Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Azt a rohadt! Iparfümérián van Roja Diaghilev! :Y :Y :Y

(#6202) kk831228 válasza Kimmuriel (#6201) üzenetére


kk831228
addikt

" Kosárba tesz" ;] :DDD

Ma beugrottam a Neroliba szagolgattam... Mondom beleszagolok már az egyik Ajmal-ba... Na akkor legyen a Santal Wood... :Y Majd hanyatt estem... :Y Lehet meglesz a kedvenc egy időre... :)) Töménységgel sincs probléma ahogy érzem... ;]

Mondjuk még az Amber Wood-ot nem próbáltam,majd kuderül... :))

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6203) Kimmuriel válasza kk831228 (#6202) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Volt szerencsém a Diaghilevhez, egy parfümös találkozón szagiztam belőle mintát. Atomdurva! :Y Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon ott van a szeren! :R

Ajmal kapcsán: van Iparfümérián is, lényegesen barátibb áron, nézz rá! :K

(#6204) Jhonny06 válasza Kimmuriel (#6201) üzenetére


Jhonny06
veterán

Vajon mennyire örülnének neki, ha használnám 2 hétig aztán visszaküldeném? :DDD

(#6205) Kimmuriel válasza Jhonny06 (#6204) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

:C :DDD

(#6206) kk831228 válasza Jhonny06 (#6204) üzenetére


kk831228
addikt

Figyelj, egy próbát megér... ;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6207) kk831228 válasza Jhonny06 (#6108) üzenetére


kk831228
addikt

Viszont ebben a felállásban tudnál nekem egy kis fújós mintát küldeni a Guarlein - ből?? Vagy sima mintásüvegbe is jó... Csak azért mert ha nem annyira zetszik mint az ajmal akkor lehet inkább arra gyüjtenék... :))

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6208) válasza Kimmuriel (#6201) üzenetére



senior tag

Wow ! Viszont amíg nem lesz 2ml vagy 5ml kiszerelés, addig sajna storno :(

(#6209) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tegnap jó sok parfümöt megszaglasztam,de igazan egyik sem tetszett.Talán versace eros nem rossz.
A Hermesnek narancs illata volt először,de így most reggel elmegy :DDD

(#6210) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Már az Amouage árazását is nehezen dolgoztam fel, de ez a Roja - Roja 795 ezer vagy a fentebb tárgyalt Diaghilev 280 ezer. A Harrods-ban 800-2500 font. Én nem hiszek benne, hogy ennyi pénzért van új a nap alatt.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#6211) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Ma voltam a Mammut Dögiben Tom Fordokat és Armani Privé-ket szemlézni. Nos, az Armani illatok közül egyedül a Myrrhe Imperiale tetszett, de ilyen melegben nagyon fejletépős lenne, szóval nem mertem bőrön tesztelni. A Tom Fordok közül leginkább a Tobacco Vanille izgatott, nagyon régen teszteltem, és azóta már volt szerencsém a Phaedon Tabac Rouge-hoz és a Franck Boclet Tobacco-hoz. Azt kell hogy mondjam, csalódás a TF, mert nagyon édes, a vanília miatt kevésbé érvényesül benne a dohány, és én nagyon hiányoltam belőle azt a pikáns fűszerességet, amit a Phaedon Tabac Rouge-ban a gyömbér és a fahéj kombinációja ad, szóval nálam a Phaedon a nyerő. Ami rendkívül jó hír a pénztárcámnak! :DDD

A Plum Japonais-ról továbbra is tartom, hogy tisztára Lutens Feminité du Bois, de egy jóval lágyabb, finomra hangoltabb verzió. Érdekes módon a Lutens-ben meg épp a szúrósság zavar, a cédrus mintha túl lenne tolva benne, úgyhogy itt meg a TF nyert.

A Tobacco Oud nem különösebben mozgatott meg, a Tuscan Leather-től továbbra is rosszul vagyok (szerintem gyomorforgatóan savanyú). Ami óriási meglepetés volt, az a Shanghai Lily! Ez nagyon szép női illat!
Ezen felül női illatok közül a Van Cleef&Arpels Collection Extraordinaire széria California Réverie-je kiérdemli az általam ismert legszebb narancsvirág illat címet!

Próbáltam még a Guerlain Ambre Eternel-t, de nem nagyon mozgatott meg, viszont a Santal Royal eléggé bejött, csak hát meglehetősen déjà vu érzésem volt, szerintem totál Juliette Has A Gun Midnighjt Oud, de egy sokkal szebb, finomra hangolt kiadásban.

Kifelé menőben a Mammutból még megillatoltam a L'Occitane Eav des Baux-t, ez is egész ígéretes kis darab, de én vélek benne felfedezni heliotropot, úgyhogy eszem ágában sem volt bőrön tesztelni, mert nekem ez a mumus illatösszetevő, ami migrénes fejfájást generál.

Ennyi volt a mai tesztkör. :U

(#6212) Mercutio_ válasza kk831228 (#6207) üzenetére


Mercutio_
félisten

A L'Instant de Guirlain Pour Homme eau Extreme EDP-re gondolsz?
Ha pesten vagy és kell 1ml iparfos van nekem, de nem jött be.
Kellemes illat, de engem "nem talált el", van egy finom puderesség benne.

Amouage - Reflection man: Az illat tetszik, de van benne egy olyan komponens amitől ha pl. szembeszél miatt jobban érzem tüsszögnöm kell :DDD konkrétan percenként egy 1/2 órán át.

Amouage - Jubilation XXV: kevésbé fogott meg mint a Reflection, viszont a felsoroltak közül ez viszi a pálmát női visszajelzés alapján.

Montale - Black Auod EDP: Kellemes, de elsőre ez se talált be :O

Fenti 4 illat biztos nem marad, ha valakit érdekel és össze tudunk futni pesten szívesen elcserélném, vagy iparf áron...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6213) kk831228 válasza Mercutio_ (#6212) üzenetére


kk831228
addikt

Sajnos nem pesten vagyok, de jövőhéten lehet fel tudok ugrani munkából... Nappal valamikor (este dolgozok)... Merre és mikor lennél elérhető?? :))

Erre gondoltam... : [link] :K

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6214) Jhonny06 válasza kk831228 (#6207) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha tudsz küldeni mintás üveget, szívesen, mert egy darab sincs nálam.. :))

(#6215) Mercutio_ válasza kk831228 (#6213) üzenetére


Mercutio_
félisten

8-16 között a népliget metró közelében, ha épp nem tárgyalok.
Igen ez,de 1ml-es iparf által kimért cucc.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6216) kk831228 válasza Mercutio_ (#6215) üzenetére


kk831228
addikt

Ok, meglátjuk... :R

Jhonny06 : fújósod sincs??

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6217) kk831228 válasza Kimmuriel (#6211) üzenetére


kk831228
addikt

Na kb. ugyanez volt a tapasztalaom... :R A prive - ból azt hiszem 2 volt ami nem volt rossz de legutóbb bele se szagoltam egyikbe se... :N Tom Ford-ból van egy kettő ami tetszik, de nem az az átütő egyik se... Bnőmnek a shanghai lily volt ami nagyon tetszett na meg Jasmine Rouge... :C Nekem nem nagy szám, a Jasmin meg egyenesem már büdös... :D Még black orchid ami egész kellemes de annyira nem átütő az se...

Az Ajmal nagyon megfogott elsőre, majd kiderül hogy mi lesz... :))

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6218) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Hehe, vicces, hogy pont együtt emlegettem a Shanghai Lily-t és a California Réverie-t, ugyanis mindkettő Antoine Maisondieu alkotása! :DD

(#6219) gamegod


gamegod
senior tag

Üdv mindenkinek!
Egész délutános fragranticázás után feljegyeztem pár illatot ami érdekelne, őszre és télre akarok betárazni...:)
Szóval érdekelne a vélemények, ha valamelyikkel valaki esetleg közelebbi kapcsolatba került, és megosztaná a tapasztalatait, vagy ha van saját javaslata illatnak, azt is szívesen fogadom...
Az illatok amikkel szemezgetek:
- Lacoste Pour Homme EDT
- Avant Garde Lanvin for Men
- Oscar de la Renta Pour Lui
- Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir
- Azzaro Visit
:R

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#6220) kk831228 válasza gamegod (#6219) üzenetére


kk831228
addikt

Lacoste nem rossz árához képest... Úgy emlékszem, de már rég szagoltam... Douglas-be szokott lenni azt hiszem...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6221) Petyke77


Petyke77
tag

Mindenféle szóbeszéd ellenére az Aventus for her k. jó!!! 👍

(#6222) kk831228 válasza Petyke77 (#6221) üzenetére


kk831228
addikt

Na abból meg elfelejtettem venni mintát... :(((

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6223) Mercutio_ válasza kk831228 (#6216) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak előző nap írj privátot, hogy vigyem magammal ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6224) kk831228 válasza Mercutio_ (#6223) üzenetére


kk831228
addikt

Rendben... :R ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6225) walter70 válasza gamegod (#6219) üzenetére


walter70
tag

Az Avant Garde Lanvin télre nagyon jó választás,szerintem nyugodtan bevállalhatod.

(#6226) Jhonny06 válasza kk831228 (#6216) üzenetére


Jhonny06
veterán

Fújósból csak 10ml a legkisebb, amit tudok adni, mintákat nem szoktam készíteni sajnos, de ha van valakinek ilyen kis üvege, akkor minden további nélkül megoldható.

Ajmal-ból melyik a jó? Nem mérik olcsón, de ha 3-4 ember összeállna és van igény rá, akkor meg lehetne venni 1-et közösen.

(#6227) kk831228 válasza Jhonny06 (#6226) üzenetére


kk831228
addikt

Santal Wood... :K Nekem... ;) Annyira nem drága iparfümön...

Mondjuk még a többit nem szagoltam... :K

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6228) Jhonny06 válasza kk831228 (#6227) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja jó, én a Neroli-n néztem, ott 2X annyi.. :DDD :DDD

(#6229) mufi válasza Kimmuriel (#6211) üzenetére


mufi
senior tag

Babylon Vetyvert szagoltad?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6230) Kimmuriel válasza mufi (#6229) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Nem, nem rémlik, hogy lett volna. Egyébként a Tom Fordok közül sem volt mindegyikből teszter, a Noir de Noir-t például kifejezetten hiányoltam.

[ Szerkesztve ]

(#6231) kk831228 válasza Ati.Inc (#6185) üzenetére


kk831228
addikt

Na pont Jeremy listába benne van... :) Milyen amúgy?? :))

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6232) Ati.Inc válasza kk831228 (#6231) üzenetére


Ati.Inc
tag

Igen lattam en is :) En imadom,bar inkabb csak akkor fogom hasznalni ha huvosebb lesz.Volt elotte Spicebomb-om is,azt is szerettem (korulottem levok mar kevesbe :DD ),de az 1899 sokkal finomabb,kevesbe szuros,lagyabb illat es tartosabb is.

(#6233) kk831228 válasza Ati.Inc (#6232) üzenetére


kk831228
addikt

A spicebomb - ból rendeltem mintát de nagyon szúrós, nekem nem tetszik...

Más: Ez Santal Wood lehet túl sok lesz, raktam ma magamra mintából utána edzettem egy picit és nagyon erős, kicsit sok is...

Vettem Amber Wood-ból is, az egy picit l@gyabbnak tűnik... Majd tesztelem azt is... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6234) petr89 válasza Petyke77 (#6221) üzenetére


petr89
csendes tag

nagyon erős a virág benne, kicsit ablakmosóra emlékeztet. nem rossz, érezhetők a természetes összetevők és a creed "tisztasága", igazából jellegzetes is, de ilyen illatot csak amolyan nagyszájú, belevaló, tökös etc. csajokon tudnék elképzelni

Komment fragranticáról :DDD :

"Aventus for Her finally answers the age-old question: Can a woman be a douchebag?"

(#6235) demars


demars
addikt

Sziasztok! Rég jártam erre.
Lassan elfogy a parfümöm, szeretnék rendelni valamit.
Nincs illatom, kedvencem, stb... A nagyon édeset nem csípem. Valószínű én vagyok ezen a téren "igénytelen" de nekem szinte mindegy, hogy mivel fujom magam be. Más érezze jónak az illatot...
Szóval 10-15 ezer ig kérnék ajánlatokat. (Trussardi black extreme -t ajánlották, de egy cimborám használja, így ugyan ezt nem akarom. Kiindulásnak viszont jó lehet, annak aki ismeri az illatokat)
Köszi a segítséget!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#6236) Jhonny06 válasza demars (#6235) üzenetére


Jhonny06
veterán

(#6237) petr89 válasza demars (#6235) üzenetére


petr89
csendes tag

mennyi idős vagy, és milyen személyiség? hogyan öltözködsz? különlegeset szeretnél, vagy nem zavar, ha az illat népszerű?

(#6238) demars válasza Jhonny06 (#6236) üzenetére


demars
addikt

Megszaglászom valahol, vagy ha néhány napig ismerős nem talál nekem valamit akkor berendelem ezt. Köszi

petr89: 33 leszek, nyugodt "konzervatív" személyiség vagyok. Nem jön be a túl, túl,túl semmiből sem. Az émelyítően édes, púderes hatású illatokat nem szeretem. Lazán öltözködök, farmer, póló. Nem zavar a tucat illat, de ha van egy olyan ami tuti nem kelt hányingert és ritka, jöhet. :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#6239) petr89 válasza demars (#6238) üzenetére


petr89
csendes tag

hirtelen ezek jutottak eszembe:

gucci guilty
versace pour homme
davidoff cool water
boss bottled
versace blue jeans
nautica voyage (douglasben nincs, de müllerben kipróbálhatod)
mexx black
terre h'hermés (kicsit drágább, de próbáld ki, hogy a tetszik-e)

online vásárláskor ezek mind 15 alatt vannak, vagy még lejjebb

(#6240) szizoka válasza demars (#6235) üzenetére


szizoka
csendes tag

Én most rendeltem egy montblanc individuelt és egy nikos sculpturet. Ajánlom mindkettőt, eddig csak dicséretet kaptak

(#6241) kk831228 válasza szizoka (#6240) üzenetére


kk831228
addikt

A montblanc - ból volt mintám, tényleg jó... :R :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6242) Jojo5


Jojo5
őstag

Meghozták a szállítmányom! :Y :R

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6243) ×HULK× válasza Jojo5 (#6242) üzenetére


×HULK×
csendes tag

Az Yves Saint Lauren Intense nekem is nagyon bejön,csak sajnos csapnivaló a tartóssága!Pláne,hogy EDP!Egy komment a sok közül:"Az egyik legjobb Laurent illat, viszont nem valami tartós. A márka általam valaha is kipróbált illatai mind verik tartósságban. Kizárólag emiatt, nem biztos hogy újraveszem."És ez teljesen igaz!Momdom ezt úgy,hogy nekem is van egy 100 milis...!

[ Szerkesztve ]

(#6244) kk831228 válasza Jojo5 (#6242) üzenetére


kk831228
addikt

YSL... :R

HULK: Szerintem nem sok ember van, akinek valamelyik YSL ne tetszene... ;)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6245) ×HULK× válasza kk831228 (#6244) üzenetére


×HULK×
csendes tag

Akkor miért ennyire pocsék a tartósságuk?Olyan mintha kölnivizet locsolnék magamra!Pedig nagyot tudnának ugrani a népszerüségi listán...!

(#6246) kk831228 válasza ×HULK× (#6245) üzenetére


kk831228
addikt

Azt nem tudom, intense-t is próbáltam már?? Amúgy embertől is függ... :U Lehet máson tartósabb... :U

Bnőmön pl. a Honour woman - t egy óra után alig érzem pedig nem egy az árkategória, meg EDP, mégis megveszik azt is...

Mondjuk valami csak van benne mert láttam a Neroliba van már belőle extrait, gondolom nem véletlenül... :B :U

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6247) Jojo5 válasza ×HULK× (#6243) üzenetére


Jojo5
őstag

Ez nem Intense ;)

Ez L'homme Ultime :C :R

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6248) demars válasza petr89 (#6239) üzenetére


demars
addikt

Köszi srácok! Holnap megyek Győrbe, remélem lesz időm szaglászni! :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#6249) EG0 válasza demars (#6238) üzenetére


EG0
aktív tag

petr89 listája teljesen jó a leírásodhoz (*), de szizokáét felejtsd el. Pont az, amit nem akarsz. (Igen, van mindkettőm.)
*: A Terre nem a tipikus "mindenkinek tetszik" illat, a Cool Water kicsit oldschool már, ami nem feltétlenül baj.

Én egyébként a Jhonny06 féle L'Instant-ot sem ajánlanám, mert arra sem igaz, hogy átlagosan tapasztalatlan orroknak tetszene.
(Rég szagoltam, de akkor nem tetszett. De ha ma már tetszene, az csak megerősítené az előző mondatomat.)

Én még hozzátenném pl. a D&G - The One -t is, illetve bármelyik külföldi fórumon rögtön mindenki a Dior - Homme -al jönne neked.
Egyébként a te paramétereidnek logikusan, és ahogy nézem valójában is az eladási toplista felel meg. A 1 Million kivételével mindegyik tudja, amiket írtál. (A Diorokat lehet, második-harmadik illatnak ajánlanám csak ezek közül.)

[ Szerkesztve ]

(#6250) EG0


EG0
aktív tag

Ja igen, lett egy új szerzeményem is, amit már évek óta kerülgetek: Lalique - Encre Noire (a sportos)
Hát.
Ha valaki elmúlt 30, unja az előbbi kommentben felsorolt/hivatkozott "biztonságos" illatokat, szeretne egy nagyon elegánsat elegáns ruhához, és van annyira magabiztos, hogy nem zökkenti ki egy "nekem ez annyira nem jön be, mint a többid" típusú vélemény egy-egy átlagosan illat-műveletlen ismerősétől, akkor go for it.
Csajozni este meg nyárra a strandra nem való, szerintem.
Minőségre is tartósságra viszont valóban niche-quality.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.