Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) petr89 válasza kk831228 (#6700) üzenetére


petr89
csendes tag

mostmár van 30ml-es casamorati vonal is. tavaszra már elhatároltam egy mefisto beszerzésére való tőkét, addig viszont egy jó oud-ot keresek. a versace nagyon jó, de a montale-k nagy részétől rosszul vagyok sajnos.

az Aventusra meg ráuntál. ezért szoktam ritkábban hordani, és érdekes módon nem akkor vagyok oda érte a legjobban amikor rajtam van, hanem amikor másnap, vagy több nappal később megérzem az illatát a pulóveremen, sálamon vagy a kabátomon. na az nekem az élmény :))

(#6702) zs.tom válasza kk831228 (#6700) üzenetére


zs.tom
tag

Az az is volt... Mindenki odáig van vele, közben iso e super meg 1-2 akkord fölé, általában az unexperienced orrokat lehet átvágni vele.

(#6703) kk831228 válasza petr89 (#6701) üzenetére


kk831228
addikt

Na az jó hogy van 30 ml-s vonal... ;) Most tudtam meg, hogy a párom, ahol dolgozik van pár sahlini parfüm... Meg is szagolgattam mindet, és elég jó a férfi vonal belőle, pedig citrusos valamennyire, de mégis tetszik...

Az a baj nekem nem tetszettek egyáltalán a citrusosak, így azokra rá se néztem, most viszont a sahlini után sajnos rá kellett jönnöm, hogy ezek a niche citrusosak teljesen másak... Így aztán lehet ki kell próbálnom, pl.egy Mehpisto-t stb... :O :D

Jhonny06 : Ebből rendeljél most már... :D [link]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6704) Kimmuriel válasza kk831228 (#6703) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Zólyomi Zsoltnál is vannak Sahlini parfümök.

(#6705) kk831228 válasza Kimmuriel (#6704) üzenetére


kk831228
addikt

Igen, láttam... :R :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6706) mufi válasza kk831228 (#6700) üzenetére


mufi
senior tag

Azért van nekem is kb 25 illat még mellette mert amit gyakrabban használok, az előbb utóbb uncsi lesz...
S ez mindennel így van...egy idő után már az új ferrarinak sem az a feelingje amikor beleülsz...sajnos...
Mondjuk én Aventust ilyenkor már nem nagyon használok...TF noir de noir, Black aoud, red vetyver....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6707) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Mivel itt csupa olyan ember van, aki odafigyel a megjelenésére, biztosra veszem, hogy tudtok ajánlani nekem olyan stílus blogokat, amelyeket érdemes olvasgatni (külföldi és itthoni egyaránt lehet). Nem "5 divattipp, hogyan viselj sportzakót" és hasonlókra gondolok, hanem amiből valóban lehet tanulni, fejlődni.

(#6708) zs.tom válasza krisztianAMG (#6707) üzenetére


zs.tom
tag

Ha sportzakózol neked divatblog kell :D

(#6709) Lacus_84


Lacus_84
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy hol tudnék venni Armani Attitude parfümöt? Úgy sejtem, hogy itthon már nem forgalmazzák, ebay-en láttam, de 200$ plusz posta... Néhány évvel ezelőtt volt egy ilyenem, és nagyon szerettem, messze a legjobb illatú parfüm amit eddig használtam, de most sehol nem találom. Hátha van még valakinek valahol elfekvőben :)
Vagy ha ez nem, akkor valami mást tudnátok ajánlani, ami hasonlít ehhez az illathoz?

Köszönöm előre is!

(#6710) krisztianAMG válasza krisztianAMG (#6707) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Ezt egy ZS osztályú blogról másoltam be elrettentő példaként. :)

(#6711) petr89 válasza krisztianAMG (#6710) üzenetére


petr89
csendes tag

Régen volt a hestyle.blog.hu nem tudom él-e még, vagy esetleg újraindult, szerintem az volt az egyetlen férfiaknak szóló színvonalas divatblog.

(#6712) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Valakinek van esetleg Montale Intense Peper-je, amit nem használ?
Most szombat éjjel sikerült az 1 millis mintából kb. 85%-ot magamra önteni.
Maga az illat így is úgy is brutális, és nagyot üt, így viszont 3 hajmosás után is érezni még. De ettől függetlenül is hihetetlen jó illat.
Ha valakinek lenne, akkor megegyezhetnénk.
Köszönöm.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#6713) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Diesel Masculine-t hol lehet a legolcsóbban beszerezni?

(#6714) Peterzon94


Peterzon94
tag

Sziasztok,
mufi kollégától a mai napon kaptam egy 50ml-es Aventust, de számomra nagy csalódás. Szeretném eladni, ha valakit érdekel PM. :)

(#6715) kk831228 válasza Peterzon94 (#6714) üzenetére


kk831228
addikt

Használd egy hétig legalább... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6716) zs.tom válasza krisztianAMG (#6710) üzenetére


zs.tom
tag

Bocsánat, nem jól olvastam el :DDD Én nem szoktam stílusblogozni mert sok a hype rajtuk, nézegetem a cipő-kabát és egyéb kínálatokat mindenfelé nem konfekció vonalon is plusz saját stílusom nagyjából fix, újításokat meg tiszteletreméltó szakértők cikkjeiből szoktam bevezetni.

(#6717) zs.tom válasza Fr@nkieWilde (#6712) üzenetére


zs.tom
tag

Jól hangzik, Montale kínálatából engem a Black Oud kiütött még régen, kicsit késöbb próbálkoztam további művekkel, de valahogy nem győzött meg. Ez most más mint a többi?

(#6718) mufi válasza Peterzon94 (#6714) üzenetére


mufi
senior tag

Sajnálom :(

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6719) krisztianAMG válasza Peterzon94 (#6714) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Szerintem is használd pár napig, és utána dönts! :K

zs.tom:
újításokat meg tiszteletreméltó szakértők cikkjeiből szoktam bevezetni.

Neveket, de izibe! :D A megjelenésem nekem is rendben van, odafigyelek arra, hogy mit veszek fel, de tanulni és látókört szélesíteni mindig lehet.

(#6720) Paddington válasza krisztianAMG (#6707) üzenetére


Paddington
csendes tag

Gearpatrol.com

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#6721) kemalboy01


kemalboy01
tag

A mintarendeléseim után sikerült kiválasztanom a hozzám legközelebb álló illatot.

Ez pedig a Beloved Man lett. Holnap hozza a futár :DD

Ami kiesik nálam:

-Herod
-Amber Musk
-Black Aoud
-Full Incense

Középmezőny:

-Interlude Man
-Santal Wood

Számomra kedveltek:

-Amber Wood
-Hatkora Wood
-Journey Man
-Jubilation 25 Man
-És persze a nyertes a Beloved Man.

(#6722) kk831228 válasza kemalboy01 (#6721) üzenetére


kk831228
addikt

Nem adsz el akcijósan pár mintát?? ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6723) kemalboy01


kemalboy01
tag

Még ma meghozták hát nem gyönyörű? :Y

[ Szerkesztve ]

(#6724) kk831228 válasza kemalboy01 (#6723) üzenetére


kk831228
addikt

De jó lenne az ára... :DDD Szép nagyon!!! :R :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6725) Petyke77 válasza kemalboy01 (#6723) üzenetére


Petyke77
tag

Gratula! Nekem a Jub XXV tetszett eddig a pár Amouage-ból amit próbáltam de ehhez még nem volt szerencsém. Ez inkább frissebb illat?

(#6726) ×HULK× válasza Kimmuriel (#6704) üzenetére


×HULK×
csendes tag

A Sahliniből csak a L'Homme férfi illat.Nekem tetszik,de nem valami tartós.

(#6727) kk831228 válasza ×HULK× (#6726) üzenetére


kk831228
addikt

Van belőle noir de csak limitált... Már nem bjztos hogy lehet kapni... ;) Nagyon jó amúgy.. :K :R

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6728) Mercutio_ válasza kemalboy01 (#6723) üzenetére


Mercutio_
félisten

Fele se látszik a tv-nek, így nehéz eldönteni :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6729) kk831228 válasza Mercutio_ (#6728) üzenetére


kk831228
addikt

;] :C

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6730) zs.tom válasza kemalboy01 (#6723) üzenetére


zs.tom
tag

#vanpenz :D Nekem a Fate is tetszett, de nem szagoltam már három éve. Új lila üvegeset ismeri valaki?

(#6731) pohár válasza kemalboy01 (#6723) üzenetére


pohár
félisten

én is rendeltem egy Journey és Dia gyári mintát, hátha jóféle lesz télre :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6732) Fr@nkieWilde válasza zs.tom (#6717) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Nem ismerek egyelőre más Montale-t csak az Aoud Leather-t, meg az Intense Pepper-t. Imádom őket!

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#6733) kemalboy01 válasza Petyke77 (#6725) üzenetére


kemalboy01
tag

Igen frissebb illat...
Könnyen hordható bárhová.Tiszta, érzéki de férfias.Rendkívül gazdag illat. A legtartósabb mind közül.(legalább is rajtam)

Bemutatószöveg:

A Beloved Man az Amouage költői, romantikus felhangokkal teli, mégis tagadhatatlanul férfias alkotása. A tiszta narancs és a mentolos geránium, a puha, modern írisz, végül meleg cédrus és guajak, finom bőr és cédrus.
Nincs lehengerlő szöveg, nincs póz, nincs szteroid – ő a szívében férfi. Könnyed, csendes, kifogástalan és hűséges – mindezzel észveszejtően vonzó. Ezt érezni a lélegzetelállítóan romantikus és érzéki élmény. Akár egy film, melyen még az igazi férfiak is elmorzsolnak néhány könnycseppet...

zs.tom: Azért én sem a legdrágább helyről rendeltem. :)

[ Szerkesztve ]

(#6734) Petyke77 válasza kemalboy01 (#6733) üzenetére


Petyke77
tag

Köszi, asszem adok még egy esélyt a cégnek egy minta erejéig... 😀 Úgy emlékszem a Ciel és a Dia volt még ami frissebb illat.

[ Szerkesztve ]

(#6735) Gyick


Gyick
őstag

Üdv!

Tudnátok ajánlani olyan parfümöt ami olyan mint a szürke dobozos Boss: Boss (Bottled).Nekem ez az illat nagyon tetszik csak nagyon gyenge nem eröteljes meg nem is tartós.Ez helyett keresnék vmit.Nehéz így leírni hogy milyet keresek talán azt lehetne mondani almás/fahéjás/vaniliás.Szőval vmi hasonló érzéki parfüm mint a boss csak erősebb.Az ilyen utángyártott noname parfümök nem érdekelnek csak ereseti amit lehet mondjuk egy müllerben is kapni

Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#6736) -secret- válasza Gyick (#6735) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bottled Intense. :D

(#6737) zs.tom válasza Petyke77 (#6734) üzenetére


zs.tom
tag

A Dia finom szilvás fűszeres illat styrax alappal, de 25 ezernél többet nem adnék egy olyan karakterű és kidolgozottságú parfümért. Epic ami még karakteres, dr kevesen szeretik.

(#6738) sonkabence válasza Petyke77 (#6734) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Amouage-tól könnyebb, nappal, melegben is viselhető illat még a lyric, dia, sunshine. A dia épp tegnap volt rajtam. Vetiveres-szilvás-virágos. A neroli megfogalmazása hiteles, diszkrét nappali viselet. Ha szereted a jubit, akkor ez is tetszeni fog.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#6739) kk831228 válasza kemalboy01 (#6721) üzenetére


kk831228
addikt

Na, lemaradtál, ebbő még rendelhettél volna mintát... :))

[link]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6740) Gyick válasza -secret- (#6736) üzenetére


Gyick
őstag

Ez uaz csak erősebb?Nem tudtam hogy van ilyen.

Mi van még hasonló amit érdemes lenne kiprobálni?Azt terveztem hogy viszek egy tollat az üzletbe azt arra a próbapapirra ami van ott ráírom hogy micsoda meg befujom a testrrel azt egy óra múlva kipróbálom azt megveszem azt amelyik tetszik.Frissen sokszor mind egyformának érzem.Szal mi van ilyen "most popular" amit érdemes lenne kipróbálni?

[ Szerkesztve ]

(#6741) kk831228 válasza Gyick (#6740) üzenetére


kk831228
addikt

Az a baj papíron más mint bőrön... :N

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6742) szizoka


szizoka
csendes tag

A héten vásároltam zarában télre egy parfumot 4 ezret szerintem megér-próbáljátok ki

Zara-tobacco collection rich /warm/ addactive

Tartósság meglepően jó, nagyon édes kicsit vaniliás kokuszos csokis beütése van.

Sokaknak valami sütemény - tiramisu jut róla eszébe.

(#6743) updog válasza updog (#6548) üzenetére


updog
senior tag

Sziasztok,

Ping az előző hsz.-re :) Illetve tud esetleg valaki Fragonard forgalmazót? (a saját webshopjukon, illetve a francia bolton kívül)?

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#6744) Petyke77 válasza szizoka (#6742) üzenetére


Petyke77
tag

Ezt én is próbáltam meglepően jó volt. Van a Zaranak egy Dior Sauvage koppincsa is de itt Szegeden nem láttam. Aromatic future a neve.

(#6745) Sawyer777


Sawyer777
csendes tag

Sziasztok!

Eredeti Police Dark for Men EDT parfüm eladó (100ml-s).

Csak kipróbálva volt, 2 fújás hiányzik belőle :D Megmondom őszintén hogy nekem nem tetszik az illata, de hátha valakinek bejön :)

(#6746) petr89


petr89
csendes tag

Próbálta már valaki a Gucci Intense Oud-ját? Egyelőre csak dutykban találkoztam vele, és tényleg hasonlít a Black Afgano-ra, bármennyire sem szeretnék ezt a Nasomatto kedvelői. Nekem nagyon bejött, de hasonlóan nem hétköznapi illat, mint a BA

(#6747) Gyick


Gyick
őstag

Ma voltam dmben,bipában,müllerben.Mondjuk a müller is elég lett volna hihehetlen mekkora válaszék van az ausztriai müllerben.5 sor férfi parfüm a legtöbbhöz tester is van.Ennyi parfümöt még nem láttam. Az volt a terv hogy veszek vmit de nem vettem csak jobban elbizonytalondtam :) De legalább hoztam egy csomó mintát Biztos nem néztek hülyének :DD Tudom hogy ez így szar de vmi fokozkodó kell.

Ezek vannak versenyben eddig

Thierry Mugler A*Men
Versace Eros
Paco Rabanne Invictus
Dolce Gabbana The One
Versace Blue Jeans
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
Hugo Boss Bottled Intense
Dolce&Gabbana Intenso
Burberry London

Még a Carolina Herrera Ch-t ki akarom probálni azt elfelejtettem vagy nem volt és nem láttam.Amúgy vszinű kettőt veszek,kiskiszerelést.De már én se tudom milyet akarok .

[ Szerkesztve ]

(#6748) kk831228 válasza Gyick (#6747) üzenetére


kk831228
addikt

Ch men, Ch Prive jó... :K De inkább a Prive

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6749) slick-adam


slick-adam
aktív tag

sziasztok!

gondoltam ma begepelem gugliba, hogy "parfüm fórum" es meglepödtem, hogy tenyleg talaltam magyar parfümös közösseget (es pont PH!-en). eddig valamiert azt hittem, hogy nincs ilyen (pedig hat miert is ne lenne?), ezert angol / német oldalon tevekenykedtem csak. mindenesetre beleolvasgattam a topikba es latom teljesen rendben van, ugyhogy gondoltam bemutatkozok en is. hasznalt terminologia alapjan gondolom ti is jelen vagytok külföldi oldalakon, ugyhogy ilyen "decant" es hasonlo francsetudjamagyarulhogyvannakezek kifejezeseket lehet hasznalni. hehe

kabe februar ota vagyok igazan rabuzulva a parfümökre, bar 14 eves korom ota (most 30) mindig volt valamilyen parfümöm. ennyi idö alatt kb 25 üvegre duzzadt a kollekciom (jofele betegseg ez is, no) + 10-12 db 10ml-es decant.

illatok amiket birok: tömjén, mindenféle fák es bokrok, rózsa, mirha, vetiver
amiket NAGYON nem: tonkabab es vanilia

kedvenc parfümöm: L'Artisan Parfumeur Timbuktu

most összel leginkabb hasznalt parfümök: Guerlain Santal Royal, CdG Black, Narciso Rodriguez for Him EdT, Serge Lutens Iris Silver Mist, ...

basenotes-on es parfumo.de-n szinten "slick-adam"-kent vagyok jelen (csak kötöjel nelkül). külföldön elek, parfümöket az itteni iparfumeriabol szerzem be en is, illetve a decant-okat a parfumo.de-röl (sajnos ezt a lehetöseget csak mostanaban fedeztem fel. mondjuk komolyabban egyik eddigi üvegemet se bantam meg, talan csak 1-2 olcsobbat, de azoktol mar meg is valtam).

egyelöre ennyi.:)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6750) kk831228 válasza slick-adam (#6749) üzenetére


kk831228
addikt

Van eladó Timbuktu - m... :DDD

Ez a parfumo.de jó árakon ad decantot?? :)) shipping van magyarba? :))

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.