Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) kk831228 válasza petr89 (#6645) üzenetére


kk831228
addikt

:DDD :DDD "Fási mulató..." :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6652) kk831228 válasza sonkabence (#6647) üzenetére


kk831228
addikt

Ő nem azokat nyomja... :B Ja, de... ;] [link]...

Ugyanazokat sorolta fel szinte, annyi hogy Jeremy - nek van stílusa, (még ha tenyérbemászó, homár is) ez a srác meg elhadarja az egészet mint egy betanult szöveget... :B :U

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6653) kk831228 válasza sonkabence (#6647) üzenetére


kk831228
addikt

Igazából mindkettő olyanokat sorol fel, amik nekik tetszenek... Innentől kezdve... :B Persze a felsoroltakban sok volt olyan, ami nekem is tetszett...De ezek csak szubjektív dolgok... Más meg lehet elhányja magát tőlük... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6654) Petyke77 válasza ödönke (#6650) üzenetére


Petyke77
tag

Dua-Water of Arabia Az illat teljesen megegyezik viszont brutál tartósság,hatósugár vagy hogy mondják magyarul és töredék ár. Szerintem érdemes kipróbálni nem fogsz csalódni benne.

(#6655) ödönke válasza Petyke77 (#6654) üzenetére


ödönke
aktív tag

30ml-ért 22k messze nem töredék, sőt.... + blindbuy nope.

(#6656) zs.tom


zs.tom
tag

Valakinél nincs Roja Dove oud széria? Nem akarok belőle kintről rendelni mintát ha nem muszáj...

(#6657) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik, olyankor mi van, ha az iparfümériás notino-s;] 5ml-es adagoló üvegből nem jön semmi hiába nyomkodom?
Egy ~500 Ft-os tétel, csak zavar, hogy így nem tudom kipróbálni :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6658) Jhonny06 válasza Mercutio_ (#6657) üzenetére


Jhonny06
veterán

Valószínűleg üres. ;]

Amúgy átlátszó az üveg, vagy szét lehet szedni? Lehet, hogy a pumpához csatlakozó cső csúszott ki, vagy a szórófej rossz.

(#6659) Mercutio_ válasza Jhonny06 (#6658) üzenetére


Mercutio_
félisten

Átlátszó és van benne :D hopp, lehet, hogy tekerős csak még korán volt :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6660) pohár válasza pohár (#6634) üzenetére


pohár
félisten

na, senki, semmi ötlet? :(

itt a lista is, vagy akár jöhet másik gyártótól is, de nem bánnám, ha volna gyári illatmintája

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6661) petr89 válasza pohár (#6660) üzenetére


petr89
csendes tag

Interlude mindenképp! a memoir nekem személyes kedvencem, nem kifejezetten meleg téli illat, inkább esős őszi napokon hordom, de mindenképp megéri a próbát

(#6662) kk831228 válasza petr89 (#6661) üzenetére


kk831228
addikt

Arra a memoir-ra kíváncs lennék én is ... Azt hiszem régebben beleszagoltam neroliba de mint ha túl luxusra emlékeznék... :F :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6663) sonkabence válasza pohár (#6660) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Őszi-téli Amouage: Journey, Fate, Dia, lyric.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#6664) pohár válasza sonkabence (#6663) üzenetére


pohár
félisten

Amouge nagy kedvenc, a többit nem ismerem, de megnézem, meg a Memoir-t is, meg amit a többiek, és te ajánlottál :K

nagy kedvenceket tudtok mondani a Memoiron kívül? nem akarok 6 illatmintát rendelni, ha nem muszáj :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6665) petr89 válasza kk831228 (#6662) üzenetére


petr89
csendes tag

Az is. Hasonlót sem találtam, pedig nagyon kerestem. Tömjén, keserű gyógynövények, fás jegyek, nagyon luxy, mindez oud nélkül

(#6666) kk831228 válasza petr89 (#6665) üzenetére


kk831228
addikt

Bőr is van benne?

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6667) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Sikerült szert tennem L'Artisan Al Oudh decantra. Pár napja már ismerkedek vele, nagyon baba.
Aki szereti a tömény, piszkos, arabos illatokat, azoknak ajánlom! Az egyik legnagyobb átalakuló művész.
Kömény, civet, tömjén, rózsa, oud, sáfrány. Amilyen bűnnel indít, úgy lesz kezes bárány a leszáradás végére, már ha lehet egy parfümre ilyet mondani. :D
Valakinek személyes tapasztalata még az illatról?

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#6668) petr89 válasza kk831228 (#6666) üzenetére


petr89
csendes tag

elméletileg van, őszintén szólva én nem érzem ki belőle, talán abban mutatkozik meg, hogy olyan "száraz" az illat, de az lehet a fás jegyek miatt is

más: a duro utáni vágyakozásom arra vitt, hogy kipróbáljam a montale aoud musk-ját. hát egyrészt baromi messze van egymástól a kettő, másrészt a montale dohos penész szagot rejt a bőrömön többszöri applikálás után is. szívás... mindegy 38-at nem adok ki akkorsem a duro-ért, annyira nem tartós :(((

(#6669) Kimmuriel válasza petr89 (#6668) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Piszok drágák a Nasomatto-k! :( Nekem most a Baraondára fáj a fogam.

(#6670) petr89 válasza Kimmuriel (#6669) üzenetére


petr89
csendes tag

valamelyik éjszaka rámoljuk ki a Madison-t, mikor érsz rá? :D ;]

Amúgy óriási kellemes csalódás volt az az üzlet. Gondoltam Andrássy út, ez lesz ám a puccparádé...ehhez képes a srác ült a pultnál, az mondta nyugodtan nézelődjek, szóljak ha segíthet. Sétálgattam, szimatoltam, pár perccel később odajött, tök lazán dumáltunk mutatott pár illatot, aztán visszaült én meg nézelődtem tovább. Szinte bűntudatom volt, hogy tudtam nem sok esélye van, hogy ott vegyek parfümöt 10-20 ezerrel többért. Nem mellesleg gyönyörű a bolt belülről és nagyon hangulatos, majdnem egy óra úgy elment, mintha csak 10 perc lett volna.

Ezzel szemben a Neroliba belépsz, letámadnak az eladók, csak nehogy egy üveghez is hozzáérj, ácsorognak melletted, malmoznak amíg elő nem veszed a pénztárcád. A magas szemüveges srác meg belépéskor végigmér, és mérhetetlen emberundorral mutat pár illatot, csak vegyél valamit vagy húzz már el.

Persze a kínálat még mindig a Neroli mellett szól, ott több sztár niche márka van, meg relatíve az elérhetőbbek, de azért nem volt rossz a Madison-ban sem Clive Christian, By Kilian, meg Roja illatokat próbálgatni SAJÁT kézzel, nem pedig egy eladó vigyázó szemei előtt feszengeni, aki épp fejben összeadja a ruháid értékét, amiből a vásárlás valószínűségére következtetve állítja be az emberundor potméterét. Persze a Neroliban is találkoztam már nagyon kedves eladóval, magas barna lány, de csak egyszer láttam...sajnos...pedig el tudtam volna még nézegetni :D

(#6671) mufi


mufi
senior tag

Még mindig nem tudtam kinyitni az üveget és megcsinálni a decantokat...kis türelmet...szólnom kell az asszonynak, hátha ő nagyobb sikerrel jár...a múltkor egy TF üvegem bánta a kapkodásomat, ezt nem b*sznám el ha nem muszáj.... :(((

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6672) sonkabence válasza petr89 (#6670) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Nagyon beletaláltál... Pont ez miatt nem szeretek személyesen próbálgatni a Neroliba. A sráccal nekem bajom nem volt. Meg se szólalt. (Ez a jobbik eset) Nekem a csaj volt rámenős. Próbáltam volna beszélni vele, de reménytelen eset. Megemlítettem neki h az xy illat hasonlít nagyon a prada infusion-ra erre bunkón: Nem ismerem
A prada illatait. Bazz. Ezt a sznob dumát. Látszk h szarik a munkájára, nem is érdeklik az illatok csak a sznobizmus. Végig szemtelen volt velem az eladó. Meg a másik amit említettél, hogy végig a s*eggemben volt. Semmit nem lehetett kipróbálni, nézelődni pár percet, mert ott állt és figyelt síri csendben vagy mutogatott vmi számomra érdektelen illatot. Vicc.

[ Szerkesztve ]

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#6673) kk831228 válasza petr89 (#6670) üzenetére


kk831228
addikt

Úhh , de igazad van... :R :R A srác az múltkor pomt nem volt, neg utána nem is jött oda. A csajszit, meg gyorsan leráztam... :B

Képzeld, amikor egyszer bementunk zasszonyal, majd amikor kijöttünk mondta, hogy figyelte a gyereket, majdnem rosszul lett, amikor meglátta a cipőmet... :B :DDD Mondjuk nem akkor takarítottam éppen előtte... :D

Azóta is ezen röhögök " rosszul lett"... :C

Na én meg attól vagyok rosszul, ha be kell menni... :N

Akkor a Madison-t meg kell látogatnom... :R

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6674) petr89


petr89
csendes tag

@sonkabence
@kk831228

Épp ezért én már eljutottam odáig, hogy ha kinézek pár illatot amit meg szeretnék szagolni, célirányosan azt mondom, mutassák meg, és veszek mintát valamelyik(ek)ből. Lehet én vagyok mimóza, de 1-2ezer forint kidobása kevésbé kellemetlen, mint a vásárlás nélküli távozáskor bezsebelt megvetés. Természetesen ismeretlen illatok felfedezéséről, új márkák próbálgatásáról szó sem lehet. :N

(#6675) kk831228 válasza petr89 (#6674) üzenetére


kk831228
addikt

Ugyanezt csinálom... :C :R Csak az a baj múltkor többet vettem... :DDD Jó, mondjuk akkor inkább zasszonynak keresgéltem...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6676) ödönke


ödönke
aktív tag

Szerintetek honnan érdemes/lehet SMW decantot vásárolni?

(#6677) kk831228


kk831228
addikt

Közbe megjött a Timbuktu... :)

Ismerkedünk még, de inkább érettebb nőinek gondolnám... Elég füstös, érdekes...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6678) kk831228


kk831228
addikt

Na eladó a Timbuktu...Zasszony azt mondta, hogy ezt ne merd rám fújni, meg magadra se nagyon kellene... :B :DDD

Ha valakit érdekel priviben jelezze, 2 fújás hiányzik belőle... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6679) Jhonny06 válasza kk831228 (#6678) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem egyszerű illat.. én pár éve kaptam mintát, talán az első L'Artisan, amit próbáltam. Nekem alapvetően tetszett, bár nem tudom mennyire hordható.

(#6680) Kortes


Kortes
csendes tag

Sziasztok!

Keresek egy parfümöt, barátnőmnek lenne ajándékba, kapott egyszer egy ilyet, csak azt Erdélyből hozták neki. Amennyit én találtam róla, főleg Ukrajnában kapható, de az oldalról amit találtam nem hinném, hogy tudok Budapestre rendelni. Valaki tudna segíteni esetleg, hogy honnan, hogyan lenne érdemes megpróbálni beszerezni, esetleg Magyarországon is kapható-e? Erről lenne szó:
Üveg
Doboza
Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#6681) r3dsnake válasza Kortes (#6680) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez valami low-budget Armani copy.

(#6682) ToBeY válasza r3dsnake (#6681) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem is valami Armani code utánzatnak tűnik.

(#6683) kk831228 válasza Kortes (#6680) üzenetére


kk831228
addikt

Vegyél neki eredetit... ;) [link]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6684) mufi


mufi
senior tag

Kimérve Mr. Jacques! A jövő héten elpostázom!

más: Ki akarja esetleg asszonyát meglepni Creed Aventus for her parfümmel? Az enyémnek nagyon bejön! (Nekem úgyszintén). Vehetnénk egy 250 ml-es üveggel mondjuk...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6685) kk831228 válasza mufi (#6684) üzenetére


kk831228
addikt

Ha küldessz mintát, egy picit, kipróbálnánk... :)) :K Utána ha tetszik lehet róla szó... :))

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6686) zs.tom válasza Jhonny06 (#6679) üzenetére


zs.tom
tag

Nekem tetszett, sok éve próbáltam még. Kinek mi, rutinosok gyomra beveszi, másnak csak szódával :DD Amúgy ki mikor ismerkedett meg a niche szegmenssel? Én kicsit több mint 6 éve kezdtem először egy L'artisan Navegar és Frapin Terre De Sarment személyében. 2-3 éve sajnos leült a téma suli miatti pénztelenség végett, de ahogy vége indul a nagyüzem újra :)

(#6687) Kimmuriel válasza zs.tom (#6686) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Úúú, Frapin Terre de Sarment nagy kedvenc! :K
Én kb. 2-3 éve kezdtem beleszagolni a niche vonalba, az első nagy szerelmem a Penhaligon's Opus 1870 volt.

(#6688) krisztianAMG válasza mufi (#6684) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Ma végre én is ku tudtam próbálni a Jacques Fath-ot (elhúzódott a papírmunka, azért csak most). Nagyon kellemes, finom illat, szerintem nagyon hasonló karakter, mint a Guarlain. Tökéletes őszi/téli illat mind a kettő. :K

(#6689) Petyke77 válasza mufi (#6684) üzenetére


Petyke77
tag

Szuper! Várom! Engem érdekel a női Aventus nekünk is baromira bejön!

(#6690) Petyke77 válasza krisztianAMG (#6688) üzenetére


Petyke77
tag

Ez jó hír mert azt nagyon szeretem! 👍

(#6691) Kortes válasza kk831228 (#6683) üzenetére


Kortes
csendes tag

Sejtettem, hogy olcsó másolat, de neki valamiért ez jött be, bár gondolom az eredetit még nem próbálta. :D Szóval az eredetinek is hasonló illata lehet?
Amúgy kicsit olcsóbb kategóriára gondoltam, tudnátok ajánlani valami jót (esetleg ehhez hasonlót, ha ismeritek), mondjuk maximum 5000 forint körül?

Köszi :)

(#6692) -secret- válasza Kortes (#6691) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

A kamu parfümök legtöbbször az eredeti felhígításával készülnek. Szvsz az eredeti ugyanaz csak intenzívebb, de menjetek be valahova Douglas-Müller aztán szagoltasd meg vele.

(#6693) kk831228 válasza Kortes (#6691) üzenetére


kk831228
addikt

Valószínű hasonlít az eredetire... :K Ahogy írták előttem, irány a douglas... ;) Lehet van müllerbe is... :U

5000-ért én nem tudok sajnos... Olyat lehet esetleg, hogy veszel bontottan vagy kimérve, kisebb kiszerelésbe...

Az baj veszel valamit 5000-ért amit soha nem fog használni, az se olyan jó biznisz... :)

Ha meg most nincs rá, akkor gyűjtsél, később majd megveszed... Addig meg lehet szagolgatni... ;)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6694) ToBeY válasza Kortes (#6691) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Vegyél egy eredeti parfümöt,de kisebb kiszerelésűt 30-50ml. Intenzívebb és tovább tart mint az utánzat,így kevesebbet is kell belőle fújni.

(#6695) mufi válasza Petyke77 (#6689) üzenetére


mufi
senior tag

Akkor eddig ketten vagyunk! ;]
Mintám már nincs, az asszony magára öntött egy nerolis mintát hát...van is baj már egy hete :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6696) Petyke77


Petyke77
tag

Clive Christian X parfümöt próbálta már valaki? Szemezem egy mintával de ha valami öregtatás túlárazott illat akkor azt a 4rugót költeném másra... 😀
Van 3 mintám amit ajándékba kaptam egy rendeléshez ha érdekel valakit elcserélném valamire.
Keiko Mecheri-Gourmandises
Keiko Mecheri-Oliban
Il profvmo-patchouli noir
Kb 2 ml van bennük fújósak.

[ Szerkesztve ]

(#6697) zs.tom válasza Petyke77 (#6696) üzenetére


zs.tom
tag

Nem érdemes foglalkozni vele, a helyedben Casamorati és Parfums MDCI felé kacsintgatnék és Lorenzo Villoresi-ről sem feledkeznék meg :)

(#6698) petr89 válasza Petyke77 (#6696) üzenetére


petr89
csendes tag

biztosan jó illat, de amelyik ház azzal hirdeti magát, hogy a világ legdrágábbja, nem biztos, hogy megéri a pénzét. a madisonban végigszagoltam őket, egész jók, de csak a C maradt meg, az is csak azért, mert a nagykedvenc tuscan leatherre erősen hasonlít.

(#6699) mufi válasza zs.tom (#6697) üzenetére


mufi
senior tag

Peeeersze peeersze....mingyá' kászámórátti :DDD :P ;]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6700) kk831228 válasza petr89 (#6698) üzenetére


kk831228
addikt

Biztos hogy jók a casamoratik, de szerintem annyiért van már választék... :K

Azért nem vettem még, én se semmit, mert valami megtetszik, de olyan árba mindíg van valami ami lehet hogy sokkal jobb... :D Így marad a tesztelgetés...

Többiek: Nem tudom hogy vagytok vele, de mostanába, ahogy használgattam az Aventust, már nem vagyok odáig érte... Olyan semmi, snassz, l ett... :B :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.