Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) l.skywalker válasza l.skywalker (#41) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na sikerült belépnem és letesztelnem. Már a teljes tartalom elérhető Xbox360-ra. Kicsit lassúcska, nehézkes az irányítása, de tökéletesen "okosítja" be a tévét az HBO-val. Ha valakinek van még lehetősége, próbálja ki!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#52) #41133696 válasza l.skywalker (#51) üzenetére


#41133696
törölt tag

X360-nál csak SD?

(#53) l.skywalker válasza #41133696 (#52) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hm, ezt nem néztem. Majd meglesem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54) #41133696


#41133696
törölt tag

Viszont ma eldöntöttem, hogy CB-re állok át C5-ről. Szolgáltatói, és erősebb mint a sajátom. A Sajátból meg van 3 hónap gari, aztán ha utána van vele valami akkor féltégla... szóval inkább eladom. a CB-vel egyenrangú meg a C9 ami számomra felesleges is.

Azért hezitáltam, mert én kicsit paranoiás vagyok, és a C5-öt védte egy APC ProtectNet 10/100/1000 Base-T Ethernet PNET 1GB önálló tranziens elleni védelem, illetve a CB pedig egy Signal 4645F. típusú túlfeszültségvédő . Utóbbi nem okozott gondot. Előbbinél pedig úgy oldottam meg, hogy a CB-ből csak egy LAN kábel jön ki - C5-ből három jött - az az egy a belemegy az APC ProtectNet-be, majd onnan pedig a számítógépem alaplapjába. A többi eszköz - beleértve a táblagépeket és az okostelefont is eddig is WiFi-n kapcsolódott - vezeték nélkül fog kapcsolódni, az LG 32LF632V szintén WiFi-sen fogja Streamelni az HBO GO-t :)

(#55) #41133696 válasza #41133696 (#54) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos az HBO GO az LG TV-m WiFi modulján keresztül tökéletesen megy :K

(#56) F-ECT$ válasza headhunter (#28) üzenetére


F-ECT$
titán

Telepítsd az HBO Go-t a tv-re. (Nekem is Sony tv-m van, kis trükközéssel menni fog.)

Más: csak én nem találom, vagy eltűnt az "Utoljára látható" menüpont a Go-n?

Dive ever, work never.

(#57) headhunter válasza F-ECT$ (#56) üzenetére


headhunter
addikt

Erre Sony Bravia KDL-55W829B..., HBO GO-t? :F

---------------------------------------------------------------------------

HBO GO-nál a felirat mindig megjelenik egy új rész indulásánál, hol lehet teljesen letiltani?

[ Szerkesztve ]

(#58) F-ECT$ válasza headhunter (#57) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem 43W755C van, az androidos, ezt a típust konkrétan nem ismerem, ha androidos, akkor erre is fel kell mennie, ha nem, akkor sorry.

Dive ever, work never.

(#59) devil-k


devil-k
nagyúr

Kicsit szomorú vagyok, hogy a netes verzió ennyire hulladék... pedig nem lenne rossz a dolog, végre lehetne Netflix ellenfél... mert a Netflix csúcsszuper lenne, de magyar felirat sincs a filmekhez.... ìgy az is mire jó?

- mozi bolondéria -

(#60) F-ECT$ válasza devil-k (#59) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi a baj vele? Ok, kicsit fapados, de nálam alapvetően jól működik.

Dive ever, work never.

(#61) devil-k válasza F-ECT$ (#60) üzenetére


devil-k
nagyúr

Az SD minőség. Más bajom nincs :(

- mozi bolondéria -

(#62) #41133696


#41133696
törölt tag

Nálam volt egy kis rezsicsökkentés :)

"Az Invitel csökkentette az HBO csomag árát - persze jóval magasabb mint a Telekomnál.

Így jött az ötlet, hogy ránézek a Telekom oldalára - jelenleg 2600 Ft-ot fizetek a Max Pak-ért:

Erre látom, hogy 200 Ft-tal olcsóbban is meg lehet úszni a dolgot.

Felhívtam hát a Telekomot, hogy lehet e váltani. Kisebb csomagra nem, de az új Szuper Max Pak csomagra igen, vállaltam rá, hogy újraindul a 2 éves hűségidő, és így 24 hónap alatt 4800 Ft, és lényegében ugyanazt kapom :) "

https://prohardver.hu/tema/t-online_internet_t-home_tv_hdtv_barmi_gondod_van_gyere_es_megoldjuk/hsz_78582-78582.html

(#63) F-ECT$ válasza devil-k (#61) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem csak a sávszél miatt nem megy Nálad sd fölé?

Dive ever, work never.

(#64) headhunter válasza headhunter (#57) üzenetére


headhunter
addikt

HBO GO-nál a felirat mindig megjelenik egy új rész indulásánál, hol lehet teljesen letiltani? :F

(#65) #41133696


#41133696
törölt tag

Lassan várom, hogy az HBO is bedurrantsa a FHD-nál nagyobb felbontást, mert

Huawei MediaPad M3 8.4" 4 GB RAM, 64 GB ROM, 4G/LTE táblagépemen a Youtube már 1440p-ben megy ahol lehet, és látszik a különbség :P

(#66) #41133696


#41133696
törölt tag

Szerencsére a határidős dolgaimmal időre készen lettem, de majdnem 1 napig csak a Telekom szolgáltatásait tudtam használni. HBO GO is kiesett, csak az OD vagy ugye a TV műsor HBO HD.

HB OD-nem megy HD felbontáson? Mert két filmet is néztem, az egyik a Nemzet aranya a másik pedig ennek a második része, és mind a kettő SD-ben ment :S

LG TV-re már nem hiszem, hogy jön HBO Go frissítés... de nem is baj, úgy néz ki, anyum kapja meg az LG 32LF632V-t, mert úgyis közelebb a CRT tévéje a 20-hoz mint a 10-hez, meg én is visszatérek a csak monitor koncepcióhoz. LG 27UD58-B UHD IPS LED (4K) Monitor most ezt néztem. Az HBO GO meg szépen fut a Huawei MediaPad M3 táblagépen :)

(#67) #41133696


#41133696
törölt tag

GO esetében bekerülhetne a kínálatba legalább SD minőségben az HBO 2 , és az HBO 3. Igazából dinamikusan is meg lehetne oldani ,hogy csak azoknak lenne elérhető ,akik Maximum csomagra fizetnek elő. Így nem lenne félig meddig ingyen ebéd sem, de azok is jól járnának, akiknél akkor is megy a Stream, amikor éppen a tévén monitor funkcióban dolgoznak, és a táblagépen meg mellesleg meg azért, hogy amennyiben van valami mégis érdemleges, akkor oda lehet figyelni rá, ha akad idő.

(#68) bopeti98 válasza #41133696 (#67) üzenetére


bopeti98
őstag

A UPC ezt ügyesen megoldotta, mert náluk ha van HBO előfizetésed akkor a Horizon Go-ba nézheted az összes HBO csatornát is (beleértve az HBO HD-t is).
Egyébként szinte minden tartalom elérhető a videótárból is, így szerintem annyira nem fontos a csatornák élő streamelése.

(#69) #41133696 válasza bopeti98 (#68) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ügyes megoldás. Bezzeg a TV GO-nál még az olcsó csatornák sem mennek HD-ben, nemhogy az HBO-k amik benne sincsenek.

(#70) #41133696


#41133696
törölt tag

Azért kíváncsi leszek, hogy mikor jelennek meg a 4K tartalmak HBO GO-n. Mert nyugaton már elég sok helyen belépőszint a FHD... azt meg nem gondolom, hogy az új sorozatokat ne forgatnák le már eleve 4K-ban, pl az HBO saját sorozatait, csak gondolom amikor elér egy bizonyos kritikus számot %-ban az arány, akkor belengetik, hogy UHD. NetFlix esetében már van.

Egyéb hazai tévéműsor szórással kapcsolatban már nagy előny az is, hogy az új Telekom IPTV Szuper Családi HD csomagjában a FilmBox Extra HD is benne van, és több más Film csatorna is HD-ban. :)

[ Szerkesztve ]

(#71) #41133696 válasza #41133696 (#70) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyébként az lenne a kellemes meglepetés, ha szépen felskálázódna :)

(#72) kovis


kovis
tag

Sehol nem találom rá a választ, de a HBO GO egyszerre 4 eszközre regisztrálható és párhuzamosan két eszközön is lehet nézni, de az eszközöknek egy IP-n is kell lenniük vagy lehet eltérő is, mint a MyTV-n? Az megy eltérő IP-n is.

[ Szerkesztve ]

(#73) bopeti98 válasza kovis (#72) üzenetére


bopeti98
őstag

Nem kell egy IP-n lenniük.

(#74) kovis válasza bopeti98 (#73) üzenetére


kovis
tag

Köszi a választ, akkor rendelem is a Telenortól.

(#75) #41133696 válasza #41133696 (#70) üzenetére


#41133696
törölt tag

No megérkezett a Telekomtól az új LG 43UH6207 tévém, amit idén januárban gyárottak.

Ezen már WebOS 3.0 van de HBO applikációból még mindig a régit kapja ... Azt reméltem, hogy szépen hátha felskálázza az applikáció a vezetékes kapcsolat meg a UPC 240-es néznek köszönhetően FHD fölé a felbontást, de persze nem.

Kaptam 1 hónap NetFlixet, YouTube-on jól néznek ki a 4K-s bemutatók.

(#76) #41133696 válasza #41133696 (#75) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk most nézem a prédát, szép a kép, de ez lenne az igazi:

1 hónap alatt UHD-ben végignézem az ember a fellegvárbant! :D

(#77) devil-k válasza #41133696 (#76) üzenetére


devil-k
nagyúr

Amíg nincs a Netflixez normális felirat, addig "sajna" marad az HBO GO. :(

- mozi bolondéria -

(#78) #41133696 válasza devil-k (#77) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja de egyébként is megszívtam, mert a NetFlixet helyen az Amazon alkalmazásában van az "ember a fellegvárban" és oda meg nincs 30 napos próba hónap azt hiszem :(

HBO-ra jó lenne, ha elérhetőek lennének ezek:

- The Walking Dead
- A kór
- Ember a fellegvárban

A Fox-nak tudtommal egyébként sincs Stream szolgáltatása.

A Préda 8. Részét a Huawei MediaPad M3 8.4 táblagépen kell néznem, mert az új LG 43UH6207 tévém HBO GO Applikáció esetében is előjött a buffereléses jelenség .

[ Szerkesztve ]

(#79) bopeti98 válasza #41133696 (#78) üzenetére


bopeti98
őstag

Attól hogy a Fox-nak itthon nincs streaming szolgáltatása, a streaming jogokkal még rendelkezhetnek.
Egyébként én azt szoktam csinálni, hogy egy-egy számomra érdekes sorozatot beállítok a Telekomos IPTV boxon sorozatfelvételre, aztán amikor vége az évadnak egybe lenyomom az egészet. :) Most a Walking dead, Humans, meg a Sötét árvák van így beállítva. :K

[ Szerkesztve ]

(#80) #41133696 válasza bopeti98 (#79) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk az egy jó megoldás.

Most én még a NetFlix előfizetését is gondolkozom. Eddigi tapasztalat alapján eléggé bejövős .

HBO GO -n elkezdtem egy új sorozatot, latin amerikai feliratos , a címe szökevények. Elsőre rész rendben lement második résznél elkezdett bufferelni, hát mondom ilyen nincs , de vártam egy kicsit, és rendbe jött :) Mert éjjel azért nincs kedvem a táblagép előtt görnyedni.

Eddig:

1. HBO GO
2. NetFlix
3. FilmBox Live
4. Amazon

Az utolsó kettőt azért ebben a sorrenben, mert az Amazon szolgáltatást még nem próbáltam.Viszont ez a 4 így együtt kb lenne havonta vagy 12K.... Na meg ugye idő is kellene hozzájuk.

(#81) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!

Az hbo -hoz és hbo go -hoz teljesen hülye vagyok. Viszont lesz egy film, az Ultra, amit nagyon megszeretnék nézni. Viszont nincs tv előfizetésem, hbo meg főleg nincs. Hogyan tudnám mégis megnézni?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#82) Gubek-Einste válasza anorche1 (#81) üzenetére

Előfizetsz rá.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#83) bopeti98 válasza anorche1 (#81) üzenetére


bopeti98
őstag

Telenor MyTV-n előfizetsz rá bankkártyával, vagy ha van Telenoros előfizetésed akkor annak a terhére. 2490 Ft havonta hűség nélkül.

(#84) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ez vajon mitől lehet?

Dive ever, work never.

(#85) BornToBePuli válasza F-ECT$ (#84) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Szia! Csak találgatok. Talán nem támogatott a böngésződ. ;)

[ Szerkesztve ]

Read only felhasználó

(#86) F-ECT$ válasza BornToBePuli (#85) üzenetére


F-ECT$
titán

:) Eddig semmi gondja nem volt, természetesen a legfrissebb Chrome van rajta - Verzió: 57.0.2987.110. (És PC-m van, tehát nem a MAC-es nem támogatottság a hiba.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#87) #41133696 válasza F-ECT$ (#84) üzenetére


#41133696
törölt tag

Beraktak egy szomorú tekintetű csajt :D

(#88) #41133696


#41133696
törölt tag

LG 43UH6207 UHD 4K SMART LED TV + HBO GO esetében a felskálázásnak köszönhetően, kicsit olyan a kép mintha utánhúzásos lenne... Csak HBO GO alatt vettem észre, NetFlix esetében a Narcos-t nézem 4K-ban, ott ezt nem tapasztalatom. HBO GO-nál is csak akkor amikor gyorsan pörög a táj....

(#89) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#84) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem akart magától megjavulni. de egy böngészési előzmények tzörlése segített.

Dive ever, work never.

(#90) #41133696 válasza #41133696 (#88) üzenetére


#41133696
törölt tag

Na ilyen felállás sem volt még nálam:

1 PC, 1 táblagép, és 2 tévé, és a 4 eszköz az én szobámban :D

(#91) Gubek-Einste válasza #41133696 (#90) üzenetére

Tévé és tablet mellett nem értem a gépes használatot, mondjuk nem kell nekem mindent értenem.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#92) #41133696 válasza Gubek-Einste (#91) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ha a gép előtt ülök, és eszembe jut valami, hogy megnézzem, hogy elérhető e az HBO GO-n akkor gyakran ott keresek, mert gyorsabb mint táblagépen vagy tévén. Szóval ott csak böngészni szoktam és csak akkor ha egyébként is a gép előtt ülök.

(#93) #41133696


#41133696
törölt tag

HBO Facebookon berakta a Taboot pár nappal ezelőtt, hogy múlthét pénteken. Nem is olvastam el, mert végignéztem szinkron nélkül a 8 részt. Remek volt, aztán végeztem tovább a dolgom, azzal a tudattal, hogy majd pénteken új rész vagy második évad...

Aztán amikor eljött a dátum, látom, hogy nincs új rész, de 2017 van már feltüntetve, ja meg új évad pláne nincs, mondom mi a szösz?

Hát elindítom, és látom, hogy teljesen leszinkronizálták :) Ami egyébként dicséretes, és a szinkron jó is lett. Most végignézem így is, már az ötödik részt nyomom :) Így könnyű, mert a cselekményt már tudom, éjjel megy, meg oldalt a nagyobbik tévén, amikor elég csak hallanom is :) Illetve üresjáratban ha vagyok, akkor nézem is meg hallgatom is.

(#94) #41133696


#41133696
törölt tag

LG 43UH6207 4K UHD TV (HBO GO & NetFlix probléma és annak megoldása) - Youtube

LG 43UH6207 tévémnél jártam úgy, hogy sem az HBO sem a NetFlix nem ment. Youtube igen... LG 32LF632V-nél HBO ment, NetFlix nem volt beállítva... mondom mi a franc lehet? Előbb arra gondoltam, hogy a UPC Connect Box-ot kellene újraindítani (mielőtt megnéztem volna a másik LG tévét), majd a TP-Link Archer C5 V1.2-őt. De aztán úgy döntöttem, hogy áramtalanítom a 43"-os LG-t... és tényleg ez volt a baj!

(#95) castiels


castiels
addikt

Nálam 1-2 napja szarakodik cc2-vel a hbo go. Telenor hipernettel.. van valaki aki mèg ìgy használja ès szarakszik?

Telefonról osztom a netet. (P9 lite)

Elindul az app telefonról, bejön a tv-n is. Indìtok egy filmet elindul a tv n a töltés aztan visszaugrik a főkèpernyőre ès ez van, aztán 10-20 ki be kapcaolasra elindul valami de ennyi.. ugyanez böngészővel is.

[ Szerkesztve ]

(#96) #41133696 válasza #41133696 (#88) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerintem nem amiatt van, mert a szökevények a Huawei MediPad M3 táblagépemen is ilyen, igaz annak is FHD-nél magasabb a felbontása :) Szerintem csak a sorozat lett érdekesen megtechnikázva :D

(#97) delig


delig
tag

Sziasztok!

Erre valaki tudja a választ, mi lehet a hiba?

Sony W808C tv-n produkálja. A hálózat természetesen rendben van. Legfrissebb verzióval próbálnám.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#98) #41133696 válasza delig (#97) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nálam is ez van, HBO GO androidnál, azt hittem már, hogy az Adguard miatt, de akkor ezek szerint nem.

(#99) #41133696


#41133696
törölt tag

A szökevények első évadának 11. Része angolul van (előtte mind spanyol), a 12. Rész spanyol, a 13 pedig ismét angol :D

(#100) #41133696 válasza delig (#97) üzenetére


#41133696
törölt tag

Napok óta nem tudják megoldani, de szerencsére egy kapcsolat ellenőrzés, és következő indítási rendben van. Az LG 32LF632V és az LG 43UH6207 tévéimen még a régebbi verziója van fent az HBO GO Applikációnak, ki gondolta volna, hogy egyszer ennek örülni fogok, hiszen ott nem jelentkezik ez a hiba :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.