Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) sleszy


sleszy
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni, hogy HBO GO-t hogyan lehet használni LG okos tv-n, más TV szolgáltatás nélkül. Mert nekem az alkalmazás kéri a TV PIN-t, pedig már külön elő lehet fizetni a szolgáltatásra. Van rá mód, hogy bejelentkezéssel elérhetőek legyenek a programok Web OS 3,5-ön?

Előre köszi a válaszokat!

Üdv:
Sleszy

(#602) HELLAFLUSH válasza sleszy (#601) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

én is pont ugyan ezt akartam kérdezni most :))

nekem pl Flip otthoni szolgáltatásom van, ez már eleve bukó..telekomnál van mobil előfizetésem, de ott meg nem tudom hogyan működne a dolog :(

(#603) Alex91 válasza HELLAFLUSH (#602) üzenetére


Alex91
félisten

Mondjuk vesztek egy Apple TV-t... :D

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#604) charlie_hu válasza sleszy (#601) üzenetére


charlie_hu
aktív tag

Nekem is ez van. Előfizetettem az hbogo.hu-n, majd a tv-n pin kódot kér. Amiről azt írja, hogy a beállítások alatt van, de nekem nincs ilyen menüpont és egyikben sincs ilyen info.

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#605) stevee251 válasza charlie_hu (#604) üzenetére


stevee251
tag

Valahol azt olvastam, hogyha szolgáltató nélkül fizetsz elő az HBO GO-ra, akkor hiányzik a PIN kód a beállításoknál. Én szolgáltatón keresztül használom, így ott van a PIN kód. Az hogy ez csak egy hiba, vagy direkt van így, azt nem tudom.

Üdv:
stevee

(#606) charlie_hu válasza stevee251 (#605) üzenetére


charlie_hu
aktív tag

Közbe meg is válaszolta az HBO ügyfélszolgálat, hogy az lg app nem tudja így a dolgot. Mindenféle bohockodást ajánlanak, de hát ezeknél a torrent is kényelmesebb, akkor marad az.

"Sajnos közvetlen hbo go ügyfélként az lg tv nincs a támogatott eszközök között.

Ha más eszközön (okos telefon, tablet) be tud lépni a fiókjába és elindít egy filmet, akkor annak tartalmát a tv-re tudja tükrözni.

Egy másik mód, az ún. chromecast eszköz beszerzése, amely hdmi és usb porton keresztül kell kapcsolni a tv-hez, majd ennek segítségével tud hbogo tartalmakat nézni."

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#607) Tomeeka28 válasza charlie_hu (#606) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Jó fejek... a Chromecast 5 perc után indítja el a hangot, majd további 5 perc a kép. (na jó leht csak 3 :DDD ).

Másik hiba amibe bele futottam. iPad-en nem tudok bejelntkezni mert kidob a bejelentkező képernyőről... :W

Még jó hogy ingyen van... de hogy ezért valaha is pénzt adjak... torrent valóban jobb megoldás...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#608) LouiS22 válasza charlie_hu (#606) üzenetére


LouiS22
veterán

Mondjuk ha picit visszaolvastál volna, akkor ez mind le volt már írva :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#609) stevee251 válasza Tomeeka28 (#607) üzenetére


stevee251
tag

Én is roppant ideges lennék, ha a tv-n nem tudnám nézni az alkalmazáson keresztül. Azért azt tegyük hozzá, hogy szolgáltatón keresztül 2000FT-ot fizetek a 3db HBO-ért (amit szinte sose nézek) és a GO-ért, igaz 1 éves hűséggel. Viszont annál kényelmesebb a világon nincs, hogy este leülök, a TV-n megnyomom a gombot, választok tartalmat és nézem, mindezt legálisan. Félre ne értsd, én is torrentezek, de mióta ez megvan, nagyon keveset (főként sorozatokat nézek). Az LG alkalmazása (eltekintve néhány gyerekbetegségtől) remekül használható. Ha letelik az 1 év, én biztos meghosszabbítom.

A próbahónappal nem azért dob ki, mert most mindenki ki akarja használni az 1 hónapot és túlterhelt? Sosem tapasztaltam ilyet, semmilyen eszközről.

Üdv:
stevee

[ Szerkesztve ]

(#610) Tomeeka28 válasza stevee251 (#609) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Az én tvm nem okos, ezért a chromecast. Ilyet szeretnék én is, amit írtál, de én a kábel tvt is vissza mondanám. De amíg így működik nem vágok bele.

Tuti nem az a baj másik eszközről megy jól.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#611) charlie_hu válasza LouiS22 (#608) üzenetére


charlie_hu
aktív tag

A saját weboldalukon bőszen hirdetik, hogy okostévén is megy. Nem volt ott semmi csillagozás, hogy hát, nem mindenhol, stb.

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#612) HELLAFLUSH válasza charlie_hu (#606) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

hát ez így szomorú hír :(
a lényeg, hogy meg oldottam PS4-en keresztül (LG távirányítóval tudom használni a PS4et)

(#613) xviktorx


xviktorx
tag

Üdv mindenkinek!

Sem tableten sem pedig webes felületen nem tudok belépni a HBO GO-ra. Közben apple tv-n és mobilon be vagyok lépve ( ugyan azzal a felhasználó névvel és jelszóval amivel most nem enged tableten és weben belépni ) és ott fut is rendesen az alkalmazás.
A HBO GO-t a telenoron keresztül rendeltem meg. Korábban engedte, hogy mind androidos tv boxon, apple tv-n, mobilon és tableten is be legyek lépve.

Valaki tudja mi lehet a gond? Volt már másnak is ilyen tapasztalata?

Válaszotokat előre is köszönöm.

(#614) taki01 válasza xviktorx (#613) üzenetére


taki01
őstag

Nálam is hasonló a probléma. Se PS4 se PC-n nem megy.
PC-n ezt írja:

(#615) taki01 válasza taki01 (#614) üzenetére


taki01
őstag

Elvileg már megy minden ismét.

(#616) xviktorx válasza taki01 (#615) üzenetére


xviktorx
tag

Tableten neztem most, de nem enged be "A megadott felhasznalonev vagy jelszo nem megfelelo".

(#617) cantus


cantus
tag

B@szki, tényleg nem fogadja el a Maestro kártyát. Az agyam eldobom.... :W

(#618) headhunter válasza cantus (#617) üzenetére


headhunter
addikt

(#619) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Véleményetek szerint az mitől lehet, hogy az HBO GO applikáció az egyik androidos tabletemen (Alcatel Pixi 3-10, 5.0.1) tökéletesen működik mindig, addig a másikon (Lenovo A7-10, android 5.0) viszont nem hajlandó működni rendesen.

Jellemzően ha használni akarom az appot, akkor minden egyes alkalommal törölni kell az HBO GO adatait a beállításokon belül a tableten, majd (nyilván) ezután be kell jelentkeznem. Ez nem tűnik vészesnek, de a huszadik alkalommal már unalmas, főleg, hogy a másik tableten nem kell ezzel foglalkozni. Ha nem törlöm az adatokat, akkor csak a kék karika pörög az örökkévalóságig a belépéskor.

Az Alcatel tabbal viszont semmi ilyen gond nincs. Eddig minden egyes alkalommal rendesen elindult a progi és használható is volt.

Természetesen mindkét tablet gyári állapotú, nincs rootolás.

Tudnátok javasolni valamit?

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#620) taki01 válasza KubanitoS (#619) üzenetére


taki01
őstag

Nekem is volt hasonló bár nálam inkább folyamatosan összeomlott az app a Sony Xperia XZ-n. A megoldás az volt hogy jött az android 8.0 a telefonomra és megjavult. Most már nem omlik össze és betudok lépni rendesen.

(#621) KubanitoS válasza taki01 (#620) üzenetére


KubanitoS
veterán

Sajnos nálam ez nem megoldás, mivel régebbi tabletről van szó, ami alapból olcsó kategóriás volt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#622) Exian


Exian
őstag

Sziasztok!

DIGI-nél nincs HD-ben egyik HBO csatorna sem?

Köszi!

(#623) Gubek-Einste válasza Exian (#622) üzenetére

Ezt tőlük kellene megkérdezni, itt a non-lineáris szolgáltatásokkal foglalkozunk.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#624) ArGab válasza Exian (#622) üzenetére


ArGab
őstag

Nincs

(#625) csikai21


csikai21
újonc

Sziasztok !
Kettő napja nem megy a HBO GO rá megyek az ikonra és utána fekete lesz minden ... és semmit nem csinál
Valakinek volt már ilyen ?

(#626) zolokas


zolokas
aktív tag

Sziasztok! Otp Bankos kártyával miért nem tudok semmit kezdeni? Mivel lehet lezárni a regisztrációt?
A másik meg kapcsolodási hiba kérlek próbáld újra 6.1

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#627) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Sziasztok!

Apple TV vásárlásán gondolkodok, aki használ ilyet, attól kérdezem hogy van rá app, illetve jól működik?

KöszI!

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#628) Alex91 válasza Tomeeka28 (#627) üzenetére


Alex91
félisten

Van ra, es ha nem is 100%-os, de azert mukodik. (Most is az megy a hatterben.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#629) Tomeeka28 válasza Alex91 (#628) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Köszi az infót, :R csak gyözzem kivárni hogy megérkezik, a 4K 64 GB

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#630) Exian válasza Gubek-Einste (#623) üzenetére


Exian
őstag

Köszi, tudom, és bocs az offért, csak gondoltam hátha tudja valaki. Közben Digiéktől is kaptam hivatalos választ, hogy még nincs HD. Remélem azért egyszer megoldják. Nem volna rossz.

ArGab, köszi neked is.

Hogy ON is legyek: azt hittem, hogy nem fog menni az Android TV Box-omon a HBO GO alkalmazás.

Leírom, hátha valaki ugyanilyen cipőben jár (ha már volt róla szó, akkor bocs): Play Áruházból felmegy simán az alkalmazás, ezzel nincs is gond. De! Nálam az van, hogy amikor a szolgáltatói bejelentkezésre megyek (mert ugye Digi előfizetés által kapom a HBO GO-t, nem külön előfizetve közvetlenül náluk), akkor a listában egész egyszerűen nem tudok semmilyen szolgáltatót kiválasztani. Egyszerűen nem tudok ráklikkelni semmire sem. Aztán rájöttem, hogy ha a szolgáltató kezdőbetűjét nyomom le billentyűzeten, akkor arra ugrik és utána már be tudok jelentkezni és működik is jól.

Nem tudom, lehet, hogy ez tök egyedi gond és csak az én TV Box-om ilyen hüle, hogy nem lehet kijelölni "rábökéssel" a legördülő menüből semmit, de hátha más is járt már így.

[ Szerkesztve ]

(#631) azbest válasza Exian (#630) üzenetére


azbest
félisten

próbálkozz még iránygombokkal vagy egérrel, tabbal is lehet ugrál a gombok közt, csak nem látod mi van kijelölve.

szerk, ja bocs, azt hiszem befejezem a kávémat. Lassan fogtam fel, amit írtál. Virág elvtárs, de ez az ítélet :)

[ Szerkesztve ]

(#632) Exian válasza azbest (#631) üzenetére


Exian
őstag

Egérrel próbáltam a kijelölést, na az nem megy. Pontosabban touchpaddal egybeépített vezetéknélküli billentyűzetet használok, ami ugye úgy működik, mint egy egér (mármint a tapipadja), de azzal nem tudok rábökni a legördülő menükben semmire. Viszont ha beírom a szolgáltató kezdőbetűjét, jelen esetemben a "D" betűt, akkor odaugrik.

Csak azt nem értem, hogy a HBOGO ügyfélszolgálata miért úgy reagált, ahogy, amikor jeleztem ezt a gondomat. Azt írták vissza, hogy nem támogatott az Android BOX, azért nem tudom kijelölni, de ha tudnám is, akkor sem engedne be a rendszer, mert az Android TV Box-ok nem támogatottak. Hát azért ez nem teljesen így van, utána már simán be tudtam jelentkezni és működik is az alkalmazás, meg a filmlejátszás is. Igaz a képminőség nem olyan jó, mint PC-n böngészővel, de elfogadható és más hibát eddig nem találtam benne.

(#633) azbest válasza Exian (#632) üzenetére


azbest
félisten

a nem támogatott azt jelenti, ami történt: lehet, hogy működik, de bármilyen problémába ütközöl, azt nem próbálják megoldani, nem segítenek. Egyszerűen azért, mert nem tesztelik, nem költenek arra.

A fapados boxok egyébként tabletes rendszert használnak, szóval azokon általában kevésbé problémás. Csak az okozhat gondot, hogy touch-ra készült.

Azt meg, hogy nem is fog működni, lehet azért mondják, hogy ne is akarj próbálkozni, mert ha bármi gond van, akkor megint hívod őkt, hogy hiba van -> nem támogatott.

Sőt, ha jól emlékszem, akkor régebbi verzónal nem volt hajlandó működni, ha külső kijelzőként érzékelte a megjelenítőt. Akkoriban még szó szerint is igaz lehetett, hogy nem ment.

[ Szerkesztve ]

(#634) maddionmax


maddionmax
aktív tag

HBO GO és Samsung TV esete:

Fekete hátteres app felrakva, aktiválási megtörtént. Mióta az új app fent van, mint TV kikapcsolás után az alkalmazás újra az eszköz aktiválását kéri. A fiókban látszik az aktivált eszköz, de újra és újra aktiválnia kell, hogy beengedjen.

Találkozott más is ilyen hibával? Van rá megoldás?

(#635) xviktorx válasza maddionmax (#634) üzenetére


xviktorx
tag

HA minden igaz "K" szériás a tv-d. A "J" szériásoknál már rendesen működik. Valószínűleg frissült az app a tv-den. Szinte minden HBO GO app frissülésnél előjön valami hiba. Ennél a friss verziónál valószínűleg ez a hiba.
Ismerősöm is pont ezt a hibát tapasztalja, hogy mindig be kell lépni kikapcsolás után.

(#636) zolokas válasza xviktorx (#635) üzenetére


zolokas
aktív tag

minek adtak ki ilyen szoftvert addig míg nincs letesztelve felháborító! és még ráadásul otp kártyával nem lehet aktiválni!!!! pc telefon tv egyiken se működik érdeks a régi go ment!

[ Szerkesztve ]

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#637) xviktorx válasza zolokas (#636) üzenetére


xviktorx
tag

Én szolgáltatón keresztül rendeltem meg még anno. Megy apple tv-n, andorid tv boxon, telefonon ( Samsung J5 ), Tableten ( Lenovo ).

(#638) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Mióta fizetek érte, nekem is megszüntek a hibák... pedig sok eszközön, sok kombóba használom. Ami vicc hogy a ChromeCast jobban működi iPhone 7-tel, mint Samsung S8-cal. Apple TV-t meg még várom... Közveteln HBO-tól fizetek elő.

[ Szerkesztve ]

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#639) maddionmax válasza xviktorx (#635) üzenetére


maddionmax
aktív tag

UE55ES6100 amin csinálja

(#640) T_Stark válasza maddionmax (#634) üzenetére


T_Stark
őstag

Nálam Apple TV-n játszik hasonlót, de rájöttem hogy ha rendesen bezárom az appot, nem csak kilépek hogy a háttérbe rakja, akkor nem kell újra bejelentkezni.

(#641) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

sziasztok. Xbox360-on szeretném aktiválni az HBO Go-t. Eddig szolgáltatón keresztül simán ment:
1. kód megjelenik
2. oldal menyit
3. kód beír - voilá

Most azonban az oldal amit megad az Xbox360 alkalmazáson belül az HBO nem tartalmazza azt a lehetőséget, hogy sima mezei HBO Go online előfizető: csak szolgáltatókat tudok választani a listából, belépni sehol sem tudok.

Én nézek el valamit vagy tényleg nem lehet így regisztrálni az eszközt?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#642) taki01 válasza l.skywalker (#641) üzenetére


taki01
őstag

Elvileg akkor voltak problémák amikor átállás volta az új oldalra de most már elvileg kéne működni-e bár nekem szolgáltatós előfizetésem van. Elvileg ezt kéne lássad a hbogo.hu/activate-n.

[ Szerkesztve ]

(#643) #22718208


#22718208
törölt tag

Én még mindig 5ös H samu tvvel harcolok.
1-2-3 darab lejátszás elindul utána "5.1 lejátszási hiba" és gyakran rommá fagyasztja a tv-t. Írtam nekik , azt mondták nem ismeretlen számukra az 5.1 hiba. (de mi van a fagyással?? erre nem mondtak semmit) Dolgoznak rajta.

Egyébként dombornyomott otp karival egyénileg és szolgáltatón keresztül is sima ügy az aktiválás.

[ Szerkesztve ]

(#644) l.skywalker válasza taki01 (#642) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi ez lesz a gond, mert itt még ezt írja az app:

De sajnos itt meg azt írja érvénytelen kód...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#645) l.skywalker válasza l.skywalker (#644) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Gyanítom, hogy az Xbox360 app nem frissült még és csak szolgáltatói előfizetésen keresztül tudnám használni. Ami elég gyászos...

És a gyanúm beigazolódott:

[Az HBO GO alkalmazás ugyan elérhető az XBOX360 platformon, az appot ugyanakkor már nem áll módunkban frissíteni, mivel a Microsoft megszüntette ennek lehetőségét világszerte. Így az esetleges hibák javítására a jövőben sajnos már nincs lehetőségünk.]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#646) #73749248


#73749248
törölt tag

UPC ügyfél vagyok, számítógépről, mobilról használnám, de...
Három éve jött egy e-mail, hogy jogosult vagyok ingyenesen használni az HBO Go-t, volt benne egy link, hogy "rendelje meg itt" - erre természetesen egy 404-es hibakód a válasz.
A upc oldalán találtam egy linket, ami szintén 404-ben végződik.
Csütörtökön felhívtam a 1221-t. Kaptam egy igéretet, hogy még aznap küldik az aktiváló mailt.
Azóta is várom.
Küldtem egy reklamáló mailt, miközben be voltam jelentkezve a upc webes felületén, mire egy automata válasz jött, hogy majd hívnak további adategyeztetés miatt.

Ilyenkor mi a ***** van?? :W
Azóta meg nem tudom elérni őket telefonon sem, mert olyan óriási a hívásterheltségük reggel nyolctól este tízig...

(#647) Exian válasza #73749248 (#646) üzenetére


Exian
őstag

UPC-nél nem tudom, hogyan van, de én a Digi előfizetéshez járó GO-t úgy tudtam aktiválni, hogy az email címemet, meg a szerződésszámomat kellett megadnom.

Ja, most néztem csak meg, UPC-nél ezeken kívül kér még egy aktiváló kódot is,tényleg. Érdekes, Digit választva nem kell olyat megadni.

[ Szerkesztve ]

(#648) #73749248 válasza Exian (#647) üzenetére


#73749248
törölt tag

Igen. És ezt a kódot nem tudom kiszedni belőlük lassan egy hete... :(
Szánalom ez az egész. Főleg, hogy állítólag ingyenesen jár az előfizetésünkhöz, akkor meg mire ez a szórakozás a regisztrációval, aktiváló kóddal?

(#649) #22718208 válasza #73749248 (#648) üzenetére


#22718208
törölt tag

Írj a hbo go-nak email , talán ők lépnek az ügyben. Arról nem beszélve ,hogy nekem az összes levelemre egy órán belül válaszoltak, ha kérdésem volt.

(#650) #73749248 válasza #22718208 (#649) üzenetére


#73749248
törölt tag

Köszi, megpróbálom. (ettől persze a júpíszí még elmehet a halálfa szárára... ;) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.