Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) kk831228 válasza kk831228 (#6050) üzenetére


kk831228
addikt

Na meg persze mindig túl hamar nyilatkozok... Sokat változik, most is másabb egy picit 20 perc után... :)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6052) balazs025 válasza kk831228 (#6050) üzenetére


balazs025
senior tag

Van baj ha már oda kell fújni ;]

(#6053) mufi válasza kk831228 (#6050) üzenetére


mufi
senior tag

Edesebb? Nekem pont ez tunik savanyubbnak :P
Mondjuk nekem a januari aventusnak nagyon mas az illata mint ami anno volt. Tuti mas lesz a cucc az ido mulasaval, osszeernek az alapanyagok, nemesedik a parfum...nyilvam ezert nincs forgalomban olyan batch mint amit iparfumeriarol lehet vasarolni...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6054) kk831228 válasza mufi (#6053) üzenetére


kk831228
addikt

Az iparfümös teljesen más... :K Rákerdeztem milyen batch van nekik... Kíváncsi vagyok... ;) Most amúgy is akcijós a 120 ml... Milyen batch volt neked iparfümös??

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6055) kk831228 válasza balazs025 (#6052) üzenetére


kk831228
addikt

Jajj, eltévesztettem... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6056) kk831228 válasza mufi (#6053) üzenetére


kk831228
addikt

Na megnéztem az iparfümös batch c14f01... Ahogy olvasgatt a legendary batch is nagyon gyümölcsös... Úgyhogy nekem az se tetszene annyira... Pont az tetszett az iparfümösbe hogy nagyon füstös és pont ez kezd megszünni úgy látszik... Teljesen elmegy gyümölcs /édeskés vonal felé... :U ja és válaszoltak az iparfümről, nem tudják a batch számot csak lejárati dátumot ami 2019...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6057) mufi válasza kk831228 (#6056) üzenetére


mufi
senior tag

Iparfumon nem tudnak adott batchbol rendelni...ami van keszleten...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6058) kk831228 válasza mufi (#6057) üzenetére


kk831228
addikt

Azt tudom, de azt se tudták megmondani hogy milyen van nekik most... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6059) mufi válasza kk831228 (#6058) üzenetére


mufi
senior tag

Igzából itthon nincs nekik, mert nem az Ő raktárukbn van...a kommunikávió a szlovákokkal meg nem igazám működik...hát ez van...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6060) overclockerr


overclockerr
tag

Sziasztok!

20-as éveim elején járok, így keresnék valami fiatalosabb, tartós, de mégsem tucat illatot.
Nem volt időm szaglászni, így leírom elsőre blikkre, miket néztem.

Davidoff Champion Energy
Bvlgary Aqua Pour Homme
Dior Fahrenheit
Tom Ford Noir Extreme
Versace Man
Azzaro Chrome

Előre is köszönöm, ha valaki esetleg tudna konkrét tippet adni, mit érné meg vásárolni.

(#6061) mufi válasza overclockerr (#6060) üzenetére


mufi
senior tag

Szia, sikerült kizárólag olyan ilatokat választanod amelyek tucatillatok...ezekből talán ami nem annyira ismert az az Azzaro, esetleg szagold meg a Lacoste pour homme-t vagy a CH 212 men-t.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6062) overclockerr válasza mufi (#6061) üzenetére


overclockerr
tag

Én vagyok akkor a ludas, mindenkin itt a környezetemben Pacco Rabbenne-t érzek.

(#6063) mufi válasza overclockerr (#6062) üzenetére


mufi
senior tag

Burberry Mr. Burberry-t is nézd meg esetleg...Invictus Aqua is nagyon jó!!!

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6064) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Van valakinek tippje, hogy hol tudnám megszagolni a thierry mugler ultra zest-et? :) Minta nincs neten sehol...

(#6065) Kimmuriel válasza Sanyi.il (#6064) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Emlékeim szerint a Westend Dögiben volt a múltkor.

(#6066) Jhonny06 válasza Sanyi.il (#6064) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Douglas már egy ideje árulja a legtöbb Thierry Mugler-t, Ultra Zest is van (Mammutban pl. biztos). Külföldről biztos lehet kisebb decant-ot rendelni, de ha jársz BP-en, akkor az a legegyszerűbb.

Nekem amúgy nem jött be, pedig a legtöbbször el szokták találni ezeket, de az A*Men alapra inkább valami nehezebb illatjegyet jó rárakni, lásd pl. a Pure Havane, Pure Malt, vagy akár a Pure Coffee esetében. Itt nagyon fura lett a vérnarancs/mandarin miatt, egyszerre könnyű és nehéz, nekem konkrétan megfájdult tőle a fejem.

[ Szerkesztve ]

(#6067) Sanyi.il válasza Jhonny06 (#6066) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

BP-n lakom egy pár hónapja, ma elmegyek megszagolni, köszi a tippeket :)

(#6068) Kimmuriel válasza Jhonny06 (#6066) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Szerintem gyomorforgatóan édes, még női illatnak is durva! :Y

(#6069) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Sikerült megszaglásznom az Amouage Journey Man parfümjét.Nagyon bejövős.Ami egy kicsit ront az értékéből,a Nerolis eladó hölgy tájékoztatott:Ez Vlagyimir Putyin kedvenc illata. :)

(#6070) Jhonny06 válasza ×HULK× (#6069) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ezeket amúgy honnan szedik? :DDD Elég bullshit szagú

(#6071) mufi válasza ×HULK× (#6069) üzenetére


mufi
senior tag

A f*szomat! Jerremy szerint DG The one Vladimir kedvenc illata :P Journey man nekem még mindig túl fűszeres bár, téli illatnak lehet elmenne. Esetleg még az Epic man...

szerk: bukarestben jól megrenoválták azt a parfümboltot amiről meséltem. Csomó Bois, Casamorati...Casamorati Mephisto - Regio ezek nagyon bejövősek, aztán LM parfums ha jól tudom? - Scandiavian Crime - háááát izééé....nem épp....Army of Lovers - ennyit ilyen szarért sose adnék.
Viszont PdM Oajan...az jóóó :R

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6072) kk831228 válasza mufi (#6071) üzenetére


kk831228
addikt

LM - ből vannak jók...

Mehpisto az friss illat?? :))

Oajan az tényleg isteni, viszont nem fújnám magamra... Mamám almáslepényének az illata... :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6073) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Őszre van valami jó illat,ami nem tucat?(de azért jó az ára is :B )

[ Szerkesztve ]

(#6074) mufi válasza kk831228 (#6072) üzenetére


mufi
senior tag

Igen, a Mephisto az friss! A Regio is annak indul de kesobb mar megmarad edesnek mig a Mephisto inkabb frissebb.

Oszre best buy: TF Noir extreme vagy Andy Tauer: a marokkoi sivatag homokja - jol mondom fiuk? Nem tudom megjegyezni az origyinal nevet...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6075) Petyke77 válasza mufi (#6074) üzenetére


Petyke77
tag

Nekem a Noire extreme túl édes,fejfájós illat sajna.
Putinról mindenütt azt olvastam hogy Amouage Gold-ot használ ami az illatjegyek alapján elég arrogáns illatnak tűnik...
Eight&Bob milyen illat? Van valakinek esetleg 5-10 ml eladó? A Fragnatica adatok alapján sztem tetszene! 😀👍

[ Szerkesztve ]

(#6076) válasza tibbike01 (#5989) üzenetére



senior tag

Uhh .. bocs nem láttam.

Sorrend nekem :

1 -Terre
2 - Aventus , Cartier

Nekem nics bajom a Cartier sok összetevőjével.

(#6077) Mercutio_ válasza tibbike01 (#5989) üzenetére


Mercutio_
félisten

Declarationból tudsz venni illatmintát, használd folyamatosan és meglátod.
Nekem a petrolos részétől fáj a fejem, így 2 majdnem teljes kis minta ott pihen a dobozban.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6078) kk831228 válasza mufi (#6074) üzenetére


kk831228
addikt

Most volt Jeremy-nél pont a Noir Extreme... :B Tetszett a csajoknak, de ha tényleg annyira édes... :U Akkor inkább az Andy...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6079) gamegod


gamegod
senior tag

Tudom nem nagy, de az én kis szerény gyűjteményem.. Mindegyikben van egy kevéske a végére, ha netán szaglászni akar valaki... :))
[link]

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#6080) ×HULK× válasza Petyke77 (#6075) üzenetére


×HULK×
csendes tag

Minta alapján nekem az Eight&Bob Original nem bizonyult valami tartósnak(kb. 2-3óra).Talán az is közrejátszik,hogy csak EDT.

(#6081) Petyke77 válasza ×HULK× (#6080) üzenetére


Petyke77
tag

Köszi. Beszerzek egy mintát mielőtt veszek valami nagyobb kiszerelést. Egyébként az illata tetszett?

(#6082) ×HULK× válasza Petyke77 (#6081) üzenetére


×HULK×
csendes tag

Nekem nagyon bejött,de a barátnőm szerint egy idő után átmegy édesbe,egy kicsit feminim lesz.De ez gondolom személyfüggő.Egy próbát megér.

(#6083) petr89 válasza mufi (#6074) üzenetére


petr89
csendes tag

levegője(szele) :))

A Mefisto nagyon jó (fura fun fact: nagyon hasonló illatot éreztem a 2008 körül nyílt pápai photo hall, később photo phorst üzletben, akkor kellett volna megkérdeznem milyen speckó tisztítószer ez :D )

Amit a gáláns lovagoknak ajánlanék asszony számára beszerzés céljából, az a Lira. húú, kegyetlenjó, szerintem ha az Aventus panty dropper, akkor ez lehetne pant dropper, gatyaolvasztó vagy ilyesmi :DDD

Szörnyű, hogy ez a Tauer nincs sehol, a neroliban sem ígérték, hogy a közeljövőben lesz :(((

(#6084) Jhonny06 válasza petr89 (#6083) üzenetére


Jhonny06
veterán

Innen lehet viszonylag normálisan áron Tauer mintákat (is) rendelni: [link]. Német bolt.

(#6085) tibbike01 válasza Mercutio_ (#6077) üzenetére


tibbike01
őstag

Nem eladó véletlenül az a 2 minta? ;)

(#6086) Mercutio_ válasza tibbike01 (#6085) üzenetére


Mercutio_
félisten

Inkább cserélném, ha... ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6087) tibbike01 válasza Mercutio_ (#6086) üzenetére


tibbike01
őstag

Nekem nincsenek mintáim sajnos amire cserélhetnénk.

(#6088) Petyke77


Petyke77
tag

Iparfümerián amennyiben legalább 4 niche parfümmintát vesztek ingyenes a kiszállítás! 👍

(#6089) rayoliviero válasza Petyke77 (#6088) üzenetére


rayoliviero
veterán

Azt olvastam hirtelen, hogy 4 niche parfümöt. :DDD

(#6090) pohár válasza Petyke77 (#6088) üzenetére


pohár
félisten

ezt hol láttad? én sajna nem találom, pedig jó volna valamit rendelni már, párat kipróbálnék szívesen

ÚGEC, van gyári Jubilation 25 minta 1680-ért :Y
végre végre végre, jól rendelek is majd egyet :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6091) Jhonny06 válasza pohár (#6090) üzenetére


Jhonny06
veterán

Gondolom csak minta vásárlásra ez nem vonatkozik, tehát ha amúgy is vennél parfümöt, akkor hozzácsapsz 4 niche mintát és ingyen kiviszik.

Amúgy ha már Jubilation. Nekem illatra simán TOP 3, viszont baromira nem működik a bőrömön, elillan néhány óra után. Most rendeltem Dua Ecstasy-t (30ml $45-ért, 25%-os kupon miatt ingyen kiszállítják), kérdeztem egy srácot és mondta, hogy elég hasonló, kíváncsi leszek. Ha hozza nagyjából a Jubilation szintjét (főleg a gyümölcsösség tekintetében), akkor számomra ez volt az évszázad biznisze. Parfümök terén a Jub tartóssága messze a legnagyobb csalódás volt, főleg, hogy az emberek nagy része jó tartósságot tapasztalt. Pláne így, hogy illatra messze az egyik kedvencem.

[ Szerkesztve ]

(#6092) pohár válasza Jhonny06 (#6091) üzenetére


pohár
félisten

hát a jóember azt írta, hogy 4 mintát ingyen visznek ki, valaki utána tudna járni majd? :D
én nem igazán tudok, de ha ez igaz, melóból tudok rendeli, ha nem öntenek nyakon munkával

szerencsére nekem műkszik a Jubilation, imádom, de nyárra kicsit erős, szóval valami nyári/kora őszi illat kellene majd, ajánlatok? (ami nem Creed ;] )

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6093) Petyke77 válasza pohár (#6092) üzenetére


Petyke77
tag

Emailben kaptam egy link visz a niche mintákhoz. Legalább 4 niche minta vásárlása esetén ingyenes a szállítás,ez van benne. Szívesen átküldöm ha privátban megírod a címed!

[ Szerkesztve ]

(#6094) pohár válasza Petyke77 (#6093) üzenetére


pohár
félisten

áháá értelek, holnap akkor én is ránézek a kis postaládámra, köszi! :D

késő nyárra, kora őszre valami ajánlás a niche vonalból? valami újat úgy szagolnék már :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6095) Petyke77 válasza Jhonny06 (#6091) üzenetére


Petyke77
tag

Nekem van mintám belőle. Nagyon hasonlít, azt mondanám 95%azonosság. A Dua talán egy kicsit nehezebb illat nem annyira friss a gyümölcsössége illetve talán kicsit erősebb a tömjén. Nagyon rendben van amúgy,sztem szeretni fogod! 👍
6 fajta mintám van,mind nagyon jó,eddig nem csalódtam.
A Hustle is érdekes lehet, Chanel Allure Homme Sport újragondolva...

(#6096) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Télre keresek valami jó kis parfümöt,és mielőtt elmennék szaglászni szeretnék 3-4 parfümöt összeírni ami jó lehet.(ha van valami ötlet az is jöhet)

Eddig ezt a kettőt jegyeztem fel

La Nuit de l`Homme Yves Saint
The One for Men Dolce&Gabbana

[ Szerkesztve ]

(#6097) kk831228 válasza ToBeY (#6096) üzenetére


kk831228
addikt

Tom ford pultot ne hagyd ki... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6098) ToBeY válasza kk831228 (#6097) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi majd azt is megnézem,de melyiket pontosan,mert van egy pár fajta?

(#6099) Maksifül válasza pohár (#6094) üzenetére


Maksifül
senior tag

Rengeteg őszi/téli illatom van, nézd meg a listát.
Én az édesebb, melegebb illatokat szeretem, azok működnek rajtam igazán. :)

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#6100) pohár válasza Maksifül (#6099) üzenetére


pohár
félisten

melóban nem működik a fragrantica, ha meg nem ott vagyok, akkor csak wifin egy Nokia 5800-n, szóval inkább ajánljatok nekem, ne listát dobj elém :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.