Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) headhunter


headhunter
addikt

T :W egnap megjelent egy 159KB-os frissítés, egyből bejött a homokóra effekt, tölt-tölt és utána semmi. (Ment vissza az eredeti 5.1.1 verzó kihagyva ezt a "csoda" 159KB-ot...)

(#552) Daffchy válasza LouiS22 (#547) üzenetére


Daffchy
őstag

Ezt most nekem szántad?

(#553) LouiS22 válasza Daffchy (#552) üzenetére


LouiS22
veterán

Általánosságban, az elmúlt két hét posztjait összegezve.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#554) Laraxior


Laraxior
titán

Külföldön nem érhető el csak simán a HBOGO? Nincsen sem előfizetésem se semmi szolgáltatóm. :(

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#555) azbest válasza Laraxior (#554) üzenetére


azbest
félisten

"A vállalat bejelentette, hogy 2017. november 13-ától négy közép-európai országban (Magyarország, Románia, Csehország és Szlovákia) az interneten keresztül, közvetlenül – azaz médiaszolgáltató nélkül – is elérhetővé válik a felhasználók számára az HBO Europe ". [link]

Persze adott országbeli reghez gondolom csak adott országbeli ip címről lehet hozzáférni. De majd változik az eu szabályozás és akkor ideiglenesen, nyaralás közben más eu országból is lehet használni. [link]

De a hbogo.eu oldalon van országlista, rákattintva a megfelelőre meglátod, hogy ott felkínál-e szolgáltató nélküli regisztrációt.

[ Szerkesztve ]

(#556) Laraxior válasza azbest (#555) üzenetére


Laraxior
titán

Köszi... akkor ezt beszoptam. :(((
Pedig azt a havi pár forintot kifizettem volna érte.
:R

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#557) azbest válasza Laraxior (#556) üzenetére


azbest
félisten

de mit jelent nálad, hogy külföld? :)
Utazás, életvitelszerű ottélet? Mondjuk a magyart nem éred el valsz kintről még. Esetleg úgy, ha van magyar fizetési módod és valami magyar vpn-en át használod.

[ Szerkesztve ]

(#558) Laraxior válasza azbest (#557) üzenetére


Laraxior
titán

Németországban lakom. Azért gondoltam, hogy ez jó lenne, mert tudnám akkor telefonon, tableten is nézni, nincsen TVhez kötve.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#559) azbest válasza Laraxior (#558) üzenetére


azbest
félisten

Ha magyar tartalom, akkor vpn-es megoldás lehetne magyar reggel. Mintha hbo go nem is lenne németeknél.
Ha más szolgáltató is jó, németül, akkor a sky németországban online tévé szolgáltatást tol (tetszőleges neten át) set top boxra és van sky go is, ami gondolom a mobil változat. [link]
appok [link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#560) g.osseus


g.osseus
csendes tag

Sziasztok!
Apámnak kéne egy telekomos HBO GO képes box, ami egyben hálózati médialejátszó is, és nem árt, ha lehet rajta netezni, skype-olni, egyéb appokat telepítgetni. Én nem vagyok otthon HBO témában, csak lejátszók terén valamennyire tájékozott vagyok, de jómagam nem androidosat (Popi VTEN-t) használok. Egyszerűen fogalmazva milyen best buy jöhet szóba az említett szempontokra?

(#561) azbest válasza g.osseus (#560) üzenetére


azbest
félisten

Egy laptop megfelelő digitális kép kimenettel a tévéhez? :)

(#562) pindakazen


pindakazen
újonc

Nekem eddig ment..meg szerencse,hogy ingyen honap van :D ugy erzem nem leszek elofizeto :D :D de tegnap este ota folyamatosan azt irja,hogy "Hiba". Fiber Power 120mbit\s-es netem van eddig nem volt gond.
Wifi-n megy otthon laptop es mobil is. Mobilon megy hiba nelkul laptopon mar nem.

Troubleshooting eddig:

1. Probaltam kabellel,ugyanaz a "Hiba"
2. Chorme,Mozilla ugyanugy hiba

UPC-s netem van. Valami otletetek van,nem hinnem,hogy a hbo ugyfelszolgalat barmi ertelmeset tud majd mondani...:D

[ Szerkesztve ]

(#563) g.osseus válasza azbest (#561) üzenetére


g.osseus
csendes tag

Épp ezt szeretné kiküszöbölni egy cél eszközzel, hogy a nappaliban ne kelljen az ölébe fogni a laptopot, amit amúgy csak fent használ az emeleti dolgozóban.

[ Szerkesztve ]

(#564) azbest válasza g.osseus (#563) üzenetére


azbest
félisten

- telekomos: ez gondolom irreleváns, nem a telekomos iptvt akara nézni rajta, vagy igen? Olyan nincs.
- HBO GO képes box: sima androidon csak sd adás van, chromecast vagy rendes böngészős megoldás = pc
- hálózati médialejátszó is: androidos box vagy libreelec rendszeres box vagy céleszköz
- lehet rajta netezni: ez tévés boxokon elég felejtős. Esetleg tablet, ha ki akarja tenni nagyban, akkor chromecast hozzá vagy eleve kábellel tévére a pc
- skype-olni: android vagy pc
- egyéb appokat telepítgetni., android vagy pc

A rendes androidTV rendszerű boxokra nincs skype és alapból a tévés appokat támogatja. Hbo go chromecast módban megy. Chrome esetleg feltehető, de a kezeléséhez kell egér, billentyűzet.

A céleszközök egyetlen cél feladatra vannak, ha neked olyan céleszköz kell, ami mindent tud, akkor pécé :)
Kényelem szempontjából esetleg egy tablet + chromecast lehet még jó. Bár a helyi filmek castolása hivatalosan nem támogatott, kell valami transzkódoló alkalmazás hozzá.

A laptopot az öléből leteheti egy dohányzóasztalra :D Vagy esetleg valami mini pécé.

[ Szerkesztve ]

(#565) WandaO


WandaO
csendes tag

Sziasztok,

van itt olyan esetleg aki a telekomnál rendelte meg a szolgáltatást, de nem otthoni előfizetés, hanem mobil csomag mellé?
Aktiváltam az HBO GO opciót az előfizetés testreszabása menüben, viszont amikor az hbogo weblapon is szeretném, azt írja a Telekom, hogy az adott telefonszámhoz (mobilom), nem tartozik ilyen előfizetés..
Pedig a pipa zölddel jelöli, hogy igenis megrendeltem és elvileg aktív :(( :U
Mennyi ideig tart egy ilyen szolgáltatást aktiválni? Valakinek tapasztalat?

Köszi

(#566) alexander12 válasza WandaO (#565) üzenetére


alexander12
aktív tag

Nem véletlenül a Tv-Go-t aktiváltad ?

kíváncsi, OP8T

(#567) WandaO válasza alexander12 (#566) üzenetére


WandaO
csendes tag

[kép]

Nem, nem azt aktiváltam. A képen is látható, hogy HBO GO van kijelölve. Nem értem...Felfogom hívni a Telekomot, hogy ilyenkor most mi is van :U

update:

Beszéltem közben a Telekom telefonos Ügyfélszolgálatával, ahol azt az infót kaptam, hogy ez akár 72 óráig is eltarthat, mire aktiválják a szolgáltatást. Hát kicsit meglepődtem, mivel erről eg yárva szó sem eszik sehol és nem is igazán értem, hogy mire fel ez a 3 nap ;]

[ Szerkesztve ]

(#568) erahurka válasza WandaO (#567) üzenetére


erahurka
félisten

2017-ben három napig tart aktiválnuk egy szolgáltatást... Gratulálok nekik.

(#569) #41133696


#41133696
törölt tag

Dexternél egy rész kimaradt :(

[ Szerkesztve ]

(#570) Gubek-Einste válasza #41133696 (#569) üzenetére

Webes felületen látszik az összes rész.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#571) |AP| válasza Gubek-Einste (#570) üzenetére


|AP|
veterán

néha vannak ilyen furcsaságok... mobilon van ahol nincs magyar felirat, PC-n viszont igen... ki tudja miért :F

(#572) #41133696 válasza Gubek-Einste (#570) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, akkor megnézem PC-n. TV-n sem volt meg az ötödik :D

(#573) #41133696 válasza Gubek-Einste (#570) üzenetére


#41133696
törölt tag

Csak nem indul el :(

(#574) Gubek-Einste válasza #41133696 (#573) üzenetére

Sajnos nálam sem, korábban csak megnéztem, hogy ott van-e, pedig el is kellett volna indítanom :W

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#575) drmotto


drmotto
őstag

Sziasztok!
A GO-ra mennyi időn belül kerül fel 1-1 sorozat epizód a tévéhez képest?

(#576) xviktorx válasza drmotto (#575) üzenetére


xviktorx
tag

Kb.1 honappal korabban fent van a go-n.

(#577) drmotto válasza xviktorx (#576) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi.
A szinkronos verziók is, vagy csak feliratosan?

(#578) batmanism2x


batmanism2x
tag

Üdv Mindenkinek,
az HBO GO-t egy Samsung BD-J7500-as blu ray lejátszóról használom (van rá natív app), a kép egész jó is, viszont a kimenő hang csak sztereó (2.0 PCM), pedig a lejátszó bitstream-ben küldi ki a hangot, a Denon Avr-X520BT erősítő meg eléggé mindenevő e tekintetben, tehát ha 5.1 lenne a kimenet (mondjuk DD), akkor biztosan érzékelné. Külföldi oldalakon úgy olvastam, hogy a GO elméletileg Dolby Digital Plus formátumot használ, úgyhogy 2 eset lehetséges: Magyarországon valamiért csak sztereó a jel vagy nálunk is Dolby Digital, csak a blu ray applikáción valamiért sztereó. Kipróbálná valaki Apple Tv 4-en (lehetőleg nem a 4k-n,hanem a “sima” 4-esen), hogy azon mi a kiküldött hangformátum? Előre is köszi!

(#579) ArGab válasza batmanism2x (#578) üzenetére


ArGab
őstag

Magyar HBO GO-n csak sztereó hang van. Kérdésemre azt válaszolták egyelőre nem terveznek változtatni ezen. Én le is mondtam miatta.

(#580) xviktorx válasza drmotto (#577) üzenetére


xviktorx
tag

Leginkább feliratosan van fent először, majd ha a hbo leadta magyarul akkor fent van magyarul is. De van ellenpélda is erre, mert a babylon berlin 14 részig fent van már magyarul a go-n holott a hbo még nem adta le csak az első 8 részt.Tehát vegyes a dolog.

(#581) batmanism2x válasza ArGab (#579) üzenetére


batmanism2x
tag

Köszi szépen az infót! Reméljük változtatnak ezen, mert néha azért jól jönne egy 5.1:). PLII-be felkeverve azért nem ugyanaz, mint eleve DD jelet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#582) drmotto válasza xviktorx (#580) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi.

(#583) #41133696 válasza ArGab (#579) üzenetére


#41133696
törölt tag

Viszont én örülök abból a szempontból, hogy vagy a Huawei MediaPad M3 8.4" 4 GB RAM/64 GB ROM 4G/LTE táblagépemen

vagy pedig az LG 43UH6207 4K + Genius SP-HF1250B

rendszereimen nézem, így nem ér hátrány e-tekintetben sem.

(#584) LouiS22 válasza ArGab (#579) üzenetére


LouiS22
veterán

Ez azért eléggé szánalmas, lévén a hangsáv ott van náluk, technikailag nem megugorhatatlan hiszen a Netflix is képes az 5.1 hangsáv prezentálására és még működik is.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#585) stevee251


stevee251
tag

Sziasztok!

WebOS 3.5-n működik az HBO alkalmazás? Tegnap este még jó volt, ma elindítva, csak üresség fogad.

Üdv:
stevee

(#586) dzsonaj válasza stevee251 (#585) üzenetére


dzsonaj
tag

Ugyanez a hiba nálam is. Újra telepítés után sem lett jó.

(#587) stevee251 válasza dzsonaj (#586) üzenetére


stevee251
tag

Kérlek jelezzétek az ugyfelszolgalat@hbogo.hu -ra. Én már több levélváltáson túl vagyok, de a szokásos telepítsem újra, tv gyári beállításoknál tartunk, amit megtettem, de tudom, hogy nem az a gond, mivel az egyik ismerősöm LG TV-jén is ugyanez a helyzet. Ha többen szólunk, hátha komolyabban veszik.

Köszi:
stevee

(#588) ThorsHUN válasza stevee251 (#587) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ugyanez, sot az LG tableten sem mukodik...

Sot sot a samsung tvn ugyan bejon de elkezdem a filmet es kidob.

[ Szerkesztve ]

(#589) stevee251 válasza ThorsHUN (#588) üzenetére


stevee251
tag

Akkor azt hiszem, hogy most jön az, hogy várunk a megoldásra. :D

(#590) ThorsHUN válasza stevee251 (#589) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Kedves Balázs !

Tudunk a problémáról, a fejlesztők ezer erővel dolgoznak a megoldáson !

Üdvözlettel.:
Gergely

HBO Go Magyarország,
HBO Go ügyfélszolgálat
E-mail ugyfelszolgalat@hbogo.hu
Telefon +36 (800) 80137

(#591) BlackDesert


BlackDesert
tag

Sziasztok! Már régebben aktiváltam a hbo-go-t a ps4-emen de most 0.1 hibakódot dob. Az újratelepítés aktiválás nem oldotta meg a problémát. Másnál is van hasonló?

(#592) ThorsHUN válasza BlackDesert (#591) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ott van naluk a problema

(#593) BlackDesert válasza ThorsHUN (#592) üzenetére


BlackDesert
tag

Köszönöm, akkor várok. Gondolom a sok próbaidőszakos felhasználó miatt van részben probléma. Remélem sokan előfizetnek, mert ez egy nagyon jó szolgáltatás :)

(#594) ThorsHUN válasza BlackDesert (#593) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Szerintem tesztkornyezet helyett elesben csesztek el vmit. De mar megjavult.

(#595) #41133696 válasza ThorsHUN (#594) üzenetére


#41133696
törölt tag

Bezzeg a Dexter féle baki nem tűnt még fel nekik :D

(#596) Gubek-Einste válasza #41133696 (#595) üzenetére

Jelentetted?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#597) #41133696 válasza Gubek-Einste (#596) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem, mert nem is lett volna most időm megnézni ma (sem).

(#598) azbest válasza #41133696 (#597) üzenetére


azbest
félisten

így nem is fogod :P

(#599) #41133696 válasza azbest (#598) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Facebook oldalukon csipogjak ?:)

(#600) azbest válasza #41133696 (#599) üzenetére


azbest
félisten

akár ott is lehet, vagy inkább emailben, ahogy pár kommentel korábban írták idézetben a címüket

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.