Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Alex91 válasza bandi0000 (#1300) üzenetére


Alex91
félisten

Nagy valoszinuseggel nem fog menni, talan a samsungokra van megfelelo progi...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1302) bandi0000 válasza Alex91 (#1301) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ez mekkora bullshit... ráadásul pl telekomon keresztül drágább 500 ft al

Xbox One: bandymnc

(#1303) azbest válasza bandi0000 (#1300) üzenetére


azbest
félisten

milyen tévé?

(#1304) bopeti98 válasza Alex91 (#1301) üzenetére


bopeti98
őstag

Igen, a Tizen OS-os, meg az Orsay OS-os Samsung tévékre kiadták az új appot. Azokon működik közvetlen előfizetéssel is.
LG TV-ken csak szolgáltatón keresztül megy.

(#1305) bandi0000 válasza azbest (#1303) üzenetére


bandi0000
nagyúr

lg 55b7V

Xbox One: bandymnc

(#1306) azbest válasza bandi0000 (#1305) üzenetére


azbest
félisten

igen, lg webos-en sajnos az app nem ismeri ajabb fajta bejelentkezési módot, amit a a hbogo saját regisztrációs fiókhoz kell. Így chromecast stick, vagy androidtv box chromecast módja vagy esetleg kodit futtató box nem hivatalos addonnal tud hdo go-t játszani.

(#1307) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Köszönöm

Végül is előfizettem telekomon keresztül, de az aktiválás menüpont alatt azt írja, hogy nem tartozik HBO GO előfizu a számomhoz, erre van valakinek ötlete?

Xbox One: bandymnc

(#1308) BornToBePuli válasza bandi0000 (#1307) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Fel kell keresni a Telekomot.

Read only felhasználó

(#1309) bopeti98 válasza bandi0000 (#1307) üzenetére


bopeti98
őstag

Pár nap kell mire a rendszerükben végig fut a megrendelés.

(#1310) #22718208


#22718208
törölt tag

Ezzel a cc2 hbogo kombóval valamit nagyon elkúrtak.
Vasárnap este gyakorlatilag nézhetetlen volt a válaszcsapás 5. évada. Nonstop fel-le ugrált a minőség. Samu tv appal meg semmi hiba nem volt.

Az a kérdés ,hogy hbo rontott el valamit a google, mert az éazrevettem ,hogy nem az a firm . száma ,mint amikor megvettem. Akkor hónapokig nem volt firm frissítés. Az is hozzátartozik ,hogy nem is voltak ilyen nagy gondok vele.
Viszont más forrásból még mindíg szépen játszik le tartalmat a cc2.

(#1311) Exian válasza bandi0000 (#1307) üzenetére


Exian
őstag

Máshol lehet olcsóbban is előfizetni szerintem. Pl. Diginél.

Más: azóta is csúcsszuper és tökéletes PC-vel a cucc. Semmi akadozás, minőségromlás. Hanyagolom a BOX-os és egyéb vacakolást.

[ Szerkesztve ]

(#1312) chaosmonger válasza #22718208 (#1310) üzenetére


chaosmonger
tag

CC-nál az sem mindegy, hogy miről cast-olod az adást, ha egy jól megfáradt androidos eszközről, akkor az is lehet a probléma forrása. Ha van lehetőséged próbáld ki másik eszközzel is.

(#1313) #22718208 válasza chaosmonger (#1312) üzenetére


#22718208
törölt tag

2016 p9 lite.
Az androidos vlc -t,ami real time kódolja pl a hangot és tolja az adatot folyamatosan a castnak.Gyönyörűen fut egy komolyabb méretű anyaggal is. Ihaz melegíti is a telefont rendesen.
Ezzel szemben csodálkoznék ha a hbo app a telefon "lassúságánál" fogva nem tudna annyit mondani a cc2-nek ,hogy ezt a linket játszd le. Mert több szerepet nem is nagyon kap a telefon ebben az esetben.

(#1314) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Sikerült aktiválni végül is, de ilyet, hogy felbontás, azt lehet állítani? vagy olyan amilyen?

Xbox One: bandymnc

(#1315) tuki2200 válasza bandi0000 (#1314) üzenetére


tuki2200
senior tag

TV es mobil alkalmazason magatol allitja be az internet sebesseghez, UPC 500-ason/t-mobile 4G-n szuper gyorsan, szuper siman, szuper szepen jon nalam :)

[ Szerkesztve ]

(#1316) Exian válasza bandi0000 (#1314) üzenetére


Exian
őstag

Az olyan amilyen :) PC-n nézve a legjobb a minőség az ÉN tapasztalatom szerint, nekem egy Android-os Box-szal sokkal gyengébb a minőség.

PC-vel nálam már HD-nek tűnő, de persze tartalomfüggő.

(#1317) bandi0000 válasza tuki2200 (#1315) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ez azért nem tetszik, én szeretem eldönteni, pláne hogy annó netflix is ment simán FullHD-ban röccenés nélkül, most meg elég mosott a kép, gondolom a kis felbontás miatt

Xbox One: bandymnc

(#1318) Exian válasza bandi0000 (#1317) üzenetére


Exian
őstag

Hát, a legtöbb dolog 720p körüli, afelett szerintem kevés anyag van fent, de van, aki talán jobban tudja.

PC-n hogyan lehet vajon megnézni, hogy az adott film mekkora felbontással jön?

(#1319) #22718208 válasza tuki2200 (#1315) üzenetére


#22718208
törölt tag

Mobilon ránézésre még mindig max 480p és nem vált föntebb.

(#1320) Exian válasza #22718208 (#1319) üzenetére


Exian
őstag

Mi szoktuk nézni projektorral is, 2.5 méteres képátlóval, ott azért már nagyon feltűnne a 480p, annál azért szerintem több. Van, ami szerintem 720p felett is van. Jó lenne valami program, amivel PC-n meg lehetne nézni a felbontást. Van valakinek tippje?

(#1321) tuki2200 válasza #22718208 (#1319) üzenetére


tuki2200
senior tag

iPhone X-en nekem megvan a full HD, legalabbis nagyon eles a kep

[ Szerkesztve ]

(#1322) #22718208 válasza tuki2200 (#1321) üzenetére


#22718208
törölt tag

Ezekre tudok gondolni.

-vagy tényleg megvan
-vagy nincs de te annak látod
-vagy nincs , de az iphone okos és megldja valahogy , hogy szebb legyen

Egyébként a logo éleinél lehet látni a legjobban. Még pc -n pl. viszonylag éles, addig fullhd android telefonon nagyon mosott. Tuti hogy ez nincs 720p.

------------------------------------------

Más.

Elkezdtem nézni a Valerian és az ezer bolygó városa c. filmet és amikor ilyeneket látok, mint ebben 00:21.50 --nél , kiábrándulok ebből a nagy HBO csoda streamingből.
A film egyszerűen ordítva felsír a bitrátáért , de nincs több, ennyi van , csak néhány megabitecske és ezzel kell beérnie. Közben nekem csak egy kérdés jut az eszembe: "de miért ???

(#1323) magicbox


magicbox
senior tag

Mindenki berághat rám de cc ultra-n se nálam se a lányom szobájában nem tapasztaltam soha az eltelt 6 hónapban a buffereléses hibát. Tehát vagy mindig jót nézünk jó időben, vagy nem tudom... Igaz mind a 2 eszköz lan-on fut. Új, nagy filmek már full HD-k. Régiek 720.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#1324) Tomeeka28 válasza magicbox (#1323) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Ugyan ez az Apple TV 4K. Hibátlan.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1325) #22718208 válasza magicbox (#1323) üzenetére


#22718208
törölt tag

Én cc2 -n sem láttam még bufferelés hibát, cserébe szombat/vasárnap du-este előszeretettel ugrál a minőség fel és le.

Kérdésem , hogy milyen eszközzel használod lan-on?

Illetve azt szívesen olvasnám tőled, hogy mit csinálnak ezek wifin 1-2 hét aktív használat alatt.

(#1326) chaosmonger válasza #22718208 (#1325) üzenetére


chaosmonger
tag

Nálam is tökéletesen fut CC2-n. Az viszont biztos, hogy a CC+HBO GO páros nagyon érzékeny a wifi jel erősségére.
Nálam az étkezőben lévő LG tv-hez kell a CC2, ide már nem nagyon ér el a wifi jel, ezért egy D-LINK wifi extendert használok. Erre csatlakozik a CC és a telefon is (közös eszközön kell lenniük hogy lássák egymást). Eleinte csak úgy tudtam elhelyezni, hogy az extender és a router, és az extender és az eszközök között is volt egy fal (konkrétan a fürdőszobában volt a D-LINK). Ekkor a HBO nálam is rosszul ment, sokszor esett le sd-be a minőség. A Youtube és a Netflix viszont tökéletesen ment azon a tv-n - persze ezek nyilván nem CC-on hanem a tv saját alkalmazásával, így kevesebb lan forgalommal.

Pár hete egy kis barkácsolással el tudtam úgy helyezni az extendert, hogy akadály nálkül rálát a routerre és az eszközökre is. Csodák csodája, azóta tökéletesen megy a HBO GO is. Még akkor is tökéletes, ha a nappaliban közben a Samsung tv-n is a HBO GO megy a saját appjával - ott is tökéletesen.

(#1327) magicbox válasza #22718208 (#1325) üzenetére


magicbox
senior tag

Az ultrában alapból van lan bemenet. Ez a legújabb cc ami már a 4k-t is tudja. A wifije ac-s már, de soha nem használtam. A buffereléses hiba nálam a minőség ugrálást is jelenti egyben.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#1328) #22718208 válasza magicbox (#1327) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nekem 3-4 méter +1 falacska van az asus router és a cc2 között.

Vasárnap amikor jellemzően gond van a minőséggel egy lan-on áthozok egy tp-link routert és odatesze. a cc2 mellé 30 centire.
Kíváncsi vagyok mit fog produkálni.

(#1329) Exian


Exian
őstag

Ha már a wifi-lan kérdés szóba került, most vettem észre, hogy az Android Box-omon világít a wifi led, ami azt jelenti, hogy valamiért nem megy a lan rajta, ezért wifievel csatlakozott a routerhez Ki tudja mióta. Pedig azzal (UTP) használtuk mindig, talán kihúzódott vagy megtört a kábel valahol. Lehet, hogy ezért volt ennyire vacak az utóbbi időben a GO?! Wifin más is vacakolt vele (pl. Kodival PC-ről való lejátszás), amikor régen próbáltam wifivel.

Mindegy, ha így is van, hogy a wifi miatt volt csak rosszabb az utóbbi időben, akkor sem használom, PC-vel sokkal szebb a kép.

(#1330) drpele válasza #22718208 (#1328) üzenetére


drpele
senior tag

1 hete használjuk a CC2-t LAN-on, s azóta egyetlenegyszer sem tapasztaltam sem minőségbeli visszaesést, sem pufferelést HBO-n. Ráadásul már a film indulásakor az első pillanattól kezdve megvan a "teljes élesség".

Előtte hetekig szívtam a CC2-vel WIFI-n, 5GHz-en ugyanúgy, mint 2,4GHz-en (a router 1m-re van a CC2-től), pedig 5GHz-en bőven 100Mbps felett van az elérhető sávszél, s alacsony a késleltetés is. Mégis teljesen ramaty, nézhetetlen volt WIFI-n CC2-vel az HBO GO. Én arra tippelnék, hogy az adaptive stream algoritmusuk hibázik bizonyos esetekben, mert a Netflix és a Youtube is tökéletesen ment WIFI-n, csak az HBO volt sz@r...

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1331) magicbox válasza drpele (#1330) üzenetére


magicbox
senior tag

Ezt mondtam már a fórumban, hogy a lan a megoldás, de csak le lettem szólva, hogy az AC jobb és gyorsabb :) Örülök, hogy vki végre ezt megerősítette.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#1332) LouiS22 válasza magicbox (#1331) üzenetére


LouiS22
veterán

Mindig a madzag a tökéletes megoldás :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1333) #22718208 válasza LouiS22 (#1332) üzenetére


#22718208
törölt tag

Igen , ha a hbo szerencsétlenkedésről van szó , ugyanis a cc2-nek semmi mással nincs gondja!

Erősen gondolkodom , hogy lan adaptert vegyek vagy lemondja a francba az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#1334) magicbox válasza #22718208 (#1333) üzenetére


magicbox
senior tag

Vegyél adaptert. Meghálálja.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#1335) cantus


cantus
tag

Egy éve próbáltam regisztrálni magam, gondoltam kipróbálom a szolgáltatást. Akkor a Maestro kártyám nem fogadta el. Eltelt egy újabb év és újra ránéztem hátha: még mindig nem fogadja el a Maestro kártyát ... Gratulálok, jó a tempó... :F

(#1336) cigam válasza cantus (#1335) üzenetére


cigam
félisten

- Nálam meg működött.
- Miért nem nekik írtál? Szerinted mi, vagy ők tudnak segíteni?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1337) #22718208 válasza cigam (#1336) üzenetére


#22718208
törölt tag

Az lett volna a legnagyobb segítség neki, ha egyszerűen csak működik és kész.

(#1338) Kiskutya válasza cantus (#1335) üzenetére


Kiskutya
veterán

Türelmes ember vagy én ha valamit akarok tuti már megoldottam volna de majd jövőre hátha jó lesz. :)

hmm...

(#1339) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho. Lenne egy kérdésem.
Történt hogy megnéztem ezt az ingyenes hónapot. Aztán lemondtam a szolgáltatást, mert egyik ismerősöm felajánlotta hogy hozzá adja az én készülékemet az ő előfizujához. Ez fasza is, de amikor a kódot akartam kérni, akkor ugye indítottam TV-n a HBO GO-t (gyári app), az úgy lefagyott a korábban nézett (ifjú sheldon) tartalomnál, hogy az égegyadta világon semmire sem reagál. Látom a sorozat epizódjait, még azt is látom hol hagytam abba amit épp néztem, de mintha egy kép lenne. Se ki, se be, se semmi...
Ilyenkor mivan?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1340) Kiskutya válasza Sirandrish (#1339) üzenetére


Kiskutya
veterán

Appot rakd újra.

hmm...

(#1341) Exian


Exian
őstag

Pár napja használom telefonnal a szolgáltatást. Hát, sokkal gyengébb a felbontás, mint PC-n. Nem akadozik, nem hullamzik a minőség, de látszik, hogy gyengébb a felbontás. Csak azért jegyeztem meg, mert valaki írta nemrég, hogy telefonon 480p-nek látszik max. Nem tudom mennyi lehet, de valóban vacakabb, mint pl. PC-n webes felületen.

(#1342) erahurka válasza Exian (#1341) üzenetére


erahurka
félisten

Ráadásul hajlamos bekapni az alsó kb. fél centit és ilyen csíkok vannak rendes kép helyett. Vicc ez az androidos app remélem már javában hegesztik az újat.

(#1343) Button


Button
aktív tag

Egy amatőr kérdésem lenne.
Ha a upc fiber power mellé veszem a HBO GO-t, akkor ugye nem csak upc-s IP tartományból tudom nézni hanem bárhonnan.. (?)
köszi előre is :)

(#1344) Gubek-Einste válasza Button (#1343) üzenetére

Nincsen ilyen korlátozás.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1345) erahurka


erahurka
félisten

Nyomtam egy próbahónapot közvetlen HBO GO előfizuval, ekkor ugye csináltam egy profilt.

Ha később mégis inkább a Telenornál fizetek elő, akkor új profil kell vagy össze lehet kapcsolni valahogy a dolgokat? :F

+1: Ha a Telenornál fizetnék elő, kapnék olyan kódot amivel a tévés appot be lehet aktiválni? :R

(#1346) Gubek-Einste válasza erahurka (#1345) üzenetére

Tőlük kellene megkérdezni.

Szolgáltatói előfizetéssel menne a tévés app is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1347) body007


body007
addikt

Sziasztok!

Én is be****am az LG tvmmel :U Jöttem volna ide hamarabb, mindegy... Ha jól olvasom a szolgáltató oldalán (T-Home) 2500-ért adják 2000 helyett. 3000ért adnak komplett hbo pakkot, de az nem érdekel. Szóval maradnék a "hivatalos" oldalon keresztüli regisztrációnál. PS4-en tudom nézni, de az nem egy energiatakarékos megoldás, néznék egy egyszerű android box-ot. Kérdésem annyi lenne, h milyet vegyek amin nem fog akadni? Semmi másra nem fogom használni, ezért a legegyszerűbb/olcsóbb megoldást keresem.
Köszi :R

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1348) Alex91 válasza body007 (#1347) üzenetére


Alex91
félisten

AppleTV... Az Androiddal xopni fogsz!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1349) Exian válasza Alex91 (#1348) üzenetére


Exian
őstag

Az Apple TV mire jó még HBO GO-n kívül? :) Nekem olyan eszköz kellene, amivel tudok a hálózaton levő UpNP -s és akár SMB megosztásokról filmeket nézni. Ahogyan pl. az Androix BOX-omon lévő Kodival.

Tud ilyet az Apple TV? Ha igen, lehet, hogy lecserélem az Android Box-omat és PC helyett inkább Apple TV-vel nézném (hely és energiatakarékosság miatt), mert jelenleg PC-n a legjobb nekem a minőség.

Ja meg van pl. Webböngésző az Apple TV-ben, meg ilyesmi? Bocs, sosem láttam ilyen kütyüt, nem ismerem...

[ Szerkesztve ]

(#1350) Alex91 válasza Exian (#1349) üzenetére


Alex91
félisten

Kicsit zartabb gondolom, mint az Android. Ami biztos nincs rajta, az a webbongeszo :DD . SMB-n megy a lejatszas, ahogy kijon az iOS 12, akkor mar a 4k melllett a Dolby Atmos hang is menni fog (Mar a 4K verzion.)

Amire/amivel en hasznalom, az a TelenMyTV, HBO Go, Infuse Pro a filmek lejatszasara, de van Kodi klon is, meg VLC is ra. Plex, Emby, Netflix, Amazon Prime, Youtube, Vimeo stb. Spotify az pl. nincs, de Tinder app is van :DD. Aztan hasznalhatod az iTunes-t, vehetsz, kolcsonozhetsz filmeket, Music elofizetes, vagy zene vasarlas. Valamint a HomeKit kozpont is lehet.

Aztan vannak jatekok is ra. Gyors, kenyelmes stb.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.