Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) azbest válasza kisqqcs (#1550) üzenetére


azbest
félisten

Kodi leia és nem hivatalos addon működik azon is.

(#1552) kisqqcs válasza azbest (#1551) üzenetére


kisqqcs
csendes tag

Köszi, megpróbálkozom azzal :).

(#1553) freeknight


freeknight
őstag

Sziasztok!

Nekem mobilon egyszerűen nem akar felkapcsolni hd felbontásra az alkalmazás, nem is látok semmilyen minőségbeállítási lehetőséget. Ez kb másfél éve, amikor utoljára fizettem elő, még működött telefonon is.

(#1554) erahurka válasza freeknight (#1553) üzenetére


erahurka
félisten

Én úgy tudom 480p a max telefonon :F

(#1555) freeknight válasza erahurka (#1554) üzenetére


freeknight
őstag

Akkor ez igen nagy downgrade :(

Köszi azért

(#1556) #22718208 válasza erahurka (#1554) üzenetére


#22718208
törölt tag

Az a szomorú ,hogy a support 1080p -t hazudik a mobilos (android) app.-ra!

És még van pofájuk azt mondani ,hogy szar a telefonom vagy a netem ,azért nem jó!

(#1557) azbest válasza #22718208 (#1556) üzenetére


azbest
félisten

Hacsak nem widevine l1 certes készülékkel.

(#1558) #22718208 válasza azbest (#1557) üzenetére


#22718208
törölt tag

Őszintén szólva , fogalmam nincs mi az amit írtál.

Nekem egy huawei p9 lite van. 1920x1080 kijelzővel.

Ezt elmondtam a supportnak is.
Javasolták , telepítsem újra az appot , vagy indítsam újra a wifi routert. :C :C :W :W

(#1559) azbest válasza azbest (#1557) üzenetére


azbest
félisten

Hm. Nem hivatalos kodi addonnal telón is megy akár fhd. A hivatalos appban csak azt látom, hogy gyatraca minőség. Mobilon lehet nem ideális de az fhd-ig engedi, ha van a műsornak ilyen minősége

A widevine másolásvéfelem [link]
Az l1 szint szokott kelleni az fhdhez. Pl netflix, amazon video....
A huawei p9 is csak l3 as mint a legtöbb mobil

[ Szerkesztve ]

(#1560) erahurka válasza azbest (#1559) üzenetére


erahurka
félisten

Nálam a Netflix simán megy FHD-ban, HBO GO megáll 480p-nél, folyton leesik 144p-re, és még be is kapja a kép alját.

[ Szerkesztve ]

(#1561) #22718208 válasza azbest (#1559) üzenetére


#22718208
törölt tag

Amit te leírtál , miért nem tudta eddig leírni a hivatalos support?

Miért ,megy a mellébeszéd?

Adhatnál , akár privátban némi infót errő a kodi cuccról.

(#1562) erahurka válasza #22718208 (#1561) üzenetére


erahurka
félisten

Én is örülnék valami leírásnak vagy linknek a témában :R

(#1563) azbest válasza #22718208 (#1561) üzenetére


azbest
félisten

Én sem vagyok benne biztos, hogy a másolásvédelem korlátja-e vagy csak az app buta.
De mondjuk miboxon sem adott a telefonos app jobb minőséget, pedig az l1es. Meg régebbóta emlegetnek fullhdt, mint amióta az addon minőséglistáján tényleg feltűnt.

Szerintem kodira keresve itt kiad linket leiírásra, mert töbször beszélgettünk róla.

[ Szerkesztve ]

(#1564) Bass


Bass
addikt

Sziasztok telefonon elöfizettem az hbo go-ra de itthon az lg tv-n van app hozzá de pin kodot kér amit elvileg a telefon appban a beállitás menüben kéne keresnem de nem találom. Rossz helyen keresem?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1565) azbest válasza Bass (#1564) üzenetére


azbest
félisten

az lg webos nem támogatott a hbo go közvetlen előfizetéssel. Nem adnak hozzá kódot. A legolcsóbb kerülőút talán egy chromecast stick, hogy arra streameld, hogy tévén tudd nézni.

[ Szerkesztve ]

(#1566) Bass válasza azbest (#1565) üzenetére


Bass
addikt

Hopp ,akkor mi a megoldás? Valamit ki ir h a szolgáltatomtol kapok(digi) Akkor a mobilon az elöfizut le is mondhatom,nekem a tv-n lenne a lényeg. De még jo hogy van app a tv-n még sem egyszerü 😀

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1567) azbest válasza Bass (#1566) üzenetére


azbest
félisten

ha nem közvetlen a hbo go előfizu, hanem szolgáltatón át, úgy más a webes / appos felület. Akkor van kód

ha van hbo / hbo go előfizud a szolgáltatón keresztül, akkor nem kell mégegy előfizu a telefonra külön.

[ Szerkesztve ]

(#1568) Bass válasza azbest (#1567) üzenetére


Bass
addikt

Tehát akkor besétálok a digihez,elöfizetek és az lg tv-n lévö appot fogom tudni használni mert adnak pin kodot? A tv-n böngészön keresztül megy de az macerás jobb az app. Köszi a segitséget

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1569) OPiiPO válasza Bass (#1568) üzenetére


OPiiPO
addikt

én így nézem LG-n a HBO GO-t - mobilos kliens elindít, aztán az LG TV-re kitükröz

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1570) Bass válasza OPiiPO (#1569) üzenetére


Bass
addikt

Ezt még kipróbálom,esetleg laptopról is ki lehet valahogy küldeni?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1571) OPiiPO válasza Bass (#1570) üzenetére


OPiiPO
addikt

Sajnos nem tudok segíteni mivel laptopról még soha nem próbáltam, mobilról kicsit bővebben.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1572) Exian válasza Bass (#1570) üzenetére


Exian
őstag

Miért nem kötöd rá a laptopot a TV-re? Kábellel. Nekem így megy, igaz nem laptop, hanem asztali gép, de ez lényegtelen. Ez így nagyon tuti, nekem eddig így volt a legjobb minőség, a géphez egy picike vezetéknélküli tapipados billt használok, igy nagyon kényelmesen és gyorsan indítható bármi.

[ Szerkesztve ]

(#1573) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok!

Miert van az, h ingyen ki akartam probalni az hbo go-t megis levontak 1500at a szamlamrol. :/

(#1574) LouiS22 válasza S@c@ (#1573) üzenetére


LouiS22
veterán

Korábban soha nem aktiváltad az ingyen próbahónapot? Amúgy nem az történt, hogy lejárt a 30 próbanapod? Három: miért itt kérdezed és miért nem az ügyfélszolgálatuknál? :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1575) Exian válasza S@c@ (#1573) üzenetére


Exian
őstag

Nem csak zárolták? Vagy lehet, hogy levonták, de lemondáskor vissza fizetik. De én sem tudom, tényleg az ÜSZ-t kell megkérdezni.

(#1576) csibepuding


csibepuding
újonc

Sziasztok! Samsung Smart tv-n HBO go alkalmazás használatakor minden filmből egy idő után kilép, visszalép az alkalmazás kezdőlapjára és nem is emlékszik rá, hogy hol tartottam. Gyakorlatilag semmit nem tudok 4-5 megszakítás nélkül végignézni. Net kábelről jön, más eszközön (laptop, telefon) nincs ilyen probléma. Van esetleg valakinek ötlete, hogy hogyan küszöbölhetném ezt ki?

(#1577) LouiS22 válasza csibepuding (#1576) üzenetére


LouiS22
veterán

Tippre elfogyhat a memória és ezért a drasztikus lépés. Próbálj meg letiltatni, deaktiválni néhány más, appot (nem ismerem a Samsung OS-t, de biztosan van ilyen lehetőség).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1578) TomBond válasza csibepuding (#1576) üzenetére


TomBond
aktív tag

Nálam ugyanezt csinálja, és másoknál is. Egyenlőre nincs rá megoldás. Én írtam nekik: (#1539)

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#1579) #22718208 válasza azbest (#1551) üzenetére


#22718208
törölt tag

Most próbáltam ugyanez a felállást XOne -on , de nem indul el a lejátszás.

Ötlet ?

(#1580) azbest válasza #22718208 (#1579) üzenetére


azbest
félisten

A másolásvédelem és adaptív streaming támogatása is kell. Normális android alatt ott van a widevine lib a rendszerben. Win alatt, libreelec alatt vagy más platformokon össze kell vadászni a rá való libet és odamásolni az addon megfelelő könyvtárába.

Úgy látom azon ez nem lesz: [link]
UWP / XBOX One - NO
- These platforms do not currently work with Inputstream Adaptive

[ Szerkesztve ]

(#1581) erahurka


erahurka
félisten

Előfizettem Telenoron keresztül egy hónapra, hogy be tudjam aktiválni a tévés appot. Az alkalmazás elég lassú, azt meg nem értem közvetlen előfizetéshez miért nem tud egy nyamvadt kódot generálni hogy használni lehessen, de a lejátszás a legrosszabb. Ha épp hozza a maximális felbontást akkor jól néz ki, de ezt még nem sikerült 3 percig se tartani egyhuzamban... Cserébe sokszor leesik ilyen 144p szintre, borzalom. A tévé régi, de a Netflix hibátlan rajta, és 300 megás net van beledugva kábellel. Nem gondoltam hogy 2018-ban itt tartunk. Nagy csalódás ez így :(

(#1582) azbest válasza erahurka (#1581) üzenetére


azbest
félisten

jól emlékszem, hogy 2014ben nyúltak hozzá legutóbb az lg apphoz? Valahol talán kiír verziót és dátumot.

Lehet jobban jársz akkor egy chromecasstal. Az sem mindig tökéletes, de talán a beépítettnél jobb. És az legalább a közvetlen előfizetéssel is megy.

[ Szerkesztve ]

(#1583) erahurka válasza azbest (#1582) üzenetére


erahurka
félisten

Nem hinném hogy az app lenne itt a szűk keresztmetszet. Androidon sem képes tartani még a 480p-t sem. 2014-ben meg aztán főleg elégnek kéne lennie a 300 megabitnek. Szerver oldalon gáz ez az egész szerintem.

PS4-ről tudom nézni közvetlen előfizetéssel, csak szerettem volna kímélni a konzolt.

Most mondjuk jobban tartja már a felbontást de így is van hogy teljesen visszaesik.

(#1584) Zeki válasza erahurka (#1583) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha így haladunk, a Netflix lemossa az árokba az HBO-t.
A tv-ken dedikált gombok, minden eszközön patentül megy. Akár 4K-ban is.

(#1585) erahurka


erahurka
félisten

Kis érdekesség: ugyanazzal az email-jelszó párossal tudtam csinálni Telenoros profilt, mint amivel korábban közvetlen előfizetéseset. Érdekes, nem gondoltam hogy el fogja fogadni, de semmi gondja nem volt. Ráadásul bejelentkezéskor is külön vannak választva a közvetlen és a szolgáltatón keresztüli előfizetők, így ilyenkor sem kavarhat a cucc.

(#1586) LouiS22 válasza Zeki (#1584) üzenetére


LouiS22
veterán

Ez azért nem fog megtörténni, mert a magyar embernek kell a szinkron. És pont. Netflixen meg se szinkron, és magyar felirat is csak nagyon elvétve.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1587) Zeki válasza LouiS22 (#1586) üzenetére


Zeki
nagyúr

MÉG.

(#1588) erahurka válasza LouiS22 (#1586) üzenetére


erahurka
félisten

Hé! Igenis van szinkron Netflixen. Kb. 14 filmhez/sorozathoz. :DDD

(#1589) #22718208


#22718208
törölt tag

Én is megvettem 15k -ért a cc2 -t, mert a samu app egy hulladék alsó - közepes kat. tv -n.

De persze ,hogy az is random (hétvégén rosszalkodik).
Valaki azt mondta itt, hogy vegyek egy lan adatpert hozzá.
Én meg azt mondom ,hogy nem veszek ,mert elfogadhatatlan ,hogy a 3-4-5 megabites tartalmaikhoz még biztosítsam a lan kapcsolatot. A cc2 teszt alapján stabilan kapja a 45-50 megabitet wifin.

Folyamatosan hazudgál , terel és mellébeszél az üfsz!
Olyat is írtak már nekem , hogy a cc2 -t még a google is fejlesztgeti és ezért lehet a hiba!

Én meg kérdezem ,hogy a a google a hülye ,akkor mit keres a natívan támogatott eszközök listáján??

Persze az eszközön más megy rendesen , egész véletlenül csak a hbo go sz@rakodik.

(#1590) Alex91 válasza #22718208 (#1589) üzenetére


Alex91
félisten

Inkabb 50k-ert kellett volna Apple TV-t venni... :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1591) #22718208 válasza Alex91 (#1590) üzenetére


#22718208
törölt tag

Köszi, de nem!
Nem bolondultam meg ,hogy jólárazott apple cuccot vegyek!

A hbo szerint semmivel sem támogatottabb ,mint egy cc2. Ebbő kiindulva érdekes lenne , ha még én lennék a hibás mert nem almán próbálom használni.

(#1592) Alex91 válasza #22718208 (#1591) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, csak Apple TV-n megy, amazon meg nem...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1593) LouiS22 válasza erahurka (#1588) üzenetére


LouiS22
veterán

A mekkora kínálatból? 1 millió? :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1594) philoxenia válasza azbest (#1582) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Telekomos ADSL nettel két tévén egyik LG, másik Samu, saját appokon megy egyszerre az HBO Go wifin....
Valahol máshol lehet a hiba...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1595) #22718208 válasza Alex91 (#1592) üzenetére


#22718208
törölt tag

Elhiszem , örülök ,hogy pl. neked nem kell vele szenvedni!

De mivel támogatott eszközre nem tudja az elvárt minőséget fenntartani , ezért inkább lemondom a francba ,mint hogy sok tízezzerért megint kütyüt vegyek.

+az apple az ár/érték miatt az elveimmel is szembe megy.

(#1596) Alex91 válasza #22718208 (#1595) üzenetére


Alex91
félisten

Az a gond, hogy a masik hiaba olcso, ha xar, ugye...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1597) drpele válasza #22718208 (#1589) üzenetére


drpele
senior tag

Valóban nevetséges, hogy (100Mbit-es netkapcsolat mellett 5GHz-es WiFi-n keresztül) az HBO GO adaptív streamingje ilyen ramaty/random minőségű, de LAN-on ezek a problémák nemigen jelentkeznek.

S értem, hogy a CC2-vel WiFi-n kifogástalanul mennie kellene (ennek ellenére sokaknak sz@r), de valld be, hogy szereted szivatni magadat. Az általad is említett LAN adapter a CC2 árához képest filléres kategória...

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1598) #22718208 válasza #22718208 (#1513) üzenetére


#22718208
törölt tag

Megjött a válasz!

Ping 22ms , a szolgáltatáshoz ,hogy jól működjön 15ms vagy kevesebb kell.

Keresse szolgáltatóját ,hogy csökkenthető a késleltetés!

Ez milyen ügyfélbarát válasz.

[ Szerkesztve ]

(#1599) fokukac válasza #22718208 (#1598) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem vagyok expert a témában, de szvsz egy egyoldalú forgalomnál (a stream-elés az) nem ezen kéne, hogy múljon. :U Kétoldalú forgalomnál igen (pl. online játék, videókonferencia), de ez nem az...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1600) #22718208


#22718208
törölt tag

Van optikás itt , akinek volt már stream minőség hiba?

Kíváncsi lennék arra mit írtak. Mert ott biztosan nem a ping a hibás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.