Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) #22718208 válasza fokukac (#1599) üzenetére


#22718208
törölt tag

Kétirányú a forgalom. Amire te gondolsz az a multicast pl. Telekom IPTV.

Én azt nem értem mi az f...nak a 15ms ping , amikor másodpercenként jön kb. 1-2-3 csomag a stream -ből. Az meg ugyebár cirka 300-500-1000ms.
Ez böngészőben ellenőrizhető.

[ Szerkesztve ]

(#1602) azbest válasza #22718208 (#1601) üzenetére


azbest
félisten

Benne van a pakliban az is, hogy esetleg más internetszolgáltatóhoz más úton jut el a csomag. Sokminden keresztül megy páldául a bix-en, ami talán a legnagyobb magyar csomópont. De vannak más csomópontok is és bizonyos nagy cégeknek dedikált vonala is van bizonyos szolgáltatókhoz, hogy közvetlenül elérjék a netszolgáltatótól a tartalomszolgáltatót.

Korábban hasonló szívás volt nálam és más fórumozók visszajelzése alapján másoknál is telekomos netről a mindigtv extra online streamjeivel, a mindigo tv-vel. Böngészőben gyönyörűen látszott a hálózati forgalom vizsgáló részen, hogy a nagy méretű adatcsomagok eleje kb 1MB-ig ms nagyságrend alatt lejött, de 1MB feletti rész meg több másodpercig is töltött. Szóval nem meglepő módon elakadt rendszeresen a lejátszás, hiába volt 120 megabites kapcsolat. Traceroute-tal a cím alapján láttam is, hogy közvetlen kapcsolatuk van. Ha mobilnetről vagy vpn-nel munkahelyik másik szolgáltatóról próbáltam, akkor nem volt ilyen csomagbetöltés lassulás, hanem az egész csomag változatlan sebességgel lejött hamar, nem volt akadás.

Az ottani ügyfélszolgálat lerázott azzal, hogy a teknikusuknak is telekom internete van otthon és kipróbálta, nála nem akadozik... ügyes. Végülis biztos csak a halucinációm manifesztációja volt a képernyőmentés meg a tracelog. Pár hete mikor próbáltam, akkor láttam, hogy valószínűleg szerevert cseréltek, mert máshogy méretei a csomagokat és megváltozott a streaming segédadatok formátuma is. Szóval, mégha a dediklált kapcsolatuk maradt is ugyanaz és ugyanolyan sebesség korlátozós buta beállítású, akkor is jól működik, mert a kisebb csomagok nem akadnak fenn.

Szóval, csak pár épkézláb ember kéne a céghez, aki érti a rendszerük működését és képes utánanézni ilyen egyszerű hibáknak is. Más területen én is dolgoztam és dolgozok olyan szolgáltatásokon, amiről fura ügyfélpanaszok jönnek vissza. Tényleg megesik, hogy képtelenek vagyunk reprodukálni. De ha az ügyfél értelmesen, pláne ha technikai részletekkel alátámasztva elő tudja adni a problémáját, akkor jó eséllyel találunk megoldát.

Az is biztos, hogy a panaszoknál sokat számít az, hogy hány embert érint. Tehát, ha mindenki csak magában duzzog, meg itt a topicban panaszkodik / dühöng, abból nem lesz hibajegy nyitás. Néhány panaszos miatt pedig nem proiritás a nyomozás, ha van más fontosabb feladat, akkor nem fogják azt félbehagyni egy szem emberért. Szóval, be kell jelenteni mindenkinek, aki szív vele. Érdemes a körülményeket is részletezni, de nem mesélősen, hanem lényegre törően. Lehet az internetszolgáltató kiléte is számít.

A legjobb amúgy hbo go kapcsán, hogy a csapból is az ő reklámjuk folyik például youtube-on. Talán a technikusokra is kéne költeni, nem csak a marketingesekre.

[ Szerkesztve ]

(#1603) #22718208 válasza azbest (#1602) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nekem volt már vagy 40-50 levélváltásom velük. Alátámasztottam már 10 féle módon az érveimet. Technikai adatokkal , stb..stb..

Mindig ugyan az a semmit mondó ,terelő , mindig más a hibás választ kaptam.

Én már csak azzal tudtam ma válaszolni ,hogy lemondtam a büdös pi..ába az egészet.
Majd ha rendbeteszik a hibákat , vagy netán csak egy valós kivizsgálást indítanak egy panaszra ,akkor talán visszatérek.
Szent meggyőzősésem ,hogy még panasz esetén egy nyomorék logot sem néznek. Mindig percek alatt jön a terelő levél!

Bye bye écsbíógó!

(#1604) erahurka válasza #22718208 (#1603) üzenetére


erahurka
félisten

Nyilván azért engedtek 500 forintot az árból mert utána fognak nézni mi nem stimmel a szolgáltatással. Nesze kedvezmény aztán fogd be a pofád paraszt kb.

(#1605) LouiS22 válasza #22718208 (#1603) üzenetére


LouiS22
veterán

Meg azért sem, mert az HBO minden újságíró kedvence, rosszat róluk sosem írnak. Ha egy olvasott portálon megjelenne egy cikk, amiben benne van, hogy sokszor fagy, screenshotok, videók, meg az is, hogy fórumokon háborognak hozzáértők... Akkor történne valami. Esetleg ha egy ma divatos influenszer erről készítene egy YT videót... Na, akkor - és csak akkor rendbe lenne téve.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1606) Zeki válasza LouiS22 (#1605) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor az lenne, hogy az eszközödben a hiba. Nem számít hogy mondjuk a Netflix 4K-ban nyomul gond nélkül...

(#1607) LouiS22 válasza Zeki (#1606) üzenetére


LouiS22
veterán

Egyébként bármikor tehetsz bejelentést az NMHHnál is. Vagyis nem: a GO a cseh médiahatóság felügyelete alá tartozik. Szóval ha van cseh nyelvet beszélő ismerősöd, akkor náluk is jelezheted, hogy khm... vannak problémák a szolgáltatással.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1608) tuki2200 válasza LouiS22 (#1605) üzenetére


tuki2200
senior tag

Semmi gond nincs a szolgaltatassal meg mindig pedig 1eve mindennapi hasznalatban van, se nekem, se egyik ismerosomnek sem.... mondjuk senki nem is hasznalja gagyi androidos box-al meg bongeszobol..

[ Szerkesztve ]

(#1609) Zeki válasza tuki2200 (#1608) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mondjuk szoftver kérdése az egész. Ha nincs rá, mert itthon minek is lenne HBO/TV2/RTL/TV GO/Digi vagy akármi a magyar felhasználónak az okostv-jére, akkor megpróbál valahogy rávarázsolni.
Helyette nézhetnék ázsiai tv adókat, meg espn-t, meg red bull tv-t, meg netflixet.
Ja, csak ezek épp nem érdekelnek.

(#1610) magicbox válasza Zeki (#1609) üzenetére


magicbox
senior tag

Haljak meg, nem értem a hisztiteket. Egyértelmű, hogy lanon jó. CC Ultra hibátlan, Apple TV hibátlan. De inkább megveszitek a régi CC2-t de adapteres lanra meg sajnáljátok a pénzt. Inkább szívtok, leveleztek, és panaszkodtok a fórumban. A gagyi tv-s meg Androidos eszközökre meg nem is mondok semmit..

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#1611) drpele válasza magicbox (#1610) üzenetére


drpele
senior tag

A legnagyobb probléma, hogy támogatott platformokon (pl. CC2) is hektikusan működik a lejátszás. S az egy dolog, hogy egy olyan szűk közösség, mint e topic látogatóköre ismeri a megoldást, de mennyien vannak, akiknek fogalmuk sincsen az alternatívákról. Szóval egyik szemem sír, a másik nevet...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1612) szabog74


szabog74
aktív tag

Többet segítene talán, ha leírnátok milyen eszközzel és hálózattal jó a szolgáltatás.
Nálam CC2-vel, Telekom 100Mbit VDSL2-vel esténként ritkán csökkenti a felbontást pár másodpercre. 5GHz-en csatlakozik a routerhez.

(#1613) |AP| válasza szabog74 (#1612) üzenetére


|AP|
veterán

CC1, UPC 500-as net, wifin csatlakozva problémamentes működés hónapok óta

(#1614) drpele válasza szabog74 (#1612) üzenetére


drpele
senior tag

CC2, 100 Mbps Digi FTTB internet, 2,4GHz illetve 5GHz WiFi csatlakozás, rengeteg bosszantó „homályosodás”, alkalmanként pufferelés

CC2, 100 Mbps Digi FTTB internet, LAN csatlakozás, tökéletes minőség

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1615) Kiskutya válasza szabog74 (#1612) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nekem ps4-en megy de nagyon ritkán volt vele gondom. Lehet én vagyok a kivétel de nálam a telefonon is teljesen jól megy. (huawei mate 10 pro)

hmm...

(#1616) Alex91


Alex91
félisten

Apple TV, iPad Air 2, mindketto AC-s WiFi-n (Linksys router), 100 mbites optikai internet. Szinte hibamentesen fut.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1617) Sify


Sify
senior tag

Apple tv4k, Ipad2018 es Iphone8+ hibatlan mukodes minden eszkozon.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#1618) Alex91 válasza Sify (#1617) üzenetére


Alex91
félisten

De klasszikusat idezve: “+az apple az ár/érték miatt az elveimmel is szembe megy.” :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1619) #22718208 válasza Alex91 (#1618) üzenetére


#22718208
törölt tag

Úgy bizony. Még a portára sem engedném be!

(#1620) Alex91 válasza #22718208 (#1619) üzenetére


Alex91
félisten

Pedig mondjuk Apple TV eleg jo ar/ertek arannyal van. Nem csak HBO GO miatt erdemes megvenni :). Szerintem a WebOS is elbujhat mellette, valahogy igy kellene mennie egy okos TV-nek...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1621) Petyuska111 válasza szabog74 (#1612) üzenetére


Petyuska111
tag

CC Ultra, lan, UPC 300-as net, mindig tökéletes. És jóval olcsóbb (félár), mint az Apple Tv :-))))

(#1622) Tomeeka28 válasza Petyuska111 (#1621) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Azért a kettő közt van különbség is. A végeredmény ugyan az, de a UI, a kezelhetőség, az egyszerűség mind az Apple-t erősíti. Mióta meg van az Apple TV-m pl TV távirányítót is max 2 hetente használom. Egy negatívum van az ára, de végeredményben megéri. Én egy percig nem bántam meg.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1623) bigdady


bigdady
nagyúr

Miért van amúgy hogy az LG tv-n nem megy a HBO go app közvetlenben?

(#1624) Alex91 válasza bigdady (#1623) üzenetére


Alex91
félisten

Mert nem irtak meg ra ugy... Regi az app, ujat meg nem keszitettek ra.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1625) azbest válasza bigdady (#1623) üzenetére


azbest
félisten

A nem hivatalos addon alapján a közvetlen előfizetés újabb api-t használ. Máshogy kommunikál, más lehetőségek vannak. Míg a szolgáltatósok régit. Nem tudom miért nem kompatibilis visszafelé az új előfizetés.
Mivel csiga tempóban történik bármilyen fejlesztés, abban sem lennék biztos, hogy dolgozik-e egyáltalán nekik még bárki fejlesztő vagy csak próbálják életbentartani az európai rendszert. :U Lehet csak projekt alapon bíznak meg alkalmanként egy-egy alvállalkozói láncot, ahol a végén minimálbéres hallgatók próbálják megcsinálni a nagy elképzeléseket...

Az androidtv -s appról is 2015ös dizájn terveket lehetett látni egy (gondolom) korábbi alvállalkozójuk portifóliójában, aminek a töredékét sem valósította meg a kiszivárgott verzió. Az sem támogatta az új apit. Gondolom van valami nagy terve a vezetőségnek, csak évek óta képtelenek megvalósítani.

Nem tudom, hogy azért van-e ez így, mert régebben mindig valami normál előfizetés mellé volt csak a hbo go, így nem érezték bevételi forrásnak és nem fordítottak rá pénzt. De most, hogy önállóan is elérhető, tényleg ideje lenne beletolni némi pénzt és időt, ha valóban szeretnének ügyfeleket. Volt részem már nagy projektekben és 4-5 viszonylag értelmes fejlesztővel pár hónap alatt hatalmas munkát képesek voltak elvégezni. Persze sok múlik a managementen is, mert nagyon sokat tud gáncsolni a fejlesztőkön, ha nem segítik, hanem akadályozzák őket.

[ Szerkesztve ]

(#1626) erahurka válasza azbest (#1625) üzenetére


erahurka
félisten

Engem már nem érdekel az HBO GO app semmilyen szinten. Kodi addonnal kiválóan ment tegnap este egy film Full HD-ban telefonon ugyanazzal a WiFi-vel amivel korábban a 480p is probléma volt.

(#1627) chaosmonger válasza azbest (#1625) üzenetére


chaosmonger
tag

Amikor indult a közvetlen előfizetés, én megkérdeztem az ügyfélszolgálattól, hogy miért nem működik LG tv-n, és azt a választ adták, hogy liszensz okoból. Tehát az új verziós applikáció után minden TV gyártónak fizetni kellene, ezért gondolom úgy döntöttek, hogy megveszik a legelterjedtebb Samsungra, a többiek meg oldják meg külső eszközzel. Lehet hogy épp az autentikációs módszer a probléma, mert a TV-nek kell generálnia az aktiváló kódot, lehet hogy ezért kérnek külön liszensz díjat. Csak azt nem értem miért nem jó nekik a user/password mint a Netflixnek.

Egébként az megvan, hogy a HBO GO eredetileg magyar fejlesztés? Itt is indult el először Kelet-Európában.
Itt egy régebbi cikk róla:[link]

Nem tudom ezzel pl. mi a helyzet most. De kicsit zavaros is az egész nekem, mert eredetileg ott volt a HBO On Demand, ami nekem soha sem volt, de elvileg hasonló szolgáltatás mint a GO, Aztán volt külön amerikai HBO GO is, de azokat meg kirúgták:
[link]

De ha az ember rákeres valami problémára vele kapcsolatban, akkor gyanúsan kevés linket talál, mintha a világ többi részén nem lenne annyira elterjedt.

(#1628) azbest válasza chaosmonger (#1627) üzenetére


azbest
félisten

Itt gondolom a hbo go zrt szeretne pénzt kapni a gyártóktól. Míg normál esetben egy egy cég, ha be akar kerülni egy alkalmazásboltba, akkor maga állja a fejlesztési költségeket, hogy elérjenek több ügyfelet, más platformokon is, addig úgy tűnik, hogy a hbo go zrt annyira prémiumnak gondolja magát, hogy majd a készülékgyártók fognak fizetni azért, hogy elérhető legyen a hbo go saját előfizetése az ő készülékükön. Picit fordítva ülnek szerintem a lovon. Valószínű rosszul is fogalmazok, mert ez inkább kelet-közép-európai ez a rendszer.

Ahogy nézem az amcsi hbo go 2010-ben indult. [link], de előtte HBO on Broadband néven is volt vod szolgáltatásuk. 2014-ben HBO Now néven megy a hagyományos előfizetés nélküli, csak online előfizetés. Keverednek a brandek, mert Latin-Amerikában is hbo go néven fut ez. Nálunk szintén, talán a hbo now megfelelője lehetne a direkt előfizetés. Persze marketingesektől ne várjon az ember mást. Lehet tényleg a hbo go eu volt az első ilyen szolgáltaló kelet-európában. Netflix és amazon később jött vadkeletre, de nem úgy tűnik, hogy innen vette volna át a világ ezt a megoldást.

Nyugatabbra az amerikai hálózatot használják. Az usa-ban a hbo vod szolgáltatás például beintegrálódik az amazon eszközökbe is külön csatornaként. Meg persze natívan is megjelenik sok gyártó készülékén.

Lehet kelet-európából jött az ötlet, de a tartalom és a hbo még mindig mintha amerikai lenne. A briteknél és németeknél valsz a sky licenszeli a tartalmat a hbo-tól és sky-go néven fut a szolgáltatásuk mobilon, de a set-top-boxuk is neten át működik.

[ Szerkesztve ]

(#1629) azbest


azbest
félisten

A play store-ban úgy látom azt mondják az oda írt LG tévés panaszokra, hogy fejlesztés alatt áll. Persze ez nem jelenti azt, hogy lesz megoldás, mert androidtv-re is évek óta áll a fejlesztés... akarom mondani fejlesztés alatt áll :D

(#1630) erahurka válasza azbest (#1629) üzenetére


erahurka
félisten

A kulcsszó az áll lesz szerintem :DDD

(#1631) #22718208 válasza azbest (#1629) üzenetére


#22718208
törölt tag

Ja , persze. Az xbox one -ra is egyik ügyfeles azt mondja fejlesztés alatt.
A másik meg azt ,hogy biztosan nem lesz , mert az ms törölte az appot.

A lényeg ,hogy megy a hazudgálás össze-vissza!

[ Szerkesztve ]

(#1632) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Nálam PC-n mind Windows 10-en, mind Linuxon böngészőből jól megy. Általában PS4-ről nézem. Nem szokott lenni problémám. Az Aranyélet 3. évadának premierjénél a nap végére volt egy kisebb minőségcsökkenés. Akkor letöröltem az alkalmazást a PS4-ről, majd telepítettem. Nem volt semmi gond azóta sem.

Koax, 300 mbit, Telekom internet. Kábelen keresztül. Egy kb. 6-7 ezer lakosú város az Invitel területén.

[ Szerkesztve ]

Read only felhasználó

(#1633) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Nemtom nálam akkor csoda van 10/1-es net és semmi gáz. Pedig 4k tévén nézem. 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#1634) szabog74 válasza Kiskutya (#1633) üzenetére


szabog74
aktív tag

De min?

(#1635) #22718208 válasza Kiskutya (#1633) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nekem is ilyen sírós vigyor ült az arcomra, mikor volt szerencsém 7xxx sorozatú 4k tv -n(samsung app.) megnézni a go-t.
Nagyon sok neki ez a felbontás! Még FHD -n csak csak elmegy valahogy, de 4k panelen borzalmas.

(#1636) Kiskutya válasza szabog74 (#1634) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ps4 meg android app mate 10 pro. Tv lg web os 4.0 de sajnos ott nem megy. Pedig ott lenne az igazi ezért nézem ps-en keresztül.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#1637) Exian


Exian
őstag

Ha szolgáltatós (Digi) előfizetésről közvetlen HBO-s előfizetésre váltok, számíthatok bármilyen negatívumra, esetleg pozitívumra, egyszóval változik e bármi?

A szolgáltatást már jó ideje kizárólag PC-n, webes felületen használom. Ha jól vettem ki az itteni tapasztalatokból, akkor a közvetlen előfizetés bizonyos TV-ken probléma, de más eszközökön szokott menni jól? Főleg ez érdekelne és főleg a webes felület, de gondolom azt egyáltalán nem érinti.

Nagy ritkán telefonon és/vagy tableten is szoktam nézni, ott megy a közvetlen előfizetés?

Azért gondolkodom a váltáson, mert jelenleg a HBO Super MaxPak csomag van előfizetve, ebben benne van a HBO, HBO2, HBO3, Cinemax és még 1-2 filmes csatorna, na meg persze a HBO GO és ez havonta 2590 Ft. Viszont nagyon nagyon keveset nézzük csak a csatornás HBO és egyéb adókat, ezért felesleges. A közvetlen előfizetés meg ugye már csak 1490 Ft a HBO-nál, szóval felmerült, hogy lecserélem. Amíg 2000 Ft volt, nem foglalkoztam vele, de 1100 Ft különbség már azért pénz.

[ Szerkesztve ]

(#1638) chaosmonger válasza #22718208 (#1635) üzenetére


chaosmonger
tag

Ez most nem tiszta hogy érted. Én is 4k Samsungon (is) nézem saját appal és tökéletes a kép.
A HBO nem ad 4k-ban, a tv skálázza fel FHD-ről, hogy érted hogy sok neki a 4k?

(#1639) #22718208 válasza chaosmonger (#1638) üzenetére


#22718208
törölt tag

Úgy értem ,hogy embere válogatja kinek mi a minőség.

Nekem 4k tv-n a hbo go már olyan ,hogy inkább nem erőltetem.
Másnak, pl. neked is lehet hogy ez teljesen rendben van.

Nincs ezzel semmi baj, nem vagyunk egyformák.

[ Szerkesztve ]

(#1640) Alex91 válasza #22718208 (#1639) üzenetére


Alex91
félisten

Mekkora TV-n nezed, es honnan?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1641) Zeki


Zeki
nagyúr

Csak próbaképp ránéztem, xbox360-on van HBO GO. :)

(#1642) allein


allein
addikt

Sziasztok. Digi oldalán regisztráltam, hbo.go oldalon próbálok regisztrálni természetesen ugyanazzal az email címmel, nem sikerül. Képen látható üzenet fogad, mit csinálok rosszul:

Szerk: Teljesen mindegy, hogy külön email címet adok meg az operátori adatoknál és a fiókadatoknál, nem enged regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#1643) #22718208 válasza Alex91 (#1640) üzenetére


#22718208
törölt tag

Ha jól emlékszem ilyen volt Samsung UE55KS7000.
(nem tudom pontosan , nem az enyém csak ottalvós vendégként szoktam nyomkodni)

kb. 3-3.5m

(#1644) allein válasza allein (#1642) üzenetére


allein
addikt

HBO csatornák már elérhetőek a TV készüléken. Lehet kellene várnom holnapig a hbo.go regisztrációval?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#1645) chaosmonger válasza #22718208 (#1639) üzenetére


chaosmonger
tag

Hát nem tudom, van Netflixem és HBO GO-m is. Semmi különbség nincs köztük, mind a kettőnek gyönyörű képe van.
Vagy akkor a Netflix sem minőség? A valódi 4k youtube videók valóban szebbek kicsit, de azért azt mondani rájuk hogy nem minőség, az meredek kicsit.

Merre laksz? Ha Szeged környékén, akkor gyere át, megmutatom :)

(#1646) Exian válasza allein (#1644) üzenetére


Exian
őstag

Nekem is Digis elofizetesem van es varnom kellett X ideig, mig beregisztraltak a hozzaferesemet.

(#1647) allein válasza Exian (#1646) üzenetére


allein
addikt

igen, időközben én is erre jutottam, köszi azért :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#1648) erahurka válasza allein (#1647) üzenetére


erahurka
félisten

Érdekes, én Telenornál fizettem elő, gyakorlatilag egy perc múlva már nyomhattam a regisztrációt HBO GO-ra.

(#1649) bigdady válasza erahurka (#1648) üzenetére


bigdady
nagyúr

Telenornál?:Y
Hogy működik? Hogy kerülnek tvre a csatornák telenor esetén? Hogy van megoldva?

[ Szerkesztve ]

(#1650) erahurka válasza bigdady (#1649) üzenetére


erahurka
félisten

Az sehogy, csak HBO GO-ra lehet náluk előfizetni. De kinek kellenek a csatornák ha ott az egész kínálat egy kattintásra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.