Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) azbest válasza #22718208 (#1145) üzenetére


azbest
félisten

nameg a tévét is jól kell beállítani :)
Szállodai tévéken első dolgom a hdmi esetén átálltani, hogy ne úgy nézzen ki, mintha viasszal lenne leöntve (elmosott részletek, olajfestményszerű színek).

(#1152) Zoltn válasza sultansmith (#1144) üzenetére


Zoltn
senior tag

A netemmel, a ps4pro val a tvmmel nincs baj. Mind jól van beállítva. Ennyit ad a szolgáltatás képminőségben. Sajnos ez nekem alulról súrolja a minimumot. Sorozatozni jó maximum. Filmnézés felejtős.
Kár, pedig amúgy tetszik az egész. :(

"Music is your only friend. Until the end!"

(#1153) xviktorx válasza Zoltn (#1152) üzenetére


xviktorx
tag

Úgy látszik téged diszkriminálnak a HBO GO-nál, mindenki másnak jó a szolgáltatás minősége!

(#1154) Zoltn válasza xviktorx (#1153) üzenetére


Zoltn
senior tag

Szerintem ha nálad néznem meg nekem az sem lenne szebb...

"Music is your only friend. Until the end!"

(#1155) chaosmonger válasza Zoltn (#1154) üzenetére


chaosmonger
tag

Én egy 155 cm-es 4k Samsungon nézem és én sem látok semmi különbséget egy letöltött 1080p-hez képest. Szinte biztos hogy helyi gond van nálad, ahogy leírtad azt képtelenség 'kinézni' a HBO GO minőségéből ha minden rendben van.

(#1156) Exian válasza chaosmonger (#1155) üzenetére


Exian
őstag

Én is meg vagyok elégedve a minőséggel, pedig az Android Box jelentősen vacakabb minőségű képet ad, mint PC-n webes felületen. De én 250cm-en nézem, ott azért már látszik különbség 1080p-s videókhoz képest.

(#1157) Zoltn válasza chaosmonger (#1155) üzenetére


Zoltn
senior tag

Látom mindenki meg akarja magyarázni, hogy nálam van a hiba. Nincsen. Simán más az ingerkuszobom mint akinek ez megfelel. Nem alternatívája egy bluray lemeznek sajnos.

[ Szerkesztve ]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#1158) azbest válasza Zoltn (#1157) üzenetére


azbest
félisten

Próbálj már csinálni egy éles fényképet a tévé képernyőjéről lejátszás közben (pause-t nyomj a lejátszásra, hogy ne legyen elmosódott a kép). Bár ez eleve sokat torzít a látványon, de talán észrevehető lesz a különbség úgy is, ha eltér a normálistól.
Esetleg egy képet közelebbről (de ne annyira közelről, hogy a színöszetevőket lássuk :DDD ) a hbo logóról lejátszás közben, megállítva, mert az is árulkodó.

Ha inkább erre (sd) hasonlít a látvány, mint erre (720p), akkor valami gond nálad van.

Ha sd minőségűnek tűnik, akkor esetleg próbáld meg a tv másik hdmi portjába dugni a ps4-et. De biztosan van ps4 topic, ott érdemes rákeresni, hogy másnak volt-e másolásvédelem miatt tévével gondja. Elképzelhető, hogy nem megfelelő esetben az szolgáltató nem hajlandó jobb minőségben mutatni a tartalmat. [link]

Látom valaki írt olyat is, hogy idővel lelassult a wifin a net a ps4-én és egy újraindítás kellett, hogy megint gyors legyen.

A blu ray lemeznek biztos, hogy nem alternatívája, mert az meg kell venni, fizikailag el kell jusson hozzád és ezért 25-50GB méretben kapod meg a tartalmat. A stream pedig ennél lényegesen sávszélességtakarékosabb, cserében viszont azonnal nézhető a kínálat. A tévé adásához képest simán versenyképes. Persze lehetne azért már fhd és 4k tartalom is a hbo-n, mert netlixen azért valóban jobb a minőség.

[ Szerkesztve ]

(#1159) LouiS22 válasza Zoltn (#1157) üzenetére


LouiS22
veterán

Arra még várnod kell néhány évet.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1160) #22718208


#22718208
törölt tag

Böngészőben megjelent a feliratok alatt a sötetétebb háttér. Azt írták ,hogy még türelem hamarosan érkezik más platformokra is.

(#1161) kentucky


kentucky
őstag

LG Webos alatt még mindig nem lehet külön regest használni?

[ Szerkesztve ]

(#1162) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok,

Lehet az, hogy egy Samsung Q7FN TV-n valamiért nem elérhető a HBO GO alkalmazás?

Próbálom keresni, de sehol nem találom az alkalmazást (keresővel sem)

Vagy rossz néven keresem? HBO GO

(#1163) sultansmith válasza sulu1701 (#1162) üzenetére


sultansmith
senior tag

lehet, hogy tévedek, de samsungon nem az egy egyedi fejlesztésű smartTV rendszer megy?

Arra utalok, hogy nem android, tehát nem is biztos, hogy van rá hbo go app.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#1164) chaosmonger válasza sultansmith (#1163) üzenetére


chaosmonger
tag

Van rá HBO GO app. Sőt.

(#1165) sulu1701 válasza sultansmith (#1163) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Tizen op rendszer fut a tv-n. A másik samun van hbo go app ami működik, de a Q7 - en sehogy nem találom!

(#1166) Jabby


Jabby
őstag

Bocsi, téves topic!

[ Szerkesztve ]

(#1167) Exian


Exian
őstag

Nálatok megy most? Nálam egyszerűen használhatatlan, folyamatosan bufferel. Nem tudom nézni. Szinte mindig csak ilyenkor szoktam nézni, nem szokott gond lenni vele. De most csak bufferel bufferel...

Hmm... Lehet, hogy tartalom függő a dolog? A Maffiózók akadozik, mint állat, de más, nem népszerű film meg megy buffer és akadás mentesen.

Lehet ez? Lehet, hogy nem ugyanazon a szerveren vannak és a "Maffiózó" szerver le van terhelve?!? Másra nem tudok gondolni, mert más film jól megy.

[ Szerkesztve ]

(#1168) tuki2200 válasza Exian (#1167) üzenetére


tuki2200
senior tag

En nezem, itt tokeletes. Nem a nettel van gond?

(#1169) Exian válasza tuki2200 (#1168) üzenetére


Exian
őstag

Belenéznél a Maffiózók 1. Évad 4. Részbe? Azt nézném, de full akadozó, de mondom, más film hibátlanul megy. Tehát net hiba kizárva.

(#1170) Chapell válasza Zoltn (#1152) üzenetére


Chapell
aktív tag

Nem vagy egyedül a problémáddal, én 2-3 hónap után többek között ezért szüntettem meg az előfizetést. Sokszor borzasztó ronda nézhetetlen volt a minőség (főleg filmeknél), egy-egy Terápia részt csak 7-8 buffereléssel tudtam végignézni, akkor is kockákkal. 500 megabites nettel QoS teljesen jól belőve a routeren, Netflix 4K pillanatok alatt betölt gyönyörűen éles képpel, így nem helyi probléma.

Maximum a PS4 lehet (az app is sajnos sokat szarakodott), nálam is sajnos csak azon keresztül tudtam nézni, mert Android TV-re még mindig nincs magyar app :(((

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#1171) azbest


azbest
félisten

Talán egyszer mégis kiadják a hbo go androidtv appot. A weblapon legalább lett kérdezz-felelek bejegyzés rá, bá nem ígér semmit :D [link], hu

[ Szerkesztve ]

(#1172) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok. Tegnap kötöttem a diginél hbo előfizetést. Ami este már aktív is volt. Ma reggel szerettem volna regisztrálni az hbogo oldalán szolgáltatón keresztüli előfizetést és azt írja ki, hogy 'a megadott paraméterek alapján a rendszer nem tudott HBO előfizetést azonosítani" Ez vajon miért lehet? Tuti jól adtam meg az adataimat (szerződésszám, email cím stb.)
Annyi van, hogy nekem van már közvetlen előfizetésem hbogora, amit még nem töröltem és ugyanazzal a emaillel, felhasználóval és jelszóval szeretnék most is regisztrálni, de nem hiszem, hogy ez lehet a gond. Meg hát akkor azt kellett volna írnia hibának. Találkoztatok már hasonlóval? Van ötletetek a megoldására? Köszönöm.

(#1173) cigam válasza dorika87 (#1172) üzenetére


cigam
félisten

A TV menüjében keresd meg. (olvasd el a manuelt)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1174) #22718208 válasza dorika87 (#1172) üzenetére


#22718208
törölt tag

A telekomnál "is" 2-3 nap mire a két cég egymással ,úgymond szinkronizálja az adatokat. Az aktiválás után még nem tudsz azonnal regelni. Gondolom a digi sem gyorsabb.

Lehet ,hogy bekavarhat az egyforma email is...

[ Szerkesztve ]

(#1175) #54715584 válasza dorika87 (#1172) üzenetére


#54715584
törölt tag

Pedig valószínűleg az lesz a gond. :)

Ugyanarra a szolgáltatásra ugyanazokkal az adatokkal nem tudsz regisztrálni, ha már van egy másik létező. :N

Esetleg még tényleg kell 1-2 nap, de az előző regisztrációt sztem törölnöd kellene.

--------------------------

Még mindig csak sztereóban megy a stream?

(#1176) dorika87 válasza #54715584 (#1175) üzenetére


dorika87
őstag

De akkor azt kellene írnia hibának, hogy az a gond, hogy egyezik a felhasználónév.
A regisztrációmat pedig addig nem szívesen törölném amíg biztosan nem tudom beregelni a másikat, mivel rendszeresen használom.
Ha pár napig nem oldódik meg a regisztrációs gond, akkor lehet rászánom magam.

(#1177) #22718208 válasza dorika87 (#1176) üzenetére


#22718208
törölt tag

Írj a supportnak ,hogy az email címed tegyék át a digis előfizura. A másikat meg szüntessék meg és kész.
Biztosan segítenek.

(#1178) dorika87 válasza #22718208 (#1177) üzenetére


dorika87
őstag

Köszönöm a segítséget. Írtam a supportnak, ők azt mondák nincs összefüggésben a két előfizetés, tehát az email címek nem akadhatnak össze. A Digi ügyfélszolgálathoz irányítottak, ahol szintén nem tudtak sok jóval kecsegtetni azt ajánlották várják 2 napot, mert addig felveszik az hbo-val a kapcsolatot ők is, amiatt, hogy mi lehet a gond. Aztán nem tudtam tovább várni ezért pár órával később úgy döntöttem megpróbálom, de előtte befizettem egy digi számlát amit észrevettem, hogy nincs kiegyenlítve, és láss csodát egyből sikerült a regisztráció. Nem tudom, hogy a kiegyenlítetlen számlának volt köze hozzá, vagy annak, hogy felvettem a kapcsolatot velük, de lényeg, hogy sikerült.
Azért is írom le, hátha valakinek hasonló problémája akad, és talán ezzel adtam egy tippet.:)

(#1179) #22718208 válasza dorika87 (#1178) üzenetére


#22718208
törölt tag

A diginél gyakorlatilag bármi előfurdulhat (sajnos) !

(#1180) esox válasza kentucky (#1161) üzenetére


esox
senior tag

HBO azt írta, hogy sajnos még nem. Válasszam a tv szolgáltatómban lévő csomagot... de én is így szerettem volna, ahogy te.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1181) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Samsung s9+ra szeretném telepiteni az alkalmazást de azt kapom, hogy nem kompatibilis a telefonommal, illetve van egy samsung UE55MU7000 típusu tv-ém és ott sem találom az alkalmazást.

Tudnátok seggíteni?

Köszönöm

(#1182) kenand válasza sittes79 (#1181) üzenetére


kenand
veterán

APK-ból telepítve sem megy fel a telefonra?

(#1183) oszy


oszy
veterán

Ha lesz HBO előfizetésem, akkor az HBO GO is működik? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1184) drpele válasza oszy (#1183) üzenetére


drpele
senior tag

Igen, a szolgáltatódtól kapott azonosító megadásával tudsz regisztrálni usert az HBO-nál.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1185) oszy válasza drpele (#1184) üzenetére


oszy
veterán

Tehát mindegy milyen az HBO előfizetés? UPC egyébként. Ha a másik lakásban vagyunk, ott akarom esetleg majd nézni egy androidos tv-n. Úgy tudom valahogyan felvarázsolható rá az HBO GO.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1186) Exian válasza oszy (#1185) üzenetére


Exian
őstag

Upc-t nem tudom, de diginél nem mindegy, melyik csomagot választod. Én Digin kértem, úgy tudom, náluk csak a HBO Super MaxPak-hoz jár (nekünk az van), a szimpla HBO (egycsarornás) vagy a HBO Pak csomaghoz (több HBO csatorna) nem jár. Így most nekem 2560 Ft-ért van az összes HBO csatorna, plusz Cinamax csatornák, meg még nem is tudom mi. Akció volt, ezért kértem csak, ha lejár, csak a HBO GO-t fogom kérni, a TV csatornákat nagyon ritkán nézzük. De most így majdnem annyiba kerül a MaxPak csomag + a HBO GO, mint külön csak a GO lenne.

Szerk.: bár most ahogy nézem a weblapjukat, mintha csak az akciós MaxPak csomag lenne 2590 Ft-ért, akkor viszont tök mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#1187) magicbox


magicbox
senior tag

Ötlete van valakinek, hogy újabban miért szórakoztat azzal az HBO GO, hogy a token lejárt, vagy érvénytelen. Ki kell jelentkeznem és újra be, hogy működjön. A telefonomon dobja ezt, amikor cc ultra-n kezdenék filmet nézni. Általában 2-3 naponta csinálja.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#1188) Alex91 válasza magicbox (#1187) üzenetére


Alex91
félisten

Nem eleg, ha csak kilovod a taskot es ujrainditod?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1189) drpele válasza magicbox (#1187) üzenetére


drpele
senior tag

Két eszközzel használjuk ugyanazt az accountot (Samsung Galaxy S7 és Xiaomi MI 5s), s a Samsungon rendszeresen (pár naponta) ezt játssza, míg a Xiaomi-n soha.

Szerencsére egy telefon restart (is) megoldja, ami azért kevesebb szöszmötölés, mint a ki-bejelentkezés.

(Furcsa, de a futó HBO alkalmazás memóriából történő kilövése nem szokott javulást hozni.)

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1190) magicbox válasza drpele (#1189) üzenetére


magicbox
senior tag

A Task restart nem segít. A telefon újraindítást még nem próbáltam, de tényleg jobb lenne mint a ki-bejelentkezés. Kiderül. Köszönöm! De az viszont érdekes, hogy a Samsungnál van Xiamoi-nál meg nem.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#1191) dorika87 válasza Exian (#1186) üzenetére


dorika87
őstag

Diginél az HBO Super Pakhoz is jár HBO GO szolgáltatás (de ez fel is van tüntetve a honlapon.) A lényeg az, hogy 12 hónap hűséget kell vállalni erre és a MAXPAK-ra is.
Nekem is ilyen csomagom van és gond nélkül meg a 3 HBO csatorna + a GO.
[link]

Csak azért egészítettem ki, hogy nehogy mást megtévesszen és azt gondolja, hogy nem jár bármelyik hbo csomaghoz a diginél.

(#1192) Kiskutya


Kiskutya
veterán

LG tvre hogy tudom rávarázsolni az hbo go-t? Uj6 sorozat pin kódot kér a webes meg megint kér valami kódot. Megakadtam .....

hmm...

(#1193) Alex91 válasza Kiskutya (#1192) üzenetére


Alex91
félisten

Ha kozvetlen HBO-nal vagy elofizeto, akkor sehogy...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1194) Kiskutya válasza Alex91 (#1193) üzenetére


Kiskutya
veterán

Az nagyon jó. Erre nem lesz valami megoldás? Meg így mi értelme van akkor?

hmm...

(#1195) erahurka válasza Alex91 (#1193) üzenetére


erahurka
félisten

Elég gáz azért hogy ennyi idő alatt nem tudtak ezzel semmit kezdeni. :(

(#1196) Kiskutya válasza Kiskutya (#1194) üzenetére


Kiskutya
veterán

Egyébként szolgáltatóknál csak go-ra elő lehet fizetni?

hmm...

(#1197) azbest válasza Kiskutya (#1196) üzenetére


azbest
félisten

több opció is van. A telenor mytv start ingyenes és azzal együtt is lehet hbo go, ezt nem telenorosként is lehet, csak akkor kicsit drágább. De úgy emlékszem a telekom vezetékes net mellé is lehetne hbo go. Szóval nézd meg, hogy neked milyen szolgáltatásaid vannak és náluk van-e arra mód.

(#1198) Kiskutya válasza azbest (#1197) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ok köszi csak a weben beregisztraltam...

hmm...

(#1199) LouiS22 válasza Kiskutya (#1198) üzenetére


LouiS22
veterán

Bármikor lemondható. :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1200) Kiskutya válasza LouiS22 (#1199) üzenetére


Kiskutya
veterán

Tudom de akkor így elmegy az ingyen hónap....

hmm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.