kk831228 (#6869) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Ez így üresen nem lesz nagy tétel. : :DDD

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#6873) kk831228 válasza slick-adam (#6871) üzenetére


kk831228
addikt

[link]

kovesli: ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6874) slick-adam válasza kk831228 (#6873) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nem aprozod el.:)

amugy pontos a megadott 2ml?
sajnos itt a német notino nem árul probakat, pedig sokat segitene.:(

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6875) kk831228 válasza slick-adam (#6874) üzenetére


kk831228
addikt

Na, hát ezt nem mértem még le... :B Ki tudja... :D

Majd lehet szétosztom 2-3 hónapra, egybe elég sok az az 50000...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6876) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Amúgy nagyon durvák a parfüméria árak az online árakhoz képest. Ez a BVLGARI, amit Szegeden próbáltam az üzletben 23k volt, míg online 8ezer. Bármilyen segítőkész is volt az eladó, nem vagyok a saját pénzem ellensége. Kicsit hülyén érzem magam miatta, hogy kipróbálgatom üzletekben, amit szeretnék, majd úgyis online rendelem, de ez van.

(#6877) mufi válasza ×HULK× (#6856) üzenetére


mufi
senior tag

Ezt csak most láttad?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6878) petr89


petr89
csendes tag

Kis infó:

A Mammut Douglasben megjelentek a Tom Ford dezodorok (pontosabban body spray). 150ml hajtógázas flakon, Tobacco Vanille, Tuscan Leather és Noir de Noir illatokkal. áruk 18e ft körül van, illatra a TV-ben sokkal jobban dominál a vanília már az elején, TL egészen hasonló a parfümhöz, NdN-t nem szagoltam, annyira nem kedvelem az illatot.

(#6879) Fr@nkieWilde válasza petr89 (#6878) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

18 ezer... Pont megéri.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#6880) zs.tom válasza Fr@nkieWilde (#6879) üzenetére


zs.tom
tag

Befújsz vele a wc-ben :))

(#6881) Jhonny06 válasza petr89 (#6878) üzenetére


Jhonny06
veterán

Valahogy nem tudnám elképzelni, hogy kondi után, "Axe-szerűen" húzok ezzel egy csíkot a levegőben.. :DDD Főleg nem egy NdN esetében. Legalább azért "vizezve" van, vagy hasonló intenzitású?

(#6882) petr89 válasza Jhonny06 (#6881) üzenetére


petr89
csendes tag

hát a TV-t nem ajánlanám közösségben történő konzervzuhanyzásra :DD

(#6883) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Sziasztok!

Valaki tapasztalt vén róka, megtudná nekem súgni, h van-e illatbeli különbség a BRUT EDC és EDT között, a régi termékpalettához képest?

Csak mert Apám anno nagyon favorizálta és mindig is kereste ezt az illatot, így gondoltam a közelgő ünnepek alkalmával meglepem egy szettel, de csak is akkor ha a jó öreg, eredeti illatot adja vissza a termék, mert nagyon háklis tud lenne erre, teljesen jogosan! Pl deóból a világos zöldre közölte, h az bizony nem az eredeti, és csak utólag koppantam, h a sötétzöld kellett volna, szóval rendesen képben van... :P

Tehát megtudtok abban erősíteni, h ez a termék oly sok év óta még mindig változatlan? :U

[ Szerkesztve ]

(#6884) Jhonny06 válasza PrinceHerceg (#6883) üzenetére


Jhonny06
veterán

64'-es illat, kizárt, hogy ne változtattak volna rajta azóta. Kérdés, hogy használja-e jelenleg, mert az üveg alján lévő batch code alapján rá lehet keresni neten, hogy mikori gyártás és ahhoz hasonlítani a boltban.

[ Szerkesztve ]

(#6885) PrinceHerceg válasza Jhonny06 (#6884) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Nem nem használja, de anno egy nagyszülőknél még 97-ben lejárt Aftershave-ben is megérezte a neki kellő illatvilágot, szóval talán van még esélyem... legalább is remélem! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6886) Gyick


Gyick
őstag

üdv!

[link] ilyesmit lehet rendelni a notino-ról?Nem pont ezt akár hasonlót.Keresetem de nem találtam bár nem tudom mi a pontos magyar neve.

[ Szerkesztve ]

(#6887) krisztianAMG válasza Gyick (#6886) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Persze! Nálam kettő is használatban van.

(#6888) Gyick válasza krisztianAMG (#6887) üzenetére


Gyick
őstag

Danke sehr ☺️

(#6889) kk831228


kk831228
addikt

Egy kis Tauer discovery set... : :) [link]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6890) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

eMag:

Hugo Boss The Scent Férfi parfüm, Eau de Toilette, 100 ml 12.990 ft

(#6891) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Emlékeztek még mikor az iparfümérián (én még így hívom:D ) lehetett kapni 5ml decant aventust? Lassan két éve, hogy megvannak és besárgultak. :( a fejillat megmaradt de a többi szétesett. :/ találkozott már valaki ilyennel? Nagyon remélem, hogy nem fogok hasonlóan járni a többi drága illataimmal. Más: kapok ezer bf akciós levelet többek között iparfumerias-t. Állítólag hihetetlen akcióik vannak, de én azt vettrm észre, hogy nincs olyan niche illat amine lenne 20-40% drágább, mint kora ősszel. Emlékszem Interlude Man 32e volt most 52 a teszter. Értem én, hogy karácsony, de ez már...

[ Szerkesztve ]

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#6892) Jhonny06 válasza sonkabence (#6891) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem tudom, hogy az Iparfüméria milyen decant-ot küld (műanyag vagy üveg), de ezek sajnos nem feltétlenül bírják hosszú ideig. Érdemes teflonszalaggal körbetekerni a menetet, amire a szórófejes rész csavarodik fel, így nem levegőzik, meg szállításnál nem tud kifolyni. Nekem van 5-10ml-es decant-om, ami kb. 2 éves, de ezt nem igazán érzékeltem még. Bár mindegyik üveg és a fentebb leírt módon vannak elkészítve + megfelelően tárolva. A műanyagot kerülni kell, az tuti.

Amúgy van olyan, hogy szereznek egy olcsóbb szállítmányt, ilyenkor előfordul Interlude teszter olcsón, de alapból drágább illat, szóval nem arról van szó, hogy "felárazzák", majd abból le. Ennek igazából ez a normál ára.

[ Szerkesztve ]

(#6893) Mercutio_


Mercutio_
félisten

notino-n Lalique - Encre Noire 100ml teszter 7.200,-

Creed - Green Irish Tweed 2.5ml minta 1.600,- (ha valaki pesti és rendel amúgy is ezt hozzácsapná nekem?:R)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6894) kk831228 válasza Mercutio_ (#6893) üzenetére


kk831228
addikt

Amúgy meg 9000... :B Nem veszek vakon, viszont mintát majd biztos venni fogok kipróbálni... :R

Esetleg ha valaki átveszi teszt után tőlem ha nem tetszik... :))

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6895) summersam


summersam
csendes tag

Sziasztok!
Tudnàtok ajánlani L'artisan parfümöket (férfi)?
Ami eddig megvolt Tea for two,Noir Exquis.Hasonló illatok jöhetnek.Timbuktu milyen?
Köszönöm.

(#6896) slick-adam válasza summersam (#6895) üzenetére


slick-adam
aktív tag

hat en a T4T-ra nem mondanam, hogy "ferfi".:D L'Artisan-ok többnyire unisex-ek.

nekem kedvenc parfümöm a Timbuktu. zöld mango, tömjén, papirusz. nagyon jo. de nem szabad elsietni az ismerkedest, nekem elöször nem is igazan tetszett.

mondanam meg a Dzongkha-t, de az elegge megoszto egy illat. annak megtöbb idö kell. az is tömjén, írisz, hideg & öreg bör, licsi, ...

meg amit en nagyon szeretek, az a Voleur de Roses ("a rózsák tolvaja"). ferfi illatkent arultak eleinte, ma már unisex-kent, de szerintem inkabb fefi iranyba billen. pacsuli, rózsa és szilva. DE! ebben a rózsa es a szilva a hatterben vannak, az erös, földes, közelröl szagolva orrot karcolo pacsuli dominal, ami szvsz baromi jo. elsöre sokkolo lehet.:D

ja és persze a Dzing! na ez hivatalosan nöi parfüm, de siman unisex, söt, több ferfinek van, mint nönek. kicsit allatias cirkusz illat (vagy egyeseknek régi antikvarium... régi megsargult könyvlapok)

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6897) updog


updog
senior tag

Sziasztok,

Ígérem, utolsó hsz. ebben a témában :) Fragonardék tartanak Black Friday-t, 20% kedvezmény jár minden rendelésre, 25EUR a szállítás. Be szeretne szállni valaki?

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#6898) Kimmuriel válasza summersam (#6895) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

A L'Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe nekem nagy kedvencem, ajánlom mindenkinek legalább egy megillatolás erejéig! :K

(#6899) ×HULK× válasza slick-adam (#6896) üzenetére


×HULK×
csendes tag

Nekem a régi antikvárium érzést a Heeley Parfums Cardinal-ja adja.A tömjéntől és a papirusztól olyan mintha egy régi könyvtárban járnék,de hogy mégse legyen komor az illat az édes rózsa,mirha,és ámbra egyedivé teszi a parfümöt.

(#6900) Petyke77


Petyke77
tag

Nincs valakinek esetleg Dior Sauvage decantja vagy eladó megúnt üvege? Amennyire utáltam elsőre most hogy hordtam egy mintát pár napig nagyon bejön...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.