Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mykos

    aktív tag

    válasz tomrRRR #35195 üzenetére

    Alapvetőleg rendszerben szeretek gondolkozni, így amikor újrakezdtem horgászni tavaly, akkor sok videó megnézése után kettő mellett döntöttem: Kék fúzió, SBS 20+ Premium Boilie Wafters, Ace Lobworm.
    A HD-ból volt még lebegő oldódó pellet is, meg carp szirup.
    Őszintén, a HD a világ egyik legnagyobb pénzkidobása, volt hideg víz, meleg víz... Bátyámnak egyszer adott egy 9 kilós pontyot, de a másik oldalon meg az Ace lobworm-re aznap több mint 50 kiló jött.
    Az SBS csali sokkal lágyabb, könnyebben kezelhető, és sose kell cserélni. 10 hal után is adja a 11. -et. A HD szinte kőkemény, porlik, törik kivétel az oldódó lebegő, de annak meg más baja van...
    A bojli mellé, paszta ólomra Aqua pontyos pellet 2mm kerül egy kis spod juice-al tuningolva. Ez idáig mindig jobban adott halat mint másnak a környékemen, de...
    Egy két öreg, kukoricával mindig tudott alázni, szóval a következő amit kipróbálok az biztosan 3 szem kukorica lesz ;)
    Innen látszik, hogy mire elhasználom a 250g-os SBS bojlit, hogy újat próbáljak ki addig el fog telni még pár év. A HD gyorsan elfogyott, mert kidobtam a kukába...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés