Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18887) Lauda


Lauda
félisten

Olyan megoldás esetleg szóba jöhet, hogy ha a usernek válaszoltak, vagy érkezett új hozzászólás, azt/azokat már elolvasta, azonban a hozzászólásban/hozzászólásokban szerkesztés történt, arról is kapjunk valamilyen formában jelzést? Hasonlóan mint mikor kapunk jelzést az új hozzászólásokról. Nem tudom ennek mi a technikai feltétele, vagy megvalósítható-e, csak eszembe jutott. Amiatt gondoltam erre, mert gyakran előfordul, hogy ír választ a felhasználó, ezt elolvasom, esetleg írok rá választ, majd fórumozok tovább. Ha ő ezután beleszerkeszt, arról én nem tudok, ha csak nem rövid időn belül megint bele nem olvasok abba a topikba, így nem is fogok tudni a szerkesztési időn belül reagálni a szerkesztett mondandójára. Előfordul olyan is, hogy például tanácsot vagy segítséget kap az ember, azt elolvassa, reagál rá mondjuk, utána a reagálónak eszébe jut valami, azt hozzászerkeszti, hozzám meg lehet sosem jut el az az infó, mert ha később nem olvasok rá arra a hozzászólásra, nem is jut a tudomásomra, hogy az még tartalmaz plusz információkat. Persze ez fordítva is igaz, ha én írok valakinek, megköszöni , utána még eszembe jut pár dolog, hozzáírom, viszont nem reagál rá, így nem tudom eljutott-e hozzá a pluszban beleszerkesztett infó. Fórumozás közben gyakran találkozom a jelenséggel, emiatt szerintem hasznos lenne egy ilyen funkció. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.