Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1344) bocX válasza repcor (#1342) üzenetére


bocX
tag

nos, sok rosszat nem olvastam róla, teccik nekem is.
épp láttam FSC lapot 190e-ért 2 giga ram, nem integrált vid, meg minden pompa, de soha nem vennék...nem teccik, legalábbis laptop-ba soha nem vennék FSC terméket, a laptopjaik kijelzője sem tetszik. Dell - kicsit drága a felszereltséghez képest. Albacomp-ról sok rosszat nem hallottam. Acer maga a márkanév nekem kinai-nak tünik :DDD nem jön be, medion számomra megintcsak noname, MSI-ket nem szeretem annyira, Sony drága, IBM sztem meg nem olyan mint a régi IBM laposok, szal HP. Meg én mindig Intel párti voltam, kitartok Intel mellett (AMD sőt AMD&ATi kombó főleg felejtős). Alapvetően jókat olvastam róla (HP)...amiket te is irtál, driver az kicsit körülményes, de nem megoldhatatlan, meg kicsit az interfészek lehetnének kicsit többek rajta, pl S-video, de alig használom a mostnai a gépemen is, pedig van tunerem, mindenfajta csatim, régen videotszerkesztettem, mára már abbamaradt. HP szumma szummárum bejön, összeségében jókat olvastam róla. Egyébként nx7300-at néztem kezdetektől fogva, de most láttam nx7400et (notebookstore-nál ahogy linkelted).
HPQ nx7400 (RH640)
business class
• 15.4''WXGA (1280x800pixel) Brightview™ TFT
• intel GMA-950 maximum 224MB video
• Core2-Duo T5600 (1.83GHz/2MB/667)
• 1024MB DDR2
• 100GB HDD
• DVD+/-RW DL
• Wi-Fi (802.11a/b/g)
• Bluetooth
• FreeDOS
• asis • 1év garancia
ez most 167e

szóval most ezzel szemezgetek

szerk. és köszi a helpet! :R

[Szerkesztve]

sok munka és ugyanannyi lazaság

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.