Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) xcbiker válasza Winner_hun (#4949) üzenetére


xcbiker
addikt

Nekem nincs légkondim és sosem volt, de nem lehet, hogy az csak a hűtésnél lényeges?
Fűtésnél szerintem ugyanaz van neked is, mint egy légkondi nélküli kocsiban....gondolom.

Ilyen esetben nekem is kell pici idő míg átmelegszik a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#4952) Winner_hun válasza NoLF (#4950) üzenetére


Winner_hun
félisten

A van gond az, hogy ha bekapcsolom a légkondit hogy melegítsen akkor sokáig tart, míg meleget kezd el befelé pumpálni. Jóformán ha csak a motort hagyom indítás után alapjáraton pöfögni (tegnapi nap, fagy volt reggel, körbe kellett vakarni az ablakokat) akkor több meleg jut be mint légkondival.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4953) Winner_hun válasza xcbiker (#4951) üzenetére


Winner_hun
félisten

Fűtenie is kéne, kézikönyv is úgy írja ha hideg van akkor max melegre fel az állítókart és hadd szóljon. Úgyse használom a légkondit olyan gyakran, nekem a motor melege megteszi fűtésnél, hűtésnél meg a sima ventilátor, esetleg ablak le.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4954) Integra válasza Winner_hun (#4953) üzenetére


Integra
titán

ventillátor max fokozatra, fűtés legjobbra eltol, a/c bekapcs. nem fog azonnal meleget ontani, ne várj csodákat, de besegíthet. igazából menni kell az autóval amilyen gyorsan csak tudsz, nem pedig perceket járatni üresben.
nem is tesz jót az autónak, bár sokan esküsznek erre a fagyban jó sokat kell hagyni járni az autót mielőtt elindulunk dolgot.
pont hogy nem, hanem ésszel 2000-2300 körül elváltogatva, tempót tartva egyenletesen haladni. sokkal hamarabb felmelegszik az olaj és a motor. és a fűtés is hamarabb jön meg

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4955) Winner_hun válasza Integra (#4954) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen úgy csináltam. Nem is igazán szoktam várni, beülök aztán megyek, de garázs híján a ráfagyott nedvességet le kellett vakarnom, meg belülről is tiszta pára volt, ha nem látok ki akkor meg nem megyek egy tapottat se ezzel a kocsival. Így mire végeztem addigra nagyjából megszűnt a pára és mehettem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4956) VTI-Totya válasza Winner_hun (#4952) üzenetére


VTI-Totya
tag

Az a gond, hogy a klíma, hűtésre szolgál és nem fűtésre.
Namármost ez azért van mert a gáz amit beletöltenek ez hűteni tudja ezt a rendszert.
(biztos van olyan is ami fűt, de az tuti nem a tied vagy az enyém lesz) ;]
Ha a klíma gomb nem világít vagyis ki van kapcsolva és a csavarkálós lósz..rt melegre tekered, 2-es fokozaton nyomatod be a levegőt, akkor beindítás után kb 2-3 perc és sehol nem kell vakarni a vasadat. Ha centis jég van rajta, max 7-10 perc és semmi sem lesz a szélvédődön.
Ezt még a 4genem is tudja, nemhogy a vti-m. :U ;)

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#4957) Winner_hun válasza VTI-Totya (#4956) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én nem tekerem mert akkor letörik:U Inkább tologatom:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4958) Petie válasza VTI-Totya (#4956) üzenetére


Petie
veterán

én úgy tudom hogy azért használják reggelente a légkondit mert száraz levegőt fúj be így kevesebb pára csapódik az ablakra belülről. :F

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#4959) VTI-Totya válasza Winner_hun (#4957) üzenetére


VTI-Totya
tag

Jah, te tologatod, csak nem tudod merre meg minek. ;] :P

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#4960) VTI-Totya válasza Petie (#4958) üzenetére


VTI-Totya
tag

Én ezt még nem figyeltem meg, de reggel nem hiszem, hogy az amúgy is magasabb fordulaton pörgő hideg motornak még a légkondi miatti erőt is kifejteni, és ez hiányzik a motornak.?

Szal, hideg motor meg légkondi egyben?? Hmmm
(én kihagyom)
Amúgy ülj be egy 8genbe reggel vagy délbe vagy miután megálltál, és indítsd be. Meglepődnél.... :) légkondi ide vagy oda

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#4961) VTI-Totya válasza Integra (#4954) üzenetére


VTI-Totya
tag

Osztom a véleményt. :R

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#4962) Petie válasza VTI-Totya (#4960) üzenetére


Petie
veterán

jó nincs lehetőségem 8gent használni :DDD

honda szalonba mondták ezt apámnak a Jazz-re amúgy :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#4963) VTI-Totya válasza Petie (#4962) üzenetére


VTI-Totya
tag

Nekem sincsen, :DDD csak a szomszédot szoktam látni mindig mikor elindul és neki mindig párásra fújja, mind légkondival mind anélkül.

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#4964) Petie válasza VTI-Totya (#4963) üzenetére


Petie
veterán

ah értem :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#4965) Snoop-y válasza VTI-Totya (#4963) üzenetére


Snoop-y
veterán

Jahm neked csak ufó dodzsemed van elektronyos gázpedállal !sic meg egy AUTÓD milyen is? Jahm megvan 4gen civic :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4966) VTI-Totya válasza Snoop-y (#4965) üzenetére


VTI-Totya
tag

Fúújj. Le veled. :DDD

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#4967) orbano válasza Integra (#4954) üzenetére


orbano
félisten

Nekem apám a lelkemre kötötte gyerekkoromban, hogy addig ne induljak el, amíg nem kell egy picit visszavenni a szivatóból. most megvárom, hogy 1500 alá essen az alapjárat és akkor usgyi, 2000-2300-es fordulaton váltva, ahogy te is írtad.

A vér nem válik VAZZE!™

(#4968) Integra válasza orbano (#4967) üzenetére


Integra
titán

na de ezt már kenheted a hajadra az automata szivatókkal:)
meg beindítod és röffentesz egyet, és máris esik a fordulatszám lejjebb.
menni kell, így éred el leghamarabb az ideális üzemi hőmérsékletet

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4969) VTI-Totya


VTI-Totya
tag

Sajna Honda cuccokat nem, de bármilyen Sony cuccot tudok szerezni zsír újakat, sony garival, nagyker ár alatt a gyárból. :DD

Akit érdekel írjon privbe.

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#4970) orbano válasza Integra (#4968) üzenetére


orbano
félisten

szivatós autó: megvárom, még nő az alapjárat, visszaveszek és indulok
ecus autó: megvárom, még esik az alapjárat és indulok

ugyanaz.

lehet ez már babona, de én inkább várok. de majd megkérdem fatert, mivel érvel, azért csak autószerelő családból származik :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#4971) Integra válasza VTI-Totya (#4969) üzenetére


Integra
titán

keress nekem valakit, aki megvenné a novicsento állapotú sony qs minidisc lejátszóm, meg az autóból a kenwood minidisc fejem:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4972) Integra válasza orbano (#4970) üzenetére


Integra
titán

automata szivatós tovább tartja magasan a fordulatot mint kéne.
próbáld ki.
reggel beröffented és figyeled a fordulatszámot és méred a másodperceket amíg magától esik.
másnap beröffented és néha-néha gázfröccsöt nyomsz neki. észre fogod venni, hogy a gázfröccs miatt már alacsonyabb fordulatra állítja be újra magát az automata szivató.
ezért nincsen értelme sok sok percet ott dekkolni és várni, hogy lejjebb vigye a fordulatszámot:) felesleges üzemanyag pocsékolás

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4973) DeadMeat válasza Integra (#4972) üzenetére


DeadMeat
veterán

Úgy bezony!Megvárni mig az olajnyomás feláll 0,5-1 perc,aztán gyí.Alacsony terhelésen.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4974) Integra válasza DeadMeat (#4973) üzenetére


Integra
titán

ja, még valami eszembe jutott.
előfordulhat hogy elsőre nem ugrik a motor.
ráadod a gyújtást, hallod sípolni az ac pumpát, katt és mehet a motor. de mégsem.
ez azért van, mert nagy hidegben nem épült fel elég nyomás, ilyenkor másodszorra is rákell adni a gyújtást, mivel elektromos ac puma van.
de ez asszem modell függő. fater civicjében (6gen 5d 1.6iLS) pl ilyen előfordul:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4975) DeadMeat válasza Integra (#4974) üzenetére


DeadMeat
veterán

Lehet,nekem az ajtó nyitásra kapcsol az ac,nekem ilyet nem csinál sosem,hogy nem ugrik :B Nem vacak hondám ;] okos skodám van :DDD
De igen eöfordulhat föleg ha a jó minőségü hazai alig vizezett benya a hidegben pöttyet ledermed :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4976) orbano


orbano
félisten

Gyerekek mondjatok nekem jófajta (esetleg gyári) szőnyeget, amit érdemes megvenni :U köszi. már hülyét kapok a mostanitól.

A vér nem válik VAZZE!™

(#4977) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Jövök haza a Szerémi úton ballagok 60-al erre hátulról villognak, hogy tűnjek el az útból. Már épp cifrákat kezdtem gondolni mikor mellém ér és még magyaráz is.
Kb fél percnek el kellett telnie mire rájöttem, hogy Totya az és azért villog meg integet meg magyaráz ,hogy észrevegyem :D
Mentségemre szolgáljon, hogy a kólát próbáltuk épp nem kilötyögtetni a kocsiban meg még öreg is vagyok meg vakegér is :B :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4978) TexT-BoY válasza Snoop-y (#4977) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Tőlem is elment má:D, itt is telefonált meg amit eltudsz képzelni, elképesztőn idgesitő csávó:D.

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#4979) Integra válasza TexT-BoY (#4978) üzenetére


Integra
titán

be nem áll a szája.....
na de majd este remélhetőleg betömik egy pár cicivel:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4980) jpm válasza VTI-Totya (#4969) üzenetére


jpm
senior tag

privi megy.

[ Szerkesztve ]

(#4981) VTI-Totya válasza Snoop-y (#4977) üzenetére


VTI-Totya
tag

Belső sávban tötyögünk mi??
Hatvanas tempódhoz vagy 120-al közeledtem, de semmi. Villogtam, semmi. Megelőzöm kalimpálok meg mondom a magamét, erre látom anyu teliszájjal tömi a hamburgert a vaksi söfőr meg valamit matat a lába között és néz rám bamba fejjel, hogy most mi van. :DDD

Barátőm kérdezi, ez volt az aki nem tud parkolni? Mondom aha. Erre megszólal, látom a vezetési technikája sem jobb. :D :D :D :C

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#4982) VTI-Totya válasza TexT-BoY (#4978) üzenetére


VTI-Totya
tag

Felveszed te még a figurát az anyósülésen kis kö..g. :DDD

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#4983) Petie válasza VTI-Totya (#4981) üzenetére


Petie
veterán

valamit matat a lába között
eheheheh gondolom mire gondolhattatok :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#4984) Snoop-y válasza VTI-Totya (#4981) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ne idegeljé mert ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4985) VTI-Totya válasza Snoop-y (#4984) üzenetére


VTI-Totya
tag

Amelyik kutya ugat,..... meg ebben a korban már....... :U :U ;] :P

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#4986) Snoop-y válasza VTI-Totya (#4985) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem is tudom ki vezet elektromos dodzsemet :U Gondolom gyakorolsz öreg napjaidra :P

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4987) VTI-Totya válasza Snoop-y (#4986) üzenetére


VTI-Totya
tag

:D

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#4988) Winner_hun válasza VTI-Totya (#4981) üzenetére


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4989) Snoop-y válasza Winner_hun (#4988) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nah be lehet fejezni a piszkálódást

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4990) Winner_hun válasza Snoop-y (#4989) üzenetére


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4991) Integra válasza Snoop-y (#4989) üzenetére


Integra
titán

mester, lehet hogy ma kéne megoldani a sör deal-t:)

winner bácsi: mikor lesz ágy?:D

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4992) sai


sai
aktív tag

Most lehet megfogtok kövezni..
de tudtátok , hogy a kesztyűtartó mögött van 1 kapcsoló amivel a benzin szivattyút ki lehet kapcsolni??én ezt tegnap tudtam meg mikor ültem a kocsiba és vártam.. közbe meg olvasgattam használatit..

(#4993) Winner_hun válasza Integra (#4991) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bácsi:Y Majd 60 év múlva talán:U:D
Nem tudom, még idén. Amint megvan az anyag szólok;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4994) Integra válasza sai (#4992) üzenetére


Integra
titán

nem a üzemanyagellátás biztonsági kapcsolójára gondolsz?

hehe, nálunk ez céges hagyomány lett.. :)
ok, anyám rágja a fülem folyamatosan. mire lehet számítani kb?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4995) Winner_hun válasza sai (#4992) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én tudtam, kiolvastam szinte az egész könyvet még az első nap:D

kb 2 hét

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4996) sai válasza Integra (#4994) üzenetére


sai
aktív tag

passz.. 1kapcsoló ami offolja a nafta ellátást :)
Winner_hun: én tegnap olvasgattam unalmamban :)

[ Szerkesztve ]

(#4997) xcbiker válasza Winner_hun (#4995) üzenetére


xcbiker
addikt

hol vagyon az?
Mert azt a részt fullra lebontottam már párszor.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#4998) Snoop-y válasza Integra (#4991) üzenetére


Snoop-y
veterán

Áh bakker estig IT státuszon voltam. Aztán meg megnéztük az új dzsémszbondot.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4999) sai válasza xcbiker (#4997) üzenetére


sai
aktív tag

kinyitod a kesztyűtartót benyúlsz mögötte és balra a kormány fele van... (én elsőre megtaláltam.. azaz azt hiszem , hogy azt találtam meg :) ) megnyomni még nem nyomtam meg

(#5000) xcbiker válasza sai (#4999) üzenetére


xcbiker
addikt

az a fekete gumis burkolatú?

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.