Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) erahurka válasza #41133696 (#300) üzenetére


erahurka
félisten

Chrome alatt nem engedi megnézni egyiket sem. Az új oldalon úgy tűnik mindenhez előfizetés kell :(

(#302) megema


megema
őstag

Sziasztok!

Xbox360-on rendesen működik a GO? Egy ismerősnek semmilyen tartalmat sem akar lejátszani. Annyit találtam, hogy az MS már nem engedi frissíteni az alkalmazást, de elvileg működőképes. :F

(#303) castiels


castiels
addikt

Chromecast szinkron váltásos probléma meg lesz valamikor oldva? Az összes új meg régi feltett filmen nem lehet szinkront választani...

(#304) azbest válasza castiels (#303) üzenetére


azbest
félisten

a play storenál ez az email cím szerepel
users@hbogo.eu
küldj reklamációt oda, hirtelen nem találtam más címet

(#305) FZoleee


FZoleee
tag

Sziasztok!

Engedélyezett a másokkal történő fiókmegosztás? Gondolok én arra, hogy lehet abból bármilyen problémám, hogyha én itt Budapesten használom, a szüleim pedig vidéken, úgy, hogy ráadásul a szolgáltató is más?

(#306) #41133696 válasza FZoleee (#305) üzenetére


#41133696
törölt tag

Családon belül. Példának okáért, én UPC-s Interneten nézem a GO-t, de a lakásban van Telekom IPTV HBO OD-vel. Anyumnál viszont sima Telekom TV, Telefon, IPTV van, a GO-t pedig azon nézi Edge-ben.

(#307) Gubek-Einste válasza FZoleee (#305) üzenetére

Hivatalosan nem de amiről nem tudnak...

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#308) #41133696 válasza Gubek-Einste (#307) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pontosítanék: a saját lakásaim és az eszközei között lehet :)

(#309) |AP|


|AP|
veterán

ma megint elkezdett problémázni a Chromecast-re küldés... PC-ről, telefonról, ugyanaz: küldés után csak tölt és semmi...
Végülis majdnem egy hónapig jó volt... biztos túl sokat várok :((

...hacsak nem a UPC dolgozott megint a háttérben és vissza nem állítottak újra IPv6-ra...

[ Szerkesztve ]

(#310) castiels válasza |AP| (#309) üzenetére


castiels
addikt

neked jó a szinkron váltás? Szinte minden film angollal indìt és nem lehet átállìtani magyarra.

(#311) |AP| válasza castiels (#310) üzenetére


|AP|
veterán

Kettőt próbáltam (XXX és Utazók), mindkettőnél ment....
Persze csak telefonon, a CC-re küldés nem megy

(#312) castiels válasza |AP| (#311) üzenetére


castiels
addikt

csak cc n nem lehet szinkront váltani a többin lehet..

(#313) |AP| válasza castiels (#312) üzenetére


|AP|
veterán

nálam viszont újra nem megy a küldés... (ha másnál nincs ilyen gond, akkor megint a UPC kavart be)

(#314) #41133696


#41133696
törölt tag

Ezt kezdtem el nézni pár napja... : http://www.hbo.hu/movie/a-visszatero_-81024/nextonair

gondoltam folytatom, hát a GO nem találja :(

[ Szerkesztve ]

(#315) #41133696


#41133696
törölt tag

Az imént és tegnapelőtt is frissült az HBO GO Applikáció Androidon. Elkezdem nézni a Dextert mert fent van mint a 7 évad HD-ben :) Eddig még nem láttam, de haver nézte anno és azt mondja nagyon jó :)

(#316) castiels válasza #41133696 (#314) üzenetére


castiels
addikt

igen, rajta is volt az utoljára felirat..

(#317) xviktorx


xviktorx
tag

Én a Trollokal jártam úgy hogy még tegnap a frissítés előtt a gyerekek meg tudták nézni 30-adszorra is, de ma már hiába követelték nem találtam. Pedig nem volt rajta, hogy törölni fogják nem úgy mint a visszatérőn.

(#318) xeno


xeno
csendes tag

Tisztelt Ügyfelünk!

Szeretnénk tájékoztatni, hogy a Chromecast eszköz használatakor jelentkező magyar hangsáv illetve felirat hibát javítottuk.
Köszönjük eddigi türelmét és szíves megértését!

(#319) azbest válasza xeno (#318) üzenetére


azbest
félisten

Tegnap én is így tapasztaltam, mikor próbálgattam :)

(#320) castiels válasza azbest (#319) üzenetére


castiels
addikt

igen, csak nem ártott volna úgy megcsinálni, hogy egyből magyar hangal induljon, ne keljen minden indìtáskor azzal szórakozni hogy át kell állìtgatni...

(#321) azbest válasza castiels (#320) üzenetére


azbest
félisten

nekem magyarul indult, meg is lepődtem. Telefonról próbálgattam (mert a mi box cast módján aktiváltam hogy a béta verziót tegye fel, mert valakinél olyan cast receiver verzió van - és nem meg neki jól - amit elvileg nem is adtak ki... azt hittem az a béta). Böngészőből lehet más az alap.

(#322) xeno válasza xeno (#318) üzenetére


xeno
csendes tag

Amúgy elég szimpatikus a support elég gyorsan válaszolnak és tájékoztatnak amint van valami.

Elvileg amúgy lesz AndroidTV app is, ha minden jól megy még idén elvileg fejlesztik.

(#323) castiels válasza azbest (#321) üzenetére


castiels
addikt

attól függ melyik,az újak közül valami?

(#324) castiels


castiels
addikt

ellenőrizze az internet kapcsolatot film közben és leáll chromecaston tapasztalt valaki ilyet?

(#325) Aby_2014


Aby_2014
aktív tag

Az mitől van, hogy ha az élő adást szeretném nézni hbogo-n keresztül akkor ratyi a minőség, és ha nem a live streamet akkor meg jó a képminőség? (20 Mbit-es nettel próbálkozom)

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#326) azbest válasza Aby_2014 (#325) üzenetére


azbest
félisten

Az élő adás ratyi sd stream, a film meg 720p. Mivel a filmkínálat azt tartalmazza, ami adott időszakban a tévében is megy, nem sok értelme van tévéként nézni.

(#327) Gubek-Einste válasza azbest (#326) üzenetére

Nem minden érhető el ami megy a tévében is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#328) Cufter


Cufter
tag

Ha csak bufferel de nem indul, de amugy a nettel nincs gond arra van valami megoldas tippetek?

(#329) |AP| válasza Cufter (#328) üzenetére


|AP|
veterán

most nálam is ezt csinálja.... pontosabban, elindul nálam a lejátszás, csak akkor van gond, ha chromecastre szeretném kiküldeni... akkor csak buffer.

(#330) castiels válasza |AP| (#329) üzenetére


castiels
addikt

nálam film közben megáll, nincs internetkapcsolat visszaszámlálás és kilövi az egész go-t visszadob a cc főmenüre, 5-10-20 percenként ezt eljátszotta..

(#331) #41133696


#41133696
törölt tag

Van egy sorozat OZ a neve, de csak a 6. évad van fent HBO GO-n :D

(#332) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Várjunk csak, megjavult az HBO GO és lehet magyar nyelven is Cast-olni?

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#333) azbest válasza csasaKKP (#332) üzenetére


azbest
félisten

vagy már megint szétcseszték az egész cast rendszert...

(#334) castiels válasza azbest (#333) üzenetére


castiels
addikt

androidról castolva szétfagy az egész, sőt újra is indìtja a cc-t...

(#335) csasaKKP válasza castiels (#334) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nálam is fos, már az ajánlónál Chromecast 2-n.

Szerk.: Ki is fagyott, mint a szar, Ultrán ki sem próbálom.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#336) castiels válasza csasaKKP (#335) üzenetére


castiels
addikt

remek.....

(#337) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Oké, most telt be a pohár...

Mindenki vigyázzon az HBO castolásával, mert percekre kifagyasztja az eszközöket és újraindítani sem könnyű utána. Magától nem indúl újra, Google Home app is szenved, újraindításig castolni mást nem lehet.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#338) castiels válasza csasaKKP (#337) üzenetére


castiels
addikt

nekem kifagyasztja aztán 1 perc és ujrainditja magát...

de lehet a csontok és skalpok képe a hibás.. amikor megjelenik a fomenüben akkor szokot kifagyni.

(#339) csasaKKP válasza castiels (#338) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Lehet, hogy az a ludas. Mindenesetre mauálisan kellett újraindítanom.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#340) tuki2200


tuki2200
senior tag

Azt lehet tudni, hogy az HBO GO VR mukodik magyar accounttal? Letolteni nem lehet a magyar play store-rol, de ugye ez sokfelekeppen kikerulheto, vajon lehetseges, hogy az acc is lockolva lenne benne?

(#341) azbest válasza tuki2200 (#340) üzenetére


azbest
félisten

Nem próbáltam, de lehet, hogy másik szervereket is használ a magyar (ami mostmár úgy tűnik európai) app.

(#342) |AP|


|AP|
veterán

Újabb gondom van a castolással (lassan már nem is meglepő...)
Szóval a Chromecast szétfagyását sikerült azzal kiküszöbölni, hogy még a telefonon elindítom a filmet, és csak akkor küldöm ki, ha már elindult. (ha az app elindulása után küldtem ki, akkor az ajánlóknál szétfagyott).
Így működik is, de a feliratok csúsznak, már zavaróan sokat. Több filmnél is próbáltam, nekem mindig csinálja.
Csak ha castolok akkor, telefonon rendben van.
Másnál is van ilyen?

(#343) castiels válasza |AP| (#342) üzenetére


castiels
addikt

persze, mindenkinél, majd javìtjàk remélhetőleg....

(#344) |AP| válasza castiels (#343) üzenetére


|AP|
veterán

remek...
..nem is tudom volt-e egy hónapnál hosszabb időszak, amikor hibátlanul működött.

(#345) castiels válasza |AP| (#344) üzenetére


castiels
addikt

valszeg tudják, hogy szétfagy az egész, mire kijavìtották au angol nyelven való indulást akkora meg más hiba jelentkezik... Vagy nem fordìtanak ennyi időt a Chromecastotosokra..

[ Szerkesztve ]

(#346) Dr. Venkman


Dr. Venkman
tag

A nagy nehezen megszületett PS4 app is teljesen használhatatlan lett, minden egyes indításnál kéri, hogy aktiváljam, amihez be kell kapcsolnom a számítógépet (tabletről elvileg mennie kéne az aktiválásnak, de nem megy), úgyhogy felejtős. Már bocsánat, de kókler az egész fejlesztőrészlegük, egyetlen appfrissítés sem történt a konzolon a hónapokkal ezelőtti megjelenés óta. Pedig én tényleg türelmes voltam. Hamarosan szerintem lemondom a szolgáltatást.

(#347) castiels


castiels
addikt

tableten nektek hd-ba mennek a filmek?

nekem sd az összes, de ha chromecast ra teszem hd meg ha laptopról játszom akkor is..

vagy állítani kellene valamit?

(#348) csasaKKP válasza castiels (#347) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Hm, honnan lehet tudni, hogy a stream HD vagy SD felontású?

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#349) castiels válasza csasaKKP (#348) üzenetére


castiels
addikt

Nem élesedik be mint laptopon

(#350) csasaKKP válasza castiels (#349) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Ja, értem. Valószínűleg, ahogy pl. YouTube-nál meg Netflix-nél is van, a telefon hardverétől (SoC, kijelzőfelnontás) függ a maximális felbontás (pl. egy 720p-s kijelzőjű telefonon sem tudsz 1080p-s felbontásra váltani YouTube-on). Vagy csak szimplán buta az HBO appja.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.