Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) Varoz válasza Varoz (#5537) üzenetére


Varoz
őstag

Jó, rájöttem a Simple is átverés. Apróbetűsben benne van, hogy csak akkor teljesül a nulla, ha x összeg mozog. Innentől bukovári. 722Ft az alapdíj. Persze a KH-som sajnos 1380, így még ez is jobb lenne, de várok ajánlatokat valaki írhatna egy jót.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5552) mukibuci válasza Varoz (#5551) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

gránit, magnet pl

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5553) Varoz válasza mukibuci (#5552) üzenetére


Varoz
őstag

Elég ismeretlen bankok, nem lehet ez probléma a későbbiekben?
Meg asszem a Gránit drága.
Nekem olyan kedvezmény nem jó, ami x összeg bejövetele esetén van meg.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5554) mukibuci válasza Varoz (#5553) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

csak ha zavar, hogy néha véletlenszerű összegek tünnek el a számládról megmagyarázhatatlanul ;]

szerk: [link]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5555) kew válasza Varoz (#5553) üzenetére


kew
senior tag

Nekem.granit sztar csomagom van, feltetel nelkul 0 ft :) kb 2 honapja nyitottam, eddig semmi gondom vele.

Ugyfelszolgalat gyorsan reagal az online kerdesekre, jok az utalasi dijak is, teljesen testreszabhato a szamla, meg az smsek is szabalyozhatok. Raadasul barmelyik bank atmje hasznalhato a ket ingyenes kp felvetelre, mivel nekik nincs sajatjuk :)

En csak ajanlani tudom eddig.

(#5556) Varoz válasza mukibuci (#5554) üzenetére


Varoz
őstag

Inkább csak ha megjelenik rajta. :DD

SMS díj 20
Ez /darab? Nemá. Nekem kell az SMS és nem akarok érte kidobálni egy csomó pénzt. Mai világban ne legyen ez már külön extra felszereltség.

Másik: Székesfehéráron el tudom intézni? Csak olyan bank jöhet szóba nekem. Nem akarok Pestre elmenni ezért.

Kondíciókban a Magnet jobban tetszik, de majd át kell olvassam rendesen az egészet.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5557) mukibuci válasza Varoz (#5556) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

most 1380at fizetsz havonta, abból 69 sms-t ki tudsz fizetni

8000 Székesfehérvár, Rákóczi út 1.
IV. emelet Panoráma Office Kiss Zsuzsanna Katalin +36-30-737-5846 Térkép
[link]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5558) kew válasza Varoz (#5556) üzenetére


kew
senior tag

En 5e huf feletti jovairasra kerek smst, hogy lassam, ha jon ra valami, amugy a terhelesekrol nem kerek semmit, arrol ugyis tudok, vagy megnezem a netbankban, ha erdekel :)
Btw bevezethetnek az emailes ertesitest smsek helyett, manapsag ugyis mindneki latja azt is a telefonjan es ingyen van. Citi pl tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#5559) Varoz válasza mukibuci (#5557) üzenetére


Varoz
őstag

Ez akkor vígasztaljon? Kössz nem. :D
Nem akarok a semmiért kifizetni annyit. Akkor maradnék itt. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5560) mukibuci válasza Varoz (#5559) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kb hány sms-t kapsz most egy hónapban, hogy ez ekkora teher lesz?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5561) doc válasza Varoz (#5559) üzenetére


doc
nagyúr

Nem akarok a semmiért kifizetni annyit. Akkor maradnék itt.
tehat maradsz ott, hogy havonta 1380-at fizethess a _semmiert_ ahelyett hogy azert fizetnel amiert kapsz is valamit? :)

Amugy en sosem ertettem igazan ezt az SMS-es mokat... en eleg aktivan hasznalom a szamlat, es hulyet kapnek ha folyton pattogna a telefon. Ha azt akarom megtudni hogy megjott-e a fizetesem akkor megnezem a netbankban. Sok penzt meg eleve nem tartok elerheto modon a szamlan (100 ezrenkent lekotom), igy ha lenyuljak a kartyaadataimat, akkor sem huznak le nagy penzzel (raadasul azon egyreszt az SMS sem segit, masreszt hacsak nem voltal sulyosan gondatlan, akkor kartalanitanak)

[ Szerkesztve ]

(#5562) Varoz válasza mukibuci (#5560) üzenetére


Varoz
őstag

84db van március elseje óta.

doc
Nem nyert. Most mitől jobb az, ha SMS-re fizetem ki? Semmitől. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5563) mukibuci válasza Varoz (#5562) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

akkor számolhatunk 40-et /hó. ha képes vagy kompromisszumokra, akkor be tudod állítani, hogy csak 1000/2000 ft felett küldjön smst. így mennyi lenne?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5564) cocka válasza .tnm (#5550) üzenetére


cocka
veterán

Hát úgy értem, hogy ha tranzakciót végzel azt még sarcolják, de elvileg úgy van, hogy bizonyos összeghatár alatt a számlazáráskori kivét ingyenes. Más kérdés, hogy szerintem úgy lenne korrekt (kivéve milliós nagyságrendű összegeket), hogyha a számlazáráskori kivét teljesen ingyenes lenne.
Annyit tudok javasolni, hogy ha van ügyfélszolgálatuk kérdezz rá, hogy a számlazáráskori kivét ingyenes-e. De valami erről tuti van írva vagy az ászfben (talán inkább ott) vagy a kondíciós listában.

Nem akarok Pestre elmenni ezért.

Ha én olyan közel laknék Pesthez, nem szaroznék elmennék személyesen.

Kondíciókban a Magnet jobban tetszik,

Csakhogy a Magnethez 99%-os valószínűséggel el kell menned Pestre.

(#5565) doc válasza Varoz (#5562) üzenetére


doc
nagyúr

Most mitől jobb az, ha SMS-re fizetem ki? Semmitől.

kicsit konkretizaljuk a kerdest, ha ez tenyleg ennyire fontos Neked:

"mitol jobb az, ha havi 800 forintot kifizetek SMS-re, mintha 1380-at fizetek?"

(amugy nem akarlak gyozkodni, de nekem nagyon ugy tunik hogy eleve maradni akarsz, csak valami onigazolast keresel ra :) )

[ Szerkesztve ]

(#5566) Varoz válasza mukibuci (#5563) üzenetére


Varoz
őstag

Egy-két ezerre van készpénzem. Ezzel előrébb nem lennék.

#5567
Nem csak vásárlás van.

De amúgy nem értem. ne az igényeimet akarjátok már megváltoztatni. :DDD
Az igényeimhez legközelebb állót mondjátok el és annyi.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5567) mukibuci válasza Varoz (#5566) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és hogy csinálsz minimális forgalmat kártyával, ha havonta 40x vásárolsz nagyobb értékben? :D

egyébként doc-nál a pont :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5568) Varoz válasza doc (#5565) üzenetére


Varoz
őstag

Te olvasol is vagy csak írsz? Szorozd be a fentebb leírt SMS-eimet 60-nal, ja, hogy így több mint 1300? Na látod. Akar a gyász maradni ennyi pénzért. Én a 6-700Ft/hó, cserébe minden ingyen van csomagomat akarom vissza, de ezt leírtam a legelső hsz-emben.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5569) mukibuci válasza Varoz (#5568) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

de ha nem vagy képes semmilyen kompromisszumra, akkor nem lesz se 6-700ft havonta, sem pedig ingyen :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5570) doc válasza Varoz (#5568) üzenetére


doc
nagyúr

szerintem higgadj le kicsit es gondold at meg egyszer...
kezdjuk ott hogy mit kell 60-nal beszorozni?
az elobb irtad hogy ket honap alatt volt 80 SMS-ed, es hogy darabonkent 20 ft. Ugyan regen jartam mar matekra, de nekem ez nagyon ugy tunik hogy 1600 ft ket honapra, vagyis havonta 800

Én a 6-700Ft/hó, cserébe minden ingyen van csomagomat akarom vissza,
Az hogy te mit AKARSZ senkit nem erdekel, a bankrendszer nem igy mukodik :) Reklamalj azoknal, akik miatt ennyire megdragult a bankolas...

(#5571) Varoz válasza doc (#5570) üzenetére


Varoz
őstag

Bocs, 20-al, akkor. Akkor is ott vagyok, hogy 800 csak az SMS. Ezen felül még jönnek a költségek.

Mondtam, az igényeimhez legközelebb állót szeretném, ha segítenétek megtalálni és nem az igényeimet boncolgatni és változtatgatni.
fentebb lett ajánlva egy bank, ott van SMS díj/darab. Van olyan ami hasonló, de nincs SMS díj?
Ennyi kellene nekem.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5572) .tnm válasza cocka (#5564) üzenetére


.tnm
addikt

kösz. lehet bemegyek. de pont hogy sokról van szó, mert többünk megtakarítását (egy számlán) vinnénk át esetleg, ha találnék jobbat és ingyen lehetne mozgatni (annyival jobb viszont nem nagyon lehet, hogy megérje a mozgatás sarcát, beleszámítva a hazai képlékeny állapotokat)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#5573) mukibuci válasza Varoz (#5571) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tehát egy olyan bankot szeretnél, ahol ingyen van minden, cserébe pedig nem kérnek semmit. ilyen jelenleg nincs. nem, ehhez közelálló sincs

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5574) Varoz válasza mukibuci (#5573) üzenetére


Varoz
őstag

-.-

Nem, totálisan elbeszélsz mellettem. Olyat akarok, ahol összesen fizetek kb. 600 Ft-ot, nem többet.
De ebben legyen benne minden anyámkínja. SMS, netbank, utalás, vásárlás. 2 felvét ATM-ből, illetve ha lehet akkor több.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5575) mukibuci válasza Varoz (#5574) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

inkább az elvárásaid totálisan irreálisak :U (jelen helyzetben)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5576) Varoz válasza mukibuci (#5575) üzenetére


Varoz
őstag

A Simple ilyen lenne, csak épp az ÁSZF, apróbetűsében derült ki, hogy ehhez kell havonta 120 ezer a számlára.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5577) mukibuci válasza Varoz (#5576) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

pont erről beszélek :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5578) tope válasza Varoz (#5574) üzenetére


tope
addikt

Ilyne volt tavaly januárig az Axa (nem volt havi számlavezetési díj, sms díj, utalás, netbank..., kamatozott is, igaz a kp felvétel pénzes volt), de azóta ők is emeltek , mert az okosok kitalálták, hogy adóztassuk meg a bankokat (nyilván ők meg az ügyfelekre hárítják)
Amit te akarsz, az nem létezik, mert ha egyesével összeadod, simán több pénz jön ki amennyibe ez kerül, mint amit te ezért fizetni szeretnél.

(#5579) polonic válasza tope (#5578) üzenetére


polonic
félisten

És akkor még nem említettük az sms-ek után fizetendő 3 ft-os adót sem...

(#5580) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Találtam egy ilyen tételt a számlatörténetben:
Bankkártya díj 2014.05.05
Hétfő -53,00 HUF 5248360210200563
Egyenleg-lekérdezés díja (1 darab)

Ez vajon mi?
Én nem kérdeztem le az egyenlegemet, netbankos appon keresztül nézegettem a számlámat.
Ezért levonnak pénzt? :F

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5581) Kbali válasza Zirowe (#5580) üzenetére


Kbali
nagyúr

ATM-ben? Melyik bank?

(#5582) Zirowe válasza Kbali (#5581) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Raiffeisen, díjnullázó.

Nem használtam atm-et, csak kártyás fizetést, az meg elvileg 10db/nap ingyenes.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5583) KMT válasza Varoz (#5571) üzenetére


KMT
addikt

Nem lehet állítani a gránitnál, hogy csak egy adott összeg felett küldjön sms-t? Ezzel minimum felezni lehetne a költségeit.

(#5584) doc válasza KMT (#5583) üzenetére


doc
nagyúr

de lehet, mukibuki mondta is neki, de latod hogy nem akarja :)

(#5585) .tnm


.tnm
addikt

szerintetek a gránit banknak mennyire stabilak a kondíciói? esedékessé válik a bankváltás és bankmonitor alapján az OTP simple, Rafi Pr. Gold és s Gránit Bajnok, illetve Ász a legajánlottabb.

(Budapesti vagyok, keveset utalok, keveset vásárolok, havi két készpénzfelvétel elég) a rövidtávú, folyószámláról netbankból indítható lekötések kamata fontos még.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#5586) doc válasza .tnm (#5585) üzenetére


doc
nagyúr

szerintem bankbetetben a Granitnal jobbat nem talalsz, jelenleg pl. 3.45%-ra tudod lekotni
igaz ez akcios, de amiota naluk vagyok (kb. egy ev) azota mindig van akcios lekotes 1 vagy 2 honapra :)
tavaly ev vegen 4% felett kotottem le 1 evre
en szeretem oket, nagyon nem bantam meg hogy hozzajuk mentem :C

(#5587) .tnm válasza doc (#5586) üzenetére


.tnm
addikt

sajnos nem akarok havi 100k-ért vásárolni, de még enélkül is tetszik a 2.75% éves 3 hónapra

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#5588) doc válasza .tnm (#5587) üzenetére


doc
nagyúr

nem havi, kethavi 100K :D

(#5589) Hintalow válasza Zirowe (#5580) üzenetére


Hintalow
senior tag

Pedig az atm-en (mégpedig saját Rafis atm-en) keresztüli egyenleglekérdezés díjja lesz.
Valamikor áprilisban követhetted el, ha jól emlékszem ezt a díjjat havonta vonják, gondolom ez múlt hónapra vonatkozhatott (de ügyfélszolgálat pikpakk megmondja)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#5590) Zirowe válasza Hintalow (#5589) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igen, április elején, amikor megkaptam a kártyám és megváltoztattam a pin kódot, akkor egyszer megnéztem az automatán az egyenlegemet.
No de, hogy ezért pénzt vonjanak le, főleg ennyi idővel az eset után, eléggé nevetséges. :F

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5591) polonic válasza Zirowe (#5590) üzenetére


polonic
félisten

Az, ez igaz. De a mai világban, amikor mindenkinek van netbankja, már nem igazán opció az atm-es egyenleglekérdezés. Ha igen, akkor meg fizessen az ember.
Sőt, már okostelefonnal a mobilalkalmazásokkal is le lehet bárhol ellenőrizni a számlát, raiffeisennek pont van is. De még nem is kell alkalmazás, mobilos böngészőben is megoldható.

(#5592) cocka válasza Zirowe (#5590) üzenetére


cocka
veterán

főleg ennyi idővel az eset után

Ha nem valós időben terhelnek, akkor ezen nincs mit csodálkozni. A havi díjat nyilván havonta vonják, az éves díjat meg évente. Minden más díj esedékességét meg elvileg hirdetményben/kondíciós listában vagy legalább az ászfben rögzíteni KÉNE, főleg akkor ha nem valós idejű a terhelés.

Hogy egész konkrét legyek.. ebben az esetben az egyenleglekérdezés díját az egyenleglekérdezést követő legkésőbb 5. percben levonják azaz kb. azonnalinak tekinthető.

De vannak olyan "kedves" bankok is, amelyek nem egy adott tranzakció időpontjában vonják le annak díját, hanem összevárják és hó végén vagy következő hó elején a számlavezetési díjjal együtt vonják le. Ez elég nagy féregség, de sajnos van ilyen gyakorlat is.

(#5593) .tnm válasza polonic (#5591) üzenetére


.tnm
addikt

azért sajnos még mindig elég megdöbbentően sok ember nem fér rendszeresen internethez, és pont őket, akik a legnagyobb hátrányokat szenvedik, büntetik még itt is. ráadásul ez kb. ingyen van a bankoknak (saját ATM) és nem valószínű, hogy ezzel akarna valaki visszaélni, hogy percenként egyenleget lekérdez

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#5594) doc válasza .tnm (#5593) üzenetére


doc
nagyúr

a sajat ATM nem hogy nincs ingyen, de hatalmas penzekbe kerul
nem veletlen hogy a tranz. ado bevezetesekor tobb banknak is az volt az elso reakcioja hogy 'akkor megritkitjuk az ATM-allomanyt'

(#5595) peterszky válasza doc (#5586) üzenetére


peterszky
őstag

Én most a héten dobom az AXÁ-t és megyek át a Gránithoz, a Bajnok jelenleg a legszimpatikusabb számomra, itt is és munkatársamtól is pozitív véleményeket hallottam róla, így interneten el is indítottam a számlanyitást.

What else you gonna do on a Saturday?

(#5596) doc válasza peterszky (#5595) üzenetére


doc
nagyúr

nekem is az van, szinten nem tudok rola rosszat mondani :)
egyedul a netbank az amit szokni kell, de az is fejlodik (pl. tavaly meg nem lehetett megnezni a zarolasok reszleteit, most mar az is megy), meg az ugyfelszolgalat gyorsan es segitokeszen valaszol

(#5597) tope válasza peterszky (#5595) üzenetére


tope
addikt

Jól látom, hogy te most a Gránit Bajnok számlacsomagról beszélsz

Pozitívumok pl az OKÉ2 (nekem ez van AXA-nál most) díjcsomaghoz képest:
Eseti belföldi utalás: 0,3%+50Ft (havi első 0Ft) -> 0,1%
Csoportos beszedés: 0,3%+50Ft (havi első 0Ft) -> 0,1%
Rendszeres átutalás: 0,3%+50Ft (havi első 0Ft) -> 0,1%
Kártya havi díj: 540Ft -> 0Ft az első évben, 3.390Ft 2. évi díj

Szóval ez alapján nem lenne rossz, kérdés meddig lesz ez így

(#5598) doc válasza tope (#5597) üzenetére


doc
nagyúr

valoszinuleg sokaig igy lesz (pontosabban a kormany kovetkezo bankszopato akciojaig), ez mar az "elrontott" verzio, amig csak 0.2% volt a tranzakcios ado utalasra, addig az is ingyen volt, a KP-felvetel is ingyen volt amig csak 0.3% volt az ado, stb

a kartya egyebkent ingyen van, ha a VIP-tagsaghoz szukseges felteteleket teljesited (pontosabban visszautaljak az eves dijat), bar szinten a fent emlitett esemenyek hatasara ott is emeltek, regebben eleg volt havi 350ezer hozza, most mar 400K kell

MOD: es ne felejtsuk el hogy ha nem is nagy, de a nullanal picivel tobb latraszolo kamatot adnak, vagyis ha pl. a megtakaritasaid is naluk vannak es nem utalsz tobbszazezret havonta, akar 0-ra is kihozhato a kamattal :)

[ Szerkesztve ]

(#5599) tope válasza doc (#5598) üzenetére


tope
addikt

VIP tagság ?
- GRÁNIT Most bankkártya (3) Főkártya éves díja az 1. évben 0 Ft (2015.11-ig)
vagy
- MasterCard Standard nem dombornyomott bankkártya / MasterCard COOP Co-branded nem dombornyomott bankkártya Főkártya éves díja az 1. évben 1890 Ft

(#5600) doc válasza tope (#5599) üzenetére


doc
nagyúr

ehh, atneveztek :D [link]
es ahogy latom, mar csak egyszer adjak vissza az eves dijat, szoval ezzel max. ket evig lehet ingyenesse tenni a kartyat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.